Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου κάνε μια μόνο για να ξέρεις πότε περίπου να πας στον γιατρό!! Επίσης σκέφτηκες να πεις στον γιατρό σου ότι η περίοδος σου είναι 28 μέρες κύκλο? Για να μην σου βγάλει μικρό το μωρό η +3 εβδομάδες η οτιδήποτε άλλο?

@annitakiannaκορίτσι μου γιατί να πει μικρότερο κύκλο; για να κάνει νωρίτερα υπέρηχο;  ή υπάρχει και άλλος λόγος; επειδή και γω τελευταία άστατο κύκλο είχα και σιγουρα η συλληψη μου ειχε γινει αργοτερα απο τις 14 προφανως...αλλες εβδομαδες ειχα στην πρωτη επισκεψη και αλλες στη δεύτερη που θεωρητικά θα ημουν παραπάνω 

Βέβαια τελικά δεν εξελίχθηκε και αποδείχθηκε και στον υπέρηχο πριν την αποξεση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου❤️ μόλις έκανα τεστακι ! Είναι λίγο πιο έντονο από τα χθεσινά❤️

IMG_7636.jpeg

IMG_7637.jpeg

IMG_7638.jpeg

Καλημέρααααα καλή εβδομάδα σε όλες!!!! ❤️❤️

Ναιιιιι όντως είναι πιο έντονη σήμεραααα 🥳🥳🥳🥳 

Τελειαααα 🌈🌈🤰🤰💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου❤️ μόλις έκανα τεστακι ! Είναι λίγο πιο έντονο από τα χθεσινά❤️

IMG_7636.jpeg

IMG_7637.jpeg

IMG_7638.jpeg

Κορίτσι μου καλημέρα!! Το έχεις συνειδητοποιήσει?? Καταλαβαίνεις ότι είσαι έγκυος?? Είναι θετικό το τέστ κορίτσι μου θετικότατο 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳♥️♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

@annitakiannaκορίτσι μου γιατί να πει μικρότερο κύκλο; για να κάνει νωρίτερα υπέρηχο;  ή υπάρχει και άλλος λόγος; επειδή και γω τελευταία άστατο κύκλο είχα και σιγουρα η συλληψη μου ειχε γινει αργοτερα απο τις 14 προφανως...αλλες εβδομαδες ειχα στην πρωτη επισκεψη και αλλες στη δεύτερη που θεωρητικά θα ημουν παραπάνω 

Βέβαια τελικά δεν εξελίχθηκε και αποδείχθηκε και στον υπέρηχο πριν την αποξεση 

Καλημέρα κορίτσι μου! Οι γιατροί ξεκινάνε να μετράνε την εγκυμοσύνη από την τελευταία μέρα της περιόδου της γυναίκας! Αν πας για υπέρηχο ας πούμε μια εβδομάδα μετά την καθυστέρηση σου λένε ότι είσαι 5 εβδομάδων! Κάτι τέτοιο όμως για γυναίκες με μεγάλο κύκλο δεν ισχύει! Γιατί κάποια που κάνει κύκλο 35 μέρες κάνει και αργά ωορρηξία δεν είναι λογικό να μετράς μετράς από την αρχή της περιόδου γιατί θα βγει 6 εβδομάδων το μωρό κάτι που δεν ισχύει! Δεν ξέρω αν με κατάλαβες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου❤️ μόλις έκανα τεστακι ! Είναι λίγο πιο έντονο από τα χθεσινά❤️

IMG_7636.jpeg

IMG_7637.jpeg

IMG_7638.jpeg

καλημέρα κοριτσάκι μου!!!!ναιιιι!!!σήμερα φαίνεται καλύτερααα!!!!συγχαρητήρια!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Elk είπε:

Όχι για  μια ακόμη φορά.. δεν έχω πάει καμία φορά να δω τι χοριακη μου σε αυτήν την εγκυμοσύνη.. 🥴

@Diwni Έχω μια άρνηση να πάω για χοριακη από ότι έχετε καταλαβει 😞με προκαλούν άγχος πολύ πραγματικά αν μπορούσα να κλεισω ραντεβού στο γιατρό χωρίς να κάνω χοριακη θα το προτιμούσα 😕

Αυτά είναι τα τεστ μου επλιζω να πηγαίνει καλά 🙏IMG_6094.thumb.jpeg.7407d831f5ce0b306fcbbca3b4efb628.jpeg

Κορίτσι μου προσωπικά όταν χρειάστηκε μια μικρή επέμβαση στη μήτρα πήγα για αυτό το λόγο σε γιατρό στην Αθήνα, γύρισα, επέστρεψα στον παλιό μου γυναικολόγο, του εξήγησα με ειλικρίνεια τους λόγους που πήγα Αθήνα και το δέχτηκε. Με αυτόν γέννησα την κόρη μου και με αυτόν συνεχίζω. Χρειάστηκε μάλιστα να μιλήσει με τον άλλο στην Αθήνα και το έκανε. Απλά χωρίς παρεξήγηση. Όταν πρέπει να επέμβει κάποιος στο σώμα μου έχω δικαίωμα να επιλέξω τον καλύτερο. Αν θέλεις να πας στην παλιά σου γυναικολόγο να πας αν αισθάνεσαι ασφάλεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου❤️ μόλις έκανα τεστακι ! Είναι λίγο πιο έντονο από τα χθεσινά❤️

IMG_7636.jpeg

IMG_7637.jpeg

IMG_7638.jpeg

Καλημέρα μπουρμπουλακι μουυυ!!! Είναι θετικααααα!!! Βρε θα έχεις σε 9 μήνες μωρακι στα χέρια σου!!! Αχ ξέρω δε μπορείς να το πιστέψεις!! Πίστεψε το πουλάκι μου όμως!!! Είσαι έγκυος 🤰💕🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα!!! Μα πόσες γραμμούλες βλέπω;;; τι ωραία πράγματα είναι αυτά;;; Άντε να δούμε χοριακές να στήσουμε φλογερό ινδιάνικο χορό!!! 🥰🥰🥰

Οι σωστοί γιατροί δεν πρέπει να μας απορρίπτουν επειδή σε κάποια φάση επιλέξαμε να πάμε σε άλλον. Κ εγώ π΄ήγα αλλού για επέμβαση, και τώρα γύρισα στην παλιά μου γυναικολόγο, δε μου είπε τίποτα ούτε ζήτησε το λόγο, μόνο μου ζήτησε το στικάκι της επέμβασης για να ξέρει τι ακριβώς είδαν, και κατά τα άλλα η συμπεριφορά της είναι ίδια, ζεστή φιλική κλπ, μου απαντάει σε μηνύματα βάιμπερ κτλ, δεν άλλαξε κάτι. Όπως και η αδερφή μου την παρακολουθούσε γυναικολόγος σε μικρή πόλη σε όλη την εγκυμοσύνη αλλά είχε τρίδυμα και δεν ένιωθε ασφάλεια να γεννήσει εκεί. Και το κανόνισε Αθήνα, και ο θεούλης ο γιατρός της πήγε μαζί της στην Αθήνα παιδιά, για να τον νιώθει δίπλα της και να αισθάνεται καλά... Που είναι αυτοί οι γιατροί, να μας πέσει κ εμάς ένας 🥰🥰

Να ρωτήσω; Τώρα έκλεισα 6μηνο από την επέμβαση και είμαστε επίσημα έτοιμοι για προσπάθειες. Σχετικά με τα τεστ ωορρηξίας. Το ότι έχουμε ωορρηξία μέσα στις 36 ώρες μετά το θετικό θέλω να μου διευκρινίσετε λίγο. Έχω δει ότι κάποιες κοπέλες έχετε θετικό και για 2 μέρες σερί. Για να γίνει ωορρηξία όμως, πρέπει να πέσει η ορμόνη, σωστά; Άρα κανονικά πρέπει μόλις δούμε θετικό να ξανακάνουμε για να το δούμε αρνητικό και μετά να μετράμε +36; Εμένα δε νομίζω να με αφορά πολύ αυτό, γιατί τη μία και μοναδική φορά που έκανα τεστ ξανά, είχα θετικό 3-4 το μεσημέρι και αρνητικό 12 το βράδυ. Αλλά αυτή τη φορά θα το τσεκάρω πάλι να δω.

Επίσης, πρέπει να με απασχολεί η διάρκεια του θετικού; Πρέπει να το παρακολουθήσω και να συζητήσω κάτι με τη γυναικολόγο αν έχει μικρή διάρκεια ή δε μας νοιάζει; Η αλήθεια είναι ότι τότε που έκανα τεστ έκανα μόνο κάθε μεσημέρι στις 4 οπότε αν δε μπορώ να ξέρω αν κρατούσε 5 ή 20 ώρες. Πρέπει να το δω για να της πω κάτι;

Για πρωί, πολλά είπα πάλι. 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου❤️ μόλις έκανα τεστακι ! Είναι λίγο πιο έντονο από τα χθεσινά❤️

IMG_7636.jpeg

IMG_7637.jpeg

IMG_7638.jpeg

Καλημέρα, κορίτσι μου είναι θετικόοο δεν υπάρχει αμφιβολία🥰🥰🥰 χαίρομαι πολύ για σένα, με το καλο να είναι ολα💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Kαλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα!!! Μα πόσες γραμμούλες βλέπω;;; τι ωραία πράγματα είναι αυτά;;; Άντε να δούμε χοριακές να στήσουμε φλογερό ινδιάνικο χορό!!! 🥰🥰🥰

Οι σωστοί γιατροί δεν πρέπει να μας απορρίπτουν επειδή σε κάποια φάση επιλέξαμε να πάμε σε άλλον. Κ εγώ π΄ήγα αλλού για επέμβαση, και τώρα γύρισα στην παλιά μου γυναικολόγο, δε μου είπε τίποτα ούτε ζήτησε το λόγο, μόνο μου ζήτησε το στικάκι της επέμβασης για να ξέρει τι ακριβώς είδαν, και κατά τα άλλα η συμπεριφορά της είναι ίδια, ζεστή φιλική κλπ, μου απαντάει σε μηνύματα βάιμπερ κτλ, δεν άλλαξε κάτι. Όπως και η αδερφή μου την παρακολουθούσε γυναικολόγος σε μικρή πόλη σε όλη την εγκυμοσύνη αλλά είχε τρίδυμα και δεν ένιωθε ασφάλεια να γεννήσει εκεί. Και το κανόνισε Αθήνα, και ο θεούλης ο γιατρός της πήγε μαζί της στην Αθήνα παιδιά, για να τον νιώθει δίπλα της και να αισθάνεται καλά... Που είναι αυτοί οι γιατροί, να μας πέσει κ εμάς ένας 🥰🥰

Να ρωτήσω; Τώρα έκλεισα 6μηνο από την επέμβαση και είμαστε επίσημα έτοιμοι για προσπάθειες. Σχετικά με τα τεστ ωορρηξίας. Το ότι έχουμε ωορρηξία μέσα στις 36 ώρες μετά το θετικό θέλω να μου διευκρινίσετε λίγο. Έχω δει ότι κάποιες κοπέλες έχετε θετικό και για 2 μέρες σερί. Για να γίνει ωορρηξία όμως, πρέπει να πέσει η ορμόνη, σωστά; Άρα κανονικά πρέπει μόλις δούμε θετικό να ξανακάνουμε για να το δούμε αρνητικό και μετά να μετράμε +36; Εμένα δε νομίζω να με αφορά πολύ αυτό, γιατί τη μία και μοναδική φορά που έκανα τεστ ξανά, είχα θετικό 3-4 το μεσημέρι και αρνητικό 12 το βράδυ. Αλλά αυτή τη φορά θα το τσεκάρω πάλι να δω.

Επίσης, πρέπει να με απασχολεί η διάρκεια του θετικού; Πρέπει να το παρακολουθήσω και να συζητήσω κάτι με τη γυναικολόγο αν έχει μικρή διάρκεια ή δε μας νοιάζει; Η αλήθεια είναι ότι τότε που έκανα τεστ έκανα μόνο κάθε μεσημέρι στις 4 οπότε αν δε μπορώ να ξέρω αν κρατούσε 5 ή 20 ώρες. Πρέπει να το δω για να της πω κάτι;

Για πρωί, πολλά είπα πάλι. 😂

Χαχαχαχαχα απολαμβάνω τα μνμ σου κάθε φορά!!!! Εγώ τελικά ποτέ δε κατάλαβα αυτό που ρωτάς! Οπότε θα μάθω και εγώ! Πάντως να πω ένα τεράστιο μπράβο και στην γιατρό σου και στον γιατρό της αδερφής σου! Αλλά το πιο μεγάλο μπράβο στην ίδια την αδερφή σου που μεγαλώνει τρίδυμα!!! Να είναι γερά και αυτή γερή να έχει κουράγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου❤️ μόλις έκανα τεστακι ! Είναι λίγο πιο έντονο από τα χθεσινά❤️

IMG_7636.jpeg

IMG_7637.jpeg

IMG_7638.jpeg

Μήπως λέω μήπως να πας για χοριακη;;;;να το γιορτάσουμε και επίσημα;;;;;;;;με το καλοοοοο♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλή εβδομ΄άδα να έχουμε!! 

Καλέ λίγες μέρες είχα να μπω και κάνατε χαμό με τα θετικά τεστάκια!!! εύχομαι σε όλες να έχετε θετικά αποτελέσματα και να εξελιχθούν όλα όμορφα... και στα κορίτσια που έκαναν σπερματέγχυση καλά αποτέλεσματα να έχετε... να πέρασουν γρήγορα οι 2 εβδομάδες!! 

Σε άλλα νέα είναι η τελευταία εβδομάδα δουλειάς στο σχολείο και μετά ξεκινάμε διακοπές!! το περιμένω πως και πως κορίτσια να ξεκουραστούμε, να περάσω χρόνο με το κοριτσάκι μου!!  Φέτος είπαμε να πάμε διακοπές μετά την Πρωτοχρονιά και ανυπομωνώ διπλά..  εσείς θα κάνετε τίποτα τις γιορτές; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου❤️ μόλις έκανα τεστακι ! Είναι λίγο πιο έντονο από τα χθεσινά❤️

IMG_7636.jpeg

IMG_7637.jpeg

IMG_7638.jpeg

Καλημέρα κορίτσι μου είναι θετικοοοο 🥰🥳🥳🥳 συγχαρητήρια είσαι εγκυος ! 

Ήρθε το δωράκι σου για φέτος 🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσι μου αυτή τη φορά σε καταλαβαίνω απόλυτα...όμως βλέπω πρόοδο στις γραμμές και είμαι σίγουρη ότι πάει καλά! Αυτή τη φορά πίστεψε το ότι ήρθε για να μείνει! Ξέρω τι σκέψεις περνάνε από το μυαλό σου ..είμαι σίγουρη πως αν έχω θετικό τεστ και εγώ τα ίδια θα σκέφτομαι,όμως κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική και οφείλουμε όσο δύσκολο και αν είναι να πιστεύουμε σε αυτήν και πως όλα θα πάνε καλά μέχρι να το κρατήσουμε αγκαλιά!! Περιμένουμε το υπέροχο νούμερο σου αύριο σου στέλνω πολλά πολλά φιλιά 🥰❤️

Καλημέρα κοριτσια μου!!!

Ηρθα στο μικροβιολογικό περιμένω να δώσω αίμα επλιζω αυτό το μικροβιολογικό να βγάζει πιο γρήγορα αποτελέσματα 🤷‍♀️ σήμερα έχει σκουρινει το τεστ για να δούμε τι νούμερο θα μου βγάλει IMG_6096.thumb.jpeg.0b9800c7096709e52b0a35edd818f774.jpeg

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου!!!

Ηρθα στο μικροβιολογικό περιμένω να δώσω αίμα επλιζω αυτό το μικροβιολογικό να βγάζει πιο γρήγορα αποτελέσματα 🤷‍♀️ σήμερα έχει σκουρινει το τεστ για να δούμε τι νούμερο θα μου βγάλει IMG_6096.thumb.jpeg.0b9800c7096709e52b0a35edd818f774.jpeg

 

wow!!! Μια μεγάλη χοριακή εύχομαι!! Περιμένουμε τα αποτελέσματα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσι μου προσωπικά όταν χρειάστηκε μια μικρή επέμβαση στη μήτρα πήγα για αυτό το λόγο σε γιατρό στην Αθήνα, γύρισα, επέστρεψα στον παλιό μου γυναικολόγο, του εξήγησα με ειλικρίνεια τους λόγους που πήγα Αθήνα και το δέχτηκε. Με αυτόν γέννησα την κόρη μου και με αυτόν συνεχίζω. Χρειάστηκε μάλιστα να μιλήσει με τον άλλο στην Αθήνα και το έκανε. Απλά χωρίς παρεξήγηση. Όταν πρέπει να επέμβει κάποιος στο σώμα μου έχω δικαίωμα να επιλέξω τον καλύτερο. Αν θέλεις να πας στην παλιά σου γυναικολόγο να πας αν αισθάνεσαι ασφάλεια. 

Τον γιατρό τον αλλαζω γιατί έχει μερικά πράγματα που δεν μου αρέσουν όποτε ειπα να δοκιμάσω και κάποιον άλλον μήπως μου ταιριάζει καλύτερα κάποιος άλλος αν δεν βρω θα γυρίσω πίσω στον παλιό μου δεν ντρέπομαι να πάω τόσα λεφτά τον έχω δώσει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk σουπερ θα είναι η χοριακη σου! Ολα καλα εύχομαι να σου πανε μεσα απο την καρδια μου! 

Ο γιατρος πρέπει να σε εμπνεει. Μερικοί δυστυχώς πατάνε πανω στο αγχος μας και στους φοβους μας. Ειδικα οσον αφορα τετοια θεματα.

Αρα με τη @Mpourmpoulo ειμαστε στα 4 θετικα τεστακια μεχρι τωρα αν δ κανω λαθος ετσι?

Πολυ χαιρομαι για σας κορίτσια και ας μην σας ξερω. Δεν εχω μπει ακομα στη διαδικασία, ισως τον επόμενο μηνα, αλλα πολυ μου ανεβαινει το ηθικο καθε φορα που βλεπω θετικο τεστακι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου!!!

Ηρθα στο μικροβιολογικό περιμένω να δώσω αίμα επλιζω αυτό το μικροβιολογικό να βγάζει πιο γρήγορα αποτελέσματα 🤷‍♀️ σήμερα έχει σκουρινει το τεστ για να δούμε τι νούμερο θα μου βγάλει IMG_6096.thumb.jpeg.0b9800c7096709e52b0a35edd818f774.jpeg

 

Καλημερααα 😍 Τέλειο το τεστάκι σου.... τόσο τέλεια θα είναι και η χοριακή σου 🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες και καλή εβδομάδα!!! 🎅

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια με τα θετικά τεστάκια και καλή επιτυχία σε όσες αναμένουν θετικό !!!!!!!!

Εγώ κορίτσια τελείωσα με τις μέρες ωορρηξίας και τώρα κάνω υπομονή να περάσουν οι μέρες. Λογικά πάλι τίποτα δεν θα έχει γίνει, αλλά ας κρατήσουμε μια στάλα ελπίδας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Οι γιατροί ξεκινάνε να μετράνε την εγκυμοσύνη από την τελευταία μέρα της περιόδου της γυναίκας! Αν πας για υπέρηχο ας πούμε μια εβδομάδα μετά την καθυστέρηση σου λένε ότι είσαι 5 εβδομάδων! Κάτι τέτοιο όμως για γυναίκες με μεγάλο κύκλο δεν ισχύει! Γιατί κάποια που κάνει κύκλο 35 μέρες κάνει και αργά ωορρηξία δεν είναι λογικό να μετράς μετράς από την αρχή της περιόδου γιατί θα βγει 6 εβδομάδων το μωρό κάτι που δεν ισχύει! Δεν ξέρω αν με κατάλαβες 

Καλημερα ❣️Ναι έτσι ήμουν και γω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συγχαρητήρια για τα θετικά τεστακια σας , σίγουρα θα πάνε όλα καλά ❣️❣️❣️❣️❣️ 

Περιμένουμε καθημερινά τα νέα σας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα!! Το έχεις συνειδητοποιήσει?? Καταλαβαίνεις ότι είσαι έγκυος?? Είναι θετικό το τέστ κορίτσι μου θετικότατο 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳♥️♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰

Δεν το έχω συνειδητοποίησει 😂 σαν να μη συμβαίνει τίποτα😂 κρατάω επιφυλάξεις μέχρι την χοριακη🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Mpourmpoulo καλημέρα! Ναι σήμερα φαινεται καλύτερα! 12η μερα εισαι?

Ναι ναι 12η μέρα σήμερα ! Την Τετάρτη θα πάω για χοριακη🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...