Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

@Mpourmpouloγια πες, πως είσαι από συμπτώματα??? 

Κάτι τσιμπήματα χαμηλά  παροδικά μέσα στην μέρα  και ελάχιστα με ενοχλεί το στήθος! Τπτ αλλοοοοο! Το μόνο που παρατήρησα αλλά ίσως είναι στο μυαλό μου είναι ότι όταν σκύβω να πιάσω κάτι ας πούμε νοιωθω χαμηλά στην κοιλιά ένα περίεργο πράγμα που δεν μπορώ να το εξηγήσω και ασυναίσθητα κρατάω την κοιλιά μου😂😂😂😂 μαλλον στο μυαλό μου είναι😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια 😁😁😁Τώρα κατάφερα να μπω.Ηθελα να μου περάσει η συγκίνηση.Ολα πήγαν καλά.Βαλαμε 2 βλαστοκυστες.Οπως έχω ξαναγράψει 23 του μήνα θα κάνω χοριακη.Σαν διαδικασία πέντε λεπτά.Μου έδωσαν φωτογραφίες των βλαστοκυστεων και μια όπως βλέπαμε από το μόνιτορ αφού έγινε η μεταφορά.Εκει δεν άντεξα το έριξα το κλαματακι μου.♥️Μου είπε να είμαι ήρεμη να αποφεύγω τα βάρη και να τρώω υγιεινά,εννοείται όχι αλκοολ.Επισης,μου συνέστησε να μην ψάχνω σύμπτωματα και να μην κάνω τεστ νωρίτερα.🥰💝🤰🌹🥀🎄🎄🎆🎇❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 😁😁😁Τώρα κατάφερα να μπω.Ηθελα να μου περάσει η συγκίνηση.Ολα πήγαν καλά.Βαλαμε 2 βλαστοκυστες.Οπως έχω ξαναγράψει 23 του μήνα θα κάνω χοριακη.Σαν διαδικασία πέντε λεπτά.Μου έδωσαν φωτογραφίες των βλαστοκυστεων και μια όπως βλέπαμε από το μόνιτορ αφού έγινε η μεταφορά.Εκει δεν άντεξα το έριξα το κλαματακι μου.♥️Μου είπε να είμαι ήρεμη να αποφεύγω τα βάρη και να τρώω υγιεινά,εννοείται όχι αλκοολ.Επισης,μου συνέστησε να μην ψάχνω σύμπτωματα και να μην κάνω τεστ νωρίτερα.🥰💝🤰🌹🥀🎄🎄🎆🎇❤️

Μπράβο κορίτσι μου με το καλό να έρθει το μωρακι σας 🤰🙏🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 😁😁😁Τώρα κατάφερα να μπω.Ηθελα να μου περάσει η συγκίνηση.Ολα πήγαν καλά.Βαλαμε 2 βλαστοκυστες.Οπως έχω ξαναγράψει 23 του μήνα θα κάνω χοριακη.Σαν διαδικασία πέντε λεπτά.Μου έδωσαν φωτογραφίες των βλαστοκυστεων και μια όπως βλέπαμε από το μόνιτορ αφού έγινε η μεταφορά.Εκει δεν άντεξα το έριξα το κλαματακι μου.♥️Μου είπε να είμαι ήρεμη να αποφεύγω τα βάρη και να τρώω υγιεινά,εννοείται όχι αλκοολ.Επισης,μου συνέστησε να μην ψάχνω σύμπτωματα και να μην κάνω τεστ νωρίτερα.🥰💝🤰🌹🥀🎄🎄🎆🎇❤️

Μπράβο κορίτσι μου..πολύ όμορφα τα νέα σου!!! Από 23 και μετά περιμένουμε τα ευχάριστα..είμαι σίγουρη πως θα είναι!!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα παρακολουθώ μέρες την συνομιλία σας και πραγματικά συγχαρητήρια σε εσάς με τα θετικά τεστακια και εύχομαι και στις υπόλοιπες σύντομα να ανεβάσετε και εσείς τα δικά σας 😍😍😍

Σας παρακαλώ θα ήθελα την γνώμη σας στην περίπτωση μου… είχα ξανά γράψει και με ειχε απαντήσει η Διωνη και την ευχαριστώ πολύ!!! ❤️

Ξανα γράφω λίγο το στορυ και για τις υπόλοιπες αν τυχόν δεν το έχετε διαβάσει… Τελευταία περίοδος 22/11 με διάρκεια 7 ημέρες και κύκλο 30-32 ημερών! Την 12η ημέρα του κύκλου είχα με τον σύζυγο μου ένα ατυχές συμβάν (έχουμε διακεκομμένες επαφές όποτε γνωριζω ότι κάθε φορά παίζω με τις πιθανότητες) με το πρόγραμμα ωορρηξία είχα στις 8/12! Έχει εδώ και λίγες μέρες που έχω περίεργα πονάκια χαμηλά στην κοιλιά και δεξιά, ένα ανεξήγητο φούσκωμα στην κοιλιά μου, και όποτε τρώω μετά νιώθω περίεργα και γενικά νιωθω λίγο κάπως 😩 Τώρα είμαι στην 23η ημέρα του κύκλου μου και περίοδο περιμενω στις 22 του μήνα! Πριν από την περίοδο μου δεν έχω γενικά συμπτώματα τέτοιου τύπου  παρά μόνο που πρήζετε το στήθος μου και με πονάει παρά πολύ κάτι το οποίο αυτή την φορά δεν έχει γίνει… Λέτε να υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης;;; 🥹Έχω ήδη 2 παιδάκια αλλά στις προηγούμενες εγκυμοσύνες μου δεν είχα ουτε ένα σύμπτωμα παρά μόνο καθυστέρηση και έτσι όλα αυτά μου φαίνονται λιγο κάπως… Συγνωνη για το μεγάλη κείμενο ελπίζω να μην σας κούρασα και θα χαρώ πολύ να διαβάσω την γνώμη σας ❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 😁😁😁Τώρα κατάφερα να μπω.Ηθελα να μου περάσει η συγκίνηση.Ολα πήγαν καλά.Βαλαμε 2 βλαστοκυστες.Οπως έχω ξαναγράψει 23 του μήνα θα κάνω χοριακη.Σαν διαδικασία πέντε λεπτά.Μου έδωσαν φωτογραφίες των βλαστοκυστεων και μια όπως βλέπαμε από το μόνιτορ αφού έγινε η μεταφορά.Εκει δεν άντεξα το έριξα το κλαματακι μου.♥️Μου είπε να είμαι ήρεμη να αποφεύγω τα βάρη και να τρώω υγιεινά,εννοείται όχι αλκοολ.Επισης,μου συνέστησε να μην ψάχνω σύμπτωματα και να μην κάνω τεστ νωρίτερα.🥰💝🤰🌹🥀🎄🎄🎆🎇❤️

Αυτό ήταν κορίτσι μου ..σύντομα θα δεις ότι αξιζε τον κόπο..εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα να πάνε καλά.. και θα πάνε! Συγχώρεσε με δεν θυμαμαθ, έβαλες ένα η δύο?

@marinamanoulitsa είμαστε σε αναμονή!!!!

Εγώ κορίτσια μου είμαι πανέτοιμη για αύριο! Κάναμε και τα ραπίντ τεστ και όλα καλά! Σήμερα θα πιούμε ένα ποτάκι σπίτι χαλαρά και αύριο στις 10μισι θα γίνει η σπερματεγχυση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αυτό ήταν κορίτσι μου ..σύντομα θα δεις ότι αξιζε τον κόπο..εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα να πάνε καλά.. και θα πάνε! Συγχώρεσε με δεν θυμαμαθ, έβαλες ένα η δύο?

@marinamanoulitsa είμαστε σε αναμονή!!!!

Εγώ κορίτσια μου είμαι πανέτοιμη για αύριο! Κάναμε και τα ραπίντ τεστ και όλα καλά! Σήμερα θα πιούμε ένα ποτάκι σπίτι χαλαρά και αύριο στις 10μισι θα γίνει η σπερματεγχυση! 

Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε!! Αν έχετε και της επαφές σας μεθαύριο τότε θα έχεις περισσότερες πιθανότητες ♥️♥️♥️ αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αυτό ήταν κορίτσι μου ..σύντομα θα δεις ότι αξιζε τον κόπο..εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα να πάνε καλά.. και θα πάνε! Συγχώρεσε με δεν θυμαμαθ, έβαλες ένα η δύο?

@marinamanoulitsa είμαστε σε αναμονή!!!!

Εγώ κορίτσια μου είμαι πανέτοιμη για αύριο! Κάναμε και τα ραπίντ τεστ και όλα καλά! Σήμερα θα πιούμε ένα ποτάκι σπίτι χαλαρά και αύριο στις 10μισι θα γίνει η σπερματεγχυση! 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά 💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αυτό ήταν κορίτσι μου ..σύντομα θα δεις ότι αξιζε τον κόπο..εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα να πάνε καλά.. και θα πάνε! Συγχώρεσε με δεν θυμαμαθ, έβαλες ένα η δύο?

@marinamanoulitsa είμαστε σε αναμονή!!!!

Εγώ κορίτσια μου είμαι πανέτοιμη για αύριο! Κάναμε και τα ραπίντ τεστ και όλα καλά! Σήμερα θα πιούμε ένα ποτάκι σπίτι χαλαρά και αύριο στις 10μισι θα γίνει η σπερματεγχυση! 

Δύο βάλαμε για να αυξήσουμε τις πιθανότητες.💛🧡❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω πολύ ευχάριστα νέα!!!!!!

Βρήκαμε την αιτία!!!!ήταν λίγο βουλωμένη η αριστερή σάλπιγγα και την ξεβουλωσαμε με το υγρό....

Μου λέει ο γιατρός..."κάνεις από αριστερά ωορρηξία κάθε μήνα αφού πονάς από εκεί και ήταν βουλωμένη..πως να έμενες έγκυος;;;" και τώρα με είδε και στον υπέρηχο θα σπάσει σήμερα ή αύριο το ωάριο.. έχω και πόνους ωορρηξίας σήμερα και πάλι από αριστερά κάνω...μου λέει λοιπόν το πολύ σε 3 μήνες θα μείνεις έγκυος φυσιολογικά!!!το λύσαμε το πρόβλημα!!!!

Δόξα Τω θεώ Παναγια μου καλά που πήρα την απόφαση και πήγα!!!αααα και ΔΕΝ πόνεσα καθόλου με αφρό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αυτό ήταν κορίτσι μου ..σύντομα θα δεις ότι αξιζε τον κόπο..εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα να πάνε καλά.. και θα πάνε! Συγχώρεσε με δεν θυμαμαθ, έβαλες ένα η δύο?

@marinamanoulitsa είμαστε σε αναμονή!!!!

Εγώ κορίτσια μου είμαι πανέτοιμη για αύριο! Κάναμε και τα ραπίντ τεστ και όλα καλά! Σήμερα θα πιούμε ένα ποτάκι σπίτι χαλαρά και αύριο στις 10μισι θα γίνει η σπερματεγχυση! 

Με το καλό και σε εσένα....πάμε δυναμικά!!!☺️☺️☺️☺️🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Έχω πολύ ευχάριστα νέα!!!!!!

Βρήκαμε την αιτία!!!!ήταν λίγο βουλωμένη η αριστερή σάλπιγγα και την ξεβουλωσαμε με το υγρό....

Μου λέει ο γιατρός..."κάνεις από αριστερά ωορρηξία κάθε μήνα αφού πονάς από εκεί και ήταν βουλωμένη..πως να έμενες έγκυος;;;" και τώρα με είδε και στον υπέρηχο θα σπάσει σήμερα ή αύριο το ωάριο.. έχω και πόνους ωορρηξίας σήμερα και πάλι από αριστερά κάνω...μου λέει λοιπόν το πολύ σε 3 μήνες θα μείνεις έγκυος φυσιολογικά!!!το λύσαμε το πρόβλημα!!!!

Δόξα Τω θεώ Παναγια μου καλά που πήρα την απόφαση και πήγα!!!αααα και ΔΕΝ πόνεσα καθόλου με αφρό!!!

Άντε μπράβο βρε κορίτσι μου και πολύ το είχες καθυστέρηση Πολυ χαίρομαι που βρέθηκε η αιτία 😄

όποτε ξεκινάς επαφες τώρα και ελπίζουμε σε ένα θετικό αποτέλεσμα στο εύχομαι με όλη μου την καρδιά 🥰🌈🙏🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Unique23 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα παρακολουθώ μέρες την συνομιλία σας και πραγματικά συγχαρητήρια σε εσάς με τα θετικά τεστακια και εύχομαι και στις υπόλοιπες σύντομα να ανεβάσετε και εσείς τα δικά σας 😍😍😍

Σας παρακαλώ θα ήθελα την γνώμη σας στην περίπτωση μου… είχα ξανά γράψει και με ειχε απαντήσει η Διωνη και την ευχαριστώ πολύ!!! ❤️

Ξανα γράφω λίγο το στορυ και για τις υπόλοιπες αν τυχόν δεν το έχετε διαβάσει… Τελευταία περίοδος 22/11 με διάρκεια 7 ημέρες και κύκλο 30-32 ημερών! Την 12η ημέρα του κύκλου είχα με τον σύζυγο μου ένα ατυχές συμβάν (έχουμε διακεκομμένες επαφές όποτε γνωριζω ότι κάθε φορά παίζω με τις πιθανότητες) με το πρόγραμμα ωορρηξία είχα στις 8/12! Έχει εδώ και λίγες μέρες που έχω περίεργα πονάκια χαμηλά στην κοιλιά και δεξιά, ένα ανεξήγητο φούσκωμα στην κοιλιά μου, και όποτε τρώω μετά νιώθω περίεργα και γενικά νιωθω λίγο κάπως 😩 Τώρα είμαι στην 23η ημέρα του κύκλου μου και περίοδο περιμενω στις 22 του μήνα! Πριν από την περίοδο μου δεν έχω γενικά συμπτώματα τέτοιου τύπου  παρά μόνο που πρήζετε το στήθος μου και με πονάει παρά πολύ κάτι το οποίο αυτή την φορά δεν έχει γίνει… Λέτε να υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης;;; 🥹Έχω ήδη 2 παιδάκια αλλά στις προηγούμενες εγκυμοσύνες μου δεν είχα ουτε ένα σύμπτωμα παρά μόνο καθυστέρηση και έτσι όλα αυτά μου φαίνονται λιγο κάπως… Συγνωνη για το μεγάλη κείμενο ελπίζω να μην σας κούρασα και θα χαρώ πολύ να διαβάσω την γνώμη σας ❤️❤️❤️

 

Κορίτσι μου όλα παίζουν μπορεί και να είσαι η επαφή σου πάντως ήταν σε καλή μέρα γόνιμη γιατί αν έχεις 32 μερες κύκλο εεε 8/12 νομίζω είσαι σε γόνιμο παράθυρο…

το μόνο που μπορείς κανείς να περιμενεις 3-4 μερες και να κανείς ένα τεστ.. και εύχομαι να είναι αυτό που επιθυμείς 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Άντε μπράβο βρε κορίτσι μου και πολύ το είχες καθυστέρηση Πολυ χαίρομαι που βρέθηκε η αιτία 😄

όποτε ξεκινάς επαφες τώρα και ελπίζουμε σε ένα θετικό αποτέλεσμα στο εύχομαι με όλη μου την καρδιά 🥰🌈🙏🤰

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!!!είσαι μια από τις κοπέλες που έχω στην καρδιά μου...και μου βγάζεις πολύ θετική αύρα!!!σε ευχαριστώ πολύ!!!σήμερα και αύριο θα του δώσω να καταλάβει!! Αυτό λέω και εγώ τώρα γιατί δεν το έκανα νωρίτερα...αλλά δεν πειράζει.... κάλλιο αργά παρά ποτέ 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου όλα παίζουν μπορεί και να είσαι η επαφή σου πάντως ήταν σε καλή μέρα γόνιμη γιατί αν έχεις 32 μερες κύκλο εεε 8/12 νομίζω είσαι σε γόνιμο παράθυρο…

το μόνο που μπορείς κανείς να περιμενεις 3-4 μερες και να κανείς ένα τεστ.. και εύχομαι να είναι αυτό που επιθυμείς 😊

Σε ευχαριστώ παρά πολύ για την απάντηση σου ❤️ Ναι θα περιμένω και τι να πω εύχομαι και εγώ για ένα θετικό τεστ και ας μην έγινε προγραμματισμένα 🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Έχω πολύ ευχάριστα νέα!!!!!!

Βρήκαμε την αιτία!!!!ήταν λίγο βουλωμένη η αριστερή σάλπιγγα και την ξεβουλωσαμε με το υγρό....

Μου λέει ο γιατρός..."κάνεις από αριστερά ωορρηξία κάθε μήνα αφού πονάς από εκεί και ήταν βουλωμένη..πως να έμενες έγκυος;;;" και τώρα με είδε και στον υπέρηχο θα σπάσει σήμερα ή αύριο το ωάριο.. έχω και πόνους ωορρηξίας σήμερα και πάλι από αριστερά κάνω...μου λέει λοιπόν το πολύ σε 3 μήνες θα μείνεις έγκυος φυσιολογικά!!!το λύσαμε το πρόβλημα!!!!

Δόξα Τω θεώ Παναγια μου καλά που πήρα την απόφαση και πήγα!!!αααα και ΔΕΝ πόνεσα καθόλου με αφρό!!!

Έλα βρε Μαρίνα μουυυ!! Ω ρε γλέντια σήμερα και αυριοοοο. Βγάλτε τα μάτια σας και ευχαριστηθειτε τοοοοο!!! Χαίρομαι τόσο πολύ που βρέθηκε η αιτία!! Τώρα βουρ για επαφές και το μωράκι σας θα έρθει αμέσως!!! Άντε να γεμίσουμε και άλλα θετικά τεστ!!!! Σας λέω ο Δεκέμβρης είναι μήνας φωτιααααα!!! Μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία κορίτσι μου! Αυτός θα είναι και ο τυχερός μήνας μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε!! Αν έχετε και της επαφές σας μεθαύριο τότε θα έχεις περισσότερες πιθανότητες ♥️♥️♥️ αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά 

Καλέ εδώ με νύχια και με δόντια κρατάω τον άντρα μου από χθες...χαχαχχα είχαμε προχθές επαφή και επειδή είχαμε τοοοσο καιρό αποχή τώρα θέλουμε συνέχεια! Από αύριο θα γίνει χαμός! 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Δύο βάλαμε για να αυξήσουμε τις πιθανότητες.💛🧡❤️

Μπράβο κορίτσι μου, πολύ καλά κάνατε!! Πάμε για διπλό δλδ!! Εύχομαι λοιπόν μια πολύ μεγάλη χοριακη σε λίγες μερουλες!! Τίποτα δεν έμεινε! Η αναμονή δε λίγες μέρες θα λήξει με τα καλύτερα νέα! Εδώ θα είμαστε να χαρούμε μαζί σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Unique23 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα παρακολουθώ μέρες την συνομιλία σας και πραγματικά συγχαρητήρια σε εσάς με τα θετικά τεστακια και εύχομαι και στις υπόλοιπες σύντομα να ανεβάσετε και εσείς τα δικά σας 😍😍😍

Σας παρακαλώ θα ήθελα την γνώμη σας στην περίπτωση μου… είχα ξανά γράψει και με ειχε απαντήσει η Διωνη και την ευχαριστώ πολύ!!! ❤️

Ξανα γράφω λίγο το στορυ και για τις υπόλοιπες αν τυχόν δεν το έχετε διαβάσει… Τελευταία περίοδος 22/11 με διάρκεια 7 ημέρες και κύκλο 30-32 ημερών! Την 12η ημέρα του κύκλου είχα με τον σύζυγο μου ένα ατυχές συμβάν (έχουμε διακεκομμένες επαφές όποτε γνωριζω ότι κάθε φορά παίζω με τις πιθανότητες) με το πρόγραμμα ωορρηξία είχα στις 8/12! Έχει εδώ και λίγες μέρες που έχω περίεργα πονάκια χαμηλά στην κοιλιά και δεξιά, ένα ανεξήγητο φούσκωμα στην κοιλιά μου, και όποτε τρώω μετά νιώθω περίεργα και γενικά νιωθω λίγο κάπως 😩 Τώρα είμαι στην 23η ημέρα του κύκλου μου και περίοδο περιμενω στις 22 του μήνα! Πριν από την περίοδο μου δεν έχω γενικά συμπτώματα τέτοιου τύπου  παρά μόνο που πρήζετε το στήθος μου και με πονάει παρά πολύ κάτι το οποίο αυτή την φορά δεν έχει γίνει… Λέτε να υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης;;; 🥹Έχω ήδη 2 παιδάκια αλλά στις προηγούμενες εγκυμοσύνες μου δεν είχα ουτε ένα σύμπτωμα παρά μόνο καθυστέρηση και έτσι όλα αυτά μου φαίνονται λιγο κάπως… Συγνωνη για το μεγάλη κείμενο ελπίζω να μην σας κούρασα και θα χαρώ πολύ να διαβάσω την γνώμη σας ❤️❤️❤️

 

Κορίτσι μου στην πρωτη μου εγκυμοσύνη είχα σαν σύμπτωμα,που τότε δεν κατάλαβα ως σύμπτωμα, ότι ενώ πάντα πονούσε και πρηζοταν τότε το στήθος μου εκείνο τον μήνα πρήστηκε μια μέρα και μετά ξεπρηστηκε και δεν πονούσε καθόλου και έτσι θεώρησα ότι δεν έχει συμβεί κάτι! Είχε συμβεί όμως το καλύτερο!! Δεν ξέρω αν είσαι εγκυουλα,έχουμε λίγες μέρες ακόμη μπροστά μας να μάθεις, σου εύχομαι να γίνει ότι επιθυμείς και ότι είναι καλύτερο να γίνει ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Αυτό ήταν κορίτσι μου ..σύντομα θα δεις ότι αξιζε τον κόπο..εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα να πάνε καλά.. και θα πάνε! Συγχώρεσε με δεν θυμαμαθ, έβαλες ένα η δύο?

@marinamanoulitsa είμαστε σε αναμονή!!!!

Εγώ κορίτσια μου είμαι πανέτοιμη για αύριο! Κάναμε και τα ραπίντ τεστ και όλα καλά! Σήμερα θα πιούμε ένα ποτάκι σπίτι χαλαρά και αύριο στις 10μισι θα γίνει η σπερματεγχυση! 

Καλή επιτυχία για αύριο και περιμένουμε σίγουρα ένα θετικό αποτέλεσμα από εσενα είμαι σίγουρη πως αυτήν την φορά θα πάνε όλα καλά 😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!!!είσαι μια από τις κοπέλες που έχω στην καρδιά μου...και μου βγάζεις πολύ θετική αύρα!!!σε ευχαριστώ πολύ!!!σήμερα και αύριο θα του δώσω να καταλάβει!! Αυτό λέω και εγώ τώρα γιατί δεν το έκανα νωρίτερα...αλλά δεν πειράζει.... κάλλιο αργά παρά ποτέ 😁

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου για τα όμορφα σου λόγια θελω πολυ να τα καταφέρεις γιατί πραγματικά είσαι μαχήτρια το προσπαθείς τόσο καιρό και δεν το έχεις βάλει ποτέ κάτω… σου στέλνω μια αγκαλιά και ανυπομονώ να δω το θετικό σου τεστ σε 2 βδομαδες.. 💕😍😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλή επιτυχία για αύριο και περιμένουμε σίγουρα ένα θετικό αποτέλεσμα από εσενα είμαι σίγουρη πως αυτήν την φορά θα πάνε όλα καλά 😍 

Αχ βρε κορίτσακι μου...σε ευχαριστώ πολύ...αμήν . Αμήν ας γίνει ότι είναι καλύτερο...🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Έχω πολύ ευχάριστα νέα!!!!!!

Βρήκαμε την αιτία!!!!ήταν λίγο βουλωμένη η αριστερή σάλπιγγα και την ξεβουλωσαμε με το υγρό....

Μου λέει ο γιατρός..."κάνεις από αριστερά ωορρηξία κάθε μήνα αφού πονάς από εκεί και ήταν βουλωμένη..πως να έμενες έγκυος;;;" και τώρα με είδε και στον υπέρηχο θα σπάσει σήμερα ή αύριο το ωάριο.. έχω και πόνους ωορρηξίας σήμερα και πάλι από αριστερά κάνω...μου λέει λοιπόν το πολύ σε 3 μήνες θα μείνεις έγκυος φυσιολογικά!!!το λύσαμε το πρόβλημα!!!!

Δόξα Τω θεώ Παναγια μου καλά που πήρα την απόφαση και πήγα!!!αααα και ΔΕΝ πόνεσα καθόλου με αφρό!!!

Επιτέλους!!! Τωρα είμαι σίγουρη ότι θα έρθει το μωράκι σου πολύ σύντομα κορίτσι μου!! Καλά πόσο άτυχη να κάνεις ωορρηξία από την αριστερή! Τώρα είσαι και σε γόνιμες και είσαι και πεντακάθαρη!! Αχ είμαι σίγουρη ότι θα είσαι έγκυος αυτόν το μήνα!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Έλα βρε Μαρίνα μουυυ!! Ω ρε γλέντια σήμερα και αυριοοοο. Βγάλτε τα μάτια σας και ευχαριστηθειτε τοοοοο!!! Χαίρομαι τόσο πολύ που βρέθηκε η αιτία!! Τώρα βουρ για επαφές και το μωράκι σας θα έρθει αμέσως!!! Άντε να γεμίσουμε και άλλα θετικά τεστ!!!! Σας λέω ο Δεκέμβρης είναι μήνας φωτιααααα!!! Μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία κορίτσι μου! Αυτός θα είναι και ο τυχερός μήνας μας!

Αμήν κορίτσι μου!!!άντε να φουσκωσουμε όλες!!!!😁🩷🩷 Έτσι έτσι να γεμίσουμε γραμμές κοκκινες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...