Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Κορίτσια αυτός ο μήνας είναι ο 12ος θέλω να τα καταφέρουμε! Δεν τον αντέχω άλλο όλο αυτό! Έχουμε κάνει εξετάσεις και μας λένε όλοι θα τα καταφέρετε είστε μικροί (27) και δεν έρχεται..

Το καταλαβαίνω και εμένα για το πρώτο μου παιδάκι με πήρε 1,5 χρόνο να τα καταφέρω.. κάθε μήνας που περνούσε ήταν δύσκολος να βλέπω τόσα αρνητικά τεστ και να μην έρχεται 😕

κανεις και τεστ ωορρηξιας ; Έχεις σταθερό κύκλο ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Koριτσια μου συγχαρητηρια για τις νεες εγκυουλες.

Παμε δυναμικα τα υπολοιπα κοριτσια να μας χαρισετε θετικα τεστακια !!

Άντε μακάρι 🙏

εσυ πως είσαι; Πως πας από συμπτώματα ; 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Το καταλαβαίνω και εμένα για το πρώτο μου παιδάκι με πήρε 1,5 χρόνο να τα καταφέρω.. κάθε μήνας που περνούσε ήταν δύσκολος να βλέπω τόσα αρνητικά τεστ και να μην έρχεται 😕

κανεις και τεστ ωορρηξιας ; Έχεις σταθερό κύκλο ; 

Κάνω κάθε μήνα τεστ  ωορρηξίας γινεται πάντα 14 με 16 μέρα! Κάνω απλά για να ξέρω πότε θα μου έρθει και να μην αγχώνομαι! Από δικής μου πλευράς είναι όλα οοκ προς στιγμήν χωρις σαλπιγγογραφια η γιατρός μου λέει να μη μπω στη διαδικασία ακόμα αφού όλα είναι τέλεια! Και ο σύζυγος εχει ένα ικανοποιητικό σπέρμα η μορφολογία είναι χαμηλή αλλά πάνω από το όριο! Μας είπαν ότι μπορούμε να τα καταφέρουμε και να συνεχίσουμε και θα έρθει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elen. το τεστακι σου είναι πολύ καλό❤️❤️❤️ όλα θα συνεχίσουν να πηγαίνουν μια χαραααα❤️

@annitakianna κορίτσι μου μέχρι να έρθει η ακατανομαστη μην χάνεις τις ελπίδες σου🙏🙏🙏

κοριτσια μου εγώ σήμερα είμαι πολύ στεναχωρημένη και κλαίω συνέχεια😢 3 μήνες τώρα είχα την μαμά μου σπίτι γτ είχε κάνει ένα χειρουργείο στο μάτι ! Την Παρασκευή την πήγαμε στο σπίτι της δλδ στον τόπο μου που είναι πολλές ώρες μακρυα και από χθες που γυρίσαμε κλαίω😢 την είχα παρέα καθώς δεν δουλεύω και περνάω αρκετές ώρες στο σπίτι μονη μου και μου έχει κακοφανεί παρά πολύ😢 ξερω ότι θα προσαρμοστώ και πάλι αλλά σήμερα είμαι πολύ χάλια ! Ίσως με έχουν επηρεάσει και τα χάπια που παίρνω  δεν ξερω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Κάνω κάθε μήνα τεστ  ωορρηξίας γινεται πάντα 14 με 16 μέρα! Κάνω απλά για να ξέρω πότε θα μου έρθει και να μην αγχώνομαι! Από δικής μου πλευράς είναι όλα οοκ προς στιγμήν χωρις σαλπιγγογραφια η γιατρός μου λέει να μη μπω στη διαδικασία ακόμα αφού όλα είναι τέλεια! Και ο σύζυγος εχει ένα ικανοποιητικό σπέρμα η μορφολογία είναι χαμηλή αλλά πάνω από το όριο! Μας είπαν ότι μπορούμε να τα καταφέρουμε και να συνεχίσουμε και θα έρθει! 

Σπερμοδιαγραμμα κανατε σε εξειδικευμένο κέντρο ; 
ισως θα μπορούσες να κανείς λίγο υπομονή ακόμα και μετά να πας για σαλμπιγγογραφια 

Και εγω χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξιας και αυτό που έκανε την προηγούμενη φορά ( που έμεινα εγκυος αλλά δεν προχώρησε ) το δοκιμασα και τώρα περιμένω να περάσουν οι μερες να δω αν τα κατάφερα είναι να κάνω συνεχόμενες επαφες πχ τώρα είχα 22 ημέρα του κύκλου θετικό τεστ 

επαφες είχα 21,22,23,24,25 την προηγούμενη φορά έπιασα τώρα δεν ξέρω.. μόνο αυτό έχω να σου προτείνω σε περίπτωση που δεν το έχεις δοκιμάσει..

εύχομαι να είναι ο τυχερός σας μήνας και να έρθει κορίτσι μου 

Τώρα ποτε περιμενεις να αδιαθετήσεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@elen. το τεστακι σου είναι πολύ καλό❤️❤️❤️ όλα θα συνεχίσουν να πηγαίνουν μια χαραααα❤️

@annitakianna κορίτσι μου μέχρι να έρθει η ακατανομαστη μην χάνεις τις ελπίδες σου🙏🙏🙏

κοριτσια μου εγώ σήμερα είμαι πολύ στεναχωρημένη και κλαίω συνέχεια😢 3 μήνες τώρα είχα την μαμά μου σπίτι γτ είχε κάνει ένα χειρουργείο στο μάτι ! Την Παρασκευή την πήγαμε στο σπίτι της δλδ στον τόπο μου που είναι πολλές ώρες μακρυα και από χθες που γυρίσαμε κλαίω😢 την είχα παρέα καθώς δεν δουλεύω και περνάω αρκετές ώρες στο σπίτι μονη μου και μου έχει κακοφανεί παρά πολύ😢 ξερω ότι θα προσαρμοστώ και πάλι αλλά σήμερα είμαι πολύ χάλια ! Ίσως με έχουν επηρεάσει και τα χάπια που παίρνω  δεν ξερω! 

Αχ κορίτσι μου παρεούλα να κάνουμε και εγω είμαι πολύ κακόκεφη 😕

εχω πέσει ψυχολογικά δεν ξέρω γιατί εδώ και λιγες μερες δεν έχω καθόλου καλή διάθεση.. 

Σε καταλαβαίνω και εμένα όταν έρχεται η μαμα μου και φευγει με ζορίζει την πρώτη βδομαδα.. 

την είχες  και αρκετό καιρό μαζί σου λογικό τώρα να σε κακοφανεί θέλεις μερικές μερες να προσαρμοστείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Σπερμοδιαγραμμα κανατε σε εξειδικευμένο κέντρο ; 
ισως θα μπορούσες να κανείς λίγο υπομονή ακόμα και μετά να πας για σαλμπιγγογραφια 

Και εγω χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξιας και αυτό που έκανε την προηγούμενη φορά ( που έμεινα εγκυος αλλά δεν προχώρησε ) το δοκιμασα και τώρα περιμένω να περάσουν οι μερες να δω αν τα κατάφερα είναι να κάνω συνεχόμενες επαφες πχ τώρα είχα 22 ημέρα του κύκλου θετικό τεστ 

επαφες είχα 21,22,23,24,25 την προηγούμενη φορά έπιασα τώρα δεν ξέρω.. μόνο αυτό έχω να σου προτείνω σε περίπτωση που δεν το έχεις δοκιμάσει..

εύχομαι να είναι ο τυχερός σας μήνας και να έρθει κορίτσι μου 

Τώρα ποτε περιμενεις να αδιαθετήσεις ;

Ναι κάναμε σε εξειδικευμένο κέντρο! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ για την συμβουλή αυτήν ακολούθησα όλο αυτό το διάστημα! Έκανα συνεχόμενα όλη την εβδομάδα του γόνιμου παραθύρου! Και είπαμε με την γυναικολόγο τώρα να το αλλάξουμε να το πάμε εναλλάξ! Μια επαφή μια όχι! 

Τώρα αυτή την βδομάδα Τετάρτη με παρασκευή θα πρέπει να μου χαμογελάσει η φατσουλα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η flowerv είπε:

Ναι κάναμε σε εξειδικευμένο κέντρο! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ για την συμβουλή αυτήν ακολούθησα όλο αυτό το διάστημα! Έκανα συνεχόμενα όλη την εβδομάδα του γόνιμου παραθύρου! Και είπαμε με την γυναικολόγο τώρα να το αλλάξουμε να το πάμε εναλλάξ! Μια επαφή μια όχι! 

Τώρα αυτή την βδομάδα Τετάρτη με παρασκευή θα πρέπει να μου χαμογελάσει η φατσουλα ! 

Ααα ωραία γιατί τα απλά μικροβιολογικά δεν βγάζουν και πολύ σωστά αποτελέσματα

Μια χαρά αφού το δοκιμασες δοκιμασε και το εναλαξ έτσι έκανε και η @ΜΑΡΘΑΑ_61 και μετά από ένα χρόνο που προσπαθούσε έπιασε τώρα το μωρακι της 😊…ααα  περιμένουμε την χοριακη σου κορίτσι μου 

αντε ωραία μπαίνεις στης γόνιμες θα άρχισε επαφουλες και μακάρι να μας πεις τα ευχάριστα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η elen. είπε:

 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε κορίτσια! 

Σας στέλνω και το σημερινό μου! @annitakianna να θυμίσω ότι κι εγώ home test έκανα 2 μέρες πριν και όχι με τα πρώτα πρωινά 🤞

 

20231211_092611.jpg

Μια χαρά πάει το τεστ σου ανεβαίνει 😊

για χοριακη πηγες ; Ή το άφησες για αργότερα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αχ κορίτσι μου παρεούλα να κάνουμε και εγω είμαι πολύ κακόκεφη 😕

εχω πέσει ψυχολογικά δεν ξέρω γιατί εδώ και λιγες μερες δεν έχω καθόλου καλή διάθεση.. 

Σε καταλαβαίνω και εμένα όταν έρχεται η μαμα μου και φευγει με ζορίζει την πρώτη βδομαδα.. 

την είχες  και αρκετό καιρό μαζί σου λογικό τώρα να σε κακοφανεί θέλεις μερικές μερες να προσαρμοστείς 

Εσυ γιατί είσαι κακόκεφη κορίτσι μου; Ποσό δύσκολο να μην έχεις κανέναν δικό σου άνθρωπο εκεί που μενεις😢 με δυσκολεύει πολύ όλο αυτό! Τα καλοκαίρια πάω και καθομαι καιρο εκεί μιας και ο σύντροφος λείπει όλο το καλοκαιρι και όταν γυρνάω πάλι μου κακόφαινετε! Ελπιζω να μας φτιάξει η διάθεση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εσυ γιατί είσαι κακόκεφη κορίτσι μου; Ποσό δύσκολο να μην έχεις κανέναν δικό σου άνθρωπο εκεί που μενεις😢 με δυσκολεύει πολύ όλο αυτό! Τα καλοκαίρια πάω και καθομαι καιρο εκεί μιας και ο σύντροφος λείπει όλο το καλοκαιρι και όταν γυρνάω πάλι μου κακόφαινετε! Ελπιζω να μας φτιάξει η διάθεση! 

Το χειρότερο κορίτσια είναι....να είσαι δίπλα με τους γονείς σου και να νιώθεις μόνη...

Να μην έχεις καμία βοήθεια...

Αυτό είναι το χειρότερο πιστέψτε με....

Δυστυχώς το ζω αυτό...το ζω και όσο και αν κάνω ότι δεν με πειράζει..γιατί ότι κι αν την λέω η μάνα μου θέλει να ζήσει την ζωουλα της όπως λέει...τώρα που μεγαλώσαμε....

Αλλά να ξέρει ότι δύο ημέρες τώρα ας πούμε είμαι πτώμα χάλια χώμα στο κρεβάτι και να έχω και τα δύο παιδιά μόνη μου και να μην πει " θες να σου στείλω κανένα πιάτο φαγητό να φάτε;" "να σου κάνω μια σούπα?"

ΤΙΠΟΤΑ!!!

Και όταν είσαι μαμά ξέρετε ΔΕΝ ΚΆΘΕΣΑΙ ΛΕΠΤΌ!!!οπότε από όταν έγινα μαμά ,τι κι αν είμαι άρρωστη;;;δεν έχω δικαίωμα ξεκούρασης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Το χειρότερο κορίτσια είναι....να είσαι δίπλα με τους γονείς σου και να νιώθεις μόνη...

Να μην έχεις καμία βοήθεια...

Αυτό είναι το χειρότερο πιστέψτε με....

Δυστυχώς το ζω αυτό...το ζω και όσο και αν κάνω ότι δεν με πειράζει..γιατί ότι κι αν την λέω η μάνα μου θέλει να ζήσει την ζωουλα της όπως λέει...τώρα που μεγαλώσαμε....

Αλλά να ξέρει ότι δύο ημέρες τώρα ας πούμε είμαι πτώμα χάλια χώμα στο κρεβάτι και να έχω και τα δύο παιδιά μόνη μου και να μην πει " θες να σου στείλω κανένα πιάτο φαγητό να φάτε;" "να σου κάνω μια σούπα?"

ΤΙΠΟΤΑ!!!

Και όταν είσαι μαμά ξέρετε ΔΕΝ ΚΆΘΕΣΑΙ ΛΕΠΤΌ!!!οπότε από όταν έγινα μαμά ,τι κι αν είμαι άρρωστη;;;δεν έχω δικαίωμα ξεκούρασης...

Αυτό είναι όντως χειρότερο να μην σε βοηθανε ή έστω να ενδιαφερθεί αν είσαι καλα να πάρει έστω ένα τηλέφωνο να δει αν θέλεις όπως λες ενα πιάτο φαγητό.. κρίμα που να είναι κοντά σου και ταυτόχρονα τόσο μακριά σου 😕

πως είσαι εσυ ; Είσαι καλύτερα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!είμαι νέα στο φόρουμ. Είμαι 25 χρόνων, έχω πολυκυστικες ωοθήκες, ασταθή κύκλο... Περισυ μετά από 9μηνες έμεινα έγκυος αλλά το έμβρυο παλινδρόμησε στις 9 εβδομάδες... Από τότε δεν προσπαθήσαμε ξανά και φέτος πήραμε την απόφαση να πάμε κ σε άλλο γιατρό γιατί είχε ξεκινήσει να μας τα λέει περιεργα ο προηγούμενος γυναικολόγος. 

Αυτός που πήγαμε τώρα με έβαλε να κάνω μια σειρά από εξετάσεις καμπύλη ινσουλίνης ζαχάρου, ορμονικές, θυροειδή κ αντισώματα, θρομβοφιλιας, προγεστερόνη 21η μέρα. Έχω ανοίξει θέμα που τα γράφω αναλυτικά περιμένω να εγκριθεί. Περιμένω τα αποτελέσματα από όλες για να ξεκινήσουμε προσπάθειες ξανά! 

Ελπίζω σύντομα να κρατάμε τα θαύματα μας αγκαλιά!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Το χειρότερο κορίτσια είναι....να είσαι δίπλα με τους γονείς σου και να νιώθεις μόνη...

Να μην έχεις καμία βοήθεια...

Αυτό είναι το χειρότερο πιστέψτε με....

Δυστυχώς το ζω αυτό...το ζω και όσο και αν κάνω ότι δεν με πειράζει..γιατί ότι κι αν την λέω η μάνα μου θέλει να ζήσει την ζωουλα της όπως λέει...τώρα που μεγαλώσαμε....

Αλλά να ξέρει ότι δύο ημέρες τώρα ας πούμε είμαι πτώμα χάλια χώμα στο κρεβάτι και να έχω και τα δύο παιδιά μόνη μου και να μην πει " θες να σου στείλω κανένα πιάτο φαγητό να φάτε;" "να σου κάνω μια σούπα?"

ΤΙΠΟΤΑ!!!

Και όταν είσαι μαμά ξέρετε ΔΕΝ ΚΆΘΕΣΑΙ ΛΕΠΤΌ!!!οπότε από όταν έγινα μαμά ,τι κι αν είμαι άρρωστη;;;δεν έχω δικαίωμα ξεκούρασης...

Ναι αυτό είναι πολύ άσχημο😢 δεν μπορώ να καταλάβω πως γινετε αυτό! Κοριτσάκι μου έχεις τα παιδάκια σου όμως και αυτό είναι πολύ σημαντικό 🥰  δυστυχώς η ζωη είναι δύσκολη γενικα σε διάφορες πτυχές της ! 
Γενικα πως είσαι τώρα; Την Τρίτη έχεις την σαλπιγγογραφια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εσυ γιατί είσαι κακόκεφη κορίτσι μου; Ποσό δύσκολο να μην έχεις κανέναν δικό σου άνθρωπο εκεί που μενεις😢 με δυσκολεύει πολύ όλο αυτό! Τα καλοκαίρια πάω και καθομαι καιρο εκεί μιας και ο σύντροφος λείπει όλο το καλοκαιρι και όταν γυρνάω πάλι μου κακόφαινετε! Ελπιζω να μας φτιάξει η διάθεση! 

Δεν ξέρω τι με έχει πιάσει μια μελαγχολία ίσως επειδή έχω κλειστεί μέσα στο σπίτι ίσως επειδή έρχονται γιορτές και ηθελα να της περάσω κάπως πιο οικογενειακά ηθελα να πάμε στο πατρικο μου αλλά δεν γίνετε..

Δεν έχει πληρωθεί και ο αντρας μου το  χρωστάνε 3 μισθούς έλεγα τώρα θα τα πάρει, τα λεφτά μετά θα τα πάρει, να κάνω μερικά ψώνια χριστουγεννιάτικα να βάλω δωράκια κάτω από το δεντρο και τίποτα ακόμα.. λεφτά δεν πήρε 😕

προχτές ξεστολισα και το  δεντρο.. 

Με έπιασε τρελα το πείραζε και η μικρή και ξύπνησα ένα πρωί και το μαζεψα μέσα σε 10 λεπτά ξέσπασα εκεί..

Επλιζω να μου περάσει τι να πω 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Δεν ξέρω τι με έχει πιάσει μια μελαγχολία ίσως επειδή έχω κλειστεί μέσα στο σπίτι ίσως επειδή έρχονται γιορτές και ηθελα να της περάσω κάπως πιο οικογενειακά ηθελα να πάμε στο πατρικο μου αλλά δεν γίνετε..

Δεν έχει πληρωθεί και ο αντρας μου το  χρωστάνε 3 μισθούς έλεγα τώρα θα τα πάρει, τα λεφτά μετά θα τα πάρει, να κάνω μερικά ψώνια χριστουγεννιάτικα να βάλω δωράκια κάτω από το δεντρο και τίποτα ακόμα.. λεφτά δεν πήρε 😕

προχτές ξεστολισα και το  δεντρο.. 

Με έπιασε τρελα το πείραζε και η μικρή και ξύπνησα ένα πρωί και το μαζεψα μέσα σε 10 λεπτά ξέσπασα εκεί..

Επλιζω να μου περάσει τι να πω 🤷‍♀️

Αχ κοριτσάκι μου😔 δεν βγαίνεις καμία βολτούλα με την μικρούλα σου ; Από ότι θυμαμαι μενεις σε χωριο και εγώ θα το προτιμούσα αν με ρωτάς γτ εγώ μένω Αθήνα εδώ και περνετε χρόνια που είμαι με τον σύντροφο και είμαι εγκλωβισμένη μέσα στο σπίτι ! Φοβάμαι να οδηγήσω εδώ και ούτε τα μέσα έχω χρησιμοποιήσει μέχρι τώρα!   3 μισθούς;; Ελεος τι εργοδότες είναι αυτοί; Τι να πω πραγματικά .. εξοργίζομαι όταν τα ακούω αυτά! Δλδ πως θα ζήσει μια οικογενεια αν εσυ δεν πληρώνεις ; Ποσό κακόψυχοι είναι μερικοί άνθρωποι ! Κορίτσι μου εύχομαι πολύ συντομα να πληρωθεί και να κάνετε τις γιορτουλες έστω και μόνοι σας 🙏 είναι πολύ μακρυα το πατρικό σου και εσενα;

βαλε μόνο λαμπάκια σε σημεία που να μη τα φτάνει η μικρή ! Και η αδερφη πέρυσι δεν είχε στολίσει γ αυτό το λόγο αλλά και γτ τις το έριχναν και οι γάτες που έχει μέσα στο σπίτι! Φέτος στόλισε ένα δέντρο σιδερένιο να το πω και δεν το πειράζει ούτε η μικρή ούτε τα γατιά!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ κοριτσάκι μου😔 δεν βγαίνεις καμία βολτούλα με την μικρούλα σου ; Από ότι θυμαμαι μενεις σε χωριο και εγώ θα το προτιμούσα αν με ρωτάς γτ εγώ μένω Αθήνα εδώ και περνετε χρόνια που είμαι με τον σύντροφο και είμαι εγκλωβισμένη μέσα στο σπίτι ! Φοβάμαι να οδηγήσω εδώ και ούτε τα μέσα έχω χρησιμοποιήσει μέχρι τώρα!   3 μισθούς;; Ελεος τι εργοδότες είναι αυτοί; Τι να πω πραγματικά .. εξοργίζομαι όταν τα ακούω αυτά! Δλδ πως θα ζήσει μια οικογενεια αν εσυ δεν πληρώνεις ; Ποσό κακόψυχοι είναι μερικοί άνθρωποι ! Κορίτσι μου εύχομαι πολύ συντομα να πληρωθεί και να κάνετε τις γιορτουλες έστω και μόνοι σας 🙏 είναι πολύ μακρυα το πατρικό σου και εσενα;

βαλε μόνο λαμπάκια σε σημεία που να μη τα φτάνει η μικρή ! Και η αδερφη πέρυσι δεν είχε στολίσει γ αυτό το λόγο αλλά και γτ τις το έριχναν και οι γάτες που έχει μέσα στο σπίτι! Φέτος στόλισε ένα δέντρο σιδερένιο να το πω και δεν το πειράζει ούτε η μικρή ούτε τα γατιά!
 

Είμαι 3 χιλιόμετρα έξω από χωριό είναι ερημιά εδώ που είμαι πρέπει να παρω αμαξι δίπλωμα έχω αλλά δεν ξέρω να οδηγάω όποτε μέσα στο αμαξι το παιδί δεν το βάζω φοβαμαι..

Δεν φταίνε μόνο οι εργοδότες μωρέ  και αυτοί δε τα έχουν πάρει τα λεφτά για να πληρώσουν τους υπαλλήλους τους.. πάλι καλά που έχουμε κάνει τα κουμάντα μας αλλά και πάλι και αυτά καποια στιγμή τελειώνουν έχουμε ενοίκιο έχουμε του παιδιού χίλια δυο όπως όλος ο κόσμος εννοείται τέλος πάντων επλιζω μέχρι τέλους της βδομάδας να πάρει έστω μερικά 

ναι μωρέ είναι σχεδόν 700 χιλιόμετρα μακριά οι γονεις μου είναι και πολλά τα έξοδα για να κάνω τέτοιο ταξίδι αλλά και το παιδί δυσκολεύεται 7 ώρες μέσα στο αμαξι τουλάχιστον σε κανένα μήνα θα έρθει η μαμα μου να μας δει ο μπαμπάς μου πάλι του πέφτει μακρινό πολύ το ταξίδι και δεν μπορεί να έρθει 

Πιο πολύ μου λείπε ο καφες με τις φιλες μου  Εδώ δεν έχω φίλες δεν μπορεσα να κάνω

ευτυχώς όμως έχω την μικρή και όσο να με κουράζει μου φτιάχνει την διάθεση όταν πέφτω 🥰

αχ ποσο την καταλαβαίνω την αδερφή σου και εγω στα δυο ήμουν να στολισω να μην στολισω τελικά το στόλισα το κράτησα 2 βδομαδες ; Δεν άντεξα παρά πάνω τώρα τα μαζεψα σε κούτες πάει κάτι διακοσμητικά άφησα μόνο 

Εσυ φιλες έχεις στην Αθήνα ; (Ωχ πάλι ένα κατεβατω  έγραψα 😅)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πήρα τα αποτελέσματα χοριακης!!! Από την Παρασκευή που ήταν 37 σήμερα είναι 191..καλά δεν είναι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Κορίτσια μου πήρα τα αποτελέσματα χοριακης!!! Από την Παρασκευή που ήταν 37 σήμερα είναι 191..καλά δεν είναι? 

Ουυυυ τελειααααα τώρα πες το στον γιατρό ☺️☺️☺️ να δει που έλεγε δεν είσαι έγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ουυυυ τελειααααα τώρα πες το στον γιατρό ☺️☺️☺️ να δει που έλεγε δεν είσαι έγκυος!!!

Περιμένω να με καλέσει γιατί είχε ραντεβού..θέλω να δω πραγματικά τι θα μου πει..ελπίζω να μην με ρίξει πάλι.. θα είναι κ το τελευταίο του 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Περιμένω να με καλέσει γιατί είχε ραντεβού..θέλω να δω πραγματικά τι θα μου πει..ελπίζω να μην με ρίξει πάλι.. θα είναι κ το τελευταίο του 😜

Κορίτσι μου σε ποια μέρα είσαι???μην αγχώνεσαι,εγώ 2 μέρες πριν την αναμενόμενη ξεκίνησα με 86 και δόξα τω Θεώ πάμε πολύ καλά!!! 🧿🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσι μου σε ποια μέρα είσαι???μην αγχώνεσαι,εγώ 2 μέρες πριν την αναμενόμενη ξεκίνησα με 86 και δόξα τω Θεώ πάμε πολύ καλά!!! 🧿🧿🧿

Είμαι 29η ημέρα.. κανονικά ή σήμερα ή χθές έπρεπε να έχω αδιαθετησει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Είμαι 3 χιλιόμετρα έξω από χωριό είναι ερημιά εδώ που είμαι πρέπει να παρω αμαξι δίπλωμα έχω αλλά δεν ξέρω να οδηγάω όποτε μέσα στο αμαξι το παιδί δεν το βάζω φοβαμαι..

Δεν φταίνε μόνο οι εργοδότες μωρέ  και αυτοί δε τα έχουν πάρει τα λεφτά για να πληρώσουν τους υπαλλήλους τους.. πάλι καλά που έχουμε κάνει τα κουμάντα μας αλλά και πάλι και αυτά καποια στιγμή τελειώνουν έχουμε ενοίκιο έχουμε του παιδιού χίλια δυο όπως όλος ο κόσμος εννοείται τέλος πάντων επλιζω μέχρι τέλους της βδομάδας να πάρει έστω μερικά 

ναι μωρέ είναι σχεδόν 700 χιλιόμετρα μακριά οι γονεις μου είναι και πολλά τα έξοδα για να κάνω τέτοιο ταξίδι αλλά και το παιδί δυσκολεύεται 7 ώρες μέσα στο αμαξι τουλάχιστον σε κανένα μήνα θα έρθει η μαμα μου να μας δει ο μπαμπάς μου πάλι του πέφτει μακρινό πολύ το ταξίδι και δεν μπορεί να έρθει 

Πιο πολύ μου λείπε ο καφες με τις φιλες μου  Εδώ δεν έχω φίλες δεν μπορεσα να κάνω

ευτυχώς όμως έχω την μικρή και όσο να με κουράζει μου φτιάχνει την διάθεση όταν πέφτω 🥰

αχ ποσο την καταλαβαίνω την αδερφή σου και εγω στα δυο ήμουν να στολισω να μην στολισω τελικά το στόλισα το κράτησα 2 βδομαδες ; Δεν άντεξα παρά πάνω τώρα τα μαζεψα σε κούτες πάει κάτι διακοσμητικά άφησα μόνο 

Εσυ φιλες έχεις στην Αθήνα ; (Ωχ πάλι ένα κατεβατω  έγραψα 😅)

Α είσαι πολύ μακρυα για να πεις ότι θα βγεις με το καρότσι😔 και εγώ εδώ που είμαι είμαι σε βουνό κατεβαίνεις με τα πόδια σε μαγαζιά και καφετέριες αλλά το ανέβασμα με τα πόδια είναι βάναυσο όποτε σπάνια κατεβαίνω! Έχω και εγώ  δίπλωμα και οδηγούσα στον τόπο μου μιας και είναι μικρή πόλη αλλά έδω φοβάμαι παρααα πολυυυυυυ και δεν ξερω πως θα καταπολεμήσω τον φόβο μου!  Αχχ πολύ μακρυα είναι το πατρικό σου αλλά αφού θα έρθει και η μανούλα σου να σας δει μια χαραααα🤗🤗🤗 εμένα είναι 400χιλιομετρα  μακρυα! Ε ναι το παιδί που να ταξιδέψει τόσες ώρες ! Εμένα θα έρθει η αδερφη μου με την μικρή και τον γαμπρό μου και επειδη είναι μεγάλο το ταξίδι θα ξεκινήσουν τα μεσάνυχτα για να κοιμάται η μικρή γτ αλλιως δεν γινετε! 
ααα δεν είναι θεμα εργοδοτών το παιρνω πίσω!  εύχομαι κοριτσάκι μου να πληρωθεί συντομα όπως λες και ευτυχως κάνατε κουμάντο! 
οι φίλες που έχω εδώ τις γνώρισα από τον σύντροφο μου που είναι φίλες του αλλά εδώ ο χρόνος είναι χρήμα όποτε 1 φορά την εβδομάδα θα βρεθούμε και συνήθως όλοι μαζί και σπάνια θα επικοινωνήσουμε στο τηλ ! Όποτε δεν εχουμε ουσιώδη σχέση γενικα! Πιο πολύ μιλάω με βίντεο με την μαμά μου και τις αδερφές μου μέσα στην μέρα!  Και εγώ εγραψα σεντονι😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Κορίτσια μου πήρα τα αποτελέσματα χοριακης!!! Από την Παρασκευή που ήταν 37 σήμερα είναι 191..καλά δεν είναι? 

Τελειααααα είναι η χοριακη σουυυ❤️❤️❤️❤️ μπραβο κοριτσάκι μου🥰 πες στο γιατρό σου τώρα να πάει να χεστει😂😂😂 Σορρυ για την λέξη🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Κορίτσια μου πήρα τα αποτελέσματα χοριακης!!! Από την Παρασκευή που ήταν 37 σήμερα είναι 191..καλά δεν είναι? 

Είναι πααααρα πολύ καλή η χοριακη μπράβο μπράβο !!!

εγω 32 ημέρα είχα 157 στην κόρη μου 😊

ανυπομονώ να δω τι θα πει ο γιατρός σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...