Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

@Elk @Mantarini @Diwni @annitakianna @marinaP..  η αληθεια ειναι οτι πριν την καθυστέρηση δεν θα μου ελεγε κατι..μου το εχει ξαναπει..εχουν συμβει πολλα και δεν θελει να μιλαει πριν την καθυστέρηση...ωστοσο μιλησα μ το διαβητολογο μ και μ ειπε να παω για εξετασεις για το σακχαρο απο δευτερα για να εχουμε υπο ελεγχο το διαβητη..οποτε τοτε θα σιγουρευτουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

@Elk @Mantarini @Diwni @annitakianna @marinaP..  η αληθεια ειναι οτι πριν την καθυστέρηση δεν θα μου ελεγε κατι..μου το εχει ξαναπει..εχουν συμβει πολλα και δεν θελει να μιλαει πριν την καθυστέρηση...ωστοσο μιλησα μ το διαβητολογο μ και μ ειπε να παω για εξετασεις για το σακχαρο απο δευτερα για να εχουμε υπο ελεγχο το διαβητη..οποτε τοτε θα σιγουρευτουμε!

Ναι να πας να το δεις το ζαχαρο σου μηπως χρειάζεται να το ρυθμίσεις και βλέπεις την Δευτέρα που θα πας για χοριακη τι θα σου πει ξανά ο γιατρος 

εσυ κοιτα να είσαι χαλαρή, να πάρεις την άδεια που είπες για Δευτέρα - Τρίτη και να περάσεις καλά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε? Εκπέμπω ΣΟΣ!! Πριν λίγο πήγα για πιπι και στο χαρτί είχα 3 σταγόνες αίμα! Ροζ κόκκινο! Είμαι 4-5 μέρες πριν την αναμενόμενη! Να θυμίσω ότι ποτέ στη ζωή μου δεν είχα αίμα στη μέση του κύκλου ούτε πριν την περίοδο καφέ εκκρίσεις κτλ!! Υπάρχει πιθανότητα να είναι αίμα εμφύτευσης??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα...πήγα για επανέλεγχο..προχθές είχα 11.5..πως σας φαίνεται?? Νομίζω είναι καλά.. περιμένω σε 3 μερες την ακατανόμαστη..

Screenshot_20231208_152326_Samsung Notes.jpg

Είναι πολύ καλά εφόσον ανεβαίνει κορίτσι μου δεν καταλαβαίνω ο γιατρός γιατί πρέπει να σε ρίχνει έτσι... Σίγουρα την ημέρα της περιόδου θα έχεις ένα μεγάλο νούμερο ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Εκπέμπω ΣΟΣ!! Πριν λίγο πήγα για πιπι και στο χαρτί είχα 3 σταγόνες αίμα! Ροζ κόκκινο! Είμαι 4-5 μέρες πριν την αναμενόμενη! Να θυμίσω ότι ποτέ στη ζωή μου δεν είχα αίμα στη μέση του κύκλου ούτε πριν την περίοδο καφέ εκκρίσεις κτλ!! Υπάρχει πιθανότητα να είναι αίμα εμφύτευσης??

Αλήθεια??? Αυτό είναι πολύ θετικό κορίτσι μου!!!! Αχ μακάρι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Εκπέμπω ΣΟΣ!! Πριν λίγο πήγα για πιπι και στο χαρτί είχα 3 σταγόνες αίμα! Ροζ κόκκινο! Είμαι 4-5 μέρες πριν την αναμενόμενη! Να θυμίσω ότι ποτέ στη ζωή μου δεν είχα αίμα στη μέση του κύκλου ούτε πριν την περίοδο καφέ εκκρίσεις κτλ!! Υπάρχει πιθανότητα να είναι αίμα εμφύτευσης??

Ναι κορίτσι μου εννοείται ότι μπορεί να είναι αίμα εμφύτευσης!! Αααχ αντε να μας πεις τα ευχάριστα κ εσύ σε λίγες μέρες🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Εκπέμπω ΣΟΣ!! Πριν λίγο πήγα για πιπι και στο χαρτί είχα 3 σταγόνες αίμα! Ροζ κόκκινο! Είμαι 4-5 μέρες πριν την αναμενόμενη! Να θυμίσω ότι ποτέ στη ζωή μου δεν είχα αίμα στη μέση του κύκλου ούτε πριν την περίοδο καφέ εκκρίσεις κτλ!! Υπάρχει πιθανότητα να είναι αίμα εμφύτευσης??

Κορίτσι μου εγω δεν είχα ποτε αίμα εμφύτευσης αλλά μόνο ως θετικό μπορω αν το δω αυτό !!! Μακάρι να είναι 😊

Λιγες μερες θα ξέρεις σίγουρα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ευχαριστώ για τις απαντήσεις!! Η αλήθεια είναι ότι ήμουν πολύ χαλαρή αλλά με έπιασε άγχος τώρα γιατί σκέφτομαι μην είναι τίποτα άλλο!! Γενικά στη ζωή μου δεν είχα ποτέ κολίτιδα ουρολοίμωξη και τέτοια διαφορά θέματα αλλά τώρα σκέφτομαι μήπως είναι κάτι τέτοιο! Βέβαια ήταν ελάχιστο το αίμα 3 κηλίδες πραγματικά! Όποτε ούτε για αίμα εμφύτευσης μου κάνει!! Δεν ξέρω ίσως αύριο τι πρωί να πάω για χορική για να είμαι σίγουρη ότι δεν είναι εγκυμοσύνη και να το ψάξω αλλιώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου ευχαριστώ για τις απαντήσεις!! Η αλήθεια είναι ότι ήμουν πολύ χαλαρή αλλά με έπιασε άγχος τώρα γιατί σκέφτομαι μην είναι τίποτα άλλο!! Γενικά στη ζωή μου δεν είχα ποτέ κολίτιδα ουρολοίμωξη και τέτοια διαφορά θέματα αλλά τώρα σκέφτομαι μήπως είναι κάτι τέτοιο! Βέβαια ήταν ελάχιστο το αίμα 3 κηλίδες πραγματικά! Όποτε ούτε για αίμα εμφύτευσης μου κάνει!! Δεν ξέρω ίσως αύριο τι πρωί να πάω για χορική για να είμαι σίγουρη ότι δεν είναι εγκυμοσύνη και να το ψάξω αλλιώς 

Παίζει να σου έρθει νωρίτερα;;; εμένα σε αυτό τον κύκλο μου ήρθε 5 ημέρες νωρίτερα η περίοδος...βέβαια θα φανεί αν κατέβει αίμα...εύχομαι να είναι εμφύτευσης 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakianna εγω θα περιμενα μέχρι τη Δευτερα. Ισως να ειναι αιμα εμφυτευσης. Ισως εντελως τυχαιο. Μη σε αγχωνει. Αν ειχες ουρολοιμωξη η κολπιτιδα θα ειχες κι αλλα συμπτωματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου ευχαριστώ για τις απαντήσεις!! Η αλήθεια είναι ότι ήμουν πολύ χαλαρή αλλά με έπιασε άγχος τώρα γιατί σκέφτομαι μην είναι τίποτα άλλο!! Γενικά στη ζωή μου δεν είχα ποτέ κολίτιδα ουρολοίμωξη και τέτοια διαφορά θέματα αλλά τώρα σκέφτομαι μήπως είναι κάτι τέτοιο! Βέβαια ήταν ελάχιστο το αίμα 3 κηλίδες πραγματικά! Όποτε ούτε για αίμα εμφύτευσης μου κάνει!! Δεν ξέρω ίσως αύριο τι πρωί να πάω για χορική για να είμαι σίγουρη ότι δεν είναι εγκυμοσύνη και να το ψάξω αλλιώς 

Κορίτσι μου κ αίμα εμφύτευσης να είναι δε νομίζω ότι αύριο θα φανεί χοριακη αμέσως, θέλει 2 3 μέρες να αρχίσει να ανεβαίνει απ ότι ξέρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου ευχαριστώ για τις απαντήσεις!! Η αλήθεια είναι ότι ήμουν πολύ χαλαρή αλλά με έπιασε άγχος τώρα γιατί σκέφτομαι μην είναι τίποτα άλλο!! Γενικά στη ζωή μου δεν είχα ποτέ κολίτιδα ουρολοίμωξη και τέτοια διαφορά θέματα αλλά τώρα σκέφτομαι μήπως είναι κάτι τέτοιο! Βέβαια ήταν ελάχιστο το αίμα 3 κηλίδες πραγματικά! Όποτε ούτε για αίμα εμφύτευσης μου κάνει!! Δεν ξέρω ίσως αύριο τι πρωί να πάω για χορική για να είμαι σίγουρη ότι δεν είναι εγκυμοσύνη και να το ψάξω αλλιώς 

Αν είχες κολπίτιδα  ή ουρολοίμωξη σίγουρα θα είχες και αλλά συμπτώματα φαγουρα ή τσούξιμο κατι 

Αν είναι αίμα εμφύτευσης δεν νομιζω να δείξει αύριο η χοριακη όποτε πιστεύω πρέπει να περιμενεις 3-4 μερες ακόμα.. λίγο υπομονή να δεις πως θα πάει κορίτσι μου δεν μπορείς να κανείς και κάτι άλλο τώρα από το να περιμενεις.. 

Πόσες μερες μέρα την ωορρηξία σου είσαι ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας απαντάω όλες μαζί για να μην κάνω παράθεση όλα τα μηνύματα 😙😙 @marinamanoulitsa κορίτσι μου εγώ όταν έχω περιοδο ξεκινάει κατευθείαν με πολύ αίμα και πόνο!! Αυτό ήταν πραγματικά 3 κηλίδες! Δεν είναι περίοδος σίγουρα!! @Elk @Diwni @Κατερίνα!!! Έχετε δίκιο αν ήταν κάτι θα είχα κάποιο συμπτώματα!! Τώρα δεν έχω τίποτα ούτε συμπτώματα εγκυμοσύνης έχω για να είμαι θετική στο ότι ήταν εμφύτευση! Και στο να περιμένω έχετε δίκιο μιας και δεν νομίζω να φανεί κάτι! Όποτε αυτό που έκανα ήταν σαν να μην έγινε! Παρήγγειλα τέστ ωορρηξίας και εγκυμοσύνης τα οποία θα τα έχω την τρίτη που είναι και η αναμενόμενη μέρα περιόδου! Είμαι 10 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Αλήθεια??? Αυτό είναι πολύ θετικό κορίτσι μου!!!! Αχ μακάρι!!! 

Κορίτσι μου μακάρι το εύχομαι και εγώ αλλά δεν μπορω να βγάλω από το μυαλό μου ότι είχαμε μόνο μια επαφή την ημέρα του θετικού τέστ!! Είναι λίγες οι πιθανότητες αλλά τίποτα δεν αποκλείεται! Εσύ πως είσαι?? Φαντάζομαι μετράς τις μέρες μέχρι τον Ιανουάριο εε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!! Καλησπέρα, εγινα μελος στο Forum και διαβασα ολη τη συζήτηση σας.☺️Ευχομαι ολοψυχα σε ολες μας ενα φασολακι😍για τα χριστουγεννα και τη νεα χρονια!Εγω με τον αντρα μου ξεκινησαμε προσπαθειες απο τον Σεπτεμβρη (του 2023) εγω ειμαι 27 στα 28 😋και ο αντρας μου 34! Δεν εχω παρει θετικο τεστ και αρχιζω και απογοητευομαι και αγχωνομαι …δοκιμασα και τεστ ωορηξιας one step και clear blue το ψηφιακο και παω κ με βαση το ημερολογιο… κανουμε μερα παρα μερα ή καθε μερα στις γονιμες μερες σιγουρα . Εχωκατα βαση  σταθερο κυκλο εκτος απο το προηγουμενο μηνα που μου καθυστερησε 5 μερες! Γενικα μου συμβαινει αυτο μια φορα το χρονο να αλλαζει ο κυκλος! Ελπιζω κι εγω να δω συντομα θετικο τεστ και σκεφτομαι να μην ξανα ασχοληθω με τεστ ωορηξιας κλπ μηπως μου προκαλει κι αλλο αγχος υποσυνείδητα & να πηγαινω απλα με βαση τις γονιμες . Οπως λενε και οι παλιες δεν θελει αγχος! (το λεω για να το ακουσω κι εγω 😂)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakianna το 2ο μ παιδι το επιασα με μια μονο ελευθερη επαφη. Μια και μοναδικη. Βεβαια δ ειχα καν στο μυαλο μ οτι θα μεινω εγκυος, δεν ειχα κανει τεστ ωορηξιας κτλ για να σ πω οτι βρήκα θετικο τεστακι και εκανα. 26 μηνες για να μεινω εγκυος στο 1ο μ παιδι. Δε θα φανταζόμουν ποτε οτι θα επιανα παιδι με μια ελευθερη μονο επαφη. Γενικα σεξ καναμε συχνα. Αλλα παντα με προφυλαξεις. Εκτός απο εκεινο τ βραδυ. Οι πιθανότητες να εισαι εγκυος ειναι παρα πολλες. Ωστόσο περιμενε μεχρι τη Δευτέρα και οηγαινε κανε μια χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου σας απαντάω όλες μαζί για να μην κάνω παράθεση όλα τα μηνύματα 😙😙 @marinamanoulitsa κορίτσι μου εγώ όταν έχω περιοδο ξεκινάει κατευθείαν με πολύ αίμα και πόνο!! Αυτό ήταν πραγματικά 3 κηλίδες! Δεν είναι περίοδος σίγουρα!! @Elk @Diwni @Κατερίνα!!! Έχετε δίκιο αν ήταν κάτι θα είχα κάποιο συμπτώματα!! Τώρα δεν έχω τίποτα ούτε συμπτώματα εγκυμοσύνης έχω για να είμαι θετική στο ότι ήταν εμφύτευση! Και στο να περιμένω έχετε δίκιο μιας και δεν νομίζω να φανεί κάτι! Όποτε αυτό που έκανα ήταν σαν να μην έγινε! Παρήγγειλα τέστ ωορρηξίας και εγκυμοσύνης τα οποία θα τα έχω την τρίτη που είναι και η αναμενόμενη μέρα περιόδου! Είμαι 10 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας 

Καλημέρα κορίτσια 

παντως είσαι σε καλές μερες για αίμα εμφύτευσης κορίτσι μου εύχομαι να έρθει αυτόν τον μήνα το σπορακι σας 🙏 

τεστ εγκυμοσυνης έχεις; Να κανείς σε 2-3 μερες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές μου ♥️🥰🥰 καλό σαββατοκύριακο να έχουμε!!! @ΜΑΡΘΑΑ_61καλέ τέλεια πάει το σπορακι!! Μπαμ κάνει η γραμμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!! Σήμερα πολύ καλύτερη γραμμουλα ..2 μερες πριν την καθυστέρηση 🥰🥰

Screenshot_20231209_084119_Gallery.jpg

Ναι κορίτσι μου φαίνεται πολύ καλά τώρα καμία σχέση με τα προηγούμενα !
Μια χαρά πάει πήρε φορά 😊  🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

παντως είσαι σε καλές μερες για αίμα εμφύτευσης κορίτσι μου εύχομαι να έρθει αυτόν τον μήνα το σπορακι σας 🙏 

τεστ εγκυμοσυνης έχεις; Να κανείς σε 2-3 μερες 

Καλημέρα κορίτσι μου!! Όχι δεν έχω.. παρήγγειλα τέστ ωορρηξίας και εγκυμοσύνης και θα έρθουν την τρίτη που θα είναι και η αναμενόμενη μέρα περιόδου!! Όποτε θα το κάνω τότε!! Πρώτη φορά πήρα home test έτσι για την αλλαγή 😁 😁  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Ναι κορίτσι μου φαίνεται πολύ καλά τώρα καμία σχέση με τα προηγούμενα !
Μια χαρά πάει πήρε φορά 😊  🤰

Ακόμα νιώθω ανασφάλεια βέβαια.. περιμένω μέχρι τη Δευτέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Όχι δεν έχω.. παρήγγειλα τέστ ωορρηξίας και εγκυμοσύνης και θα έρθουν την τρίτη που θα είναι και η αναμενόμενη μέρα περιόδου!! Όποτε θα το κάνω τότε!! Πρώτη φορά πήρα home test έτσι για την αλλαγή 😁 😁  

Ναι τότε να κανείς την ημέρα που περιμενεις να (μην) έρθει για πιο έγκυρο αποτέλεσμα 

Και εγω αυτά παίρνω αλλά αυτά πριν την καθυστέρηση δεν δείχνουν και να πω την αλήθεια εγω προσωπικά το προτειμω αποφεύγω τα πρωιμης ανίχνευσης για να μην την πατήσω 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου μακάρι το εύχομαι και εγώ αλλά δεν μπορω να βγάλω από το μυαλό μου ότι είχαμε μόνο μια επαφή την ημέρα του θετικού τέστ!! Είναι λίγες οι πιθανότητες αλλά τίποτα δεν αποκλείεται! Εσύ πως είσαι?? Φαντάζομαι μετράς τις μέρες μέχρι τον Ιανουάριο εε??

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Όλα είναι πιθανά! Εγώ ναι περιμένω πως κ πως... Απλά είμαι χάλια γιατί μας ανακοίνωσαν στην δουλειά ότι μας σταματάνε όλους κ δεν θα έχω δουλειά με το νέο έτος... Κ δεν ξέρω τι να κάνω. Να ψάξω για δουλειά? Να περιμένω την έμβρυομεταφορά κ να δω πως θα πάει? Το κεφάλι μου πάει να σπάσει με όλα αυτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Elli13παντα θα ποναει. Οποια φορα και αν ειναι, οσα παιδακια κι αν έχεις ηδη. Εκανες όνειρα γι αυτο τ μωρο. Το αγάπησες απο οταν ηταν μονο ιδεα. Μεγαλωνε μεσα σου... Μόνο εσυ ξερεις πως νιωθεις. Ποσο πονας. Κλεισε τ αυτια σου σ αυτους που δεν θέλουν να σ ακουσουν.  Αυτο π περασες μεχρι να το αποβαλλεις δ θελω ουτε να το σκεφτω. Δεν μπορώ να το διανοηθω. Ισως για να μη σου πειραξει τη μητρα. Ευχομαι να καθαρισεις γρήγορα τουλαχιστον και η ταλαιπωρια σου να σταματησει εδω.
    • Καλημερα! Βασικά μου ειπε μόλις γεννήσω θα είναι εκεί να πάρει το μωρό να το δει. Θα είναι σε επικοινωνία με την γυναικολόγο μου για το ποτε γεννάω. Έγραψε κ την ΠΗΤ μου.
    • Καλημερα! Έγραψε τα στοιχεία μου κι ειπε θα μιλήσει η ιδια με την γυναικολόγο μου. Οχι μου ειπε θα τα πουμε μετα. Μου έγραψε μονο τι πρεπει να παρω απο το φαρμακείο 2-3 πραγματάκια. 
    • Καλησπέρα κορίτσι μου. Αυτή την ενεση τη βαζεις στην 28η εβδομάδα αν η μαμα εχει αρνητική ομαδα αίματος, δηλαδή resaus αρνητικό(δεν εχει αντισώματα reasus) . Σε περίπτωση που το έμβρυο εχει θετική ομάδα αίματος (δηλαδή αντισώματα resaus) να προλαβουμε να μην "μπουν" στον οργανισμό της μαμας. Στην ουσία βαζεις αυτή την ένεση για πρόληψη για την επόμενη εγκυμοσύνη. Προσπάθησα να στο εξηγήσω όσο πιο.απλα, εννοείται ο γιατρός θάνατο εξηγήσει πολύ καλύτερα 🩷
    • Ακριβώς το ίδιο μου είχε πει κι εμένα στην αρχή γτ κι ο δικός μου πλακούντας ήταν χαμηλά! Καλά όντως δεν είναι και πολύ βολικό, αλλά αφού βοηθάει για όταν μπούμε στον μήνα μας κάτι θα κάνουμε😀 Θα χούμε και τις ετοιμασίες εντατικά τότε! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...