Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχα, την περασμένη φορά μας είπε μάλλον αγόρι αλλά επειδή κουνάει κ είχε ψιλό σταυρωμένα τα ποδαράκια του μας λέει ας το επιβεβαιωσουμε καλύτερα την άλλη φορά😜

Πάντως σε αυτή την εγκυμοσύνη κουράζομαι πολύ εύκολα, κ με αγχώνει λίγο αυτό! Ελπίζω να είναι όλα καλά!!

Τι ωραία !! Με το καλό να το επιβεβαιώσετε. Εσύ έχεις δει διαφορά στις εγκυμοσύνες σου συγκριτικά με το πώς βίωσες τη πρώτη που ήταν κοριτσάκι!; 

Εμείς στην αυχενική είπαμε στο γιατρό πως αν δει φύλο δεν θέλουμε να μας το πει. 

Επειδή θέλουμε να κάνουμε gender reveal  θέλουμε να μην γνωρίζουμε . Επίσης επειδή μου είπαν ότι στην αυχενική δεν είναι και πολύ αξιοπιστα τα αποτελέσματα μιας και υπάρχει πιθανότητα λάθους,δεν θέλαμε να μας γράψει το φύλο να κάνουμε gender πάρτυ και μετά από κάνα μήνα να έχουμε λάθος αποτέλεσμα αχαχαχα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Είδες που τελικά τσουπ είδες το πικ❤️ καλή επιτυχιααααααααα❤️❤️❤️

εγω 6 η ωρα θα παρω το γιατρό τηλ για να μου πει τι ωρα να πάω να με δει!

Θα πας σήμερα ;; Ααα περιμένουμε νέα σου δηλαδή ; 
εκανες κανε τεστ ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η dimand είπε:

Τι ωραία !! Με το καλό να το επιβεβαιώσετε. Εσύ έχεις δει διαφορά στις εγκυμοσύνες σου συγκριτικά με το πώς βίωσες τη πρώτη που ήταν κοριτσάκι!; 

Εμείς στην αυχενική είπαμε στο γιατρό πως αν δει φύλο δεν θέλουμε να μας το πει. 

Επειδή θέλουμε να κάνουμε gender reveal  θέλουμε να μην γνωρίζουμε . Επίσης επειδή μου είπαν ότι στην αυχενική δεν είναι και πολύ αξιοπιστα τα αποτελέσματα μιας και υπάρχει πιθανότητα λάθους,δεν θέλαμε να μας γράψει το φύλο να κάνουμε gender πάρτυ και μετά από κάνα μήνα να έχουμε λάθος αποτέλεσμα αχαχαχα 

 

Για εμένα αν θες να κανείς παρτυ για το φύλο η γνωμη μου είναι να περιμενεις μέχρι την β επιπέδου 

Έχει τυχει σε κοπέλα να κάνει παρτυ με την αυχενική και τελικά είχε γίνει λαθος και είχα κάνει το παρτυ με λαθος φύλo 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

 

 

Εγω σε εμένα αυτό έχω καταλαβει όταν αργει δεν είναι καλή !

επισης εγω πιστεύω (δεν το έχω ρωτήσει στον γιατρό ) ότι όταν αργει να γίνει ωορρηξία πολύ πηγαίνουν  όλα πίσω πχ αν λέμε μείνεις εγκυος πολύ αργά η χοριακη δεν θα συμβαδίζει με την βδομαδα που είσαι γιατί ο γαιτρος ρωτάει ποτε ήταν η τελευταία περιοδος και έτσι βγάζουν την βδομαδα που είσαι εγκυος..  έχει μια κλίμακα που πρέπει να είναι η χοριακη ανάλογα με τις βδομαδες .. δεν μπορεί να είσαι 5 εβδομάδων με βάση την την τελευταία σου περίοδο αλλά η τιμή της χοριακης σου να είναι στην κλίμακα τον 2 εβδομάδων δεν ξέρω αν μπορω να σας το εξηγήσω καλά έτσι όπως το σκέφτομαι… 

Να έχεις καθυστερημένη σύλληψη ναι γίνεται άντε μια βδομαδα (έτσι είμαι εγω) αλλά 3 βδομαδες καθυστερημένη σύλληψη νομίζω φευγει πολύ 🤷‍♀️

μπορεί να λέω και βλακείες 

Επαφες έχω εννοείται 😊🥰

Καταλαβαίνω τι λες! Αυτό συμβαίνει γιατί οι γιατροί ρωτάνε πότε ήταν τελευταία περίοδος αλλά δεν έχουν όλες 28 μέρες! Γι'αυτό και αν με το καλό μείνεις μπορείς να πεις στον γιατρό σου ότι η περίοδος σου ήταν 2 βδομάδες πριν την ωορρηξία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Όχι καλε μην λες τέτοια όλα μια χαρά θα πάνε ίσως να χρειάζεσαι λίγο πιο πολύ ξεκούραση έχεις καποια βοήθεια ; Καμία γιαγια να βάλει λίγο πλάτη ;

να την χαίρεσαι την κουκλα σου με το καλό να σβήσει και το τρίτο της κεράκι τον άλλο μήνα ! 

Σε ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου❣️ είναι η πεθερά μου που κάνει οτι μπορεί αλλά έχει κ την κόρη της κ δεν της ζητάω πολλά πολλά! Βοηθάει πολύ βέβαια κι ο άντρας μου κάνει κ αυτός πολλά μέσα στο σπίτι🙏 πιστεύω θα τα καταφέρουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Τι ωραία !! Με το καλό να το επιβεβαιώσετε. Εσύ έχεις δει διαφορά στις εγκυμοσύνες σου συγκριτικά με το πώς βίωσες τη πρώτη που ήταν κοριτσάκι!; 

Εμείς στην αυχενική είπαμε στο γιατρό πως αν δει φύλο δεν θέλουμε να μας το πει. 

Επειδή θέλουμε να κάνουμε gender reveal  θέλουμε να μην γνωρίζουμε . Επίσης επειδή μου είπαν ότι στην αυχενική δεν είναι και πολύ αξιοπιστα τα αποτελέσματα μιας και υπάρχει πιθανότητα λάθους,δεν θέλαμε να μας γράψει το φύλο να κάνουμε gender πάρτυ και μετά από κάνα μήνα να έχουμε λάθος αποτέλεσμα αχαχαχα 

 

Χαχαχαχα στην κόρη μου πάντως στην αυχενική μου είχε πει 90% κορίτσι κ ήταν μέσα! Να σου πω έχω κάποιες διαφορές αλλά δεν ξέρω αν παίζουν ρόλο, πχ οι εμετοι τώρα σταμάτησαν πιο γρήγορα απ ότι στης μικρής, έχω πολλές κρυάδες που δεν είχα και επίσης νυστάζω πολύ δλδ γύρω στις 9 το βράδυ κλείνουν τα μάτια μου κ μπορει να έχω κοιμηθεί κ καμία ώρα το μεσημέρι! Τώρα δεν ξέρω αν στην κούραση παίζει ρόλο κι ότι έχω κ την μικρή! Και στις 2 πάντως δεν μπορώ να αγγίξω γλυκό οι γλυκές γεύσεις με ανακατευουν φουλ, ενώ τις αλμυρές τις τιμάω από όταν μπορώ να φαω😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/12/2023 at 12:31 ΜΜ, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια μόλις μου ήρθε περιοδος....έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο την Πέμπτη στις 14 του μηνός για σαλπιγγογραφια για να είμαι και κοντά στις γόνιμες ημέρες....

Όσες κάνατε σαλπιγγογραφια,σας έδωσε αντιβίωση;;;;εμένα μου έδωσε μια ....να την ξεκινήσω μια ημέρα πριν ..και έχει για τρεις ημέρες. @Mpourmpoulo @marinaP εσείς κάνατε;

Καλησπέρα! Καλό μήνα σε όλες! Εύχομαι να φέρει πολύ όμορφα νέα για όσες περιμένουν και καλή εξέλιξη σε όσες είμαστε ήδη έγκυες! Μόνο όμορφα νέα να μας φέρουν τα Χριστούγεννα! 🎄🎄

Εγώ είχα κάνει την κλασική για να την έχω σε περίπτωση που περνούσα επιτροπή εξωσωματικής, που όντως πέρασα, γιατί τότε δε δέχονταν τη σαλπιγγογραφία με αφρό. Πιθανότατα να έχει αλλάξει. Δεν κατάλαβα απολύτως τίποτα, ούτε αίμα είχα. Πήρα αντιβίωση για κάποιες ημέρες πριν και μετά, παυσίπονο πριν την εξέταση και επειδή κάνω αλλεργίες σε αντιβιώσεις μου έδωσαν και Medrol προληπτικά. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καταλαβαίνω τι λες! Αυτό συμβαίνει γιατί οι γιατροί ρωτάνε πότε ήταν τελευταία περίοδος αλλά δεν έχουν όλες 28 μέρες! Γι'αυτό και αν με το καλό μείνεις μπορείς να πεις στον γιατρό σου ότι η περίοδος σου ήταν 2 βδομάδες πριν την ωορρηξία!

Ναι δεν ξέρω με την δίκη μου λογική τα λέω αυτά δεν ξέρω αν όντως στέκουν γιατί δεν το ρώτησα ποτε ίσως καποια στιγμή το κάνω κουβέντα για να μου λυθεί και η απορία αν όντως ισχύει αυτό που πιστεύω 😊

κανονικα στην κόρη μου αν το ήξερα έτσι θα είχα κάνει θα άλλαζα την ημερομηνία της περιόδου μου γιατί όλο μου έλεγε είναι μικρό και μικρό και μικρό σε κάθε επίσκεψη .. με είχε τρελάνει 😵💫 δεν μπορούσε να κατανόηση ότι απλά είμαι μια βδομαδα πίσω..🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχαχα στην κόρη μου πάντως στην αυχενική μου είχε πει 90% κορίτσι κ ήταν μέσα! Να σου πω έχω κάποιες διαφορές αλλά δεν ξέρω αν παίζουν ρόλο, πχ οι εμετοι τώρα σταμάτησαν πιο γρήγορα απ ότι στης μικρής, έχω πολλές κρυάδες που δεν είχα και επίσης νυστάζω πολύ δλδ γύρω στις 9 το βράδυ κλείνουν τα μάτια μου κ μπορει να έχω κοιμηθεί κ καμία ώρα το μεσημέρι! Τώρα δεν ξέρω αν στην κούραση παίζει ρόλο κι ότι έχω κ την μικρή! Και στις 2 πάντως δεν μπορώ να αγγίξω γλυκό οι γλυκές γεύσεις με ανακατευουν φουλ, ενώ τις αλμυρές τις τιμάω από όταν μπορώ να φαω😅

Εμένα στην αυχενική δεν μου είπε τίποτα αλλά ούτε ρώτησα το φύλο..

μετα από 2 βδομαδες που πήγα για υπέρηχο στο γιατρό, μου είπε μάλλον κορίτσι πρέπει να ήμουν τότε 16 εβδομάδων και ήταν σωστό ! 

Για να δούμε τώρα που έχεις καποιες μικρό διάφορες στα συμπτώματα σου αν θα είναι και άλλο το φύλo 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Εμένα στην αυχενική δεν μου είπε τίποτα αλλά ούτε ρώτησα το φύλλο..

μετα από 2 βδομαδες που πήγα για υπέρηχο στο γιατρό, μου είπε μάλλον κορίτσι πρέπει να ήμουν τότε 16 εβδομάδων και ήταν σωστό ! 

Για να δούμε τώρα που έχεις καποιες μικρό διάφορες στα συμπτώματα σου αν θα είναι και άλλο το φύλλο 😊

Ναι κ εγώ ανυπομονώ και γιατί δεν έχω πολύ χώρο κ θέλω να δώσω της μικρής πολλά που έχω φυλάξει γτ αν είναι άλλο φύλο θα είναι κ άλλη εποχή δεν θα φορεθούν πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Θα πας σήμερα ;; Ααα περιμένουμε νέα σου δηλαδή ; 
εκανες κανε τεστ ;

Ναι ναι θα πάω σήμερα! Αντε να δούμε θα δούμε κανένα αυγουλακι😂 κάνω κάθε μέρα αλλά δεν έχει σκουρυνει ακόμη όποτε έχω μέλλον😂 εγώ πιστεύω προς το τελος της εβδομάδας θα γίνει η σπερματεγχυνση ! Αργω να κάνω ωορρηξια όποτε προς τα εκεί με βλέπω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι θα πάω σήμερα! Αντε να δούμε θα δούμε κανένα αυγουλακι😂 κάνω κάθε μέρα αλλά δεν έχει σκουρυνει ακόμη όποτε έχω μέλλον😂 εγώ πιστεύω προς το τελος της εβδομάδας θα γίνει η σπερματεγχυνση ! Αργω να κάνω ωορρηξια όποτε προς τα εκεί με βλέπω! 

Να μας στείλεις τα νέα σου από τον γιατρό σε πια μέρα του κύκλου σου είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι κ εγώ ανυπομονώ και γιατί δεν έχω πολύ χώρο κ θέλω να δώσω της μικρής πολλά που έχω φυλάξει γτ αν είναι άλλο φύλο θα είναι κ άλλη εποχή δεν θα φορεθούν πολλά!!

Ναι αν δεις ότι δεν σε βολεύουν μπορείς να τα δωσεις.. εκτός αν θα πας και για τρίτο παιδάκι αργότερα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ναι αν δεις ότι δεν σε βολεύουν μπορείς να τα δωσεις.. εκτός αν θα πας και για τρίτο παιδάκι αργότερα 😊

Εγώ να σου πω θα ήθελα και τρίτο ο άντρας μου προς το παρόν το ακούει κ παθαίνει έμφραγμα😅 άμα θέλει να ρθει ας έρθει ότι είναι γραμμένο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ναι δεν ξέρω με την δίκη μου λογική τα λέω αυτά δεν ξέρω αν όντως στέκουν γιατί δεν το ρώτησα ποτε ίσως καποια στιγμή το κάνω κουβέντα για να μου λυθεί και η απορία αν όντως ισχύει αυτό που πιστεύω 😊

κανονικα στην κόρη μου αν το ήξερα έτσι θα είχα κάνει θα άλλαζα την ημερομηνία της περιόδου μου γιατί όλο μου έλεγε είναι μικρό και μικρό και μικρό σε κάθε επίσκεψη .. με είχε τρελάνει 😵💫 δεν μπορούσε να κατανόηση ότι απλά είμαι μια βδομαδα πίσω..🤷‍♀️

Κοιτά δεν έχεις άδικο σε αυτό που λες έχει βάση γτ εμείς Αργούμε μα αδιαθετήσουμε επειδη εχουμε μεγάλο κύκλο όποτε είμαστε πίσω σε σχέση με κοπέλες που έχουν 28αρι κύκλο! Και εμένα προχθές που με είδε ο γιατρός μου λέει είμαστε πίσω όπως βλέπω στον υπερυχο φαινετε λες και είσαι 5η μέρα του κύκλου σε γυναίκα με 28αρι κύκλο αλλά στην πραγματικότητα ήμουν 10η μέρα! Όποτε στην ουσια φαινόταν μικρό το κοριτσάκι σου με βάση της εβδομάδες που μετράνε στην κύηση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Να μας στείλεις τα νέα σου από τον γιατρό σε πια μέρα του κύκλου σου είσαι ;

Κοριτσια μόλις έφυγα από γιατρό! Έχω κάνει ένα ωάριο και είναι 14χιλιοστα και το ενδομητριο πήρε τα πάνω του και είναι 6,7 ! Είμαι 13η μέρα του κύκλου! Θα με δει πάλι την Δευτέρα το μεσημερι 3:15 και πιθανόν Τετάρτη με Πέμπτη θα πάμε για σπερματεγχυνση ! Σίγουρα θα ξερουμε την Δευτέρα! Μου ειπε με πάει με τα χάπια γτ με ενεσεις αν κάνω 3 βάση νόμου απογορευετε να γίνει σπερματεγχυνση ! Έχω κάνει ένα και ελπιζω να είναι καλό και τυχερό🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις έφυγα από γιατρό! Έχω κάνει ένα ωάριο και είναι 14χιλιοστα και το ενδομητριο πήρε τα πάνω του και είναι 6,7 ! Είμαι 13η μέρα του κύκλου! Θα με δει πάλι την Δευτέρα το μεσημερι 3:15 και πιθανόν Τετάρτη με Πέμπτη θα πάμε για σπερματεγχυνση ! Σίγουρα θα ξερουμε την Δευτέρα! Μου ειπε με πάει με τα χάπια γτ με ενεσεις αν κάνω 3 βάση νόμου απογορευετε να γίνει σπερματεγχυνση ! Έχω κάνει ένα και ελπιζω να είναι καλό και τυχερό🙏

Τέλεια κορίτσι μου, με το καλό να την κάνετε καλή επιτυχία να έχετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις έφυγα από γιατρό! Έχω κάνει ένα ωάριο και είναι 14χιλιοστα και το ενδομητριο πήρε τα πάνω του και είναι 6,7 ! Είμαι 13η μέρα του κύκλου! Θα με δει πάλι την Δευτέρα το μεσημερι 3:15 και πιθανόν Τετάρτη με Πέμπτη θα πάμε για σπερματεγχυνση ! Σίγουρα θα ξερουμε την Δευτέρα! Μου ειπε με πάει με τα χάπια γτ με ενεσεις αν κάνω 3 βάση νόμου απογορευετε να γίνει σπερματεγχυνση ! Έχω κάνει ένα και ελπιζω να είναι καλό και τυχερό🙏

Άντε  ωραία αρα σε έπιασε το φάρμακο που σε έδωσε τέλια 😃

ενα και καλό ας είναι δεν μας πειράζει 

αντε κορίτσι μου με το καλό θα πω να έρθει το μωρακι σας 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τέλεια κορίτσι μου, με το καλό να την κάνετε καλή επιτυχία να έχετε!!

Ευχαριστωωωω πολυυυ κορίτσι μου❤️❤️❤️ και εσυ με το καλοοοοο να έρθει το μπεμπινι σας❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Άντε  ωραία αρα σε έπιασε το φάρμακο που σε έδωσε τέλια 😃

ενα και καλό ας είναι δεν μας πειράζει 

αντε κορίτσι μου με το καλό θα πω να έρθει το μωρακι σας 🤰

Δεν ξερω αν με έπιασε😂 έκανα ένα όπως και χωρίς τα χάπια! Όμως μου είπε αυτά τα χάπια δεν επηρεάζουν το ενδομητριο και ‘’φτιαχνουν’’ την τραχηλική βλέννη! Μακάρι να πανε όλα καλά🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστωωωω πολυυυ κορίτσι μου❤️❤️❤️ και εσυ με το καλοοοοο να έρθει το μπεμπινι σας❤️

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια μου και καλο μας μήνα!! Ο πιο ελπιδοφόρος μήνας του χρόνου έφτασε και εδώ είμαστε έτοιμες να αφήσουμε τα όνειρα μας ελεύθερα και να τα κυνηγήσουμε!!! 

Αυτές τις δύο μέρες που "έλειπα" είχα τόση κούραση και τόση δουλειά που πραγματικά δεν είχα καθόλου χρόνο να μπω να γράψω! 

Πρώτα πρώτα θέλω να πω στην @Tonakivνα σας ζήσει κορίτσι μου το μωράκι σας !! Να είναι γερό ,τυχερό και ευλογημένο και εσείς γεροί να το μεγαλώσετε με χαρές και ευτυχία!!!

@Elli13 κορίτσι μου γλυκό, η κούραση και η νέα καθημερινότητα είναι λογικό να σε δυσκολεύουν..τα ξενύχτια είναι πολλά φαντάζομαι αλλά πίστεψέ με σε λίγο καιρό θα μπείτε στον Ρυθμό σας και όλα θα φτιάξουν... υπομονή..σου στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς και μια μεγάλη αγκαλιά ❤️

@marinamanoulitsa μου 😞... Εγώ όταν έκανα σαλπιγγγραφια δεν είχα πάρει αντιβίωση. Μόνο 2 πανατολ έξτρα πριν την εξέταση.

Σε άλλα νέα κορίτσια μου εγώ μετά από δύο μέρες καφέ σαν αυτά που έχουμε όταν μας τελειώνει η περίοδος, σήμερα ξεκίνησε το αίμα σαν κανονική περίοδο. Έχω ελάχιστο πόνο και περιμένω να δω πως θα εξελιχθεί..συνήθως δεύτερη μέρα περιόδου έχω πολυ αίμα. Τώρα πρώτη μέρα και έχω αίμα σαν δεύτερης μέρας άρα αύριο υπολογίζω θα έχω πάρα πολύ.. λογικά αύριο θαα ξεκινήσω και τα χάπια δειγερσης γιατί θα είναι η δεύτερη μέρα με αίμα κανονικό. Το πρωί θα κάνω την τελευταία χοριακη και θα μιλήσω με τον γιατρό μου..αυταααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου και καλο μας μήνα!! Ο πιο ελπιδοφόρος μήνας του χρόνου έφτασε και εδώ είμαστε έτοιμες να αφήσουμε τα όνειρα μας ελεύθερα και να τα κυνηγήσουμε!!! 

Αυτές τις δύο μέρες που "έλειπα" είχα τόση κούραση και τόση δουλειά που πραγματικά δεν είχα καθόλου χρόνο να μπω να γράψω! 

Πρώτα πρώτα θέλω να πω στην @Tonakivνα σας ζήσει κορίτσι μου το μωράκι σας !! Να είναι γερό ,τυχερό και ευλογημένο και εσείς γεροί να το μεγαλώσετε με χαρές και ευτυχία!!!

@Elli13 κορίτσι μου γλυκό, η κούραση και η νέα καθημερινότητα είναι λογικό να σε δυσκολεύουν..τα ξενύχτια είναι πολλά φαντάζομαι αλλά πίστεψέ με σε λίγο καιρό θα μπείτε στον Ρυθμό σας και όλα θα φτιάξουν... υπομονή..σου στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς και μια μεγάλη αγκαλιά ❤️

@marinamanoulitsa μου 😞... Εγώ όταν έκανα σαλπιγγγραφια δεν είχα πάρει αντιβίωση. Μόνο 2 πανατολ έξτρα πριν την εξέταση.

Σε άλλα νέα κορίτσια μου εγώ μετά από δύο μέρες καφέ σαν αυτά που έχουμε όταν μας τελειώνει η περίοδος, σήμερα ξεκίνησε το αίμα σαν κανονική περίοδο. Έχω ελάχιστο πόνο και περιμένω να δω πως θα εξελιχθεί..συνήθως δεύτερη μέρα περιόδου έχω πολυ αίμα. Τώρα πρώτη μέρα και έχω αίμα σαν δεύτερης μέρας άρα αύριο υπολογίζω θα έχω πάρα πολύ.. λογικά αύριο θαα ξεκινήσω και τα χάπια δειγερσης γιατί θα είναι η δεύτερη μέρα με αίμα κανονικό. Το πρωί θα κάνω την τελευταία χοριακη και θα μιλήσω με τον γιατρό μου..αυταααα!!!

Καλημέρα σας κορίτσια ! 

κορίτσι μου αφού εξελίχθηκαν έτσι τα πράγματα να βλέπεις μόνο τα θετικά  είναι πολύ καλό που άρχισε το αίμα και το απέβαλε ο οργανισμός από μόνος του και δεν χρειάστηκε κάτι επεμβατικό… και αύριο ξεκινάς τα φάρμακα για την επομενη προσπάθεια δεν θα χρειαστείς να περιμενεις καθόλου… εύχομαι αυτήν την φορά  να πάνε όλα καλά.. ☺️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!! @Elk μου ξεκίνησες τις επαφές σου να φανταστώ? Είμαι σίγουρη ότι θα μας πεις τα ευχάριστα σε 2 εβδομάδες ♥️ @Girly κορίτσι μου αυτό ήταν! Μπαίνεις ξανά σε καινούριο κύκλο! Όλα θα πάνε καλά αυτή την φορά! Πάντως και εγώ την 2η μέρα έχω περισσότερη ροή! Το ότι δεν πονάς είναι καλό! Τουλάχιστον δεν σε ταλαιπωρεί! Καινούριος κύκλος λοιπόν ♥️♥️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου ένα ωάριο είναι αρκετό! Σχεδόν έφτασε η ώρα 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,όμορφη Κυριακή να έχουμε!!!Εμείς περιμένουμε πως και πως την τρίτη να πάμε στον γιατρό μας να δούμε τι θα δούμε 😊😊...Αγχώνομαι λίγο γιατί 2 μέρες τώρα δεν έχω ούτε τσιμπηματάκια ούτε τίποτα αλλά εντάξει ξέρω ότι λόγω του ιστορικού μου αυτό το άγχος δε θα φύγει ποτέ..

Αισιοδοξία και προχωράμε 🧡🧡💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...