Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2024 🤰👶🏻


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε??? 🤗🤗🤗

Άρχισαν να φαίνονται κοιλιτσες??? 💙🧡💙🧡💙🧡💙🧿🧿🧿🧿🧿

Ναι !! Κάτι έχει αρχίσει να φαίνεται!! 😍😍😍

Έχετε αρχίσει να τα καταλαβαίνετε?? Εγώ τα τελευταία βράδια κάτι έχω αρχίσει να νιώθω...πολύ ελαφριά κ αραιά βέβαια.. 🩷🩷🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον τελευταίο υπέρηχο που κάναμε κ μας έδωσε κ φωτογραφίες που φαίνεται τρισδιάστατα, δεν χορταινω να την βλέπω 🩷🩷🩷🩷🩷 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε??? 🤗🤗🤗

Άρχισαν να φαίνονται κοιλιτσες??? 💙🧡💙🧡💙🧡💙🧿🧿🧿🧿🧿

Καλησπέρα κορίτσια μουυυ!! 

Εχει αριχσει και φαίνεται η κοιλίτσα και δεν το πιστεύω 🙏🏻💙💙

Εγώ δεν καταλαβαίνω αν το νιώθω η οχι ,αν είναι έντερο δεν ξέρω. Πιστεύω μετά την 20βδομαδα θα νιώθω ξεκάθαρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μένα κορίτσια μου κάτι έχει αρχίσει να φαίνεται και όσοι δε ξέρουν μου λένε τσίμπησες λίγο εε 😅..Και εγώ νομίζω ότι τα βράδια κυρίως νιώθω κάτι πολύ πολύ "απαλό" δε ξέρω αν είναι το εμβρυάκι μου ή η λαχτάρα μου να το νιώσω 🩷🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Και μένα κορίτσια μου κάτι έχει αρχίσει να φαίνεται και όσοι δε ξέρουν μου λένε τσίμπησες λίγο εε 😅..Και εγώ νομίζω ότι τα βράδια κυρίως νιώθω κάτι πολύ πολύ "απαλό" δε ξέρω αν είναι το εμβρυάκι μου ή η λαχτάρα μου να το νιώσω 🩷🩵

Και εγώ κάτι απαλό νιώθω οταν αγγίζω την κοιλιά μου. Ο γιατρός λέει μετά την 20 βδομάδα θα νιώσω να κλωτσαει 💙 για να δούμε! 

Δευτέρα έχω ραντεβού με τον γιατρό που έχω σε άλλη πόλη κ δεν περνάνε οι μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η XanaT είπε:

Τι κάνετε κορίτσια ?? 

Τα δικά μου νέα είναι ότι βγήκε η nipt και είναι όλα καλά !! 🥳🥳🥳 Και είναι σίγουρα κορίτσι.. 🩷🩷🩷

Με το καλό το κοριτσάκι σας 🩷🩷🩷🩷

Εγώ κορίτσια σήμερα δεν είχα καθόλου συμπτώματα! Σαν να μην είμαι έγκυος. Από τη μία το χαίρομαι από την άλλη άγχος! Ανυπομονώ για τη Δευτέρα να ακούσω την καρδούλα του να ηρεμήσω για την ώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Με το καλό το κοριτσάκι σας 🩷🩷🩷🩷

Εγώ κορίτσια σήμερα δεν είχα καθόλου συμπτώματα! Σαν να μην είμαι έγκυος. Από τη μία το χαίρομαι από την άλλη άγχος! Ανυπομονώ για τη Δευτέρα να ακούσω την καρδούλα του να ηρεμήσω για την ώρα!

Κ εγώ το ίδιο .. ούτε πονακια όπως άλλες φορές .. μόνο η μέση με πόνεσε λίγο σήμερα.. στο δεύτερο τρίμηνο έτσι είναι νομίζω .. η λογική λέει ότι δεν χρειάζεται να αγχωνόμαστε..αν κ η αλήθεια είναι ότι κ εγώ αγχώνομαι.. 🙃

Τι ωραία .. έφτασαν οι μέρες να πάτε να το δειτε το μωράκι σας.. εμείς την επόμενη Δευτέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η XanaT είπε:

Κ εγώ το ίδιο .. ούτε πονακια όπως άλλες φορές .. μόνο η μέση με πόνεσε λίγο σήμερα.. στο δεύτερο τρίμηνο έτσι είναι νομίζω .. η λογική λέει ότι δεν χρειάζεται να αγχωνόμαστε..αν κ η αλήθεια είναι ότι κ εγώ αγχώνομαι.. 🙃

Τι ωραία .. έφτασαν οι μέρες να πάτε να το δειτε το μωράκι σας.. εμείς την επόμενη Δευτέρα.. 

Το μοναδικό συμπτώμα που δεν το αποχωρίζομαι είναι το κλάμα 😌🥹 αυτό δεν ξέρω πότε σταματάει.

Ναι η αλήθεια είναι οτι λογικά όλα πανε καλά! Αλλά και αυτές οι μέρες δεν περνάνε ☺️ 

Εμείς έχουμε αρχίσει να ετοιμάζουμε το δωμάτιο σιγά σιγά, σήμερα μπηκα στον πέμπτο μήνα και λέμε σιγά.σιγα να μπαίνουμε σε πρόγραμμα 🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/2/2024 at 10:53 ΜΜ, ο/η marinaP είπε:

Το μοναδικό συμπτώμα που δεν το αποχωρίζομαι είναι το κλάμα 😌🥹 αυτό δεν ξέρω πότε σταματάει.

Ναι η αλήθεια είναι οτι λογικά όλα πανε καλά! Αλλά και αυτές οι μέρες δεν περνάνε ☺️ 

Εμείς έχουμε αρχίσει να ετοιμάζουμε το δωμάτιο σιγά σιγά, σήμερα μπηκα στον πέμπτο μήνα και λέμε σιγά.σιγα να μπαίνουμε σε πρόγραμμα 🥹

Πώς πήγε σήμερα κορίτσι μου? Πότε έχεις την β επιπέδου?

Εμένα έχει αρχίσει να με τσιμπάει η μέση παρότι δεν έχω πάρει κ πολλά κιλά .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η XanaT είπε:

Πώς πήγε σήμερα κορίτσι μου? Πότε έχεις την β επιπέδου?

Εμένα έχει αρχίσει να με τσιμπάει η μέση παρότι δεν έχω πάρει κ πολλά κιλά .. 

Όλα πολύ καλά κοριτσι μου!! Δόξα τω θεώ! Β επιπέδου έχω 15 Μαρτίου! 

Αχ σε καταλαβαίνω εμένα ξεκίνησε οσφυαλγία μου χτυπάει και στο πόδι. Και πολύς πόνος στους ώμους. Θα παω.για μασαζ μαλλον για τους ώμους.

Εγώ έχω πάρει 8 κιλα μέχρι τώρα. Ήμουν 54 και τώρα 62😁 και μπήκα στον 5ο μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Όλα πολύ καλά κοριτσι μου!! Δόξα τω θεώ! Β επιπέδου έχω 15 Μαρτίου! 

Αχ σε καταλαβαίνω εμένα ξεκίνησε οσφυαλγία μου χτυπάει και στο πόδι. Και πολύς πόνος στους ώμους. Θα παω.για μασαζ μαλλον για τους ώμους.

Εγώ έχω πάρει 8 κιλα μέχρι τώρα. Ήμουν 54 και τώρα 62😁 και μπήκα στον 5ο μήνα.

Και εγώ 15 του μήνα έχω την β' επιπέδου.. Εγώ κορίτσια μου είμαι 5 μέρες πριν μπω στον 5ο...το 1ο τρίμηνο έχασα 3 κιλά και μέχρι τώρα έχω πάρει πίσω τα 2..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Και εγώ 15 του μήνα έχω την β' επιπέδου.. Εγώ κορίτσια μου είμαι 5 μέρες πριν μπω στον 5ο...το 1ο τρίμηνο έχασα 3 κιλά και μέχρι τώρα έχω πάρει πίσω τα 2..

Μια χαρά είσαι κορίτσι μου! Έχεις περιθώριο δηλαδή. Αλίμονο σε εμάς π τα βάλαμε όλα στο πρώτο τρίμηνο 🤣 εγώ είχαμε πάρει πολλά γιατί έπαιρνα και τα φάρμακα, ενέσεις κολπικά. Τώρα που τα έκοψα είμαι σταθερή.

Τέλεια την ίδια μέρα θα έχουμε νέα 🙏🏻💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Μια χαρά είσαι κορίτσι μου! Έχεις περιθώριο δηλαδή. Αλίμονο σε εμάς π τα βάλαμε όλα στο πρώτο τρίμηνο 🤣 εγώ είχαμε πάρει πολλά γιατί έπαιρνα και τα φάρμακα, ενέσεις κολπικά. Τώρα που τα έκοψα είμαι σταθερή.

Τέλεια την ίδια μέρα θα έχουμε νέα 🙏🏻💙

Μη ξεχνάτε ότι είμαι και πιο "βαριά" από εσάς οπότε το περιθώριο δεν είναι πολύ μεγάλο!!! Καλά να είναι τα μπεμπινια και δε πειράζει 🤗🧿

Υπομονή τώρα να περάσουν οι μέρες!!!! 💙💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνατε κορίτσια ?? Μ αυτά κ με εκείνα φτάσαμε σχεδόν στη μέση.. 😍😍😍

εγώ ανυπομονώ να έρθει η Δευτέρα να κάνουμε την β επιπέδου !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 🥰🥰 τι κάνετε??? Πλησιάζουν τα ραντεβού μας εε?? Πώς νιώθετε τα μπεμπινια?? 🧿🧿

Καλημέρα κορίτσια Μ!!! Εγώ 15 μαζί έχουμε β επιπέδου 🙏🏻 

Εμενα ξεκίνησε και κλωτσαει 💙 είναι πολύ ενεργός ευτυχώς τον νιώθω και ηρεμώ. Ειδικά το βράδυ μόλις ξαπλώσω 🥹 εσείς το νιώσατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/3/2024 at 10:25 ΠΜ, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μ!!! Εγώ 15 μαζί έχουμε β επιπέδου 🙏🏻 

Εμενα ξεκίνησε και κλωτσαει 💙 είναι πολύ ενεργός ευτυχώς τον νιώθω και ηρεμώ. Ειδικά το βράδυ μόλις ξαπλώσω 🥹 εσείς το νιώσατε;

Εγώ για να σου είμαι ειλικρινής δε καταλαβαίνω αν αυτά τα φτερουγίσματα που νιώθω είναι όντως από το μπεμπακι...🩵🩷🧿

Κατά τα άλλα είναι πολύ καλά αλλά μόλις πάτησα τον 5ο νιώθω ότι κουράζομαι πολύ εύκολα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Demy93 είπε:

Εγώ για να σου είμαι ειλικρινής δε καταλαβαίνω αν αυτά τα φτερουγίσματα που νιώθω είναι μόνο από το μπεμπάκι...🩵🩷 🧿

Κατά τα άλλα είναι πολύ καλά αλλά μόλις πάτησα τον 5ο νιώθω ότι κουράζομαι πολύ εύκολα..

Όταν τον νιώσεις να κινείται θα τον καταλάβεις. Κανει σαν κύμα 💙 εδώ και μια βδομάδα εμένα με εχει τρελάνει ειδικά τα βράδυα και το πρωί πριν σηκωθώ. Μάλλον με προετοιμάζει για τα ξενύχτια 🤣

Λογικό η κούραση, υπομονή κορίτσι μ🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η XanaT είπε:

Καλησπέρα κορίτσια .. εγώ έκανα την β επιπέδου κ όλα καλά .. σε ένα μήνα πάλι ραντεβού .. 

Μπράβο κορίτσι μου τέλεια!💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις μανουλες !!! Είπα να μπω και εγώ να τα λέμε !!!! Είμαι 20 εβδομάδων και 2 ημερών . ΠΗΤ 29/7 πρώτα ο Θεός ! Πρώτο παιδάκι !! Είναι αγοράκι ο μικρούλης και εδώ και μιάμιση εβδομάδα τον νιώθω καλά καλά . Απίστευτο συναίσθημα και πολύ συγκινητικό!! 💙💙. Την άλλη Πέμπτη έχω την Β επιπέδου και δεν το κρύβω ότι με έχει αγχώσει!! Πώς διαχειριζεστε το άγχος βρε κορίτσια? 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ εμένα δεν σταματάει να κλωτσαει. Τώρα ειχαμε την β επιπέδου και παλι ενω με εξέταζε ο γιατρός κλωτσούσε. Ευτυχώς πήγαν όλα καλά! Δεν μας πόζαρε και πολύ καλά για να τον δούμε αλλά ευτυχώς όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...