Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυμοσύνη!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Τώρα είμαι στην 13η εβδομάδα! Την Παρασκευή που μας πέρασε είδα αίμα και πήγα στην γυναικολόγο μ αλλά ήταν μια χαρά το μωράκι μ απλά μ έδωσε μια αντιβίωση για να μην κάνω καμία Λοίμωξη έχει συμβεί σε κάποια άλλη κοπέλα;;; ευχαριστώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσι μου! Το εχω περασει σε ασχημο βαθμο βεβαια λογω αποκολλησης αλλα επαιρνα ουτροτζεσταν.. Αντιβιωση πρωτη φορα ακουω να δινουν σε αιμορραγια στην αρχη εγκυμοσυνης..Μηπως υπαρχει και κατι αλλο και στην εδωσε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Fani23 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Τώρα είμαι στην 13η εβδομάδα! Την Παρασκευή που μας πέρασε είδα αίμα και πήγα στην γυναικολόγο μ αλλά ήταν μια χαρά το μωράκι μ απλά μ έδωσε μια αντιβίωση για να μην κάνω καμία Λοίμωξη έχει συμβεί σε κάποια άλλη κοπέλα;;; ευχαριστώ!!!

Ίσως θα έπρεπε να σου δώσει και ουτροτζεσταν.. ρώτησε την αν θες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Ίσως θα έπρεπε να σου δώσει και ουτροτζεσταν.. ρώτησε την αν θες! 

Παίρνω καξ ουτροτζεσταν γιατί είμαι από εξωσωματική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia86 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου! Το εχω περασει σε ασχημο βαθμο βεβαια λογω αποκολλησης αλλα επαιρνα ουτροτζεσταν.. Αντιβιωση πρωτη φορα ακουω να δινουν σε αιμορραγια στην αρχη εγκυμοσυνης..Μηπως υπαρχει και κατι αλλο και στην εδωσε?

Καλησπέρα καλή μου! Επιδη είμαι από εξωσωματική και παίρνω πολλές ορμόνες μ την έδωσε μ είπε για να μην κάνω κάποια λοίμωξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia86 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου! Το εχω περασει σε ασχημο βαθμο βεβαια λογω αποκολλησης αλλα επαιρνα ουτροτζεσταν.. Αντιβιωση πρωτη φορα ακουω να δινουν σε αιμορραγια στην αρχη εγκυμοσυνης..Μηπως υπαρχει και κατι αλλο και στην εδωσε?

Εσείς σε ποια εβδομάδα το είχατε πάθει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/11/2023 at 5:55 ΜΜ, ο/η Fani23 είπε:

Εσείς σε ποια εβδομάδα το είχατε πάθει;;;

Ααα οκ,σιγουρα γιατρος ειναι,κατι θα ξερει παραπανω,οποτε μπορει λογω ιστορικου να την δινει..

Εγω το ειχα παθει καπου 9η-10η εβδομαδα,αλλα το αιμα βεβαια ηταν ποταμι,ειχα παθει μεγαλη ζημια..Ολα καλα πηγαν απλα ηθελε πολυ ξεκουραση και ξαπλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα αίμα στην 8  εβδομάδα κύησης στο δεύτερο μωράκι μου (καφέ αίμα για την ακρίβεια) 

Ήταν αποκόλληση σάκου 

έπαιρνα κολπικά προγεστερονη κ στον επανέλεγχο 2 εβδ  μετά ήταν όλα πολύ καλά κ τα σταμάτησα 

κανονικα οι γιατροί σου λένε να κάτσεις ξάπλα εγώ δν μπορούσα γιατί είχα κ ένα μωρό 1μιση χρόνων παράλληλα αλλά τουλάχιστον δεν το σηκωνα αγκαλιά κ όσο μπορούσα δν κουραζόμουν δεν πήγαινα βόλτες κτλ 

 

μετα από λίγο συνέχισα κανονικά την καθημερινότητα μου χωρίς καμία επιπλοκή 

 

Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι όλα θα πάνε καλά ❤️❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...