Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

@ΜΑΡΘΑΑ_61 καλησπέρα! Επρεπε να κάνεις μια χοριακη. Θα ηξερες σίγουρα. Απορω και η γυναικολογος σου πως δ σου το ειπε. Και πηγες να σε δει τοσο νωρις. 

Ευχομαι να εισαι εγκυος και ολα να πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

@ΜΑΡΘΑΑ_61 καλησπέρα! Επρεπε να κάνεις μια χοριακη. Θα ηξερες σίγουρα. Απορω και η γυναικολογος σου πως δ σου το ειπε. Και πηγες να σε δει τοσο νωρις. 

Ευχομαι να εισαι εγκυος και ολα να πανε καλα!

στον γυναικολόγο πη΄γα για άλλο λόγο χθές..είχαμε να δουμε κάποιες ορμονικές μου εξετάσεις και κάναμε έναν υπέρηχο.. δεν ανέφερα κάτι για τα τέστ γιατί πολλές φορές είχα εσφαλμένα αποτελέσματα και δεν ήθελα να πω κάτι ακόμα..

θα κάνω τη χοριακή απο δευτέρα αν δεν μου έρθει περίοδος :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

κορίτσια!

εκπέμπω SOS.!

βρίσκομαι στην 27η μέρα κύκλου (συνήθως η ακατανόμαστη έρχεται κάθε 29)..έκανα 2 τεστάκια clear blue με το σταυρο (δεν είχε πρώιμης ανίχνευσης το φαρμακείο)..μεχρι το δεκάλεπτο είναι μια σκιά το σταυρουδάκι που ούτε φαινεται καλά καλά στη φωτογραφία.. έχω κρατήσει και το χθεσινό και και τα 2 έχουν ξεκάθαρα πλέον σταυρό...ωστόσο δεν μπορώ να το πιστέψω 100% γιατί δεν το έβγαλε στην ώρα του..

χθές πήγα γυναικολόγο και μου είπε οτι δεν μπορεί να δεί αν υπάρχει εγκυμοσύνη..ωστόσο το ενδομήτριο ήταν αρκετά πρησμένο και του φάνηκε πολύ ΄΄"ομορφο" για έναρξη εγκυμοσύνης..αλλά δεν το επιβεβαιώνει γιατί το ενδομήτριο πρήζεται ούτως ή άλλως πρίν την περίοδο..

έχω αγχωθεί πολύ γιατί δεν ξέρω τι μου γίνεται...

 

Screenshot_20231111_181246_Gallery.jpg

Κορίτσι μου εγώ αυτά τα τεστ δεν τα εμπιστεύομαι καθόλου! Και από άλλα κορίτσια άκουσα οτι βγάζουν πάντα γραμμή εξάτμισης. Αυτό που σ είπε για το ενδομήτριο ισχύει γ πριν την περίοδο. 

Άρα περιμένεις σε δυο μερουλες;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι μου εγώ αυτά τα τεστ δεν τα εμπιστεύομαι καθόλου! Και από άλλα κορίτσια άκουσα οτι βγάζουν πάντα γραμμή εξάτμισης. Αυτό που σ είπε για το ενδομήτριο ισχύει γ πριν την περίοδο. 

Άρα περιμένεις σε δυο μερουλες;; 

ναι..περιμένω σε 2 μέρες..και αυτή η περίοδος θα είναι η 12η απο την αρχή των προσπαθειών μας για μπεμπάκι..για το λόγο αυτό έχω αγχωθεί..γιατί περίμενα οτι τουλάχιστον στο χρόνο θα τα καταφέρναμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! μακάρι να έπιαναν οι ευχές και η αγάπη σας και να γινόταν ένα θαύμα. ειλικρινά σας ευχαριστώ ❤️  
Καλά κάνετε και θα πάρετε δραστικά με΄τρα. και έτσι θα βγήτε  νικητές, με το μεγαλύτερο έπαθλο της ζωής σας! μπεμπακια καλά!!! 

Οι ευχες κ οι προσευχες εισακουονται π λεει κ η @marinaP... ευχομαι η νεα σας προσπαθεια ν σας φερει το μωρακι π ποθειτε τοσο πολυ κ θα το γεμισετε αγαπη!!!!❤️🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

θα μου δώσω μια ακόμη ευκαιρία με τεστ αύριο και βλέπουμε..γιατί έχω αγανακτήσει με τα τεστ..φταίω εγώ βέβαια που είμαι ανυπόμονη...απο τον επόμενο μήνα θα κάνω μόνο μετά απο 2 μέρες καθυστέρησης..είναι τόσο ψυχοφθόρα η προσπάθεια ανάλυσης των γραμμών.... :(

να κανείς και αύριο το πρωί αν μπορείς παρε άλλο τεστ 

εγω στην πρώτη εγκυμοσύνη έκανα και 5 μερες νωρίτερα φυσικά και δεν έδειχναν.. 

στην δεύτερη έκανα την μέρα που περίμενα όχι νωρίτερα 

Γενικα επειδή ξέρω ότι δεν δείχνουν σε εμένα από νωρις δεν κάνω πριν την αναμενόμενη 

εύχομαι να είναι κορίτσι μου θετικοοο θα ανυπομονούμε μαζί σου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

να κανείς και αύριο το πρωί αν μπορείς παρε άλλο τεστ 

εγω στην πρώτη εγκυμοσύνη έκανα και 5 μερες νωρίτερα φυσικά και δεν έδειχναν.. 

στην δεύτερη έκανα την μέρα που περίμενα όχι νωρίτερα 

Γενικα επειδή ξέρω ότι δεν δείχνουν σε εμένα από νωρις δεν κάνω πριν την αναμενόμενη 

εύχομαι να είναι κορίτσι μου θετικοοο θα ανυπομονούμε μαζί σου 💕

σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...μου έδωσε κουράγιο το μήνυμα σου..θα είμαστε σε επικοινωνία τις επόμενες ημέρες..εύχομαι ο νοέμβριος να είναι ο τυχερός μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

ωχχχ! χαχα μια κοπέλα νομίζω εδώ στο φόρουμ την είχανε εξυπηρετήσει! ναι θα έλεγα κι εγώ πειράξτε το γιατί είναι καλό! επίσης ίσως σας ταιριάζει το παρά μέρα στο σπέρμα σας! έτσι κι εμείς στο απλό διαγνωστικό μας βγάζουν σχεδόν στα φυσιολογικά και στο εξειδικευμένο χειρότερα δε γίνεται! κάναμε ένα πρόσφατα τυπικά μόνο και μόνο για την επιτροπή και απέχει χιλιόμετρα από το άλλο.. πχ στις τυπικές μορφές μας έβγαλε 7% ενώ στο εξειδικευμένο μόλις 1% ! κι όμως δε σας κάνω πλάκα.. αν δεν προσπαθούσαμε τόσο καιρό χωρίς επιτυχία θα έλεγα δε μπορεί μας κοροϊδεύουνε! χαχα

@Antonia2 λογικα εμένα θυμαται η @singing in the rain.. με ειχαν εξυπηρετήσει απο το μικροβιολογικο της γειτονιάς μου και μου ειχαν βάλει τις τιμες που τους ζητησα.. επιπλεον πειραξαμε κ την ημερομηνια σε προγενεστερη ετσι ωστα να μην περιμενουμε τους 2 μηνες.. ειχαμε θεμα με το σπερμα οποτε το δευτερο π καναμε σε αλλο διαγνωστικό το αφησαμε οπως βγηκε δεν χρειάστηκε να ζητησω κατι.. και ο λογος π το πειραξαμε το πρωτο ειναι γτ ειχε βγει λιγο καλυτερο απο το δευτερο..

Ζητα συμβουλη απο τον γιατρο σου ή τις μαιες αν θα εχεις θεμα με την επιτροπη με αυτα τα νουμερα (εχουν εμπειρια σε αυτα τα θεματα συνηθως)!

Οποτε καλη αρχη γλυκια μου @Antonia2 και με το καλο να παρεις την απάντηση της επιτροπής την Δευτερα @singing in the rain! Ωστοσο λογικα τον εχεις χασει τον κυκλο αλλα μην απογοητευεσαι! Τοσο αγωνα κανουμε! Ενας μηνας δε θα κανει τη διαφορα (το λεω να το ακουσω κ εγω γτ τελικα θα ξεκινησω τον ιανουαριο διεγερση με προτροπη τ ανδρολογου). Πιο πολυ θα σε αγχωνε να προλαβεις να τα κανεις ολα σε μια μερα για να ξεκινησεις (υπερηχο, ισως αιματολογικες, να πας φαρμακειο εοπυυ να παρεις τις ενεσεις) ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Καλή Κυριακή! 

Έχω δύο μέρες να μπω να διαβάσω κανονικά τα νέα σας και μπαίνοντας σήμερα έχω χαθεί! Είχα τόσα πράματα να πω και τελικά έγιναν κουλουβάχατα όλα στο μυαλό μου και ξέχασα τι ήθελα να πω και σε ποια... 

Εγώ σήμερα αισίως 8η μέρα μετά την ωορηξια και την σπερματεγχυση. Οι θηλές μου συνεχίζουν να με πονανε πολύ, έκανα χθες ένα τεστ για να δω αν φαίνεται ακόμη η ovitrelle αλλά ευτυχώς βγήκε λευκό οπότε σταμάτησε η επίδραση της και πλέον περιμένω να δω ένα θετικό τεστ αληθινό! Εύχομαι αυτόν τον μήνα το ένα θετικό να διαδέχεται το άλλο και όχι μόνο το εύχομαι ,το πιστεύω κιόλας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

κορίτσια!

εκπέμπω SOS.!

βρίσκομαι στην 27η μέρα κύκλου (συνήθως η ακατανόμαστη έρχεται κάθε 29)..έκανα 2 τεστάκια clear blue με το σταυρο (δεν είχε πρώιμης ανίχνευσης το φαρμακείο)..μεχρι το δεκάλεπτο είναι μια σκιά το σταυρουδάκι που ούτε φαινεται καλά καλά στη φωτογραφία.. έχω κρατήσει και το χθεσινό και και τα 2 έχουν ξεκάθαρα πλέον σταυρό...ωστόσο δεν μπορώ να το πιστέψω 100% γιατί δεν το έβγαλε στην ώρα του..

χθές πήγα γυναικολόγο και μου είπε οτι δεν μπορεί να δεί αν υπάρχει εγκυμοσύνη..ωστόσο το ενδομήτριο ήταν αρκετά πρησμένο και του φάνηκε πολύ ΄΄"ομορφο" για έναρξη εγκυμοσύνης..αλλά δεν το επιβεβαιώνει γιατί το ενδομήτριο πρήζεται ούτως ή άλλως πρίν την περίοδο..

έχω αγχωθεί πολύ γιατί δεν ξέρω τι μου γίνεται...

 

Screenshot_20231111_181246_Gallery.jpg

Αχ αυτά τα συγκεκριμένα τεστ! Αχ!

Το μόνο που με ανησυχεί και δε με αφήνει να πιστέψω ,είναι ότι ο σταυρός δεν φτάνει από πάνω ως κάτω . Αν δεν είχα αλλάξει κινητό θα σου έστελνα και ένα δικό μου προ μηνών που είχα ένα μισό σταυρό... Βέβαια επειδή καπνός χωρίς φωτιά δεν υπάρχει ,εγώ στη θέση σου θα ξεσήκωμα τα εφημερεύοντα φαρμακεία της περιοχής και θα έπαιρνα ένα άλλης εταιρίας και θα έκανα. Εύχομαι ολόψυχα να είναι θετικό και να μας κάνει να ξαναπιστεψουμε στα συγκεκριμένα τεστ με σταυρό... Μη πάψεις να ελπίζεις κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

@ΜΑΡΘΑΑ_61 κορίτσι μου περιμένουμε νέα σου εύχομαι να είναι θετικό  🙏

@Girly

καλημέρα κορίτσια μου..και σε όλες τις υπόλοιπες που μου απάντησαν εχθές..

σήμερα έκανα ένα hometest που είχα αλλά τζίφος...αν ήταν ΄τέστ κόβιντ θα ήταν αρνητικό (όπως λέω κάθε φορά που βλέπω σκιές και αναρρωτιέμαι..)

άλλη μια ευκαιρία μου δίνω αύριο το πρωί..αλλά μάλλον δεν θα είναι θετικό :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

@Girly

καλημέρα κορίτσια μου..και σε όλες τις υπόλοιπες που μου απάντησαν εχθές..

σήμερα έκανα ένα hometest που είχα αλλά τζίφος...αν ήταν ΄τέστ κόβιντ θα ήταν αρνητικό (όπως λέω κάθε φορά που βλέπω σκιές και αναρρωτιέμαι..)

άλλη μια ευκαιρία μου δίνω αύριο το πρωί..αλλά μάλλον δεν θα είναι θετικό :(

Τα hometest δείχνουν μετά την καθυστέρηση!!! Μην τα κοιτάς αυτά!! Αν είδες όμως σκιά στείλτο μας να το δούμε ! Αλλιώς αύριο το πρωί περιμένουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Τα hometest δείχνουν μετά την καθυστέρηση!!! Μην τα κοιτάς αυτά!! Αν είδες όμως σκιά στείλτο μας να το δούμε ! Αλλιώς αύριο το πρωί περιμένουμε!!!

έφαγε κουβά..το πέταξα να μην πηγαινοέρχομαι και το κοιτάζω..άσε..έμμονη μου έγιναν τα τεστ..πρέπει να το ρυθμίσω λίγο αυτό γιατί με βλέπω να τρελαίνομαι σε λίγο καιρό 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

έφαγε κουβά..το πέταξα να μην πηγαινοέρχομαι και το κοιτάζω..άσε..έμμονη μου έγιναν τα τεστ..πρέπει να το ρυθμίσω λίγο αυτό γιατί με βλέπω να τρελαίνομαι σε λίγο καιρό 😕

Αργούν τα home test εμένα δείχνουν στην 32 η μέρα του κύκλου μου αυτά 

Λίγο υπομονή ακόμα και θα ξέρεις σίγουρα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αργούν τα home test εμένα δείχνουν στην 32 η μέρα του κύκλου μου αυτά 

Λίγο υπομονή ακόμα και θα ξέρεις σίγουρα 😊

μακάρι να έχεις δίκιο γλυκιά μου..εγώ κανονικά περιμένω αύριο ή το πολυ μεθαύριο να αδιαθετήσω (29η 30η μέρα)..

εδώ θα μαστε και θα τα λέμε..<3 σας ευχαριστώ πολύ που με σκεφτήκατε σήμερα..είστε όλες πολύ καλές!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου! Όμορφη Κυριακή να έχετε❤️ Αυτές τις μέρες δεν είχα καθόλου χρόνο να μπω, πήγαμε στο γιατρό την μαμά και έκανα γενική στο σπίτι και βάλαμε τα χάλια όποτε καταλαβαίνετε! Έχω χάσει λίγο την μπάλα με τα τόσα μηνύματα που έχω διαβάσει αλλά έχω ξεχάσει τι να πω για την κάθε μια🤪 

Για τα κοριτσια που περιμένουν την ακατανομαστη εύχομαι να μην έρθει για 9 μήνες🙏🙏🙏 

Εγώ είμαι σήμερα είμαι 7 ημέρες μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας και δεν έχω απολύτως κανένα συμπτωμα ! Η παρανοια συνεχίζετε😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Όμορφη Κυριακή να έχετε❤️ Αυτές τις μέρες δεν είχα καθόλου χρόνο να μπω, πήγαμε στο γιατρό την μαμά και έκανα γενική στο σπίτι και βάλαμε τα χάλια όποτε καταλαβαίνετε! Έχω χάσει λίγο την μπάλα με τα τόσα μηνύματα που έχω διαβάσει αλλά έχω ξεχάσει τι να πω για την κάθε μια🤪 

Για τα κοριτσια που περιμένουν την ακατανομαστη εύχομαι να μην έρθει για 9 μήνες🙏🙏🙏 

Εγώ είμαι σήμερα είμαι 7 ημέρες μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας και δεν έχω απολύτως κανένα συμπτωμα ! Η παρανοια συνεχίζετε😂

Ήρθε η εποχή των γενικών... δυστυχώς!!! Χαχαχα δε πειράζει τώρα θα χαρείτε το σπίτι σας χουχουλιαρικο και ζεστό!! Στην παράνοια μαζί γλυκό μου μπουρμπουλο!!! Μαζευτηκαμε σιγά σιγά αρκετές με πολύ κοντινές ημερομηνίες για θετικά τεστακια!!! Πότε θα τα ξεκινήσεις εσύ?? Εγώ περιμένω την @Παρασκευαιδου να το κάνουμε μαζί την Τρίτη! Χθες έκανα ένα για να δω αν φαίνεται η ένεση αλλά ευτυχώς δεν έχει επίδραση πια! Ελπίζω να κρατηθώ μέχρι την Τρίτη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Ήρθε η εποχή των γενικών... δυστυχώς!!! Χαχαχα δε πειράζει τώρα θα χαρείτε το σπίτι σας χουχουλιαρικο και ζεστό!! Στην παράνοια μαζί γλυκό μου μπουρμπουλο!!! Μαζευτηκαμε σιγά σιγά αρκετές με πολύ κοντινές ημερομηνίες για θετικά τεστακια!!! Πότε θα τα ξεκινήσεις εσύ?? Εγώ περιμένω την @Παρασκευαιδου να το κάνουμε μαζί την Τρίτη! Χθες έκανα ένα για να δω αν φαίνεται η ένεση αλλά ευτυχώς δεν έχει επίδραση πια! Ελπίζω να κρατηθώ μέχρι την Τρίτη!!

Ασταααα τουλάχιστον ξεμπέρδεψα και τώρα είναι χουχουλιαρικο το σπίτι όπως λες και εσυ❤️

εμενα η περίοδος μου ερχετε 16 μέρες μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας όποτε στην ουσια είναι σαν να είμαι 5 μέρες μετά την ωορρηξια και λέω να ξεκινήσω τεστ από την Παρασκευή ή το Σάββατο αν και νωρίς  !  Ααα τελειααα οποτε σε λίγες μέρες θα μάθουμε τα χαρμοσυνααααααααα💕💕💕 κανονικά χοριακη είναι να κανεις Σάββατο Ε; Το λέω μήπως είναι νωρίς την Τρίτη για τεστακι🤔  βέβαια η ανυμοπομνησια είναι μεγάλη το ξερω ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ασταααα τουλάχιστον ξεμπέρδεψα και τώρα είναι χουχουλιαρικο το σπίτι όπως λες και εσυ❤️

εμενα η περίοδος μου ερχετε 16 μέρες μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας όποτε στην ουσια είναι σαν να είμαι 5 μέρες μετά την ωορρηξια και λέω να ξεκινήσω τεστ από την Παρασκευή ή το Σάββατο αν και νωρίς  !  Ααα τελειααα οποτε σε λίγες μέρες θα μάθουμε τα χαρμοσυνααααααααα💕💕💕 κανονικά χοριακη είναι να κανεις Σάββατο Ε; Το λέω μήπως είναι νωρίς την Τρίτη για τεστακι🤔  βέβαια η ανυμοπομνησια είναι μεγάλη το ξερω ! 

Όχι μωρέ, 10η μέρα μετά την ωορηξια θα είμαι! Ήρθαν και τα τεστακια που παρήγγειλα.. καταλαβαίνεις! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Όχι μωρέ, 10η μέρα μετά την ωορηξια θα είμαι! Ήρθαν και τα τεστακια που παρήγγειλα.. καταλαβαίνεις! Χαχαχαχα

Αχχ ανυπομονωωωωωωωω 2 μέρες εμειναν❤️  θα τρελαθώ και εγώ από αγωνιααα 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γεια σας κορίτσια...πάλι άρρωστος ο μεγάλος μου😑😓😞 όλο κάποιος από εμάς είναι άρρωστος... Κουράστηκα 😓

Περαστικα του Μαρινα μου... ειναι δυσκολη η εποχη τωρα.. κι εγω με αντιβιωση ειμαι απο αμυγδαλιτιδα, η κολλητη μου με κοβιντ, η νυφη μου με 39 πυρετο κ ιωση... δν τη γλιτωνουμε ρε γμτ..

Υπομονη κ βιταμινες να ενισχυσουμε το ανοσοποιητικο!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Όχι μωρέ, 10η μέρα μετά την ωορηξια θα είμαι! Ήρθαν και τα τεστακια που παρήγγειλα.. καταλαβαίνεις! Χαχαχαχα

Δλδ αυριο θα αντεξεις;;;;; εγω θελω ν κλεισω τα ματια κ να τα ξανανοιξω κ να ειναι Τριτη πρωι!!!! Κ να δω το θετικο τεστακι σουυυυυυυυυυυ!!!!!!🥳🥳🥳🥳🥳🥳🎉🎉🎉🎉🎉🎉🙏🤰🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Όμορφη Κυριακή να έχετε❤️ Αυτές τις μέρες δεν είχα καθόλου χρόνο να μπω, πήγαμε στο γιατρό την μαμά και έκανα γενική στο σπίτι και βάλαμε τα χάλια όποτε καταλαβαίνετε! Έχω χάσει λίγο την μπάλα με τα τόσα μηνύματα που έχω διαβάσει αλλά έχω ξεχάσει τι να πω για την κάθε μια🤪 

Για τα κοριτσια που περιμένουν την ακατανομαστη εύχομαι να μην έρθει για 9 μήνες🙏🙏🙏 

Εγώ είμαι σήμερα είμαι 7 ημέρες μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας και δεν έχω απολύτως κανένα συμπτωμα ! Η παρανοια συνεχίζετε😂

Πως ειναι η μαμα σου;;; ελπιζω ολα καλα!!!🙏❤️

Εγω χθες εκανα ντουλαπες κοριτσια... κατεβασα τα χειμωνιατικα κ μαζεψα τα πολυ λεπτα ρουχα!!

Το αλλο σκ εχει στρωσιμο!!! 💪🏼

Αντε ν κρυωσει λιγο ο καιρος ν αναψουμε το τζακακι μας κ να χουχουλιαζουμε καναπε με αγαπουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...