Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • @Elkεμένα δεν μου μουδιάζουν τα χέρια.ισως το πρωί να τα αισθάνομαι λίγο πρησμένα.. @maroo8ούτε εμένα μου είπε κάτι για γιατρούς! Για τον καρδιολογικά που σου είπε εννοούσε έτσι γενικά; Μήπως επειδή πλησιάζει στον μήνα σου το λέει σε όλες τις έγκυες για να είναι καλυμμένος; @nanoukoεγώ άλλες φορές νομίζουμε ότι έχει πάρει θέση άλλες όχι. Τον αισθάνομαι να στριφογυρναει πάντως  Την Πέμπτη έχω Doppler και θα δούμε τελικά πού είναι 
    • Εμένα που κ την τελευταία φορά στη γιατρό κ στο doppler προχθές ήταν γυρισμένος, καταλαβαίνω ανά διαστήματα όγκο δεξιά αριστερά..Πίεση στη λεκάνη δε θα έλεγα πως νιώθω..Αν δεν μου το έλεγαν δλδ δε θα καταλάβαινα κάπως ότι έχει πάρει θέση..🤔
    • Έχω λίγη μυωπία αλλά μη φανταστείς..Γυαλιά φοράω όταν βλέπω τηλεόραση,όταν οδηγώ βράδυ κ στον υπολογιστή..Βέβαια έχω χρόνια να ελέγξω τι γίνεται..Για τους γιατρούς μου είπε πριν της πω ότι έχω μυωπία, ότι κάποια στιγμή πρέπει να κάνω έναν έλεγχο κ καρδιολόγο..🤷‍♀️
    • Κάνω οπότε το θυμηθώ, στα 4 στον καναπέ ή στο κρεβάτι, έχω και τη μπάλα Μπόλα, χαϊδεύω την κοιλιά μου χαμηλά, αλλά δεν ξέρω νομίζω ότι στριφογυρνάει και καταλήγει πάλι στην ίδια θέση 😀 δλδ στα δεξιά της κοιλιάς μου πιάνω έναν όγκο λίγο επιμήκη που μάλλον είναι το σώμα του.. εσύ πχ που σου έχει γυρίσει δεν πιάνεις όγκο δεξιά και αριστερά και απλά νιώθεις τις κλωτσιές ψηλά δεξιά και αριστερά; Και νιώθεις πίεση στη λεκάνη; Έτσι θα ξέρω ότι γύρισε;
    • Αννιτακι μου αυτες οι τελευταιες μερες μου φαινονται βασανιστηριο... Απο τη μια ανυπομονω κι απ την αλλη τρεμω ολα τα αρνητικα σεναρια... θελοντας κ μη κουβαλαω ολη την πικρα κ την απογοητευση της παλινδρομης π ειχα.. συγγνωμη ρε κοριτσια π σας μαυριζω..😔 ας δωσουν ο Θεος κ η Παναγια να ειναι ολα καλα γ ολες μας!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...