Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια όταν έχεις πονοκεφαλους τι κάνεις???? Επιτρέπεται να πιούμε 2 ντεπον μικρά μήπως κ περάσει? Γενικά εμένα με πιάνει συχνά πυκνά αλλά η αλήθεια είναι ότι τελευταία δεν με πιάνει συχνά όμως χτες είχαμε βαφτιση κ λίγο το ξενύχτι λίγο ο αέρας εκεί σήμερα είμαι χάλια...κ το κεφάλι άμα σε πεθαίνει είναι ότι χειρότερο!!!!!
    • Ααα μαζί έχουμε γιατρό ωχ μέσα στην ζεστη σε έβαλε ; Ζορικο.. εγω έχω ραντεβού δεκα παρά τέταρτο Το πλακούντα σε πιο νούμερο σε έχει 2 ή 3;  εμενα είναι στο 2  εγω το λικνο θέλω να στήσω όπου ναναι θα το ετοιμάσω σιγά σιγά.. έπλυνα ρούχα σεντόνια πετσέτες αβγό καλαθουνα τα έχω έτοιμα μόνο την φώλια θέλω να πλύνω 
    • Γεια σας κορίτσια!    εχω κι εγω αυριο γιατρό στις 1:20, καταμεσήμερο αλλά τελοσπαντων. Περιμενω να πάω  για να της πω αυτά για την Doppler και για τον πλακούντα οτι άρχισε να γερνάει να δω τι θα μ πει κ αυτή.    εμενα μουδιαζαν τα χέρια πριν καιρο, αλλά τωρα σταμάτησαν.    κορίτσια μου τα δωμάτια, κούνιες, κλπ ποτε θα αρχίσετε να ετοιμάζετε; Εγω ακομα ολα στα κουτιά τα εχω, εκτός απο την κούνια που την έφεραν στημένη, όμως δεν την έστρωσα ή κατι.    
    • Καρδιολογο μου ειχε πει και εμενα  να παω να κανω εναν ελεγχο οταν μπω στο τριτο τριμηνο. Προληπτικα. Για οφθαλμιατρο δεν μου ειπε κατι.
    • @Elkεμένα δεν μου μουδιάζουν τα χέρια.ισως το πρωί να τα αισθάνομαι λίγο πρησμένα.. @maroo8ούτε εμένα μου είπε κάτι για γιατρούς! Για τον καρδιολογικά που σου είπε εννοούσε έτσι γενικά; Μήπως επειδή πλησιάζει στον μήνα σου το λέει σε όλες τις έγκυες για να είναι καλυμμένος; @nanoukoεγώ άλλες φορές νομίζουμε ότι έχει πάρει θέση άλλες όχι. Τον αισθάνομαι να στριφογυρναει πάντως  Την Πέμπτη έχω Doppler και θα δούμε τελικά πού είναι 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...