Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

καλέ ναι... στο εντωμεταξύ πάρα πολλές φίλες μου αδιαθετησαν πρώτη φορά πριν το εξάμηνο... πιστεύω ότι είναι λάθος το ποσοστό... 

 

@Mpourmpoulo εγώ όταν έμεινα ε΄γκυος στη μικρή μου, στις γόνιμες μέρες φιλοξενούσαμε τον κουνιάδο μου που είχε έρθει με τη δουλειά... θυμάμαι να λέω στον άντρα μου δεν του λες να πάει στο ξενοδοχείο να μείνει αφου του το παρέχει η υπηρεσία του... πώς θα κάνουμε τις επαφές μας; θα τον χάσουμε και αυτόν το μήνα... αλλά όπως ήταν λογικό τον φιλοξενήσαμε εμείς... ε σε πληροφορώ δεν αφήσαμε μέρα ν πάει χαμένη... στα μουγκά βέβαια...  πολυ αργότερα του το είπαμε και γελάγαμε... :) :) 

χαχαχα! Καλά που κανατεεεεε🤭 και εμείς τελικά ήρθαμε σε επαφή χθες και σήμερα αλλά στο ντουζ🫣 ελπιζω να πήραν το δρόμους τους τα σπερματοζωάρια και να μη κατέληξαν όλα στον υπόνομο😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

χαχαχα! Καλά που κανατεεεεε🤭 και εμείς τελικά ήρθαμε σε επαφή χθες και σήμερα αλλά στο ντουζ🫣 ελπιζω να πήραν το δρόμους τους τα σπερματοζωάρια και να μη κατέληξαν όλα στον υπόνομο😂😂😂

θα τον βρουν τον δρόμο τους... ;);) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

καλησπέρα κορίτσια!! 

είχα να μπω μέρες, με ταλαιπωρησε και με ταλαιπωρεί..μια γαστρεντερίδα.. πολλές ιώσεις κυκλοφορούν...

 

@Girly κορίτσι μου διάβαζα τα μηνύματα σου με κομμένη την ανάσα... εύχομαι στις 18/11 να δείς το θετικό τεστάκι!! 

@cat12 με το καλό και σε εσένα!! να γίνουν τα ωαριάκια γερές βλαστοκύτες!! 

 

@Elk και @Xrisa διάβαζα τα μηνύματα σας σχετικά με τον θηλασμό και πότε επιστρέφει η περίοδος... εγώ που θήλασα τη μικρή 2,5 χρόνια η περίοδος εμφανίστηκε πρώτη φορά μετά τη γέννα στους 4 μήνες.. και ήταν και συνεπέστατη... αφού την ημέρα που μου ήρθε λέω δεν το πιστεύω... μου κάνει πλάκα... δεν μου είχε λείψει καθόλου!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου κ περαστικά 🙏♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μμμ ίσως να μην δείξει το τεστ ακόμα θα θέλει λίγο παρά πάνω μερούλες 

Εύχομαι όμως σε λιγες μερες να κανείς και να είναι θετικοοο 😊

νομιζω καλύτερα πες της το όπως είπε και η Mantarini και να δεις τι θα σε συμβουλέψει 

Ναι καλα λες!! Σιγα μη δειξει.. για καθυστερηση το εχω αλλα ειπα μπας και... 

Θ το παω συντηρητικα μ τα φαρμακα κ ισως μου δωσει κτ φυτικο.. καλα οχι οτι ειμαι εγκυος αλλα λεμε τωρα...

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ααα εσυ εισαι μια χαρααααα! Εμένα πριν παρω το γλουκοφαζ και τα ινοφερτ ήταν 38αρης ο κύκλος μου και κάποιες φορές ξεπερνούσε και τις 40+! Μετά ρυθμιστικέ και πήγε 32-34! 

Παλι καλα σε βοηθησαν πολυ το φαρμακο κ οι βιταμινες! Ελα ν ερθει κ το κουκουνι τωρα μ το καλο 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mantarini μου περαστικά σου ,τρέμω την γαστρεντερίτιδα..εύχομαι γρήγορη ανάρρωση

@marinamanoulitsa μου, ήρθε Ε? Λυπάμαι πολύ..βάλε μπροστά το σχέδιο σου όμως με αποφασιστικότητα! Θα τα καταφέρετε!!!!

@Antonia2 εγώ θα πω ότι με τέτοια θετικής ενέργεια που έχεις δεν χωρά αμφιβολία πως πολύ σύντομα θα μας πεις το πολυπόθητο είμαι έγκυος κορίτσι μου!! 

@Mpourmpoulo χαχαχα έχω πεθάνει στα γέλια...άσε τους υπονόμους ήσυχους..ότι έπρεπε να μείνει μέσα έμεινε!! Πάντως σας πάει το ντουζακι!! Λέω πως είναι το τυχερό💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Έκανα το πρωί ένα τεστάκι και το αποτέλεσμα-κατάλευκο. Είμαι 2 μέρες πριν την περίοδο. Εντωμεταξύ όλο νομίζω πως ήρθε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Έκανα το πρωί ένα τεστάκι και το αποτέλεσμα-κατάλευκο. Είμαι 2 μέρες πριν την περίοδο. Εντωμεταξύ όλο νομίζω πως ήρθε.

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ήταν πρώιμης ανίχνευσης το τέστ?? Γιατί αν δεν ήταν δεν νομίζω ότι θα έδειχνε κάτι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Έκανα το πρωί ένα τεστάκι και το αποτέλεσμα-κατάλευκο. Είμαι 2 μέρες πριν την περίοδο. Εντωμεταξύ όλο νομίζω πως ήρθε.

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Οι περιπτώσεις είναι δύο.  Α) να έχει γίνει καθυστερημένη σύλληψη και να φανεί από την μέρα που περιμένεις και έπειτα (ειδικά αν δεν είναι πρώιμης το τεστ)Β) να μην έχει γίνει όντως κάτι και ν; έρθει κανονικά η περίοδος

Φυσικά και διαλέγω το Α δαγκωτο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές μου! Σήμερα είναι Τρίτη για μένα από τις πιο κουραστικές μέρες τις εβδομάδας γι'αυτό μπήκα να πω την καλημέρα μου και τον πόνο μου 😁😁 

Είμαι πολύ ενθουσιασμένη για την @cat12 μας!! Και για τη τρελιαρα @Girly!! Πραγματικά ανυπομονώ! Πώς θα περάσουν οι μέρες 🤔🤔 ποιες άλλες είναι στην αναμονή? @ΛΕΥΚΗ @Antonia2 @Mpourmpoulo και εγώ στην παράνοια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα ομορφιές μου! Σήμερα είναι Τρίτη για μένα από τις πιο κουραστικές μέρες τις εβδομάδας γι'αυτό μπήκα να πω την καλημέρα μου και τον πόνο μου 😁😁 

Είμαι πολύ ενθουσιασμένη για την @cat12 μας!! Και για τη τρελιαρα @Girly!! Πραγματικά ανυπομονώ! Πώς θα περάσουν οι μέρες 🤔🤔 ποιες άλλες είναι στην αναμονή? @ΛΕΥΚΗ @Antonia2 @Mpourmpoulo και εγώ στην παράνοια 

Καλημέρα Αννιτακι μας!!!  Όλες μαζί στην παράνοια!!! Εδώ εδώ θα λέμε τον πόνο και την χαρά μας!! Σου εύχομαι αν και δύσκολη μέρα να την χαρείς και στο τέλος της να πεις ότι τελικά σήμερα ήταν λίγο πιο ξεκούραστα και χαρούμενα από τις υπόλοιπες Τρίτες!

Εγώ σήμερα έχω ρεπό και κάθομαι και πίνω τον καφέ μου. Ψάχνω μωρέ καμία παλιά ανάρτηση για σπερματεγχυση που να πέτυχε με την πρώτη.. απίστευτο το πόσο σπάνιες είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Έκανα το πρωί ένα τεστάκι και το αποτέλεσμα-κατάλευκο. Είμαι 2 μέρες πριν την περίοδο. Εντωμεταξύ όλο νομίζω πως ήρθε.

Καλημερα Λευκη μου... ποσο λυπαμαι...😔 ας ελπισουμε οτι ηταν απλα νωρις κ γι αυτο δν φανηκε κατι ακομα...🙏

Κ φσκ αφου δεν εισαι εγκυος, δε μπορει ν ειμαι εγω.. 😜παμε πακετο εμεις!💞

Περα απ την πλακα, κ η νυφη μου ειχε κανει πρωιμης λιγο πριν την περιοδο κ βγηκε αρνητικο κ ηταν εγκυος στη βαφτιστηρα μας. Οταν εκανε την αναμενομενη ημερα της βγηκε θετικο. Οποτε μεχρι ν δουμε αιμα ελπιζουμε!🙏

στις πριν 25 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα ομορφιές μου! Σήμερα είναι Τρίτη για μένα από τις πιο κουραστικές μέρες τις εβδομάδας γι'αυτό μπήκα να πω την καλημέρα μου και τον πόνο μου 😁😁 

Είμαι πολύ ενθουσιασμένη για την @cat12 μας!! Και για τη τρελιαρα @Girly!! Πραγματικά ανυπομονώ! Πώς θα περάσουν οι μέρες 🤔🤔 ποιες άλλες είναι στην αναμονή? @ΛΕΥΚΗ @Antonia2 @Mpourmpoulo και εγώ στην παράνοια 

Καλημερα Αννιτακι μου!! Μια μερα ειναι κ θα περασει... υπομονη κ μετα ερχεται η τεταρτη κ τσουπ εφτασε το σκ!!😁 

Να εχεις μια ομορφη μερα!

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα Αννιτακι μας!!!  Όλες μαζί στην παράνοια!!! Εδώ εδώ θα λέμε τον πόνο και την χαρά μας!! Σου εύχομαι αν και δύσκολη μέρα να την χαρείς και στο τέλος της να πεις ότι τελικά σήμερα ήταν λίγο πιο ξεκούραστα και χαρούμενα από τις υπόλοιπες Τρίτες!

Εγώ σήμερα έχω ρεπό και κάθομαι και πίνω τον καφέ μου. Ψάχνω μωρέ καμία παλιά ανάρτηση για σπερματεγχυση που να πέτυχε με την πρώτη.. απίστευτο το πόσο σπάνιες είναι!!!

Καλημερα Girly μου!!!

Θα σου πω εγω γ περιπτωση σπερματεγχυσης που επιασε μ την πρωτη κ χωρις συμπτωματα...

η πρωτη ξαδερφη του αντρα μου!!! Κ μαλιστα την εκανε σε δημοσιο νοσοκομειο εδω Αθηνα.. προσπαθουσαν 3-4 χρονια κ κουραστηκαν.. εκαναν σπερματεγχυση κ εχουν μια τσαπερδονα 4 ετων!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ήταν πρώιμης ανίχνευσης το τέστ?? Γιατί αν δεν ήταν δεν νομίζω ότι θα έδειχνε κάτι! 

Όχι δεν ήταν, ένα απλό hometest έκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα Λευκη μου... ποσο λυπαμαι...😔 ας ελπισουμε οτι ηταν απλα νωρις κ γι αυτο δν φανηκε κατι ακομα...🙏

Κ φσκ αφου δεν εισαι εγκυος, δε μπορει ν ειμαι εγω.. 😜παμε πακετο εμεις!💞

Περα απ την πλακα, κ η νυφη μου ειχε κανει πρωιμης λιγο πριν την περιοδο κ βγηκε αρνητικο κ ηταν εγκυος στη βαφτιστηρα μας. Οταν εκανε την αναμενομενη ημερα της βγηκε θετικο. Οποτε μεχρι ν δουμε αιμα ελπιζουμε!🙏

Καλημερα Αννιτακι μου!! Μια μερα ειναι κ θα περασει... υπομονη κ μετα ερχεται η τεταρτη κ τσουπ εφτασε το σκ!!😁 

Να εχεις μια ομορφη μερα!

Καλημερα Girly μου!!!

Θα σου πω εγω γ περιπτωση σπερματεγχυσης που επιασε μ την πρωτη κ χωρις συμπτωματα...

η πρωτη ξαδερφη του αντρα μου!!! Κ μαλιστα την εκανε σε δημοσιο νοσοκομειο εδω Αθηνα.. προσπαθουσαν 3-4 χρονια κ κουραστηκαν.. εκαναν σπερματεγχυση κ εχουν μια τσαπερδονα 4 ετων!!! 

Ναι εννοείται ακόμα υπάρχουν ελπίδες. Μακάρι να είναι θετικό το αποτέλεσμα και για τις δυο μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγώ περιμένω περίοδο την άλλη Τρίτη 14/11 αν κρίνω από τον προηγούμενο κύκλο που στις 12 μέρες από το πρώτο τεστ ωορρηξιας μου ήρθε η περίοδος

θα φανεί 😊

 

 

ευχομαι να μην έρθει σε καμία που περιμένει  🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Οι περιπτώσεις είναι δύο.  Α) να έχει γίνει καθυστερημένη σύλληψη και να φανεί από την μέρα που περιμένεις και έπειτα (ειδικά αν δεν είναι πρώιμης το τεστ)Β) να μην έχει γίνει όντως κάτι και ν; έρθει κανονικά η περίοδος

Φυσικά και διαλέγω το Α δαγκωτο!!!!

Αγαπητή @Girly έκανα ένα hometest, δεν ήταν πρώιμης. Αν και πιστεύω πως κάτι λίγο θα φαινόταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια της παρεας μας!!❤️

Πριν λιγο γυρισα απ το μικροβιολογικο π αφησα το δειγμα γ σπερμοδιαγραμμα του αντρα μου! Καναμε τα παντα γ να βγει χαλια το αποτελεσμα κ ν περασουμε επιτροπη.. ειχαμε επαφες κ σαββατο κ κυριακη κ σμρ το αφησα καμια ωριτσα πριν το παω... δλδ ουτε σωστη αποχη ουτε το πηγα εγκαιρως..

Μας βλεπω γ αζωοσπερμια σαν αιτια...

Κ ο αντρας μου ολο περηφανεια στο τηλ "εδωσα τον καλυτερο μου εαυτο!✌️".. πουλι μου να δωσεις το χειροτερο θελουμε..🤪 κρατα τις ορεξεις σου γ την ωοληψια. Αυτα τα σπερματοζωαρια θ πανε στο καλαθι των αχρηστων....

Ευχηθειτε μας κακα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια της παρεας μας!!❤️

Πριν λιγο γυρισα απ το μικροβιολογικο π αφησα το δειγμα γ σπερμοδιαγραμμα του αντρα μου! Καναμε τα παντα γ να βγει χαλια το αποτελεσμα κ ν περασουμε επιτροπη.. ειχαμε επαφες κ σαββατο κ κυριακη κ σμρ το αφησα καμια ωριτσα πριν το παω... δλδ ουτε σωστο αποχη ουτε το πηγα εγκαιρως..

Μας βλεπω γ αζωοσπερμια σαν αιτια...

Κ ο αντρας μου ολο περηφανεια στο τηλ "εδωσα τον καλυτερο μου εαυτο!✌️".. πουλι μου να δωσεις το χειροτερο θελουμε..🤪 κρατα τις ορεξεις σου γ την ωοληψια. Αυτα τα σπερματοζωαρια θ πανε στο καλαθι των αχρηστων....

Ευχηθειτε μας κακα αποτελεσματα!

χαχαχααχ γελάω με τον άντρα σου!!!!!! Εγώ θα ευχηθώ να γίνει ότι είναι καλύτερο για εσάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Όχι δεν ήταν, ένα απλό hometest έκανα.

Δν εχω κανει παραμονο ωορρηξιας hometest αλλα τα κοριτσια λενε οτι δειχνουν μετα την καθυστερηση αυτα τα τεστ. Μη χανεις τις ελπιδες σου!🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Δν εχω κανει παραμονο ωορρηξιας hometest αλλα τα κοριτσια λενε οτι δειχνουν μετα την καθυστερηση αυτα τα τεστ. Μη χανεις τις ελπιδες σου!🤗

όχι δεν τις χάνω, απλά συνεχώς νιώθω ότι ήρθε. Τι άσχημο συναίσθημααααααααααααα😌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Αγαπητή @Girly έκανα ένα hometest, δεν ήταν πρώιμης. Αν και πιστεύω πως κάτι λίγο θα φαινόταν...

Στον γιο μου που ήμουν έγκυος έκανα πρώιμης έβγαιναν αρνητικά (έκανα μέρα παρά μέρα σχεδόν)  κ την ημέρα της αναμενόμενης περιόδου ήταν παρά παρά πολύ αχνό κ εκτός των λεπτών που έλεγε το τεστ 

πηγα για χοριακη γιατί επέμενε μια φίλη μου κ είχα αποτέλεσμα 120 

 

σκέφτομαι ότι αν δν επέμενε δεν θα πήγαινα γιατί βγήκε πολύ αχνό μετά τα 10 λεπτά αλλά θα το καταλάβαινα αργότερα (αφού πρώτα με θεωρουσα τρελή 😂

 

ηταν predictor early 

 

αρα γενικά δεν ξέρω είμαι πολύ επιφυλακτική με τα τεστ 

 

(ααα κ στην κόρη μου 8 εβδ εγκυος που το έμαθα  ένα τεστ είχε βγει αρνητικό με χοριακη πάνω από 8.000 θυμάμαι) 

 

δεν ξέρω θεωρώ η χοριακη είναι πιο αξιόπιστη 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

όχι δεν τις χάνω, απλά συνεχώς νιώθω ότι ήρθε. Τι άσχημο συναίσθημααααααααααααα😌

Ασε.... κι αυτο πολυ ασχημο...😔

Μεχρι κ στον υπνο μου πιο παλια εβλεπα οτι ηρθε κ ξυπνουσα χαλια...

Αλλα ακομη πιο χαλια ειχα ξυπνησει οταν ειχα δει οτι ειχα θετικο τεστ εγκυμοσυνης. Ημουν τοσο ευτυχισμενη στο ονειρο κ μετα η απολυτη καταθλιψη.... 

Υπομονη κ θα ερθει το θετικο!! Που θ παει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Στον γιο μου που ήμουν έγκυος έκανα πρώιμης έβγαιναν αρνητικά (έκανα μέρα παρά μέρα σχεδόν)  κ την ημέρα της αναμενόμενης περιόδου ήταν παρά παρά πολύ αχνό κ εκτός των λεπτών που έλεγε το τεστ 

πηγα για χοριακη γιατί επέμενε μια φίλη μου κ είχα αποτέλεσμα 120 

 

σκέφτομαι ότι αν δν επέμενε δεν θα πήγαινα γιατί βγήκε πολύ αχνό μετά τα 10 λεπτά αλλά θα το καταλάβαινα αργότερα (αφού πρώτα με θεωρουσα τρελή 😂

 

ηταν predictor early 

 

αρα γενικά δεν ξέρω είμαι πολύ επιφυλακτική με τα τεστ 

 

(ααα κ στην κόρη μου 8 εβδ εγκυος που το έμαθα  ένα τεστ είχε βγει αρνητικό με χοριακη πάνω από 8.000 θυμάμαι) 

 

δεν ξέρω θεωρώ η χοριακη είναι πιο αξιόπιστη 

 

Σκετη απατη τα τεστ σαν να λεμε...

Ευχομαι ν μην σου ερθει σε μια βδομαδα κ να ερθει κ το 3ο θαυματακι σας!!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

📢προσοχή!!! Ακολουθεί false alarm και πρόβα τζενεράλε "📢

Και κάθομαι και κάνω που λέτε ένα τεστ για να δω σε τι κατάσταση είναι η χοριακη μου ώστε να ξέρω πότε περίπου θα μπορώ να κάνω τεστακι με βλέψεις κανονικού θετικού και όχι fake.  Ιδού! Και κάπως έτσι έχω να σας δείξω ένα θετικό τεστ για να χαρούμε όλες και να ευχηθούμε να έχουμε αυτον τον μήνα ένα ίδιο αλλά κανονικό! Η πρόβα τζενεράλε πέτυχε! Ελπίζω και η πρεμιέρα το ίδιο!!! 

Υγ. Ποτέ λέτε να σταμάτησει να φαίνεται η επίδραση της ένεσης??

IMG_20231107_092556.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...