Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εννοείτε πως θα κανείς την προσπάθεια σου κανονικά αν έχεις και τεστ ωορρηξίας να τα κανείς.. ποτε δεν ξέρεις μπορεί να έρθει από εκεί που δεν το περιμένεις 🥰

Μακάρι 🙏🙏 αρκεί να είναι κ εδώ ο άντρας μου κ δεν λείπει πάλι 😅🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες σας μια μια για την θετική σας σκέψη 🙏 όλα πήγαν καλά έβγαλαν 12 καλά ωάρια... Ευτυχώς με κοιμησαν γρήγορα... Καλά πολύ κλάμα μέχρι να με κινήσουν εγώ από το άγχος μου. Ευτυχώς ήταν όλη η ομάδα πολύ καλή κ ευγενικοί όλοι τους... Ξύπνησα κ ήθελα να σηκωθώ κ μου έλεγαν όχι ακόμα... Μου έδωσαν χυμό κ σε 5 λεπτά με άφησαν να σηκωθώ... Από πόνο σαν περιόδου κ επειδή έχω γενικά φριχτους πόνους περιόδου το σημερινό ήταν για μένα ελαφρύ ευτυχώς. Ειλικρινά με συγκινησατε που είδα τόσα μηνύματα σας σας ευχαριστώ όλες σας.... Η έμβρυομεταφορά μου είπαν θα γίνει μετά την δεύτερη περίοδο δλδ Ιανουάριο γιατί έχω πολύ ανεβασμένη οιστραδιόλη όπως μου είπαν κ θέλουν να ηρεμήσει το σώμα πρώτα... @Girlyμου κ εσένα όλα καλά πήγαν από ότι είδα χαίρομαι πολύ κορίτσι μου κ στο εύχομαι να μας δείχνεις το θετικό σου τεστακι σε 14 μέρες ♥️

Μπράβο κορίτσι μου!!! Πω πω 12??! Τα κατάφερες υπέροχα!!! Το μεγάλο πρώτο βήμα έγινε! Τώρα σιγά σιγά θα γίνουν τα υπόλοιπα! Και που ξέρεις? Μπορεί να είσαι και εσύ μια ακόμη ιστορία από τις τόσες που ακούμε που στο παρά 5 έγινε το θαύμα από μόνο του!! Τώρα ξεκουράσου, όλα πήγαν καλά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

IMG_20231104_141100.thumb.jpg.05309815918007dbd9d326d3b7d26234.jpgΚοριτσουδια έκανα τεστακι...σας το παραθέτω...

Προς το παρών δεν φάνηκε η περίοδος...😁

Μαρίνα μου εγώ βλέπω μια μπεζ γραμμή πολύ αμυδρή. Σίγουρα όχι γαλάζια . Αλλά δεν μπορώ να πω ότι δεν βλέπω μπεζ που μάλλον είναι εξατμίσης 😞.. δε σου ήρθε όμως ακόμη έτσι?? Αναμένουμε το αυριανό σου!!! Αν δεν έχεις πάρε ένα predictor early. Απ' ότι μου είπαν εδώ τα κορίτσια είναι αξιόπιστο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Κορίτσια μου ξεράθηκα στον ύπνο. Επειδή κουράστηκα γενικά αυτές τις μέρες και ακόμη δεν είμαι εντελώς καλά χρειάζομουν ξεκούραση και υπνο.. κατά τ αλλά έχω πόνους ωορηξιας όλη μέρα ασταμάτητα. Σας υπέρ ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας! Με συγκινησατε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εγώ Κορίτσια μου ξεράθηκα στον ύπνο. Επειδή κουράστηκα γενικά αυτές τις μέρες και ακόμη δεν είμαι εντελώς καλά χρειάζομουν ξεκούραση και υπνο.. κατά τ αλλά έχω πόνους ωορηξιας όλη μέρα ασταμάτητα. Σας υπέρ ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας! Με συγκινησατε! 

Δηλαδή έχεις πόνους ωορρηξίας ενώ έχει γίνει ωορρηξία? Δηλαδή οι πόνοι έρχονται μετά την ωορρηξία? Ενδιαφέρον αυτό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Δηλαδή έχεις πόνους ωορρηξίας ενώ έχει γίνει ωορρηξία? Δηλαδή οι πόνοι έρχονται μετά την ωορρηξία? Ενδιαφέρον αυτό!! 

Καμιά φορά όταν κάνω ωορηξια έχω ένα περίεργο σύμπτωμα. Έχω πόνο στην κοιλιά χαμηλά και ταυτόχρονα έχω πόνο από πίσω. Έχω πάρα πολλά αέρια μαζεμένα τα οποία δεν μπορώ εύκολα να αποβάλλω. Και αυτό με κάνει να πονάω. Πριν λίγο συνειδητοποίησα ότι πονάω από αυτά τα αέρια μάλλον. Αλλά ταυτόχρονα νιώθω σαν πόνους ωορηξιας. Έκανα και ένα τεστ και είναι θετικό μεν αλλά όχι τόσο όσο χθες. Μάλλον έχασα το πικ. Σκέφτομαι μήπως φταίει που τα ωάρια αυτά που έσκασαν ήταν κυστικά και για αυτό πονάω συν αυτό που παθαίνω με τα αέρια...είναι σαν να κάνει σύσπαση το κόλον προσπαθώντας να αποβάλλει τα αέρια. Κάποια στιγμή το είχα ψάξει αυτό και έχει ονομασία την οποια; δεν μπορώ να θυμηθώ τώρα.ισως φταίει που είμαι και άρρωστη και είναι όλα μαζί. 

Εγώ πάντως λέω στον άντρα μου όλη μέρα. Τον βρήκαν τον δρόμο άραγε? Έγινε το κονέ??? Και όλη μέρα μου λέει ναιιιιιιιιιι ! Χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Girly είπε:

Η διαδικασία πάρα πολύ απλή κορίτσια μου! Κολπιδιαστολεας, έγχυση, τέλος. Ψεκαστε σκουπίστε τελειώσατε! Ένα λεπτό υπόθεση και πολύ λέω. Κανένας πόνος καμία ενόχληση ούτε καν σαν παπ. Τίποτα. Επαφές όσες θέλουμε από δω και πέρα. Τα άλλα δύο μπορεί να σκάσουν τις επόμενες μέρες ήταν 17 χιλιοστά. Μου είπε ότι οι ωοθήκες απάντησαν πολύ καλά στα φάρμακα παντως. Το σπέρμα με αγχωσε που ήταν χαμηλή κινητικότητα βέβαια αλλά αφού το έφτιαξαν όλα καλά!!! Ωορηξια δεν ξέρει λογικά πότε έγινε. Μου είπε έγινε. Μάλλον έγινε λίγο πριν πάω γιατί άρχισα να πονάω. Ελπίζω να πετύχαμε τέλειο timing. Δεν ρώτησα για την ένεση μέχρι πότε επειρεαζει,το ξέχασα. Μου είπε σε 14 μέρες χοριακη ❤️

Ααα τόσο εύκολη διαδικασία είναι;;;;εγώ νόμιζα ότι πονάει... ή σε κάνουν αναισθησία και τέτοια ...αχ άντε ρε κορίτσι ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες.... πότε σε είπε να κάνεις χοριακή;;;;ποια ημέρα μετά την σπερματεγχυση;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλά είσαι αν κατέβηκε 34 μερες.. εγω είχα  πανω 42 μερες και βαλε κύκλο.. θηλαζα 13 μήνες και εσυ με δυο παιδεία που θηλάζουν είσαι 34 μερες ; Πολύ καλά.. τώρα είσαι φουλ γόνιμη και με μια επαφή γίνετε 😊

Ναι είμαι τυχερή κ ρυθμίζεται πολύ γρήγορα ο κύκλος πραγματικά 

Ίσως επειδή έκανε και στα δυο μου παιδάκια 18 μήνες να έρθει η περίοδος και είπε να συμμορφωθεί κιόλας γρήγορα 🫣

αλλα να σου πω την αλήθεια δεν μου έλλειψε κιόλας η περίοδος  😂😂😂

και τ άλλα 2 παιδάκια μου με μια επαφή τα πιάσαμε όποτε θα έχω το νου μου μήπως έγινε και τώρα  ποιος ξέρει 😅🥰❤️ 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/11/2023 at 12:06 ΠΜ, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου και σε εσενα εύχομαι καλή επιτυχιαααααα💕🤞💕 σε συμβολαιογράφο πήγατε ή σε δικηγόρο;

Σε συμβολαιογράφο πήγαμε, που συνεργάζεται ο γιατρός μας! Τα έγραψε πολύ αναλυτικά στο έγγραφο και ανέφερε και επιστημονικά ιατρικά μέσα.. δεν ξέρω στην σπερματέγχυση τι χρειάζεται! Ίσως υπάρχει κάποιο πρότυπο που χρησιμοποιούν όλοι! Εμείς το κάναμε σε δύο αντίγραφα γιατί το ένα θα το δώσουμε στην κλινική εξωσωματικής.. φαντάσου αναφέρει μέσα και τι θέλουμε να γίνουν μελλοντικά τυχόν έμβρυα που δε θα βάλουμε.. μας είπαν βέβαια πως όποτε θέλουμε μπορούμε να αλλάξουμε ότι έχουμε συμφωνήσει..π.χ εγώ σκέφτηκα μήπως να γίνει δωρεά των εμβρύων που δε θα χρησιμοποιήσουμε στο μέλλον αλλά τώρα δεν είμαι σε θέση να σκεφτώ τίποτε, οπότε είπαμε να το δούμε σε δεύτερο χρόνο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καμιά φορά όταν κάνω ωορηξια έχω ένα περίεργο σύμπτωμα. Έχω πόνο στην κοιλιά χαμηλά και ταυτόχρονα έχω πόνο από πίσω. Έχω πάρα πολλά αέρια μαζεμένα τα οποία δεν μπορώ εύκολα να αποβάλλω. Και αυτό με κάνει να πονάω. Πριν λίγο συνειδητοποίησα ότι πονάω από αυτά τα αέρια μάλλον. Αλλά ταυτόχρονα νιώθω σαν πόνους ωορηξιας. Έκανα και ένα τεστ και είναι θετικό μεν αλλά όχι τόσο όσο χθες. Μάλλον έχασα το πικ. Σκέφτομαι μήπως φταίει που τα ωάρια αυτά που έσκασαν ήταν κυστικά και για αυτό πονάω συν αυτό που παθαίνω με τα αέρια...είναι σαν να κάνει σύσπαση το κόλον προσπαθώντας να αποβάλλει τα αέρια. Κάποια στιγμή το είχα ψάξει αυτό και έχει ονομασία την οποια; δεν μπορώ να θυμηθώ τώρα.ισως φταίει που είμαι και άρρωστη και είναι όλα μαζί. 

Εγώ πάντως λέω στον άντρα μου όλη μέρα. Τον βρήκαν τον δρόμο άραγε? Έγινε το κονέ??? Και όλη μέρα μου λέει ναιιιιιιιιιι ! Χαχαχαχ

μετά σου είπαν να μείνεις ξαπλωμένη για κάποια ώρα???

κι εγώ πιστεύω ότι θα τον βρήκανε τον δρόμο τους! κάτι μου λέει θα είσαι η επόμενη!!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

μετά σου είπαν να μείνεις ξαπλωμένη για κάποια ώρα???

κι εγώ πιστεύω ότι θα τον βρήκανε τον δρόμο τους! κάτι μου λέει θα είσαι η επόμενη!!!🙏🙏🙏

Αχχχ πόσο το θελωωω!!! Αν είναι η σωστή ώρα να έρθει! Το περιμένουμε με χαρά!! 

Ναι,ήμουν περίπου 10-15 λεπτά στην καρέκλα του γυναικολόγου. Όχι ξάπλα εντελώς όπως είναι η καρέκλα ,έτσι φαντάσου. 

Κορίτσι μου εσύ ποτέ κανείς? Συγγνώμη αλλά νομίζω έχω χαθεί με τα μνμ κάπου 🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες σας μια μια για την θετική σας σκέψη 🙏 όλα πήγαν καλά έβγαλαν 12 καλά ωάρια... Ευτυχώς με κοιμησαν γρήγορα... Καλά πολύ κλάμα μέχρι να με κινήσουν εγώ από το άγχος μου. Ευτυχώς ήταν όλη η ομάδα πολύ καλή κ ευγενικοί όλοι τους... Ξύπνησα κ ήθελα να σηκωθώ κ μου έλεγαν όχι ακόμα... Μου έδωσαν χυμό κ σε 5 λεπτά με άφησαν να σηκωθώ... Από πόνο σαν περιόδου κ επειδή έχω γενικά φριχτους πόνους περιόδου το σημερινό ήταν για μένα ελαφρύ ευτυχώς. Ειλικρινά με συγκινησατε που είδα τόσα μηνύματα σας σας ευχαριστώ όλες σας.... Η έμβρυομεταφορά μου είπαν θα γίνει μετά την δεύτερη περίοδο δλδ Ιανουάριο γιατί έχω πολύ ανεβασμένη οιστραδιόλη όπως μου είπαν κ θέλουν να ηρεμήσει το σώμα πρώτα... @Girlyμου κ εσένα όλα καλά πήγαν από ότι είδα χαίρομαι πολύ κορίτσι μου κ στο εύχομαι να μας δείχνεις το θετικό σου τεστακι σε 14 μέρες ♥️

Αχ μπράβο τα πήγες τέλεια!! Ξεκουράσου και ηρέμησε τώρα! 😊 εσύ κορίτσι μου σε ποια κλινική το έκανες? συγνώμη ίσως το έχεις ξαναπεί.. και ναι να εκμεταλλευτείτε και τον επόμενο μήνα αφού σας το είπε και ο γιατρός ότι μπορείτε αν κατάλαβα καλά!! στο παρά πέντε μπαίνουν τα καλύτερα γκολ!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αχχχ πόσο το θελωωω!!! Αν είναι η σωστή ώρα να έρθει! Το περιμένουμε με χαρά!! 

Ναι,ήμουν περίπου 10-15 λεπτά στην καρέκλα του γυναικολόγου. Όχι ξάπλα εντελώς όπως είναι η καρέκλα ,έτσι φαντάσου. 

Κορίτσι μου εσύ ποτέ κανείς? Συγγνώμη αλλά νομίζω έχω χαθεί με τα μνμ κάπου 🥴

Εμείς την ερχόμενη Πέμπτη περνάμε επιτροπή για εξωσωματική! Συναντήθηκα χθες με συνεργάτη του γιατρού και έλεγξε τον φάκελο με τα δικαιολογητικά μου και είναι εντάξει.. Μου είπαν ότι μάλλον την Παρασκευή θα βγει η απόφαση οπότε μετά παίρνω τον γιατρό να μου συνταγογραφήσει τα φάρμακα που θα πάρω από το φαρμακείο του εοπυυ..το θέμα είναι ότι τα φάρμακα πρέπει να τα ξεκινήσω δεύτερη μέρα περιόδου κι εγώ περιμένω να αδιαθετήσω την ερχόμενη Πέμπτη.. είμαι να σκάσω.. 😭για λίγο μάλλον θα χάσω αυτόν τον μήνα.. μου φαίνεται χλωμό Παρασκευή να προλάβουν να γίνουν όλα.. αχ να μου καθυστερήσει λίγο μακάρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Ναι είμαι τυχερή κ ρυθμίζεται πολύ γρήγορα ο κύκλος πραγματικά 

Ίσως επειδή έκανε και στα δυο μου παιδάκια 18 μήνες να έρθει η περίοδος και είπε να συμμορφωθεί κιόλας γρήγορα 🫣

αλλα να σου πω την αλήθεια δεν μου έλλειψε κιόλας η περίοδος  😂😂😂

και τ άλλα 2 παιδάκια μου με μια επαφή τα πιάσαμε όποτε θα έχω το νου μου μήπως έγινε και τώρα  ποιος ξέρει 😅🥰❤️ 

 

 

18μηνες να σου έρθει η περιοδος ; Τόσο πολύ ; Εμένα μου είχε έρθει στους 4,5 μήνες αλλά δεν ρυθμίστηκε ποτε ο κύκλος μου τώρα που σταμάτησα τον θηλασμό περιμένω να δω μήπως άλλαξε κάτι 😊

Τότε σίγουρα έπιασες αφού συλλαμβάνεις τόσο εύκολα με την πρώτη πας και για τρίτο σίγουρα ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

Σε συμβολαιογράφο πήγαμε, που συνεργάζεται ο γιατρός μας! Τα έγραψε πολύ αναλυτικά στο έγγραφο και ανέφερε και επιστημονικά ιατρικά μέσα.. δεν ξέρω στην σπερματέγχυση τι χρειάζεται! Ίσως υπάρχει κάποιο πρότυπο που χρησιμοποιούν όλοι! Εμείς το κάναμε σε δύο αντίγραφα γιατί το ένα θα το δώσουμε στην κλινική εξωσωματικής.. φαντάσου αναφέρει μέσα και τι θέλουμε να γίνουν μελλοντικά τυχόν έμβρυα που δε θα βάλουμε.. μας είπαν βέβαια πως όποτε θέλουμε μπορούμε να αλλάξουμε ότι έχουμε συμφωνήσει..π.χ εγώ σκέφτηκα μήπως να γίνει δωρεά των εμβρύων που δε θα χρησιμοποιήσουμε στο μέλλον αλλά τώρα δεν είμαι σε θέση να σκεφτώ τίποτε, οπότε είπαμε να το δούμε σε δεύτερο χρόνο..

Ναι αυτό να κάνετε  δείτε πως θα πάει και αφήστε να περάσει λίγος καιρός και βλέπετε αν θα το αλλάξετε! Εμείς μιλήσαμε με την κλινικη και μας έστειλαν ένα χαρτι με βάση το οποίο ο συμβολαιογράφος θα συντάξει ένα κείμενο που θα στηρίζετε πάνω σε αυτό ! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου το απόγευμα έκανα ένα τεστ ωορρηξιας και μάλλον από ότι βλεπω και νοιωθω (πονάκια δεξια και πολλα υγρα) θα κάνω νωρίτερα ωορρηξια από ότι περιμενα μιας και τους τελευταίους 2 μήνες άργησα να κάνω (25η μέρα) ωορρηξια ! Σήμερα είμαι 17η μέρα και υπολογίζω αυτιο θα έχω θετικο τεστ ωορρηξιας όποτε νωρίτερα περίοδο και νωρίτερα σπερματεγχυνση !🤗 επαφές δεν ξερω αν θα καταφέρουμε να εχουμε καθώς έχω την μαμά μου σπίτι και οσο να ναι κομπλαρουμε! Σας παραθέτω και την φωτό με το τεστ μου!

IMG_7366.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/11/2023 at 10:19 ΜΜ, ο/η mary mary είπε:

Αχχχ κορίτσια στείλτε μου όλη σας τη θετική ενέργεια σας παρακαλώ 🥰 λοιπόν εννοείται πως δεν κρατήθηκα κ πήρα τεστ ένα πρώιμης ανίχνευσης clear blue κ ένα κανονικό του λεπτού … τα έκανα σήμερα το βράδυ 2η ημέρα δλδ (βλακεία μου το ξέρω που το έκανα νύχτα ) το πρώιμης  έβγαλε μια πολύ πολύ αχνη γραμμή το άλλο τπτ … δεν θέλω να χαρώ άδικα. Είπα ότι θα προσπαθήσω να χαλαρώσω κ αν μέχρι την Δευτέρα δεν έχει αλλάξει κάτι θα πάω για χοριακη. 

Μακάρι να είσαι όντως έγκυος! Για τα clear blue δυστυχώς δεν λένε και τα καλύτερα. Αλλά θα κρατηθείς μέχρι τη Δευτέρα βρε θηρίο; Δεν είσαι ήδη σε καθυστέρηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/11/2023 at 10:42 ΜΜ, ο/η Fighter είπε:

Κάνω τεστ αλλά βγαίνουν αρνητικά…αύριο έφυγα για χοριακη 🤞🏻

Τι έδειξε η χοριακη;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου το απόγευμα έκανα ένα τεστ ωορρηξιας και μάλλον από ότι βλεπω και νοιωθω (πονάκια δεξια και πολλα υγρα) θα κάνω νωρίτερα ωορρηξια από ότι περιμενα μιας και τους τελευταίους 2 μήνες άργησα να κάνω (25η μέρα) ωορρηξια ! Σήμερα είμαι 17η μέρα και υπολογίζω αυτιο θα έχω θετικο τεστ ωορρηξιας όποτε νωρίτερα περίοδο και νωρίτερα σπερματεγχυνση !🤗 επαφές δεν ξερω αν θα καταφέρουμε να εχουμε καθώς έχω την μαμά μου σπίτι και οσο να ναι κομπλαρουμε! Σας παραθέτω και την φωτό με το τεστ μου!

IMG_7366.jpeg

Κορίτσι μου πας για πιμ αύριο !! Είναι δύσκολο να έχεις επαφές τώρα με την μητέρα σου αλλά εγώ θα σου πρότεινα ότι αν είναι να έχεις έστω μια επαφή τουλάχιστον αυτή να είναι μια μετά μετά το πικ!! Μιας και εσύ κάνεις ωορρηξία 2 μέρες μετά το θετικό συνήθως πιστεύω ότι αν έχεις μια επαφή μια μέρα μετά το πικ του τεστ θα έχεις πολύ καλές ελπίδες!! ♥️♥️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly τέλεια τα νέα σου! Θα σκάσουν και τα άλλα δύο αυγουλάκια; Σου είπε κάτι ο γιατρός για αυτό; Μακάρι να σκάσουν κι αυτά γιατί έτσι αυξάνονται πολύ οι πιθανότητες! Συνεχίστε επαφουλες και περιμένουμε σε 2 εβδομάδες το θετικό σου τεστακι! 

@cat12 πολλά ωάρια! Μπράβο σου! Λίγοι μήνες έμειναν για να είσαι έγκυος! Απόλαυσε τώρα όσα ποτάκια μπορείς 😜

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που είναι στην προσπάθεια αυτό το μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου το απόγευμα έκανα ένα τεστ ωορρηξιας και μάλλον από ότι βλεπω και νοιωθω (πονάκια δεξια και πολλα υγρα) θα κάνω νωρίτερα ωορρηξια από ότι περιμενα μιας και τους τελευταίους 2 μήνες άργησα να κάνω (25η μέρα) ωορρηξια ! Σήμερα είμαι 17η μέρα και υπολογίζω αυτιο θα έχω θετικο τεστ ωορρηξιας όποτε νωρίτερα περίοδο και νωρίτερα σπερματεγχυνση !🤗 επαφές δεν ξερω αν θα καταφέρουμε να εχουμε καθώς έχω την μαμά μου σπίτι και οσο να ναι κομπλαρουμε! Σας παραθέτω και την φωτό με το τεστ μου!

IMG_7366.jpeg

Βάλτε τη μαμά για ύπνο και κάντε τρελιτσες αθόρυβα 😜 Είναι εκπαίδευση αυτό και για όταν θα έχετε παιδιά 😜 Εγώ λέω να ξεκινήσεις επαφές από σήμερα καλού κακού! Βουρ στον πατσά 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου πας για πιμ αύριο !! Είναι δύσκολο να έχεις επαφές τώρα με την μητέρα σου αλλά εγώ θα σου πρότεινα ότι αν είναι να έχεις έστω μια επαφή τουλάχιστον αυτή να είναι μια μετά μετά το πικ!! Μιας και εσύ κάνεις ωορρηξία 2 μέρες μετά το θετικό συνήθως πιστεύω ότι αν έχεις μια επαφή μια μέρα μετά το πικ του τεστ θα έχεις πολύ καλές ελπίδες!! ♥️♥️🥰

Θα το προσπαθησωωωωωω ναι ωορρηξια κάνω 2 μέρες μετά το θετικο ❤️ έτσι το σκέφτηκα και εγωωωω🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Βάλτε τη μαμά για ύπνο και κάντε τρελιτσες αθόρυβα 😜 Είναι εκπαίδευση αυτό και για όταν θα έχετε παιδιά 😜 Εγώ λέω να ξεκινήσεις επαφές από σήμερα καλού κακού! Βουρ στον πατσά 😜

Χαχαχα με έκανες και γέλασα 😂Συνήθως κάνω ωορρηξια δυο μέρες μετά το θετικο όποτε θα προσπαθήσω να γίνει μια μέρα μετά το θετικο🤗 ελπιζω να το καταφέρουμε 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχαχα με έκανες και γέλασα 😂Συνήθως κάνω ωορρηξια δυο μέρες μετά το θετικο όποτε θα προσπαθήσω να γίνει μια μέρα μετά το θετικο🤗 ελπιζω να το καταφέρουμε 🤪

Μωρέ αν έχετε όρεξη ξεκινήστε από σήμερα να υπάρχουν σπερματοζωάρια μέσα να περιμένουν 😜 Αλλά να κάνετε και αύριο και μεθαύριο 2-3 μέρες μετά το θετικό. Γενικά ξεζουμιξε τον 🤣 Όρεξη να υπάρχει βέβαια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eliza Kats είπε:

Μωρέ αν έχετε όρεξη ξεκινήστε από σήμερα να υπάρχουν σπερματοζωάρια μέσα να περιμένουν 😜 Αλλά να κάνετε και αύριο και μεθαύριο 2-3 μέρες μετά το θετικό. Γενικά ξεζουμιξε τον 🤣 Όρεξη να υπάρχει βέβαια! 

Από σήμερα δεν το κόβω κοιμάται ήδη😂 κοιμήθηκε πιο γρηγορα και από την μαμά😂😂😂 θα κάνω ότι περνάει από το χέρι μου 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...