Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσι μου επειδη δε θυμάμαι καθόλου ο γυναικολόγος σου είναι εξειδικευμένος στην ανθρώπινη αναπαραγωγή ; Σε ρωτάω γιατί κ γω ταλαιπωρήθηκα με τον γιατρό που είχα, όπου μου έκανε 2 κύκλους με κλομιφαινη για σπερματέγχυση κ ποτε δεν ολοκλήρωσε γιατί μεγάλωναν πολυ, ένα από τα 3 που έκανα κ τις 2 φορές κ ελεγε πως είναι κυστικο κ δε γίνεται να προχωρήσουμε. Όταν πήγα στον εξωσωματικό κ πλέον γυναικολόγο μου μου τα είπε τελείως διαφορετικά.

Σε τίτλο σπουδών όχι αλλά είναι γενικα πολύ ψαγμένος και μέσα στα πράγματα και θα με στείλει σε κεντρο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής όπου θα με αναλάβει ο κουμπάρος του που είναι εξειδικευμενος για να μου κάνει την σπερματεγχυνση ! Έχει παρά πολλές γνώσεις στο θέμα και συνεργάζεται μαζί του ! Το θέμα με την κλομιφαινη είναι ότι έχω αντίσταση σε αυτό και δεν με πιανει ! Του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη και πήγα συστημένη σε αυτόν από άλλες κοπέλες φίλες γνωστές οι οποίες είχαν θέματα και εμειναν έγκυος φυσιολογικά αλλά και με εξωσωματικη στο κεντρο που θα πάω και εγώ ! Επίσης ήταν ο μόνος γιατρός από όσους έχω αλλάξει που μου εξακρίβωσα μέσα από εξετάσεις που έβαλε να κάνω ότι έχω το ΣΠΩ και όχι απλά πολυκιστικες ωοθήκες! Επίσης άλλοι γιατροί μου έλεγαν ότι έχω καρδιοσχημη μητρα και υπάρχει θέμα για αποβολη και αυτός ήταν ο μόνος που μου είπε ότι έχω τοξοειδής μητρα και όχι καρδιοσχημη και το εξακρίβωσα με την σαλπιγγογραφια που έκανα και όντως έπεσε μέσα! Τελος έχω να πω ότι δεν είναι αρπακτικό με τα χρήματα και τις περισσότερες φορές δεν μου πέρνει καν επίσκεψη όπως και μπορώ να επικοινωνήσω ανα πάσα στιγμή μαζί του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Σε τίτλο σπουδών όχι αλλά είναι γενικα πολύ ψαγμένος και μέσα στα πράγματα και θα με στείλει σε κεντρο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής όπου θα με αναλάβει ο κουμπάρος του που είναι εξειδικευμενος για να μου κάνει την σπερματεγχυνση ! Έχει παρά πολλές γνώσεις στο θέμα και συνεργάζεται μαζί του ! Το θέμα με την κλομιφαινη είναι ότι έχω αντίσταση σε αυτό και δεν με πιανει ! Του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη και πήγα συστημένη σε αυτόν από άλλες κοπέλες φίλες γνωστές οι οποίες είχαν θέματα και εμειναν έγκυος φυσιολογικά αλλά και με εξωσωματικη στο κεντρο που θα πάω και εγώ ! Επίσης ήταν ο μόνος γιατρός από όσους έχω αλλάξει που μου εξακρίβωσα μέσα από εξετάσεις που έβαλε να κάνω ότι έχω το ΣΠΩ και όχι απλά πολυκιστικες ωοθήκες! Επίσης άλλοι γιατροί μου έλεγαν ότι έχω καρδιοσχημη μητρα και υπάρχει θέμα για αποβολη και αυτός ήταν ο μόνος που μου είπε ότι έχω τοξοειδής μητρα και όχι καρδιοσχημη και το εξακρίβωσα με την σαλπιγγογραφια που έκανα και όντως έπεσε μέσα! Τελος έχω να πω ότι δεν είναι αρπακτικό με τα χρήματα και τις περισσότερες φορές δεν μου πέρνει καν επίσκεψη όπως και μπορώ να επικοινωνήσω ανα πάσα στιγμή μαζί του!

Τότε είσαι σούπερ!! Μια χαρά, προχωράτε λοιπόν και μην ανησυχείς όλα θα πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Είναι άλλο φάρμακο δεν το έχεις ξανά πάρει μην το προδικάζεις 😊 εγω πιστεύω θα σε πιάσει 💪

Όχι από της 12 και μετά ούτε νερό πίνω ούτε τουαλέτα πηγαίνω 14:00 κάνω τα τεστ άντε να δούμε 

Μακαριιι❤️ μπραβο έτσι! Έκανες τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Τότε είσαι σούπερ!! Μια χαρά, προχωράτε λοιπόν και μην ανησυχείς όλα θα πάνε καλά!!

Μακάρι κορίτσι μου μακάρι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Πάνω που είχα πει ότι θα επανέλθω ξανά όπως πριν, εξαφανίστηκα αμέσως γτ προέκυψε ξαφνικά σοβαρό πρόβλημα στην οικογένεια (ανηψάκι 3 ετών με καρκίνο στο νεφρό) και ήμασταν σε άλλο πλανήτη οικογενειακώς. Μπήκα πριν μια ώρα και διάβασα όλο το Νοέμβρη! Τώρα μάλλον επανέρχομαι στ' αλήθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Γεια σας κορίτσια! Πάνω που είχα πει ότι θα επανέλθω ξανά όπως πριν, εξαφανίστηκα αμέσως γτ προέκυψε ξαφνικά σοβαρό πρόβλημα στην οικογένεια (ανηψάκι 3 ετών με καρκίνο στο νεφρό) και ήμασταν σε άλλο πλανήτη οικογενειακώς. Μπήκα πριν μια ώρα και διάβασα όλο το Νοέμβρη! Τώρα μάλλον επανέρχομαι στ' αλήθεια...

Κορίτσι μου πόσο λυπηρό 🙏🏻 ελπίζω να πηγαίνουν όλα κατ'ευχην με το μωράκι... Ο θεός και η Παναγίτσα μαζί του 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Γεια σας κορίτσια! Πάνω που είχα πει ότι θα επανέλθω ξανά όπως πριν, εξαφανίστηκα αμέσως γτ προέκυψε ξαφνικά σοβαρό πρόβλημα στην οικογένεια (ανηψάκι 3 ετών με καρκίνο στο νεφρό) και ήμασταν σε άλλο πλανήτη οικογενειακώς. Μπήκα πριν μια ώρα και διάβασα όλο το Νοέμβρη! Τώρα μάλλον επανέρχομαι στ' αλήθεια...

Χριστέ μου!! Η Παναγία μαζί του και να γίνει γρήγορα καλά το παιδάκι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Γεια σας κορίτσια! Πάνω που είχα πει ότι θα επανέλθω ξανά όπως πριν, εξαφανίστηκα αμέσως γτ προέκυψε ξαφνικά σοβαρό πρόβλημα στην οικογένεια (ανηψάκι 3 ετών με καρκίνο στο νεφρό) και ήμασταν σε άλλο πλανήτη οικογενειακώς. Μπήκα πριν μια ώρα και διάβασα όλο το Νοέμβρη! Τώρα μάλλον επανέρχομαι στ' αλήθεια...

Τι λες κορίτσι μου;; Πως είναι τώρα το παιδί;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kokkinoskoufitsa τι είναι αυτά που διάβασα. Θεε μου δεν μπορώ να τα διαχειριστω ειλικρινά..εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να είναι μια βιώσιμη μορφή και να σωθεί το παιδί δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι διαφορετικό από το ότι θα σωθεί ..και ξαφνικά όλα παίρνουν άλλη μορφή και αναρωτιέμαι με τι χαζομάρες ασχολούμαι ώρες ώρες μπροστά στα πραγματικά προβλήματα...η Παναγία μαζί του κορίτσι μου ,όλα να πάνε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου άργησα να σας στείλω γιατί άργησε πολύ το εργαστήριο να βγάλει αποτελεσματα. Ευτυχώς η χοριακη μου πέφτει ,είναι πλέον στο 67.76 από 105 που ήταν πριν 3 μέρες. Έχω αρχίσει να έχω καφέ υγρά οπότε ξεκινάει σιγά σιγά . Λέω ευτυχώς -μη με παρεξηγείτε- γιατί πραγματικά ξέραμε πως δεν πάει καλά και με έτρωγε μην τυχόν είναι εξωμήτριο και δεν αποβάλλω φυσικά...τώρα όλα δείχνουν ότι ξεκίνησα και είμαι πραγματικά ήρεμη. Δεν έχω καθόλου πόνο προς το παρόν, δεν θα οαω στον γιατρό τελικά για υπέρηχο γιατί είπαμε να δω πως θα συνεχίσει και Δευτέρα να επαναλάβω χοριακη να δούμε πόσο έχει πέσει. Μου είπε αίμα θα αρχίσω να βλέπω μόλις μηδενίσει και από τότε θα μετρήσω δεύτερη μέρα περιόδου για να ξεκινήσω διέγερση για την επόμενη σπερματεγχυση..όλα καλά λοιπόν από μένα. Επιτέλους νιώθω ήρεμη μετά από πολλές μέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρνητική κ η χοριακη, αύριο επιτροπή κ με το νέο έτος με το καλό ξεκινάμε τη διέγερση. @Girly άντε κορίτσι μου τελειώνει η ταλαιπωρία σου επιτέλους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου άργησα να σας στείλω γιατί άργησε πολύ το εργαστήριο να βγάλει αποτελεσματα. Ευτυχώς η χοριακη μου πέφτει ,είναι πλέον στο 67.76 από 105 που ήταν πριν 3 μέρες. Έχω αρχίσει να έχω καφέ υγρά οπότε ξεκινάει σιγά σιγά . Λέω ευτυχώς -μη με παρεξηγείτε- γιατί πραγματικά ξέραμε πως δεν πάει καλά και με έτρωγε μην τυχόν είναι εξωμήτριο και δεν αποβάλλω φυσικά...τώρα όλα δείχνουν ότι ξεκίνησα και είμαι πραγματικά ήρεμη. Δεν έχω καθόλου πόνο προς το παρόν, δεν θα οαω στον γιατρό τελικά για υπέρηχο γιατί είπαμε να δω πως θα συνεχίσει και Δευτέρα να επαναλάβω χοριακη να δούμε πόσο έχει πέσει. Μου είπε αίμα θα αρχίσω να βλέπω μόλις μηδενίσει και από τότε θα μετρήσω δεύτερη μέρα περιόδου για να ξεκινήσω διέγερση για την επόμενη σπερματεγχυση..όλα καλά λοιπόν από μένα. Επιτέλους νιώθω ήρεμη μετά από πολλές μέρες!!!

Αντε κοριτσάκι μου ωραία μπαίνεις σε σειρά σιγά σιγά! Αντε να ηρεμήσεις τωρα 🙏 και σε λίγες μέρες θα μπεις στη διαδικασία ❤️ μου φαινετε θα είναι πρωτοχρονιάτικο το δώρο σου💕 όλα θα πανε κατευχην τώρα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου άργησα να σας στείλω γιατί άργησε πολύ το εργαστήριο να βγάλει αποτελεσματα. Ευτυχώς η χοριακη μου πέφτει ,είναι πλέον στο 67.76 από 105 που ήταν πριν 3 μέρες. Έχω αρχίσει να έχω καφέ υγρά οπότε ξεκινάει σιγά σιγά . Λέω ευτυχώς -μη με παρεξηγείτε- γιατί πραγματικά ξέραμε πως δεν πάει καλά και με έτρωγε μην τυχόν είναι εξωμήτριο και δεν αποβάλλω φυσικά...τώρα όλα δείχνουν ότι ξεκίνησα και είμαι πραγματικά ήρεμη. Δεν έχω καθόλου πόνο προς το παρόν, δεν θα οαω στον γιατρό τελικά για υπέρηχο γιατί είπαμε να δω πως θα συνεχίσει και Δευτέρα να επαναλάβω χοριακη να δούμε πόσο έχει πέσει. Μου είπε αίμα θα αρχίσω να βλέπω μόλις μηδενίσει και από τότε θα μετρήσω δεύτερη μέρα περιόδου για να ξεκινήσω διέγερση για την επόμενη σπερματεγχυση..όλα καλά λοιπόν από μένα. Επιτέλους νιώθω ήρεμη μετά από πολλές μέρες!!!

Χαίρομαι που σε νιώθω οτι είσαι καλά κοριτσι μου, είναι χαμηλή οπότε θεωρώ οτι δεν θα πάρει καιρό να μηδενίσει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αρνητική κ η χοριακη, αύριο επιτροπή κ με το νέο έτος με το καλό ξεκινάμε τη διέγερση. @Girly άντε κορίτσι μου τελειώνει η ταλαιπωρία σου επιτέλους 

Κοριτσάκι μου ξεκιναει τώρα ο δρομος για μπεμπακι λιγοοοο εμεινεεεε❤️ περνά καλά στις γιορτές που έρχονται και μετά τσουπ θα έρθει το μπεμπακι💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου άργησα να σας στείλω γιατί άργησε πολύ το εργαστήριο να βγάλει αποτελεσματα. Ευτυχώς η χοριακη μου πέφτει ,είναι πλέον στο 67.76 από 105 που ήταν πριν 3 μέρες. Έχω αρχίσει να έχω καφέ υγρά οπότε ξεκινάει σιγά σιγά . Λέω ευτυχώς -μη με παρεξηγείτε- γιατί πραγματικά ξέραμε πως δεν πάει καλά και με έτρωγε μην τυχόν είναι εξωμήτριο και δεν αποβάλλω φυσικά...τώρα όλα δείχνουν ότι ξεκίνησα και είμαι πραγματικά ήρεμη. Δεν έχω καθόλου πόνο προς το παρόν, δεν θα οαω στον γιατρό τελικά για υπέρηχο γιατί είπαμε να δω πως θα συνεχίσει και Δευτέρα να επαναλάβω χοριακη να δούμε πόσο έχει πέσει. Μου είπε αίμα θα αρχίσω να βλέπω μόλις μηδενίσει και από τότε θα μετρήσω δεύτερη μέρα περιόδου για να ξεκινήσω διέγερση για την επόμενη σπερματεγχυση..όλα καλά λοιπόν από μένα. Επιτέλους νιώθω ήρεμη μετά από πολλές μέρες!!!

Είναι το καλύτερο κορίτσι μου αυτό για εσενα να φύγει σιγά σιγά μόνο του ίσως σου πάρει μερικές μερες μέχρι να πέσει η χοριακη αλλά τώρα ξέρεις ότι άρχισε το σώμα να δουλεύει 

Αρα δεν θα χρειαστεί να περιμενεις καθόλου για την επομενη προσπαθεια αυτό είναι πολύ καλό νέο αμέσως με του έρθει το αίμα ξεκινάς τα φάρμακα… αυτήν την φορά θα πάνε οοολα καλά κορίτσι μου 😊

λιγο υπομονή τώρα να περάσει το δύσκολο κομμάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Αρνητική κ η χοριακη, αύριο επιτροπή κ με το νέο έτος με το καλό ξεκινάμε τη διέγερση. @Girly άντε κορίτσι μου τελειώνει η ταλαιπωρία σου επιτέλους 

Άντε με το καλό θα πω κορίτσι μου  να έρθει και το 3 σας παιδάκι με την καινούργια την χρόνια 😊 Να πάνε όλα καλά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά τι κάνετε? Διάβασα τα νέα σας και στεναχωρέθηκα πολύ με αυτά που μας είπες @kokkinoskoufitsa!! Δεν υπάρχουν λόγια πραγματικά!! Μια προσευχή από όλες μας είναι το λιγότερο που μπορούμε να κανουμευ! @Girly κορίτσι μου επιτέλους σε νιώθω ήρεμη! Μαζί σου ανακούφιση νιώθω και εγώ!! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια από εδώ και πέρα!!

Εγώ κορίτσια σε άλλα νέα την τρίτη κλασικά πια είχα θετικό τεστ ωορρηξίας και την μοναδική επαφή! Μιας και την Τετάρτη πρωί λ άντρας μου είπε πάλι αιματουρία και πόνο!! Το καλοκαίρι σπάσαμε την πέτρα και προφανώς κατέβασε κάποιο κομμάτι και ο καημένος 2μερες είναι χάλια! Πόσο γκαντεμια!! Σε 15ερες τελειώνει και η θεραπεία του και πάμε για σπερμοδιαγραμμα να δούμε αν υπήρχε κάποια βελτίωση! Αυτός κ μήνας πάντως είναι σίγουρα χαμένος! Μάλλον η εξωσωματική είναι μονόδρομος! Το έχω πάρει απόφαση πλέον και νιώθω ήρεμη απλά ανυπομονώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου γλυκά τι κάνετε? Διάβασα τα νέα σας και στεναχωρέθηκα πολύ με αυτά που μας είπες @kokkinoskoufitsa!! Δεν υπάρχουν λόγια πραγματικά!! Μια προσευχή από όλες μας είναι το λιγότερο που μπορούμε να κανουμευ! @Girly κορίτσι μου επιτέλους σε νιώθω ήρεμη! Μαζί σου ανακούφιση νιώθω και εγώ!! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια από εδώ και πέρα!!

Εγώ κορίτσια σε άλλα νέα την τρίτη κλασικά πια είχα θετικό τεστ ωορρηξίας και την μοναδική επαφή! Μιας και την Τετάρτη πρωί λ άντρας μου είπε πάλι αιματουρία και πόνο!! Το καλοκαίρι σπάσαμε την πέτρα και προφανώς κατέβασε κάποιο κομμάτι και ο καημένος 2μερες είναι χάλια! Πόσο γκαντεμια!! Σε 15ερες τελειώνει και η θεραπεία του και πάμε για σπερμοδιαγραμμα να δούμε αν υπήρχε κάποια βελτίωση! Αυτός κ μήνας πάντως είναι σίγουρα χαμένος! Μάλλον η εξωσωματική είναι μονόδρομος! Το έχω πάρει απόφαση πλέον και νιώθω ήρεμη απλά ανυπομονώ 

Περαστικά κοριτσάκι μου🫶 μπορεί αυτή η μια επαφουλα να είναι καθοριστική ας μη το προδικαζουμε🙏 εύχομαι καλά αποτελέσματα για το σπερμοδιαγραμμα! Όπως και να έχει και σε εσενα θα έρθει το μπεμπακι είτε με την έναν είτε με τον άλλο τρόπο!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου γλυκά τι κάνετε? Διάβασα τα νέα σας και στεναχωρέθηκα πολύ με αυτά που μας είπες @kokkinoskoufitsa!! Δεν υπάρχουν λόγια πραγματικά!! Μια προσευχή από όλες μας είναι το λιγότερο που μπορούμε να κανουμευ! @Girly κορίτσι μου επιτέλους σε νιώθω ήρεμη! Μαζί σου ανακούφιση νιώθω και εγώ!! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια από εδώ και πέρα!!

Εγώ κορίτσια σε άλλα νέα την τρίτη κλασικά πια είχα θετικό τεστ ωορρηξίας και την μοναδική επαφή! Μιας και την Τετάρτη πρωί λ άντρας μου είπε πάλι αιματουρία και πόνο!! Το καλοκαίρι σπάσαμε την πέτρα και προφανώς κατέβασε κάποιο κομμάτι και ο καημένος 2μερες είναι χάλια! Πόσο γκαντεμια!! Σε 15ερες τελειώνει και η θεραπεία του και πάμε για σπερμοδιαγραμμα να δούμε αν υπήρχε κάποια βελτίωση! Αυτός κ μήνας πάντως είναι σίγουρα χαμένος! Μάλλον η εξωσωματική είναι μονόδρομος! Το έχω πάρει απόφαση πλέον και νιώθω ήρεμη απλά ανυπομονώ 

Ωχ μωρέ περαστικα να μην τον ταλαιπωρήσει άλλο.. δεν πειράζει και μια επαφή όλα μπορούν μα συμβούν 😊

αν έχετε κουραστεί και δεν έχετε δει βελτιώσει στο σπερμα είναι η καλύτερη λύση πιστεύω αυτήν κορίτσι μου…  το ότι είσαι ήρεμη με την απόφαση αυτην είναι πολύ θετικό αλλά εγω εύχομαι  η μια επαφή που είχατε στην γόνιμα μέρα να σας φέρει το μωρακι σας  ☺️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IMG_20231201_083946.thumb.jpg.0677d7961c1d91ac5c54b73e5b174848.jpgΚαλημέρα κορίτσια!!!!!!καλοοοο μήνα!!!!!δεν ξέρω αν αποτυπώνεται στην φωτογραφία αλλά σήμερα φαίνεται αχνή γραμμουλα!!!13dpo hometest!!!ενώ εχθές και προχθές ήταν ολόλευκα!!!!λέτε να έχω ελπίδες;;;;IMG_20231201_083946.thumb.jpg.9d9570e40d08fa1fb77b6a1c6f6b0779.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλό μήνα!! Δεν πρέπει να ανοίξει το δεκεμβριανό θεματάκι σιγά σιγά;;;

@marinamanoulitsa εγώ δε βλέπω κάτι αλλά τά' χουμε πει τα της όρασής μου. 

Για το παιδάκι μας που με ρωτήσατε αρκετά κορίτσια παραπάνω, δεν είναι καλά ακόμα βέβαια, αλλά λένε ότι σε τόσο μικρή ηλικία είναι σχεδόν πάντα πλήρως ιάσιμες περιπτώσεις. Έχει αφαιρεθεί ο όγκος και θα υπάρξει ένας γολγοθάς με χημειοθεραπείες κλπ αλλά μας λένε ότι θα γίνει εντελώς καλά! 

Στα δικά μου, που δεν σας ανέφερα χθες, τα φάρμακα εκείνα για την ενδοκράνια πίεση τα πήρα μόνο για λίγες μέρες γιατί είχα πολλές παρενέργειες, αλλά τα συμπτώματά μου περιορίστηκαν στο ελάχιστο, μείωσα αρκετά τη γυμναστική με βάρη που μου είπαν ότι αυξάνει σημαντικά την πίεση στο κεφάλι, και 0 αλάτι, και έστρωσα. 

Οπότε θεωρητικά είμαστε πάλι στο catch the baby παιχνίδι αλλά πρακτικά πιο πολύ ασχολούμαστε με το γάμο, το ταξίδι, μετακόμιση κ τέτοια, παρά με το παιδί. Νομίζω θα γίνει μετά τις γιορτές σωστή προσπάθεια, τώρα το άγχος είναι αρκετό για τόοοοσα πολλά που νομίζω ότι μόνος του ο οργανισμός, μ' αυτά που του κάνω, θα αρνηθεί να γονιμοποιήσει 🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

IMG_20231201_083946.thumb.jpg.0677d7961c1d91ac5c54b73e5b174848.jpgΚαλημέρα κορίτσια!!!!!!καλοοοο μήνα!!!!!δεν ξέρω αν αποτυπώνεται στην φωτογραφία αλλά σήμερα φαίνεται αχνή γραμμουλα!!!13dpo hometest!!!ενώ εχθές και προχθές ήταν ολόλευκα!!!!λέτε να έχω ελπίδες;;;;IMG_20231201_083946.thumb.jpg.9d9570e40d08fa1fb77b6a1c6f6b0779.jpg

Καλημέρα ομορφιές και καλό μήνα 🥰🥰🥰🥰...

Κορίτσι μου γλυκό,περίμενε μια δυο μέρες και κάνε ένα κανονικό τεστακι,μη παιδευεσαι με αυτά 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

IMG_20231201_083946.thumb.jpg.0677d7961c1d91ac5c54b73e5b174848.jpgΚαλημέρα κορίτσια!!!!!!καλοοοο μήνα!!!!!δεν ξέρω αν αποτυπώνεται στην φωτογραφία αλλά σήμερα φαίνεται αχνή γραμμουλα!!!13dpo hometest!!!ενώ εχθές και προχθές ήταν ολόλευκα!!!!λέτε να έχω ελπίδες;;;;IMG_20231201_083946.thumb.jpg.9d9570e40d08fa1fb77b6a1c6f6b0779.jpg

Καλημέρα κορίτσια 

δεν βλέπω κάτι κορίτσι μου ίσως φταίει και ο φωτισμός 😕

Τώρα εγω που χρησιμοποιώ home test εμένα γραμμή εξατμίσεις δεν μου εχει εμφανίσει εκτός αν δεν την βλεπω εγω 🤷‍♀️ γιατί μετά το 15 λεπτό το πετάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...