Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κινήσεις μωρού


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια είμαι στην 32 βδομάδα θα ήθελα να ρωτήσω μήπως κάποια έχει νιώσει το ίδιο..τον τελευταίο καιρό νιώθω κινήσεις του μωρού μου σαν τρέμουλο.. φοβάμαι μήπως παθαίνει κάτι.. ξέρει καμία τι μπορεί να είναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι και εγώ στην 34+2 και πολλές φορές νιώθω πως κάνει απανωτά χτυπήματα πάρα πολύ γρήγορα. Δεν ξέρω αν εννοείς αυτό όταν λες τρέμουλο. Εγώ δεν ανησυχώ,  όσο το ακούω είμαι ήσυχη και ας φαίνεται να  με χτυπάει σαν σάκο του μποξ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να λέμε το ίδιο..δεν ξέρω μου μπήκε η ιδέα ότι μπορεί κάτι να το ενοχλεί και να τρέμει αλλά και πάλι αν γινόταν αυτό λογικά θα το καταλάβαινα σε όλη την κοιλιά.. μάλλον είμαι πλ αγχωμενη και τρομάζω εύκολα.. ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η nasia94 είπε:

Μπορεί να λέμε το ίδιο..δεν ξέρω μου μπήκε η ιδέα ότι μπορεί κάτι να το ενοχλεί και να τρέμει αλλά και πάλι αν γινόταν αυτό λογικά θα το καταλάβαινα σε όλη την κοιλιά.. μάλλον είμαι πλ αγχωμενη και τρομάζω εύκολα.. ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!

Να μην αγχώνεσαι,  μάλλον το ίδιο νιώθουμε σαν παρατεταμένα νευρικά χτυπήματα. Όσο τα ακούμε και είναι δραστήρια πρέπει να χαλαρώνουμε . Κοντεύουμε και μετά θα αρχίσουν αλλά άγχη. Το πρώτο σου παιδάκι ειναι; εύχομαι με το καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/10/2023 at 2:46 ΜΜ, ο/η nasia94 είπε:

Γειά σας κορίτσια είμαι στην 32 βδομάδα θα ήθελα να ρωτήσω μήπως κάποια έχει νιώσει το ίδιο..τον τελευταίο καιρό νιώθω κινήσεις του μωρού μου σαν τρέμουλο.. φοβάμαι μήπως παθαίνει κάτι.. ξέρει καμία τι μπορεί να είναι;;

Κ εγώ το έχω νιώσει κάποιες φορές κ μου φαίνεται πολύ αστείο…αναρωτιέμαι τι κάνει 😂  βέβαια μπορεί να κουνιέται απλά και εμείς να το αντιλαμβανόμαστε έτσι! Με το καλό το μωράκι σου! 
Επίσης, κορίτσια μπορείτε να έρθετε στο θέμα με τα μωράκια Δεκεμβρίου να τα λέμε όσο πλησιάζουν οι μέρες μας 😊 @Nanny @nasia94

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...