Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ανησυχίες


Recommended Posts

Καλησπέρα!

Βρίσκομαι στην 5η εβδομάδα κύησης. Τον τελευταίο χρόνο πριν μείνω έγκυος πήρα 6 φορές αντιβίωση λόγω υποτροπιαζουσας ουρολοίμωξης. Γνωρίζετε ίσως απο την εμπειρία σας αν όλα αυτά θα έχουν επίπτωση στο μωρό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσι! Δεν γνωρίζω ακριβώς, αλλά δύσκολο μου φαίνεται να επηρεάσουν το έμβρυο αφού ήταν πριν μείνεις έγκυος. Αλλά αφού ανησυχείς ρώτα τον γιατρό σου για να σου φύγει το άγχος.

Με το καλό να έρθει το μωράκι σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω σήμερα ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο! Μακάρι να πάνε όλα καλά! Σας ευχαριστώ για την απάντησή σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/10/2023 at 11:22 ΠΜ, ο/η stel2 είπε:

Καλησπέρα!

Βρίσκομαι στην 5η εβδομάδα κύησης. Τον τελευταίο χρόνο πριν μείνω έγκυος πήρα 6 φορές αντιβίωση λόγω υποτροπιαζουσας ουρολοίμωξης. Γνωρίζετε ίσως απο την εμπειρία σας αν όλα αυτά θα έχουν επίπτωση στο μωρό; 

Δε νομίζω κορίτσι μου να επηρεάζει κάπου, εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη λίγο πριν μάθω ότι ήμουν έγκυος έπινα διπλή αντιβίωση λόγω ιγμοριτιδας κ είχα κάνει κ ακτινογραφία στα ιγμορια! Όλα πήγαν πολύ καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...