Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουνίου 2024 🤰🏽💞🌷


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Blur είπε:

Γεια σας! Εγω τωρα ππου είμαι 14 +3 κοριτσια σκουντουφλαω απο την νυστα! Είμαι 2-3 μερες τωρα που δεν την παλευω καθολου! 

Καλά εγώ μονίμως νυστάζω από τότε που έμεινα έγκυος στον μικρό μου γιο... Πρώτα η εγκυμοσύνη,μετά τα ξενύχτια...έχω να ξυπνήσω και τον μεγάλο μου για σχολείο κάθε πρωί... Δεν με βλέπω να κοιμάμαι για τα επόμενα 5 χρόνια τουλάχιστον!! 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Blur είπε:

Γεια σας! Εγω τωρα ππου είμαι 14 +3 κοριτσια σκουντουφλαω απο την νυστα! Είμαι 2-3 μερες τωρα που δεν την παλευω καθολου! 

Θυμάμαι μια φίλη που όπου καθόμασταν έκλεινε τα μάτια την έπαιρνε ο ύπνος. Εγώ μέσα στη μέρα είμαι καλά αλλά κλείνω το βράδυ 9-10 ωρες ύπνο 😂😂 Μιλάμε είχα χρόνια να κοιμάμαι τόσο! Αυτό είναι από τα καλά της υπόθεσης! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Blur είπε:

Σήμερα οριακά δεν με πήρε ο υπνος στο γραφείο! Τωρα ανυπομονώ να σχολασω να παω στην μοναδική μου αγάπη, το κρεβάτι

Σε νιωθω χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στην όμορφη παρεούλα....

Και εγώ κορίτσια μου διανύω την 13 βδομάδα εγκυμοσύνης στο πρώτο μου παιδάκι..

Έχω προγραμματίσει την αυχενικη μου σε μια βδομάδα.... ελπίζω να πάνε όλα καλά!!

Καλή εγκυμοσύνη σε όλες μας...

Στείλτε μου και εμένα μήνυμα για τη συμμετοχή στο φβ..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η dimand είπε:

Kαλημέρα κοριτσουδιααααα!  Πως παμε εεεε ? ❤️ 

Καλησπέρα! Καλά λέμε... Νομίζω άρχισα να νιώθω κάποια απαλά φτερουγίσματα στην κοιλίτσα και με κάνουν να νιώθω πιο ήρεμη... Το στήθος σας πώς πάει κορίτσια? Νιώθω να με ενοχλεί πολύ,ειδικά όταν ξαπλώνω στο πλάι. Μάλλον πρέπει να πάρω μεγαλύτερο μπουστάκι γιατί νιώθω όλα να ξεχυλιζουν! Ο μικρός μου γιος ξύπνησε με πυρετό σήμερα..ο μεγάλος έχει πονόλαιμο και βήχα από χθες και κ σύζυγος με διάρροια από χθες... Δεν με βλέπω να γλυτώνω!! Ελπίζω να μην ανεβασω μόνο πυρετό.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα!! 
Εγώ συμπτώματα κλασικά πρωινή αναγούλα και από το απόγευμα και μετά ανακατεύομαι αρκετά. Στήθος κάτι πρέπει μα κάνω δε μπορώ τα σουτιέν με καταπιέζουν πολύ. Και κάτι μπουστάκια που είχα για το σπίτι μαλακά, δεν τα φοράω ούτε αυτά.

Ιώσεις γίνεται χαμός. Ο άντρας μου είναι με βήχα Προς το παρόν την έχω γλιτώσει.

Εχω μια απορία! Τώρα που είμαι 11 εβδομάδων θεωρείται ότι είμαι ήδη 3 μηνών;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η MayiaKa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα!! 
Εγώ συμπτώματα κλασικά πρωινή αναγούλα και από το απόγευμα και μετά ανακατεύομαι αρκετά. Στήθος κάτι πρέπει μα κάνω δε μπορώ τα σουτιέν με καταπιέζουν πολύ. Και κάτι μπουστάκια που είχα για το σπίτι μαλακά, δεν τα φοράω ούτε αυτά.

Ιώσεις γίνεται χαμός. Ο άντρας μου είναι 5 μέρες με βήχα και καταρροή, του έχω κάνει 6 τεστ κοβιντ. Σήμερα το τελευταίο αντέδρασε μου λέει φτάνει πια, με το ζόρι να έχω! 🤣 Προς το παρόν την έχω γλιτώσει με ελάχιστο πονόλαιμο. Για να δούμε.. 

Εχω μια απορία! Τώρα που είμαι 11 εβδομάδων θεωρείται ότι είμαι ήδη 3 μηνών;

Περαστικά στον σύζυγο!! Σου στέλνω τον πίνακα με τις εβδομάδες και πως μεταφράζονται σε μήνες.

Εγκυμοσύνη.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Πρώτη φορά σας γράφω, είμαι στην δωδέκατη εβδομάδα και θα ήθελα και εγώ το λινκ στο φέισμπουκ να μιλάμε γιατί εδώ δεν είμαι εξοικειωμένη με τον τρόπο λειτουργίας. Πρώτη φορά γράφω σε φόρουμ :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/12/2023 at 12:42 ΜΜ, ο/η annoula1987 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Έφτιαξα την ομάδα στο FB. Είναι κρυφή, δεν μπορεί κάποιος να την βρει με αναζήτηση, για αυτό σας στέλνω το λινκ σε προσωπικό μήνυμα. Αν παραλείψω κάποια, ας γράψει εδώ να της στείλω. Σας περιμένω εκεί για πιο άμεση επικοινωνία!

Μπορείς να μου στείλεις κ εμένα το λινκ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια μου!! Είστε πολυ όμορφες με τις κοιλιτσες σας. Με την πρώτη ευκαιρία θα σας στείλω κ εγώ. 

Εγώ δυστυχώς δεν την γλίτωσα κόλλησα κοβιντ από τον άντρα μου αλλά για καλή μου τυχη μόνο μπουκωμα εχω. Δεν εχω παρει φάρμακα μόνο ένα φυτικο αποσυμφορητικο μυτης. 

Έχει κάνει καμια το εμβόλιο γρίπης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/12/2023 at 6:36 ΜΜ, ο/η annoula1987 είπε:

Περαστικά στον σύζυγο!! Σου στέλνω τον πίνακα με τις εβδομάδες και πως μεταφράζονται σε μήνες.

Εγκυμοσύνη.jpeg

Ααα τέλειο το πινακάκι! Σ ευχαριστώ πολύ!!!

Ευτυχώς ο άντρας μου είναι ήδη καλά. Εγώ είχα λίγο βήχα κ μυξα και μου εμφάνισε εμετούς πάλι χθες η όλη αδιαθεσία. Πυρετό ευτυχώς καθόλου και σήμερα είμαι ήδη καλύτερα. Εννοείται κάναμε τεστ είναι όλα αρνητικά. Λέτε να επηρεάσει την αυχενική σε κάτι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MayiaKa είπε:

Ααα τέλειο το πινακάκι! Σ ευχαριστώ πολύ!!!

Ευτυχώς ο άντρας μου είναι ήδη καλά. Εγώ είχα λίγο βήχα κ μυξα και μου εμφάνισε εμετούς πάλι χθες η όλη αδιαθεσία. Πυρετό ευτυχώς καθόλου και σήμερα είμαι ήδη καλύτερα. Εννοείται κάναμε τεστ είναι όλα αρνητικά. Λέτε να επηρεάσει την αυχενική σε κάτι; 

Οχι μην αγχώνεσαι!! Και εδώ είναι όλοι καλύτερα! Εγώ δεν φαίνεται να έχω κολλήσει... Για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/12/2023 at 3:49 ΜΜ, ο/η marian marian είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Πρώτη φορά σας γράφω, είμαι στην δωδέκατη εβδομάδα και θα ήθελα και εγώ το λινκ στο φέισμπουκ να μιλάμε γιατί εδώ δεν είμαι εξοικειωμένη με τον τρόπο λειτουργίας. Πρώτη φορά γράφω σε φόρουμ :-) 

Σου στέλνω μήνυμα προσωπικό. Αν δεν τα καταφέρεις,στείλε πώς είσαι στο ΦΒ να σε προσθέσω από εκεί. Με το καλό το μωράκι σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Zoiz είπε:

Καλημερα κορίτσια μου!! Είστε πολυ όμορφες με τις κοιλιτσες σας. Με την πρώτη ευκαιρία θα σας στείλω κ εγώ. 

Εγώ δυστυχώς δεν την γλίτωσα κόλλησα κοβιντ από τον άντρα μου αλλά για καλή μου τυχη μόνο μπουκωμα εχω. Δεν εχω παρει φάρμακα μόνο ένα φυτικο αποσυμφορητικο μυτης. 

Έχει κάνει καμια το εμβόλιο γρίπης?

Σου στέλνω κι εσένα λινκ σε προσωπικό μήνυμα. Περαστικά!! Ευτυχώς δεν το περνάς βαριά. Εγώ είμαι κατά εμβολίων σε περίοδο εγκυμοσύνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/12/2023 at 12:24 ΜΜ, ο/η katiasve είπε:

Καλησπέρα στην όμορφη παρεούλα....

Και εγώ κορίτσια μου διανύω την 13 βδομάδα εγκυμοσύνης στο πρώτο μου παιδάκι..

Έχω προγραμματίσει την αυχενικη μου σε μια βδομάδα.... ελπίζω να πάνε όλα καλά!!

Καλή εγκυμοσύνη σε όλες μας...

Στείλτε μου και εμένα μήνυμα για τη συμμετοχή στο φβ..

 

Σου στέλνω προσωπικό μήνυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/12/2023 at 12:24 ΜΜ, ο/η katiasve είπε:

Καλησπέρα στην όμορφη παρεούλα....

Και εγώ κορίτσια μου διανύω την 13 βδομάδα εγκυμοσύνης στο πρώτο μου παιδάκι..

Έχω προγραμματίσει την αυχενικη μου σε μια βδομάδα.... ελπίζω να πάνε όλα καλά!!

Καλή εγκυμοσύνη σε όλες μας...

Στείλτε μου και εμένα μήνυμα για τη συμμετοχή στο φβ..

 

Με το καλό το μωράκι σου λοιπόν και καλά αποτελέσματα στην αυχενική σού! Έχεις εύκολη εγκυμοσύνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Zoiz είπε:

Καλημερα κορίτσια μου!! Είστε πολυ όμορφες με τις κοιλιτσες σας. Με την πρώτη ευκαιρία θα σας στείλω κ εγώ. 

Εγώ δυστυχώς δεν την γλίτωσα κόλλησα κοβιντ από τον άντρα μου αλλά για καλή μου τυχη μόνο μπουκωμα εχω. Δεν εχω παρει φάρμακα μόνο ένα φυτικο αποσυμφορητικο μυτης. 

Έχει κάνει καμια το εμβόλιο γρίπης?

Καλημέρα! 
Ναι εγώ έκανα το εμβόλιο της γρίπης, το έκανα και κάθε χρόνο τα τελευταία 15 χρόνια άλλωστε. Μου το πρότεινε και ο γιατρός. Απλά περίμενα να κάνω πρώτα την αυχενική και μετά να το κάνω (δική μου πρωτοβουλία αυτό, δεν μου το πε ο γιατρός).
Κι εγώ κόλλησα κόβιντ στην εγκυμοσύνη, εγώ έκανα και μια μέρα πυρετό μέχρι 37,9 και πήρα όλα κι ΄όλα 3 ντεπόν. Δεν ανησύχησε το γιατρό μου καθόλου. Ευτυχώς το περνάς χαλαρά. Περαστικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/12/2023 at 10:43 ΠΜ, ο/η Zoiz είπε:

Καλημερα κορίτσια μου!! Είστε πολυ όμορφες με τις κοιλιτσες σας. Με την πρώτη ευκαιρία θα σας στείλω κ εγώ. 

Εγώ δυστυχώς δεν την γλίτωσα κόλλησα κοβιντ από τον άντρα μου αλλά για καλή μου τυχη μόνο μπουκωμα εχω. Δεν εχω παρει φάρμακα μόνο ένα φυτικο αποσυμφορητικο μυτης. 

Έχει κάνει καμια το εμβόλιο γρίπης?

Καλημέρα και περαστικά σου κορίτσι μου! Ναι εγώ το έκανα αρχές Νοεμβρίου, μου το σύστησε ο γιατρός γιατί το συστήνει και ο ΠΟΥ για το πρώτο 3μηνο της εγκυμοσύνης. 
Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια με την εγκυμοσύνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κάναμε και την αυχενική και όλα καλά δόξα το θεό. Προχωράμε κανονικά. Εύχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα ❤️

Mπραβο κοριτσι μου . Ειδατε φυλο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η dimand είπε:

Mπραβο κοριτσι μου . Ειδατε φυλο ?

Το ρώτησα, μου έδωσε πιθανότητες για αγορι αλλά είναι πολύ νωρίς. Νομίζω όσο περνάει ο καιρός θα φανεί και στον υπέρηχο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Το ρώτησα, μου έδωσε πιθανότητες για αγορι αλλά είναι πολύ νωρίς. Νομίζω όσο περνάει ο καιρός θα φανεί και στον υπέρηχο. 

Γερό να είναι 🩵🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...