Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Καλό Σαββατοκύριακο σε όλες μας ❤️❤️❤️❤️
    • Με το καλό κορίτσι διάβασα κ εγω την απίθανη ιστορία σου ❤️   αν ανησυχείς πάρε τον γιατρό να πας να σε δει. Μην ντρέπεσαι. Σκέψου ποσό πιο ήρεμη θα νιώσεις μετά! Αν είσαι οκ κ μπορείς να περιμένεις μέχρι τον επόμενο υπέρηχο τότε κανένα θέμα! 😊   οτι σε κάνει εσένα να νιώσεις καλύτερα! 
    • Εμένα λογικό μου φαίνεται γιατί κι εγώ τις δύο φορές που είχα τέτοια υγρά μου κράτησαν 2-3 μέρες!  Τώρα λογικό να σε πιάνει ένα άγχος και να σκέφτεσαι διάφορα!  Μήπως ρώτησες τον γιατρό σου σε ποια φάση πρέπει να ανησυχήσεις ή να τον ενημερώσεις; Απ' ότι κατάλαβα και να τα ξαναεβλεπες το θεωρεί νορμάλ ο γιατρός  Εμένα πχ τότε μου είχε πει αν συνεχίσουν για πάνω από τρεις μέρες ή αν δεις κόκκινο να μου πεις! Βέβαια εγώ ήμουν στο δεύτερο τρίμηνο και είχα και χαμηλό πλακούντα οπότε δεν σημαίνει ότι είμαστε ίδια περίπτωση ή ότι ο γιατρός θα δώσει ίδιες οδηγίες!  
    • Καταλαβαινω το αγχος σου κοριτσι μου...  Κι εγω πανικοβαλομαι ευκολα δυστυχως απ το φοβο μου μη συμβει κτ κακο. Περυσι ειχα μια παλινδρομη κυηση με κενο σακο.. 💔 Ωστοσο αν το σκεφτω λογικα, ξερω οτι δν περνανε ολα απ το χερι μας. Οτι ειναι να γινει θα γινει.. γι αυτο ας ειμαστε οσο πιο ηρεμες γινεται γ τα κουκουνια μας, ξεκουραση κ σωστη διατροφη.  Ευχομαι ν μην ειναι τπτ κακο τα ροζ κ ν σταματησουν! 
    • Καλημέρα. Εμάς μας είχαν πει πολλά χρηματα. Και ανά έτος σίγουρα, όχι όλη την 20ετια. Με τίποτα 1500 γιατί δεν θα ήταν πρόβλημα αυτό το ποσό. Δεν θυμάμαι ακριβώς, πρέπει να το κοιτάξω. Αλλα έχουν περάσει και τρία χρόνια. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...