Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Επαρχια είμαι και εγω και καταλαβαίνω πως είναι δύσκολο να βρεις έναν καλό γιατρό  αλλα να ξερεις είμαιστε τόσες κοπέλες με τέτοια θέματα και τα έχουμε καταφέρει.. απλά δεν έχεις βρει τον σωστό γιατρό να σε καθοδήγηση τουλάχιστον εαν χρειαστεί να κανείς εξωσωματική να είσαι οκ με τον εαυτό σου ότι εξάντλησες τις πιθανότητες και τις προσπάθειες που μπορούσατε να κάνετε.. Βρες έναν καλό ενδοκρινολόγο για αρχή πολύ βασικό να ρυθμίσει τις ορμόνες σου.. το χάπι ποιος το έδωσε ; Ο γυναικολογος;
    • Εγω πήρα από https://www.moromou.gr έχει οικονομικές εγω ευχαριστημένη έμεινα κορίτσι μου ρίξε μια μάτια μήπως βρεις κάτι 
    • Σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα σου λόγια κορίτσι μου ναι νιώθω πολύ πόνο μέσα μου αυτή τη στιγμή κλαίω πολλές φορές μέσα στην ώρα ξυπνάω το βράδυ είναι δύσκολο μου φενεται βουνό όλο αυτό...λυπάμαι και για τις δικές σου απώλειες δυστυχώς η ζωή δεν είναι εύκολη 
    • Σε ευχαριστώ για την σκέψη σου κοπέλα μου. Το εκτιμώ πολύ... Είναι δύσκολες αυτές οι μέρες... Πολύ δύσκολες... Κορίτσι μου .... Λυπάμαι από τα βάθη της καρδιάς μου για αυτό που σου συνέβη. Ειναι τόσο άδικο!!!! Έχω χάσει και γω 3 μωράκια ως τώρα, στο πρώτο τρίμηνο όμως. Το τελευταίο το έχασα πριν 2 εβδομάδες περίπου και έχω ήδη μια κορούλα 8 μηνών. Δεν θα σου πω πολλά γιατί φαντάζομαι πως νιώθεις. Αν εγώ θρηνω τόσες μέρες που το έμαθα την ημέρα της αυχενικης ότι δεν ζούσε πια, σκέφτομαι πόσο δύσκολο είναι για σένα στην εβδομάδα που ήσουν.. Θα σου πω μόνο να ζητήσεις βοήθεια από ψυχολόγο αν βλέπεις να σε ρουφάει όλο αυτό. Το ίδιο θα κάνω και εγώ γιατί κάθε μέρα είναι όλο και πιο δυσκολη και πλέον δυσκολεύομαι να φροντίσω ακόμα και την κορούλα  μου. Έχω χαθεί στις σκέψεις μου και στη μαύρη αυτή τρύπα και δεν ξέρω πως να βγω... Κουραγιο κορίτσι μου... Αν χρειαστείς να μιλήσεις να μου στείλεις μήνυμα, νιώθω τον πόνο σου και κλαίω κυριολεκτικά μαζί σου... Δεν είσαι μόνη σου, και δυστυχώς ο περίγυρος μας καμιά φορά στην προσπάθεια του να μας παρηγορήσει λέει πολύ λάθος λόγια. Μην δίνεις σημασία, μόνο μια γυναίκα που έχει βιώσει την απώλεια μπορεί να σε καταλάβει στο 100%. Είμαι εδώ για εσένα όποτε με χρειαστείς ♥️
    • Ωωω τι ωραια πρώτος υπέρηχος!!  ποσό χαίρομαι! Ποσό θέλω Όλα τα κορίτσια να τα καταφέρουν να έχουν μωράκια! ❤️❤️❤️ φτου Φτου όλα να πάνε καλά!!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...