Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2024 🤰💕🍼


Recommended Posts

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Natasa_K είπε:

Ωραία ιδέα!! Για βοηθήστε με όμως! Μου ήρθε ειδοποίηση ότι μου έστειλες μήνυμα αλλά δεν μπορώ να το βρω με τίποτα. Πού τα βρίσκω; 

Εκτός αν πρέπει να μπω από υπολογιστή. 

Συνήθως έρχεται ειδοποίηση στο πάνω μέρος της σελίδας του forum... Εμένα εκεί μου ήρθε... Πάτησα και είδα το link... Μετά πάτησα πάνω στο link και συνδέθηκα στο fb... Κανείς αίτημα μετά στην ομάδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 320
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christina.... είπε:

Συνήθως έρχεται ειδοποίηση στο πάνω μέρος της σελίδας του forum... Εμένα εκεί μου ήρθε... Πάτησα και είδα το link... Μετά πάτησα πάνω στο link και συνδέθηκα στο fb... Κανείς αίτημα μετά στην ομάδα...

Σε ευχαριστώ! Μόλις τα κατάφερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πατάω τον σύνδεσμο στο μνμ κ απλώς με πετάει στο φβ, τι πρέπει να κάνω μετα;

Πρέπει να κάνεις σύνδεση με τους κωδικούς σου και μόλις συνδεθείς θα σε βγάλει στην ομάδα όπου πατάς στην επιλογή γίνε μέλος..  Μετά αναμένεις μέχρι να σε δεχτεί η Άννα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christina.... είπε:

Πρέπει να κάνεις σύνδεση με τους κωδικούς σου και μόλις συνδεθείς θα σε βγάλει στην ομάδα όπου πατάς στην επιλογή γίνε μέλος..  Μετά αναμένεις μέχρι να σε δεχτεί η Άννα...

Mε πετάει στην αρχική του φβ μου δεν λου ζητάει καν κωδικούς! Θα το προσπαθήσω πάλι αλλά όσες φορές το έκανα έγινε αυτό που σου ειπα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Mε πετάει στην αρχική του φβ μου δεν λου ζητάει καν κωδικούς! Θα το προσπαθήσω πάλι αλλά όσες φορές το έκανα έγινε αυτό που σου ειπα 

Ακριβώς το ίδιο πάθαινα κι εγώ χθες και κάποια στιγμή ξαφνικά λειτούργησε. Μήπως να δοκιμάσεις κι από κάποια άλλη συσκευή αν έχεις διαθέσιμη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natasa_K είπε:

Ακριβώς το ίδιο πάθαινα κι εγώ χθες και κάποια στιγμή ξαφνικά λειτούργησε. Μήπως να δοκιμάσεις κι από κάποια άλλη συσκευή αν έχεις διαθέσιμη; 

Αα μάλιστα, δεν έχω άλλη δυστυχώς αλλά θα κάνω μια επανεκκίνηση σε όλα μήπως ξεκολλήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; εγώ πήγα εχθές στον γιατρό, μας βρίσκει πολύ καλά κ εμένα κ το μωράκι και τελικά είναι αγοράκι💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; εγώ πήγα εχθές στον γιατρό, μας βρίσκει πολύ καλά κ εμένα κ το μωράκι και τελικά είναι αγοράκι💙

Με το καλο Κατερινα μου ❤️❤️ Συγχαρητηρια . Το αγορακι σου ειναι καθ'οδον ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; εγώ πήγα εχθές στον γιατρό, μας βρίσκει πολύ καλά κ εμένα κ το μωράκι και τελικά είναι αγοράκι💙

Ω τέλεια! Κι άλλο αγοράκι στην παρέα! Με το καλό κορίτσι μου! 

Εμείς θα πάμε γιατρό την επόμενη εβδομάδα για να μπορέσουμε να κάνουμε γιορτές ήρεμοι 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Με το καλο Κατερινα μου ❤️❤️ Συγχαρητηρια . Το αγορακι σου ειναι καθ'οδον ❤️

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Natasa_K είπε:

Ω τέλεια! Κι άλλο αγοράκι στην παρέα! Με το καλό κορίτσι μου! 

Εμείς θα πάμε γιατρό την επόμενη εβδομάδα για να μπορέσουμε να κάνουμε γιορτές ήρεμοι 😀

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου❣️ νομίζω είναι αγοροχρονια, 2 γνωστές μου έγκυος κ αυτές με αγόρι😅 γερά να είναι κ ότι να ναι βέβαια!! Θα πάω κ εγώ 22 του μήνα να με δει γτ θα σκασω άμα περιμένω από τη νέα χρονιά😜 έκλεισα κ Β Επιπέδου 4 Γενάρη🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/12/2023 at 9:02 ΠΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πατάω τον σύνδεσμο στο μνμ κ απλώς με πετάει στο φβ, τι πρέπει να κάνω μετα;

Κατερίνα μου,στείλε μου μήνυμα πως είσαι στο φεισμπουκ, να σε βρω και να σε προσθέσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/12/2023 at 10:24 ΜΜ, ο/η adipla είπε:

Ωραία ιδέα κορίτσια! Κι εγώ θέλω να μπω! Elpida Papa είναι το όνομα 🙂

Ελπίδα μου, τι φωτογραφία προφίλ έχεις? Γιατί μου βγάζει πολλές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; εγώ πήγα εχθές στον γιατρό, μας βρίσκει πολύ καλά κ εμένα κ το μωράκι και τελικά είναι αγοράκι💙

Τέλεια τα νέα σας! Με το καλό το αγόρι σας λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Κατερίνα μου,στείλε μου μήνυμα πως είσαι στο φεισμπουκ, να σε βρω και να σε προσθέσω.

Στο έστειλα σε μνμ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Ελπίδα μου, τι φωτογραφία προφίλ έχεις? Γιατί μου βγάζει πολλές!

Μια που είμαι νυφη! Μου ήρθε το αίτημα! Προσπαθώ να μπω!  Ευχαριστώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/12/2023 at 3:03 ΜΜ, ο/η annoula1987 είπε:

Πού έχετε χαθεί όλες κορίτσια? Μήπως να ανοίγαμε μια ομάδα στο Facebook για πιο άμεση επικοινωνία?

Νικολάου Δήμητρα (dimitroula) στα ελληνικά με τόνους όπως το βλέπεις και σε παρένθεση δίπλα στο όνομα έχει το μικρό μου όνομα στα αγγλικά και πίσω εξώφυλλο έχω μια πισίνα . περιμένω να με προσθέσετε διότι δεν κατάφερα να σας βρω . Ευχαριστώ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η adipla είπε:

Μια που είμαι νυφη! Μου ήρθε το αίτημα! Προσπαθώ να μπω!  Ευχαριστώ! 

Σου έστειλα αίτημα και μόλις το αποδεχτείς,θα σε βάλω στην ομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/12/2023 at 8:58 ΜΜ, ο/η annoula1987 είπε:

Έστειλα τον σύνδεσμο σε όλα τα κορίτσια της τελευταίας σελίδας, όποια άλλη θέλει να συμμετέχει στην ομάδα στο FB. Ας γράψει εδώ να στείλω τον σύνδεσμο. Σας περιμενω εκεί! 

Γειά σου θα ήθελα κι εγώ να προστεθω στην ομάδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/12/2023 at 1:58 ΜΜ, ο/η DemiNik είπε:

Νικολάου Δήμητρα (dimitroula) στα ελληνικά με τόνους όπως το βλέπεις και σε παρένθεση δίπλα στο όνομα έχει το μικρό μου όνομα στα αγγλικά και πίσω εξώφυλλο έχω μια πισίνα . περιμένω να με προσθέσετε διότι δεν κατάφερα να σας βρω . Ευχαριστώ .

Κορίτσι μου σου έκανα αίτημα φιλίας στο φβ, για να σε προσθέσω στην ομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/12/2023 at 5:22 ΜΜ, ο/η Feniatsio είπε:

Γειά σου θα ήθελα κι εγώ να προστεθω στην ομάδα!!!

Καλημέρα, αν θέλεις γράψε κ εσύ το όνομα σου να σε βρω στο φβ να σε προσθέσουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/12/2023 at 1:58 ΜΜ, ο/η DemiNik είπε:

Νικολάου Δήμητρα (dimitroula) στα ελληνικά με τόνους όπως το βλέπεις και σε παρένθεση δίπλα στο όνομα έχει το μικρό μου όνομα στα αγγλικά και πίσω εξώφυλλο έχω μια πισίνα . περιμένω να με προσθέσετε διότι δεν κατάφερα να σας βρω . Ευχαριστώ .

Σου έχω στείλει κι εγώ αίτημα. Μόλις το αποδεχτείς, εγώ ή η Κατερίνα,θα σε βάλουμε στην ομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/12/2023 at 5:22 ΜΜ, ο/η Feniatsio είπε:

Γειά σου θα ήθελα κι εγώ να προστεθω στην ομάδα!!!

Σου στέλνω το λινκ, πάτα το παρατεταμένα. Αν δεν μπορέσεις να μπεις,στείλε μας το όνομα στο Facebook , να σε προσθέσουμε από εκεί .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/12/2023 at 8:58 ΜΜ, ο/η annoula1987 είπε:

Έστειλα τον σύνδεσμο σε όλα τα κορίτσια της τελευταίας σελίδας, όποια άλλη θέλει να συμμετέχει στην ομάδα στο FB. Ας γράψει εδώ να στείλω τον σύνδεσμο. Σας περιμενω εκεί! 

Καλημέρα και από εμένα!! Έχω κλείσει και εγώ αυχενική αρχές Ιανουαρίου! Από συμπτώματα είμαι κάπως καλύτερα, αλλά όχι 100% καλά ακόμη...

Εάν μπορείτε, θα ήθελα και εγώ το σύνδεσμο για την ομάδα στο φμπ, ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...