Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Demy93 είπε:

Αχ και δε περνάνε οι μέρες κορίτσια μου 🥴🥴..Να το ανοίξει η τελευταία που έμαθε ότι είναι έγκυος αυτόν τον μήνα 😻😻

Δε περνάνε οι άτιμες, να μάθουμε τι καταφέραμε🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η flowerv είπε:

Δε περνάνε οι άτιμες, να μάθουμε τι καταφέραμε🤷‍♀️

Άσε με και καθε μέρα ξυπνάω και λέω έλα κάνε υπομονή και κυρίως μη κάνεις τεστ!!!Κάθε μέρα το ίδιο πράγμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Demy93 είπε:

Άσε με και καθε μέρα ξυπνάω και λέω έλα κάνε υπομονή και κυρίως μη κάνεις τεστ!!!Κάθε μέρα το ίδιο πράγμα!!

Χαχαχ εγώ με τα τεστ δεν το έχω,αν δε δω καθυστέρηση δε κανω ! Μόνο στο προηγούμενο κύκλο έκανα γιατί έπαιρνα αντιβίωση είχα παρενέργειες και δεν ήμουν καλά, εγώ μπαίνω κάθε πρωί να δω ποσες και σήμερα γράφει το ημερολόγιο λες και θα αλλάξει κάτι 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Χαχαχ εγώ με τα τεστ δεν το έχω,αν δε δω καθυστέρηση δε κανω ! Μόνο στο προηγούμενο κύκλο έκανα γιατί έπαιρνα αντιβίωση είχα παρενέργειες και δεν ήμουν καλά, εγώ μπαίνω κάθε πρωί να δω ποσες και σήμερα γράφει το ημερολόγιο λες και θα αλλάξει κάτι 🤣🤣

Τα ίδια και εγώ 🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εγω προτείνω να το ανοιξει το θέμα του Οκτωβρίου η @Κατερίνα!!! Είχε το θετικό τεστ του Σεπτεμβρίου όποτε πιστεύω πως πρέπει να το ανοιξει εκείνη 😊 

ναιιιι!!! τελεια ιδεα!!!😍 Τι λες @Κατερίνα!!!;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimand είπε:

Ο αντρας μου ειναι γυμναστης και μου λεει χαριτολογοντας τι θα γινει ? υποτιθεται ερχομαι σπιτι να ξεκουραστω και πιο πολυ  κουραζομαι αχχαχα

Ευχαριστω κοριτσι μου ❤️❤️ 

Ααααα έτσι πέστο ντε!!! Είναι γυμναστής για αυτό τόσο καλές επιδόσεις 😂😂😂😂😂  δεν μου λες αυτό στο ημερολόγιο περιόδου το μπλε που δείχνει που είναι σαν χαπακι τι είναι;;;;γιατί εμένα δεν μου το βγάζει αυτό...🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Εγω προτείνω να το ανοιξει το θέμα του Οκτωβρίου η @Κατερίνα!!! Είχε το θετικό τεστ του Σεπτεμβρίου όποτε πιστεύω πως πρέπει να το ανοιξει εκείνη 😊 

Χαχα κορίτσια δεν έχω θέμα εννοείται, αν και δεν το έχω πολύ με τα στιχάκια κ αυτά😅😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Κατερίνα!!! @Elk πότε θα πάτε για να ακούσετε καρδούλα;;;; πότε έχετε ραντεβού;;;;πως πάτε με τα συμπτώματα;

Εγώ πάω την επόμενη Δευτέρα το απόγευμα, η @Elk αύριο πρέπει να πηγαίνει🙏

Αστα εγω χαλια με τα συμπτώματα εμετους ολη μερα αν τολμησω να φαω, σπανια κάθεται κάτι στο στομάχι μου, ένα θα σου πω σε 2 βδομάδες σχεδόν έχω χάσει 3 κιλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Κατερίνα!!! @Elk πότε θα πάτε για να ακούσετε καρδούλα;;;; πότε έχετε ραντεβού;;;;πως πάτε με τα συμπτώματα;

Αύριο το πρωί έχω ραντεβού 

απο συμπτώματα έχω αναγούλες και εμετούς αλλά ευτυχώς οχι πολλούς..

Οι θηλες μου πονάνε, το στομάχι μου είναι χάλια σαν να έχω καούρες πίνω συνέχεια κρύο νερό.. για την ώρα όρεξη έχω τρώω, μονο το κρέας δεν θέλω με ενοχλεί η μυρωδιά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγώ πάω την επόμενη Δευτέρα το απόγευμα, η @Elk αύριο πρέπει να πηγαίνει🙏

Αστα εγω χαλια με τα συμπτώματα εμετους ολη μερα αν τολμησω να φαω, σπανια κάθεται κάτι στο στομάχι μου, ένα θα σου πω σε 2 βδομάδες σχεδόν έχω χάσει 3 κιλά!

Ωχ κουράγιο κατερινα και με ένα παιδί στο σπίτι φαντάζομαι είναι δύσκολες μερες αυτές υπομονή τουλάχιστον είναι θετικό σημάδι ότι πάει καλά το σπορακι  😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ωχ κουράγιο κατερινα και με ένα παιδί στο σπίτι φαντάζομαι είναι δύσκολες μερες αυτές υπομονή τουλάχιστον είναι θετικό σημάδι ότι πάει καλά το σπορακι  😊

Ναι αρκετά δύσκολο ευτυχώς τα πρωινά είναι στον παιδικό κ ισορροπουμε! Να σου πω μόνο αυτό με παρηγορεί, ότι λογικά όλα πάνε καλα😊

Τι ώρα έχεις ραντεβού αύριο; να μας πεις όταν μπορέσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι αρκετά δύσκολο ευτυχώς τα πρωινά είναι στον παιδικό κ ισορροπουμε! Να σου πω μόνο αυτό με παρηγορεί, ότι λογικά όλα πάνε καλα😊

Τι ώρα έχεις ραντεβού αύριο; να μας πεις όταν μπορέσεις!

Πάλι καλά έχεις και τον παιδικό εσύ και κάπως ξεκουράζεσαι εγω την έχω  την μικρή  όλη μέρα και από γκρίνια  φουλ 😅

11:30 η ώρα έχω ραντεβού όταν μπορεσω θα σας στείλω, έχω και μια αγωνία αν είναι όλα καλά 🙏

σε σχέση με την πρώτη μου εγκυμοσύνη τα συμπτώματα μου είναι πιο ήπια αυτήν την φορά… για να δούμε πως θα πάει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Πάλι καλά έχεις και τον παιδικό εσύ και κάπως ξεκουράζεσαι εγω την έχω  την μικρή  όλη μέρα και από γκρίνια  φουλ 😅

11:30 η ώρα έχω ραντεβού όταν μπορεσω θα σας στείλω, έχω και μια αγωνία να είναι όλα καλά 🙏

σε σχέση με την πρώτη μου εγκυμοσύνη τα συμπτώματα μου είναι πιο ήπια αυτήν την φορά 

Είναι δύσκολες ηλικίες τώρα αυτές, υπομονή θα κάνουμε κ θα περάσει ο καιρός!

Όλα καλά θα είναι μην ανησυχείς😊 να σου πω κ εγώ παρακαλούσα να έχω πιο ήπια δεν πειράζει μην το σκέφτεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Άσχετη ερώτηση: Έχει ο άντρας μου γενέθλια αρχές Οκτωβρίου και λέγαμε να πάμε κάπου οι 3 μας για ένα 2 ημερο (η μπέμπα μας θα είναι 3 μηνών τότε). Έχετε κάποιο μέρος να προτείνετε μέχρι 3 ώρες από Αθήνα; Να έχει κάποιο αξιοθέατο ή ωραίο μέρος για βόλτες με το καρότσι. Κυρίως θέλουμε να χαλαρώσουμε, να κάνουμε τις βόλτες μας και να φάμε 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ααααα έτσι πέστο ντε!!! Είναι γυμναστής για αυτό τόσο καλές επιδόσεις 😂😂😂😂😂  δεν μου λες αυτό στο ημερολόγιο περιόδου το μπλε που δείχνει που είναι σαν χαπακι τι είναι;;;;γιατί εμένα δεν μου το βγάζει αυτό...🤔

Συμπληρώνω ότι πήρα το filicine kai τις πολύ βιταμίνες της lamberts  για να μην το ξεχνάω 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eliza Kats είπε:

Γειά σας κορίτσια! Άσχετη ερώτηση: Έχει ο άντρας μου γενέθλια αρχές Οκτωβρίου και λέγαμε να πάμε κάπου οι 3 μας για ένα 2 ημερο (η μπέμπα μας θα είναι 3 μηνών τότε). Έχετε κάποιο μέρος να προτείνετε μέχρι 3 ώρες από Αθήνα; Να έχει κάποιο αξιοθέατο ή ωραίο μέρος για βόλτες με το καρότσι. Κυρίως θέλουμε να χαλαρώσουμε, να κάνουμε τις βόλτες μας και να φάμε 😅

Εγώ αγαπώ το Ναύπλιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω στο κορίτσι με το κακό σπέρμα (σόρρυ δεν θυμάμαι ποια είσαι γιατί σας διαβάζω με πολλά διαλείμματα 😅), ότι και ο άντρας της κολλητής μου είχε κακές τιμές, σε σημείο που τους είπαν ότι έχουν 1% πιθανότητα να μείνει έγκυος φυσιολογικά και αν είναι να ξεκινήσουν εξωσωματική και τελικά 2 μήνες μετά έμεινε έγκυος φυσιολογικά! Όλα γίνονται! Απλά κάποιοι χρειάζονται περισσότερο χρόνο από άλλους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! @singing in the rainείναι σπαστικό να περιμένεις σε αναμμένα κάρβουνα και να μην σε παίρνουν τηλέφωνο 😡😡😡 ελπίζω σύντομα να έχεις νέα!! Πάντως μην στεναχωριέσαι θα φτιάξει το σπέρμα! Λίγο οι βιταμίνες λίγο η θεραπεία για το μικρόβιο λίγο η διατροφή και τσουυυπ θα ανέβει! Τα λέω σε σένα να τα ακούω και εγώ μιας και εμείς έχουμε τα χάλια μας!! Βρε κορίτσια η @Mpourmpoulo μας που χάθηκε!! Μου έλειψε το κορίτσι μας!

Καλή μου και καλές μου με πήρανε από τον γιατρό! Με καλεσε η μαία..Μόλις! Μας έδωσαν αντιβίωση τη σιπροξιν την οποία εγώ θα πάρω για 10 μέρες και ο σύντροφος για 30! Εγώ θα πάρω και προβιοτικά..Κλείσαμε ραντεβού για την ερχόμενη Τετάρτη για να μιλήσουμε με τον γιατρό..Από το τηλ η μαία μου είπε ότι είναι αρκετά χαμηλά οι τιμές και θα μας παραπέμψει σε περισσότερες εξετάσεις.. Επίσης για τον μήνα αυτό οι επαφές πρέπει να είναι με προφυλάξεις! 

Δέκα μέρες αντιβίωση; Ήδη βλέπω τους μύκητες να με χαιρετούν! 😔

Η ωορρηξία μου αναμένεται την Παρασκευή.. κορίτσια θα ξεκινήσω το Σάββατο την αντιβίωση, έτσι έστω 1 τις χιλίοις να έχουμε μια πιθανότητα..🙂

Ανυπομονώ για το ραντεβού...

Σας ευχαριστώ ΟΛΕΣ πάρα πάρα πολύ που μου συμπαραστέκεστε!

♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Να πω στο κορίτσι με το κακό σπέρμα (σόρρυ δεν θυμάμαι ποια είσαι γιατί σας διαβάζω με πολλά διαλείμματα 😅), ότι και ο άντρας της κολλητής μου είχε κακές τιμές, σε σημείο που τους είπαν ότι έχουν 1% πιθανότητα να μείνει έγκυος φυσιολογικά και αν είναι να ξεκινήσουν εξωσωματική και τελικά 2 μήνες μετά έμεινε έγκυος φυσιολογικά! Όλα γίνονται! Απλά κάποιοι χρειάζονται περισσότερο χρόνο από άλλους...

Εγώ εγώ είμαι!! Αχ μακάρι Παναγία μου, τέτοια να ακούω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

@dimand συγχαρητήρια κι από μένα για τις επαφές σας! Τέλεια τα πήγατε!! 😁😁😁

Άντε να δούμε 🧿🧿😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Καλή μου και καλές μου με πήρανε από τον γιατρό! Με καλεσε η μαία..Μόλις! Μας έδωσαν αντιβίωση τη σιπροξιν την οποία εγώ θα πάρω για 10 μέρες και ο σύντροφος για 30! Εγώ θα πάρω και προβιοτικά..Κλείσαμε ραντεβού για την ερχόμενη Τετάρτη για να μιλήσουμε με τον γιατρό..Από το τηλ η μαία μου είπε ότι είναι αρκετά χαμηλά οι τιμές και θα μας παραπέμψει σε περισσότερες εξετάσεις.. Επίσης για τον μήνα αυτό οι επαφές πρέπει να είναι με προφυλάξεις! 

Δέκα μέρες αντιβίωση; Ήδη βλέπω τους μύκητες να με χαιρετούν! 😔

Η ωορρηξία μου αναμένεται την Παρασκευή.. κορίτσια θα ξεκινήσω το Σάββατο την αντιβίωση, έτσι έστω 1 τις χιλίοις να έχουμε μια πιθανότητα..🙂

Ανυπομονώ για το ραντεβού...

Σας ευχαριστώ ΟΛΕΣ πάρα πάρα πολύ που μου συμπαραστέκεστε!

♥️♥️♥️♥️♥️

Κορίτσι μου για τους μύκητες ένα είναι το φάρμακο για να μην πάθεις, κατσικίσιο η πρόβειο γιαούρτι με πέτσα, και μισό να τρως τη μέρα αν δεν σου αρέσουν θα κάνει τη δουλειά του! Τώρα για τα υπόλοιπα εγώ πιστεύω ότι με την αντιβίωση να φύγει το μικρόβιο κ μετά βιταμίνες όλα θα είναι καλά θα το δεις😊🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Καλή μου και καλές μου με πήρανε από τον γιατρό! Με καλεσε η μαία..Μόλις! Μας έδωσαν αντιβίωση τη σιπροξιν την οποία εγώ θα πάρω για 10 μέρες και ο σύντροφος για 30! Εγώ θα πάρω και προβιοτικά..Κλείσαμε ραντεβού για την ερχόμενη Τετάρτη για να μιλήσουμε με τον γιατρό..Από το τηλ η μαία μου είπε ότι είναι αρκετά χαμηλά οι τιμές και θα μας παραπέμψει σε περισσότερες εξετάσεις.. Επίσης για τον μήνα αυτό οι επαφές πρέπει να είναι με προφυλάξεις! 

Δέκα μέρες αντιβίωση; Ήδη βλέπω τους μύκητες να με χαιρετούν! 😔

Η ωορρηξία μου αναμένεται την Παρασκευή.. κορίτσια θα ξεκινήσω το Σάββατο την αντιβίωση, έτσι έστω 1 τις χιλίοις να έχουμε μια πιθανότητα..🙂

Ανυπομονώ για το ραντεβού...

Σας ευχαριστώ ΟΛΕΣ πάρα πάρα πολύ που μου συμπαραστέκεστε!

♥️♥️♥️♥️♥️

Τέλεια! Θα κάνετε την αγωγή και σίγουρα θα φτιάξουν λίγο οι τιμές. Θέλει και κάνα τρίμηνο να ανανεωθεί το σπέρμα αλλά μην σταματήσετε τις προσπάθειες! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

Καλή μου και καλές μου με πήρανε από τον γιατρό! Με καλεσε η μαία..Μόλις! Μας έδωσαν αντιβίωση τη σιπροξιν την οποία εγώ θα πάρω για 10 μέρες και ο σύντροφος για 30! Εγώ θα πάρω και προβιοτικά..Κλείσαμε ραντεβού για την ερχόμενη Τετάρτη για να μιλήσουμε με τον γιατρό..Από το τηλ η μαία μου είπε ότι είναι αρκετά χαμηλά οι τιμές και θα μας παραπέμψει σε περισσότερες εξετάσεις.. Επίσης για τον μήνα αυτό οι επαφές πρέπει να είναι με προφυλάξεις! 

Δέκα μέρες αντιβίωση; Ήδη βλέπω τους μύκητες να με χαιρετούν! 😔

Η ωορρηξία μου αναμένεται την Παρασκευή.. κορίτσια θα ξεκινήσω το Σάββατο την αντιβίωση, έτσι έστω 1 τις χιλίοις να έχουμε μια πιθανότητα..🙂

Ανυπομονώ για το ραντεβού...

Σας ευχαριστώ ΟΛΕΣ πάρα πάρα πολύ που μου συμπαραστέκεστε!

♥️♥️♥️♥️♥️

Μπραβο κοριτσι μου!! Ολα αντιμετωπιζονται!! Εσυ καλο ειναι ν παρεις την αγωγη το 10ημερο αφοτου σου ερθει η περιοδος εε;; αφου θα προσπαθησετε, μην παρεις σε περιοδο εμφυτευσης τοσες μερες αντιβιωση... 

Θετικη σκεψη κι ολα θ πανε καλα!!!🙏❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...