Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!

Είμαι σε πολλές σκέψεις...προχθές είχα μούδιασμα σαν να είμαι πρώτη μέρα περιόδου,χθες είχα ολόκληρο το πρωί έντονο πόνο περιόδου που πραγματικά με εξέπληξε γιατί δεν πονάω πια στην περίοδο. Το βράδυ πολύ έντονο πονοκέφαλο που σχεδόν πάντα σηματοδοτεί πως την επόμενη μέρα θα μου ρθει περίοδος...ακόμη περίοδος άφαντη..εν τω μεταξύ επειδή είχα την αρνητική χοριακη έκανα κανονικά το πρόγραμμα μου ..έβαψα κανονικά χθες τα μαλλιά μου, πήρα το ντεπον μου το βραδυ κανονικά για τον πονοκέφαλο.. ακόμη δεν έχω καν ροζ ,τίποτα. Σήμερα είναι η 14η μέρα από την τελευταία μέρα που υποθέτω πως έκανα ωορηξια . Γιατί στις 14 Σεπτεμβρίου έκανα τον υπέρηχο και ο γιατρός ειδε πως έχει ήδη γίνει η ωορηξια μου. Άρα αποκλείεται να έκανα μετά τις 14. Από τις 13 Σεπτεμβρίου σήμερα συμπληρώνονται 14 μέρες..φφφ έχω ένα άγχος...θα δω πως θα εξελιχθεί αυτό τις επόμενες μέρες..

Καλημέρα κορίτσια, @Girlyμου εγώ λέω να περιμένεις 2 μέρες ακόμα που θα έχουν περάσει 16 μέρες θεωρητικά μετα την ωορηξια κ αν δεν ερθει επανέλαβε ένα τεστ η μία χοριακή🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου νομίζω όλες μας εδώ έτσι είμαστε! Μόνο αυτό σκεφτόμαστε όλη την ώρα! Τεστ ωορρηξίας δεν κάνεις για επιβεβαίωση έτσι? Πάντως αν έχετε και σήμερα επαφή νομίζω θα είσαι μια χαρά 🥰🥰

οχι δεν κανω πια... ειχα κανει κανα 8μηνο συνεχομενα αλλα παει καιρος.. θετικο εβγαινε τη 12η μερα κατα βαση και 1 φορα βγηκε την 11η νομιζω... 

καλα ειναι μεγαλη προκληση νομιζω να εχουμε και σμρ επαφη.. 😅 γτ τις καθημερινες δε συνηθιζουμε να εχουμε καθε μερα επαφες...😇 λιγο οι δουλειες, το μαγειρεμα, ολο με κατι τρεχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

οχι δεν κανω πια... ειχα κανει κανα 8μηνο συνεχομενα αλλα παει καιρος.. θετικο εβγαινε τη 12η μερα κατα βαση και 1 φορα βγηκε την 11η νομιζω... 

καλα ειναι μεγαλη προκληση νομιζω να εχουμε και σμρ επαφη.. 😅 γτ τις καθημερινες δε συνηθιζουμε να εχουμε καθε μερα επαφες...😇 λιγο οι δουλειες, το μαγειρεμα, ολο με κατι τρεχουμε...

εμείς πάντως καθημερινές κάθε ώρα της μέρας είμαστε κομμάτια, και οι δύο δουλεύουμε έξω οπότε 8ωρη ορθοστασία, περπάτημα, χειρωνακτική εργασια, ήλιος, βροχή, αέρας, και μετά όλες οι δουλειές που λες, οπότε δεν υπάρχουν αρκετές αντοχές! Όοοοοομως! Υπάρχει το πρωί!! Κοιμόμαστε νωρίς, οπότε απ'τις 6 που ξυπνάμε μέχρι να πάμε δουλειά πώς θα περάσει η ώρα; Το πρωί είναι ότι πρέπει! Έχεις όρεξη, χρόνο, αντοχή, και ξεκινάει η μέρα με πλατύ χαμόγελο! (Με την προϋπόθεση ότι κοιμάσαι σωστά. Άμα κοιμάσαι 2 το βράδυ, προφανώς στις 6 δεν κουνιέται τίποτα...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Βροχερες καλημέρες κοριτσια μου!!❤️

εδω στην Αθηνα δεν σταματησε να μπουμπουνιζει και να αστραφτει σχεδον ολο το βραδυ!! ελπιζω να μη γινουν παλι καταστροφες...

@Girlyκανε λιγη υπομονη ή κανε ενα τεστ.. 😉 οτι νιωθεις οτι θα σε ηρεμησει πιο πολυ... η αληθεια ειναι οτι κι εγω που εκανα τεστ ωορρηξιας παλιοτερα, σε μερικους κυκλους δεν ερχοταν στις 14 μερες η περιοδος.. η ωχρινικη φαση νομιζω κραταει απο 12 εως 16 μερες οποτε εχει μια διακυμανση ο καθε οργανισμος.. επισης το τεστ που εκανες της clear blue ηταν πρωιμης ανιχνευσης;;

@singing in the rainελπιζω σμρ να σε παρει τηλεφωνο.. αμαν... καλα κανετε και εχετε τις επαφες σας!!! 1 σπερματοζωαριο χρειαζεται και το θαυμα θα ερθει!!! στελνω θετικα vibes!!!! 🥰😉

@ΛΕΥΚΗκανε σμρ το ραντεβου σου και θα περιμενουμε τα νεα σου! μακαρι να παρεις ολα τα στοιχεια που αφορουν στην επεμβαση σου και τοσο πεισματικα αρνουνται να σου δωσουν και μετα θα αποφασισεις τι ειναι καλυτερο για εσενα!😍

εμεις κοριτσια μου ειχαμε και χθες επαφουλα!!!! ☺️☺️ 12η μερα κυκλου!! οταν εκανα τα τεστ παλιοτερα κατα 99% τη 12η ειχα θετικο τεστ!! μεχρι στιγμης ειχαμε επαφες 9η, 11η και 12η μερα... μακαρι να μας ερθει το θαυμα αν και δεν ησυχαζω και νομιζω το επηρεαζω αρνητικα... το σκεφτομαι συνεχεια ρε κοριτσια.. πρεπει να απασχολησω το μυαλο μου με κατι αλλο..🙄

Καλημέρα Αντωνία μου! 

Όλες έτσι είμαστε μην ανησυχείς! Χαχαχα αυτές οι μέρες αναμονής μέχρι να έρθει η ώρα που περιμένουμε περνάνε αργά και όλες ψαχνομαστε με τι να ασχοληθούμε ώστε να ξεχαστούμε!! Πάντως οι επαφές σου είναι πολύ πολύ καλές!! Εύχομαι σε λίγες μέρες να κρατάς στα χέρια μια ωραία θετική χοριακη ❤️.

Όσο για το άλλο θέμα, ναι και εμένα μου έχει τύχει εννοείται πολλές φορές να βρω την ωορηξια και να μου έρθει μετά από 16 μέρες μαξ! Απλά αυτή τη φορά ασχετως τεστ κλπ δεν ξέρω πότε έκανα ωορηξια αλλά ξέρω αποδεδειγμένα υπερηχογράφηκα ποια μέρα είχε ήδη γίνει! Οπότε μετράω από την μέρα εκείνη που είναι ουσιαστικά η 3η μέρα μετά τα συμπτώματα ωορηξιας που είχα (πολλά υγρά ωορηξιας ) . Το τεστ το clear blue όχι δεν ήταν πρώιμης. Ήταν απλά ηλεκτρονικό ώστε να μην ασχοληθώ με γραμμές. Τώρα πάντως έχω ένα στα χέρια μου που μόλις έφτασε που είναι ηλεκτρονικό αλλά όχι πρώιμης. Ουρησα πριν κανένα μισαωρο αλλά ήδη θέλω πάλι και σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το κάνω. 

...να θες να ξεχαστεί και αν στο στέλνουν στο σπίτι!! Πόσο να κρατηθώ και γω όρο???(το τεστ μου το έστειλε η εταιρεία που παίρνω τα τεστ εγκυμοσύνης λόγω του λανθασμένου θετικού αποτέλεσματοε ως δώρο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλά εεε έχω μεγάλη περιέργεια να μάθω πότε έκανες ωορρηξία!! 9η μέρα?? Είναι δυνατόν τόσο νωρίς? Και αν έκανες 9η μέρα σήμερα είναι η αναμενόμενη?

Καλημέρα αγαπημένη μου❤️❤️

 Υγρά ωορηξιας είχα την 8η μέρα. Πολλά . Αλλά επειδή ήταν τόσο νωρίς σκέφτηκα μήπως είναι κάτι που σχετίζεται με την περίοδο μου που είχε τελειώσει ( τελείωσα εντελώς την 6η μέρα και καθάρισα πλήρως)..αν θεωρήσουμε ότι η ωορηξια έγινε την 9η πχ μέρα(μια μέρα μετά τα υγρά) σήμερα θα είναι 15η μέρα μετά την ωορηξια. Αν υποθέσουμε ότι έγινε δύο μέρες μετά τα υγρά δλδ την 10η μέρα σήμερα είναι η 14η μέρα μετά την ωορηξια. Την 11η πάντως ο γυναικολόγος μου είπε ότι η ωορηξια μου έχει γίνει ήδη και επειδή προφανώς κάνω πολύ νωρίς ωορηξια στον επόμενο κύκλο μου σύστησε να πάω τελευταίες μέρες περίοδου να δούμε σε τι φάση είμαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

εμείς πάντως καθημερινές κάθε ώρα της μέρας είμαστε κομμάτια, και οι δύο δουλεύουμε έξω οπότε 8ωρη ορθοστασία, περπάτημα, χειρωνακτική εργασια, ήλιος, βροχή, αέρας, και μετά όλες οι δουλειές που λες, οπότε δεν υπάρχουν αρκετές αντοχές! Όοοοοομως! Υπάρχει το πρωί!! Κοιμόμαστε νωρίς, οπότε απ'τις 6 που ξυπνάμε μέχρι να πάμε δουλειά πώς θα περάσει η ώρα; Το πρωί είναι ότι πρέπει! Έχεις όρεξη, χρόνο, αντοχή, και ξεκινάει η μέρα με πλατύ χαμόγελο! (Με την προϋπόθεση ότι κοιμάσαι σωστά. Άμα κοιμάσαι 2 το βράδυ, προφανώς στις 6 δεν κουνιέται τίποτα...)

Αχ κορίτσια συμπάσχω και εγώ μιας και εμείς με το μαγαζί όλη μέρα είμαστε αρκετά κουρασμένοι αλλά λόγο χαμηλής κινητικότητας τους τελευταίους μήνες τον έχω βάλει σε πρόγραμμα! Μέρα παρά μέρα θέλει δεν θέλει επαφή οποιαδήποτε και στις γόνιμες κάθε μέρα! Αφού καμία φορά για πλάκα με ρωτάει "σήμερα είναι η μέρα  η είναι η παρά μέρα? " 

Πάντως αν αυτόν τον μήνα κάνω ωορρηξία την 16η μέρα όμως τους 2 προηγούμενους κύκλους τότε θα είμαι στις γόνιμες το σκ και θα έχουμε φουλ επαφές 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα αγαπημένη μου❤️❤️

 Υγρά ωορηξιας είχα την 8η μέρα. Πολλά . Αλλά επειδή ήταν τόσο νωρίς σκέφτηκα μήπως είναι κάτι που σχετίζεται με την περίοδο μου που είχε τελειώσει ( τελείωσα εντελώς την 6η μέρα και καθάρισα πλήρως)..αν θεωρήσουμε ότι η ωορηξια έγινε την 9η πχ μέρα(μια μέρα μετά τα υγρά) σήμερα θα είναι 15η μέρα μετά την ωορηξια. Αν υποθέσουμε ότι έγινε δύο μέρες μετά τα υγρά δλδ την 10η μέρα σήμερα είναι η 14η μέρα μετά την ωορηξια. Την 11η πάντως ο γυναικολόγος μου είπε ότι η ωορηξια μου έχει γίνει ήδη και επειδή προφανώς κάνω πολύ νωρίς ωορηξια στον επόμενο κύκλο μου σύστησε να πάω τελευταίες μέρες περίοδου να δούμε σε τι φάση είμαι! 

Ααα το πήρες το δωράκι σου ♥️♥️♥️ ξέρω ότι δεν αντέχεις αλλά εγώ θα σου έλεγα να το κάνεις αύριο! Η αν δεν μπορείς μέχρι αύριο τουλάχιστον το απόγευμα και μην πιείς πολλά υγρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Αχ κορίτσια συμπάσχω και εγώ μιας και εμείς με το μαγαζί όλη μέρα είμαστε αρκετά κουρασμένοι αλλά λόγο χαμηλής κινητικότητας τους τελευταίους μήνες τον έχω βάλει σε πρόγραμμα! Μέρα παρά μέρα θέλει δεν θέλει επαφή οποιαδήποτε και στις γόνιμες κάθε μέρα! Αφού καμία φορά για πλάκα με ρωτάει "σήμερα είναι η μέρα  η είναι η παρά μέρα? " 

Πάντως αν αυτόν τον μήνα κάνω ωορρηξία την 16η μέρα όμως τους 2 προηγούμενους κύκλους τότε θα είμαι στις γόνιμες το σκ και θα έχουμε φουλ επαφές 🥰🥰🥰

Εγώ θα ξαναπώ "Έλα μωρέ που τους χάλασε κιόλας!!!"  Χαχαχαχα 

Λοιπόν εγώ εννοείται το έκανα και βγήκε αρνητικό και ησυχασε η ψυχούλα μου! Ανιχνεύει βέβαια πάνω από 25 μονάδες αλλά δεν υπήρχε περίπτωση να το αφήσω!Τώρα έκανα να πιω επιτέλους καφέ και απανεχοποιημενα κάνω και το τσιγάρο μου!  Προσωρας τουλάχιστον 😜 χαχαχχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Αχ κορίτσια συμπάσχω και εγώ μιας και εμείς με το μαγαζί όλη μέρα είμαστε αρκετά κουρασμένοι αλλά λόγο χαμηλής κινητικότητας τους τελευταίους μήνες τον έχω βάλει σε πρόγραμμα! Μέρα παρά μέρα θέλει δεν θέλει επαφή οποιαδήποτε και στις γόνιμες κάθε μέρα! Αφού καμία φορά για πλάκα με ρωτάει "σήμερα είναι η μέρα  η είναι η παρά μέρα? " 

Πάντως αν αυτόν τον μήνα κάνω ωορρηξία την 16η μέρα όμως τους 2 προηγούμενους κύκλους τότε θα είμαι στις γόνιμες το σκ και θα έχουμε φουλ επαφές 🥰🥰🥰

Εγώ πάλι ευελπιστώ να με έχει πιάσει η μπεμπεδοσκονη 🩵💓🩵💓🩵

Screenshot_2023-09-27-12-29-46-728_com.popularapp.periodcalendar-edit.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η dimand είπε:

Εγώ πάλι ευελπιστώ να με έχει πιάσει η μπεμπεδοσκονη 🩵💓🩵💓🩵

Screenshot_2023-09-27-12-29-46-728_com.popularapp.periodcalendar-edit.jpg

Ουυυυ εσύ φαίνεται ότι τα έχεις πάει περίφημα κορίτσι μου 🤗🤗🤗🤗 να είσαι πολύ πολύ αισιόδοξη 🤗🤗🤗..και εμείς προσπαθήσαμε αλλά είχαμε επαφές 9η,11η,13η & 14η,μετά προέκυψε κάποιο πρόβλημα και δε προλάβαμε να έχουμε άλλες...Βέβαια εγώ κάνω ωορρηξία την 13η με 14η μετά πάντα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Demy93 είπε:

Ουυυυ εσύ φαίνεται ότι τα έχεις πάει περίφημα κορίτσι μου 🤗🤗🤗🤗 να είσαι πολύ πολύ αισιόδοξη 🤗🤗🤗..και εμείς προσπαθήσαμε αλλά είχαμε επαφές 9η,11η,13η & 14η,μετά προέκυψε κάποιο πρόβλημα και δε προλάβαμε να έχουμε άλλες...Βέβαια εγώ κάνω ωορρηξία την 13η με 14η μετά πάντα..

Ειμαι αισιοδοξη , αλλα ποτε δεν ξερεις...🤷‍♂️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Εγώ πάλι ευελπιστώ να με έχει πιάσει η μπεμπεδοσκονη 🩵💓🩵💓🩵

Screenshot_2023-09-27-12-29-46-728_com.popularapp.periodcalendar-edit.jpg

Είναι καλά ο άντρας σου? Περπατάει? 😅😅😁😁😁😆😆

Ελπίζω να μας δείξεις και το θετικό τεστ σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Είναι καλά ο άντρας σου? Περπατάει? 😅😅😁😁😁😆😆

Ελπίζω να μας δείξεις και το θετικό τεστ σύντομα!!

χαχα περπαταει :P  Θελει κ αυτος πολυ και μαλλον γι αυτο δεν αντιδραει χαχαχα 

 

ΑΜΗΝ ❤️ Κ ολες μας να δουμε θετικο τεστ ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

εμείς πάντως καθημερινές κάθε ώρα της μέρας είμαστε κομμάτια, και οι δύο δουλεύουμε έξω οπότε 8ωρη ορθοστασία, περπάτημα, χειρωνακτική εργασια, ήλιος, βροχή, αέρας, και μετά όλες οι δουλειές που λες, οπότε δεν υπάρχουν αρκετές αντοχές! Όοοοοομως! Υπάρχει το πρωί!! Κοιμόμαστε νωρίς, οπότε απ'τις 6 που ξυπνάμε μέχρι να πάμε δουλειά πώς θα περάσει η ώρα; Το πρωί είναι ότι πρέπει! Έχεις όρεξη, χρόνο, αντοχή, και ξεκινάει η μέρα με πλατύ χαμόγελο! (Με την προϋπόθεση ότι κοιμάσαι σωστά. Άμα κοιμάσαι 2 το βράδυ, προφανώς στις 6 δεν κουνιέται τίποτα...)

σε νιωθω.. κι εμεις τις καθημερινες τεντωνουμε.. εγω παω και για γυμναστικη μετα το γραφειο και ενα σουπερ να πω, να γυρισω να μαγειρεψω, να φαμε, να κανω μπανιο κλπ κλπ μπορει να παει και 10μιση-11 να κατσω στον καναπε... και 11μιση-12παρα ο αντρας μου παει για υπνο γτ σηκωνεται 6-6και... και προφανως δεν τν παλευω να ξυπνησω εκεινη την ωρα.. αλλα και να ξυπνουσα σιγα μην ειχε διαθεση για φικι φικι... με το ζορι ανοιγει τα ματια του 😂

το βασικο ειναι οτι εχετε βρει το δικο σας συστημα και λειτουργει!! και μαλιστα το πρωι το σπερμα ειναι σουπερ ντουπερ δυνατο!! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimand είπε:

Εγώ πάλι ευελπιστώ να με έχει πιάσει η μπεμπεδοσκονη 🩵💓🩵💓🩵

Screenshot_2023-09-27-12-29-46-728_com.popularapp.periodcalendar-edit.jpg

ο αντρας σου νομιζω μπορει να τρεξει και μαραθωνιο μετα απο αυτο που ειδα!!!! 

Μπραβο του!!!!👏👏

Με το καλο να μην ερθει η επομενη περιοδος και να εχεις μια μεγαλη χοριακη!!!!🙏❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Demy93 είπε:

Ουυυυ εσύ φαίνεται ότι τα έχεις πάει περίφημα κορίτσι μου 🤗🤗🤗🤗 να είσαι πολύ πολύ αισιόδοξη 🤗🤗🤗..και εμείς προσπαθήσαμε αλλά είχαμε επαφές 9η,11η,13η & 14η,μετά προέκυψε κάποιο πρόβλημα και δε προλάβαμε να έχουμε άλλες...Βέβαια εγώ κάνω ωορρηξία την 13η με 14η μετά πάντα..

Ειναι σουπερ οι επαφες σας!!!! με το καλο να εχουμε πολλα θετικα τεστακια τον Οκτωβριο!!!🤞❤️🤰

και για πειτε, ποια θα ανοιξει το νεο θεματακι;;;😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ο αντρας σου νομιζω μπορει να τρεξει και μαραθωνιο μετα απο αυτο που ειδα!!!! 

Μπραβο του!!!!👏👏

Με το καλο να μην ερθει η επομενη περιοδος και να εχεις μια μεγαλη χοριακη!!!!🙏❤️❤️

Ο αντρας μου ειναι γυμναστης και μου λεει χαριτολογοντας τι θα γινει ? υποτιθεται ερχομαι σπιτι να ξεκουραστω και πιο πολυ  κουραζομαι αχχαχα

Ευχαριστω κοριτσι μου ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Ο αντρας μου ειναι γυμναστης και μου λεει χαριτολογοντας τι θα γινει ? υποτιθεται ερχομαι σπιτι να ξεκουραστω και πιο πολυ  κουραζομαι αχχαχα

Ευχαριστω κοριτσι μου ❤️❤️ 

Πόσο καιρό προσπαθείτε κοπέλα μου?

Οι επαφές σου είναι σούπερ! Μακάρι να γίνει το θαύμα για εσένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η flowerv είπε:

Πόσο καιρό προσπαθείτε κοπέλα μου?

Οι επαφές σου είναι σούπερ! Μακάρι να γίνει το θαύμα για εσένα! 

Ειναι ο 6ος κυκλος αλλα πρωτη φορα με τεστ ωορρηξιας. Μεχρι πρότινος η εφαρμογή μου εδειχνε αλλα νταλα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Ειναι ο 6ος κυκλος αλλα πρωτη φορα με τεστ ωορρηξιας. Μεχρι πρότινος η εφαρμογή μου εδειχνε αλλα νταλα ! 

Ααα άρα έχεις πολλές πιθανότητες! Αντε αντε να 

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Ειναι ο 6ος κυκλος αλλα πρωτη φορα με τεστ ωορρηξιας. Μεχρι πρότινος η εφαρμογή μου εδειχνε αλλα νταλα ! 

Τέλεια οι πιθανότητες είναι με το μέρος σου 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η flowerv είπε:

Ααα άρα έχεις πολλές πιθανότητες! Αντε αντε να 

 

Τέλεια οι πιθανότητες είναι με το μέρος σου 🙏

Μακαρι Παναγια μου ! ❤️❤️ 

εγω θα χαρω να δουμε ολες θετικο και να συζηταμε μετα για συμπτωματα ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ειναι σουπερ οι επαφες σας!!!! με το καλο να εχουμε πολλα θετικα τεστακια τον Οκτωβριο!!!🤞❤️🤰

και για πειτε, ποια θα ανοιξει το νεο θεματακι;;;😍

Εγω προτείνω να το ανοιξει το θέμα του Οκτωβρίου η @Κατερίνα!!! Είχε το θετικό τεστ του Σεπτεμβρίου όποτε πιστεύω πως πρέπει να το ανοιξει εκείνη 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Ειναι ο 6ος κυκλος αλλα πρωτη φορα με τεστ ωορρηξιας. Μεχρι πρότινος η εφαρμογή μου εδειχνε αλλα νταλα ! 

Ως συνήθως οι εφαρμογές δεν δείχνουν σωστά 😅 και εμένα ότι ναναι γραφει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ και δε περνάνε οι μέρες κορίτσια μου 🥴🥴..Να το ανοίξει η τελευταία που έμαθε ότι είναι έγκυος αυτόν τον μήνα 😻😻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...