Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Ναι το ξέρω αλλα δεν θα μπορεί να δει έστω αν έκανα ωορρηξία; κάτι; 

Μπα καλύτερα χοριακη με αιματολογική εξέταση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας. Είχα θετικό τεστ ωορρηξιας επί 4 μέρες. Λογικά την τέταρτη μέρα έγινε η ωορρηξια διότι μετά είχα αρνητικό. Τώρα με βάση την ημέρα που υποθέτω ότι έγινε η ωορρηξια σήμερα έχουν περάσει 11 μέρες, περίοδο δεν έχω. Ως τώρα έβαζα ως ωορρηξια την πρώτη μέρα και μετά δεν ξαναέκανα τεστ. Συνεπώς για την εφαρμογή στο κινητό έχω καθυστέρηση. Έχω κάνει 3 τεστ τις προηγούμενες μέρες όλα αρνητικά. Πονάω, έχω τραβήγματα στη μήτρα, οι επαφές μας ήταν όλες τις γόνιμες μέρες. Να κάνω και άλλο τεστ; να περιμένω μέχρι το Σάββατο που θα έχουν συμπληρωθεί 14 μέρες από το τελευταίο θετικό της ωορρηξιας; τελευταία επιλογή έχω να κάτσω στα αυγά μου και να δω αν αδιαθετησω μέχρι το Σάββατο... 

Κορίτσι μου εμένα Μ.ερχοταν πάντα 15η μέρα μετά το θετικό. Περίμενε μέχρι Παρασκευή Σάββατο νομίζω καλύτερα και κανείς αλλο ένα. Τώρα αν δεν αντέχεις γιατί ουτε εγω άντεχα και έκανα κάθε μέρα μέχρι να δω αίμα, τότε να κάνεις οτι νιώθεις εσύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ναι το ξέρω αλλα δεν θα μπορεί να δει έστω αν έκανα ωορρηξία; κάτι; 

Αυτό δεν ξέρω αν μπορεί να το δει, αλλά και να το δει πάλι δεν θα έχεις απαντήσει για αυτό που σε καίει 

μονο η χοριακη θα δείξει και αυτήν πιστεύω να για έγκυρο αποτέλεσμα θα πρέπει να κανείς 2 χοριακες μια σήμερα και μια την Παρασκευή εκεί πραγματικά θα ξέρεις τι συμβαίνει 

εμενα η χοριακες είναι το χειρότερο μου δεν θέλω καθόλου να κάνω με προκαλούν παρά πολύ άγχος αλλά δυστηχως δεν γίνεται διαφορετικά 

εύχομαι σε ένα καλό αποτέλεσμα να είναι θετικές και να ήρθε το θαύμα σου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Αυτό δεν ξέρω αν μπορεί να το δει, αλλά και να το δει πάλι δεν θα έχεις απαντήσει για αυτό που σε καίει 

μονο η χοριακη θα δείξει και αυτήν πιστεύω να για έγκυρο αποτέλεσμα θα πρέπει να κανείς 2 χοριακες μια σήμερα και μια την Παρασκευή εκεί πραγματικά θα ξέρεις τι συμβαίνει 

εμενα η χοριακες είναι το χειρότερο μου δεν θέλω καθόλου να κάνω με προκαλούν παρά πολύ άγχος αλλά δυστηχως δεν γίνεται διαφορετικά 

εύχομαι σε ένα καλό αποτέλεσμα να είναι θετικές και να ήρθε το θαύμα σου 🥰

Εμένα από την άλλη στην εγκυμοσύνη οι χοριακες ηταν το καλύτερο μου 🫢 έπαιρνα μια ανάσα. Μετά τη τελευταία χοριακη που είδα την κατρακύλα τώρα δεν θέλω ούτε εγώ να κάνω... αλλα είναι η μόνη Μ λύση για να δω τι συμβαίνει... τρέμουν τα χέρια μου από εκείνη την ώρα και λέω συνεχώς στον εαυτό μου να μην εχει ελπίδες. Δεν είναι απαισιοδοξία είναι το κατάλοιπο της αποβολής μάλλον, αρνούμαι να πιστέψω οτι συμβαίνει γιατί αν συμβαίνει θα είναι όντως θαύμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP εύχομαι ένα μεγάλο νούμερο χοριακης!!!!αν είναι τριψήφιο το νούμερο είσαι στάνταρ έγκυος 🤰...αν είναι μικρό θα ξανακάνεις σε δύο μέρες και αν αυξάνεται είσαι έγκυος...αν μειώνεται είναι από την αποβολή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Αυτή είναι τώρα! Εχουν περάσει σίγουρα 20 λεπτά.

Πήρα στη κλινική, ο γιατρός Μ είναι σε χειρουργείο, η γραμματέας με ρώτησε αν είχα ελεύθερες επαφές μεσα στον μήνα και να παω να κανω μια χοριακη. Θα περιμένω να με πάρει και ο γιατρός.

IMG_20230920_105954.jpg

Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι να είσαι έγκυος και αυτό να είναι το ευτυχές τέλος του γολγοθά σου. Το αξίζεις πραγματικά. Περιμένουμε νέα σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας. Είχα θετικό τεστ ωορρηξιας επί 4 μέρες. Λογικά την τέταρτη μέρα έγινε η ωορρηξια διότι μετά είχα αρνητικό. Τώρα με βάση την ημέρα που υποθέτω ότι έγινε η ωορρηξια σήμερα έχουν περάσει 11 μέρες, περίοδο δεν έχω. Ως τώρα έβαζα ως ωορρηξια την πρώτη μέρα και μετά δεν ξαναέκανα τεστ. Συνεπώς για την εφαρμογή στο κινητό έχω καθυστέρηση. Έχω κάνει 3 τεστ τις προηγούμενες μέρες όλα αρνητικά. Πονάω, έχω τραβήγματα στη μήτρα, οι επαφές μας ήταν όλες τις γόνιμες μέρες. Να κάνω και άλλο τεστ; να περιμένω μέχρι το Σάββατο που θα έχουν συμπληρωθεί 14 μέρες από το τελευταίο θετικό της ωορρηξιας; τελευταία επιλογή έχω να κάτσω στα αυγά μου και να δω αν αδιαθετησω μέχρι το Σάββατο... 

εγω έχω 2 μερες θετικό τεστ ωορρηξιας όποτε μετράω από το δεύτερο τεστ  12 μερες μετά είχα θετικό τεστ εγκυμοσυνης πιο μπροστά δεν είχα κάνει αλλά φαντάζομαι δεν θα έδειχνε τίποτα.. εγω κάνω και τα home test που δεν είναι πρώιμης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Εμένα από την άλλη στην εγκυμοσύνη οι χοριακες ηταν το καλύτερο μου 🫢 έπαιρνα μια ανάσα. Μετά τη τελευταία χοριακη που είδα την κατρακύλα τώρα δεν θέλω ούτε εγώ να κάνω... αλλα είναι η μόνη Μ λύση για να δω τι συμβαίνει... τρέμουν τα χέρια μου από εκείνη την ώρα και λέω συνεχώς στον εαυτό μου να μην εχει ελπίδες. Δεν είναι απαισιοδοξία είναι το κατάλοιπο της αποβολής μάλλον, αρνούμαι να πιστέψω οτι συμβαίνει γιατί αν συμβαίνει θα είναι όντως θαύμα... 

@marinaP μακάρι μέσα από τη ψυχή μου να είναι το θαυματάκι σας καθ'οδόν,με την πρώτη ευκαιρία κάνε μια χοριακή να ηρεμήσεις και εσυ μέσα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elk είπε:

εγω έχω 2 μερες θετικό τεστ ωορρηξιας όποτε μετράω από το δεύτερο τεστ  12 μερες μετά είχα θετικό τεστ εγκυμοσυνης πιο μπροστά δεν είχα κάνει αλλά φαντάζομαι δεν θα έδειχνε τίποτα.. εγω κάνω και τα home test που δεν είναι πρώιμης 

Οκ θα λουφαξω ήσυχα μέχρι το Σάββατο αλλά ειλικρινά αν δεν είχα τη μικρή να με τρέχει δέκα τεστ θα είχα κάνει 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Εμένα από την άλλη στην εγκυμοσύνη οι χοριακες ηταν το καλύτερο μου 🫢 έπαιρνα μια ανάσα. Μετά τη τελευταία χοριακη που είδα την κατρακύλα τώρα δεν θέλω ούτε εγώ να κάνω... αλλα είναι η μόνη Μ λύση για να δω τι συμβαίνει... τρέμουν τα χέρια μου από εκείνη την ώρα και λέω συνεχώς στον εαυτό μου να μην εχει ελπίδες. Δεν είναι απαισιοδοξία είναι το κατάλοιπο της αποβολής μάλλον, αρνούμαι να πιστέψω οτι συμβαίνει γιατί αν συμβαίνει θα είναι όντως θαύμα... 

Αχ κορίτσι μου αν δεν υπήρχαν τα θαύματα ώστε να μας δίνουν δύναμη και να ελπίζουμε η ζωή θα ήταν βαρετή 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elk είπε:

εγω έχω 2 μερες θετικό τεστ ωορρηξιας όποτε μετράω από το δεύτερο τεστ  12 μερες μετά είχα θετικό τεστ εγκυμοσυνης πιο μπροστά δεν είχα κάνει αλλά φαντάζομαι δεν θα έδειχνε τίποτα.. εγω κάνω και τα home test που δεν είναι πρώιμης 

Εγώ πάντα με το που έβγαινε θετικό το τεστ μου ερχόταν περίοδος μετα απο 15 μέρες! Δηλαδή λογικά έκανα την επόμενη! Τώρα που είναι 3 μέρες θετικο δε ξέρω τι γίνεται, υποθέτω πως εάν κάνω το απόγευμα θα είναι αρνητικο βέβαια! Γιατί το πρώτο θετικό ήταν Δευτέρα Τρίτη απόγευμα και σήμερα Τετάρτη 7μιση το πρωί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η flowerv είπε:

Εγώ πάντα με το που έβγαινε θετικό το τεστ μου ερχόταν περίοδος μετα απο 15 μέρες! Δηλαδή λογικά έκανα την επόμενη! Τώρα που είναι 3 μέρες θετικο δε ξέρω τι γίνεται, υποθέτω πως εάν κάνω το απόγευμα θα είναι αρνητικο βέβαια! Γιατί το πρώτο θετικό ήταν Δευτέρα Τρίτη απόγευμα και σήμερα Τετάρτη 7μιση το πρωί! 

Εμένα το άγχος μου δεν είναι τα θετικά τεστ ωορρηξιας αλλά ο άντρας που με κοιτάει όταν τον ρωτάω αν είναι καλά με μισό μάτι και μου λέει οκ είσαι στις γόνιμες... Αντε μια αντε δύο στις τέσσερις μέρες μου λέει "δουλεύουν σωστά αυτά τα τεστ;" 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η evaioan είπε:

Οκ θα λουφαξω ήσυχα μέχρι το Σάββατο αλλά ειλικρινά αν δεν είχα τη μικρή να με τρέχει δέκα τεστ θα είχα κάνει 😅

Αν μπορείς να περιμένεις μέχρι το Σάββατο.. αλλιώς κανε σε κανα 2 μερούλες πάλι 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Εμένα το άγχος μου δεν είναι τα θετικά τεστ ωορρηξιας αλλά ο άντρας που με κοιτάει όταν τον ρωτάω αν είναι καλά με μισό μάτι και μου λέει οκ είσαι στις γόνιμες... Αντε μια αντε δύο στις τέσσερις μέρες μου λέει "δουλεύουν σωστά αυτά τα τεστ;" 😂😂😂

Χαχαχαχα και εγώ τον έχω ταράξει τον καημένο αυτές τις μέρες! Το πρωί στις 7μιση βλέπω πάλι θετικο 3μερα του λέω προλαβαίνουμε μια στα γρήγορα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Εγώ πάντα με το που έβγαινε θετικό το τεστ μου ερχόταν περίοδος μετα απο 15 μέρες! Δηλαδή λογικά έκανα την επόμενη! Τώρα που είναι 3 μέρες θετικο δε ξέρω τι γίνεται, υποθέτω πως εάν κάνω το απόγευμα θα είναι αρνητικο βέβαια! Γιατί το πρώτο θετικό ήταν Δευτέρα Τρίτη απόγευμα και σήμερα Τετάρτη 7μιση το πρωί! 

Σκέφτεσαι να κανείς και ένα αύριο να δεις αν έπεσε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Σκέφτεσαι να κανείς και ένα αύριο να δεις αν έπεσε ;

Το απόγευμα σκέφτομαι να κάνω,και έχω ένα τελευταίο! Ξόδεψα 10 σε ένα κύκλο! 2 τη μέρα έκανα και ειναι και τα ακριβά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Το απόγευμα σκέφτομαι να κάνω,και έχω ένα τελευταίο! Ξόδεψα 10 σε ένα κύκλο! 2 τη μέρα έκανα και ειναι και τα ακριβά ! 

Να κάνεις, εγώ την τέταρτη μέρα δεν το πίστευα και ήταν πολύ έντονη η γραμμή πέρα από το χαμόγελο στο τεστ. Να φανταστείς τα παίρνω από άλλο φαρμακείο που δεν πάει ο σύζυγος μην τυχόν και καταλάβει πόσα αγοράζω κάθε μήνα και μετά μου αρχίσει τη θεωρία περί σπατάλης των χρημάτων 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αυτό που έμαθα τώρα θέλω να το μοιραστώ μαζί σας γιατί πραγματικά καμία δεν πρέπει να χάνει τις ελπίδες της! Έχουμε μια φίλη που ταλαιπωρηθηκε πάρα πολύ να κάνει το πρώτο της παιδάκι με εξωσωματικες που δεν πετυχαιναν και εν τέλει έκανε με ωάριο δοτριας πριν 3 χρόνια! Και σήμερα Κορίτσια έκανε εξετάσεις γτ πριν λίγες μέρες είχε μια μικρή αιμορραγία, την έστειλε ο γιατρός κ για μια χοριακή καλού κακού κ πήρε αποτέλεσμα 1800 χοριακη, έχουμε τρελαθεί όλοι από χαρά!! Της είχαν αποκλείστε την φυσική σύλληψη πριν χρόνια!! 

Πωπωπω πόσο χάρηκα, συμβαίνουν κ θαύματα κ όλες πρέπει να πιστεύουμε βαθιά ότι θα έρθουν τα μωράκια μας🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια αυτό που έμαθα τώρα θέλω να το μοιραστώ μαζί σας γιατί πραγματικά καμία δεν πρέπει να χάνει τις ελπίδες της! Έχουμε μια φίλη που ταλαιπωρηθηκε πάρα πολύ να κάνει το πρώτο της παιδάκι με εξωσωματικες που δεν πετυχαιναν και εν τέλει έκανε με ωάριο δοτριας πριν 3 χρόνια! Και σήμερα Κορίτσια έκανε εξετάσεις γτ πριν λίγες μέρες είχε μια μικρή αιμορραγία, την έστειλε ο γιατρός κ για μια χοριακή καλού κακού κ πήρε αποτέλεσμα 1800 χοριακη, έχουμε τρελαθεί όλοι από χαρά!! Της είχαν αποκλείστε την φυσική σύλληψη πριν χρόνια!! 

Πωπωπω πόσο χάρηκα, συμβαίνουν κ θαύματα κ όλες πρέπει να πιστεύουμε βαθιά ότι θα έρθουν τα μωράκια μας🙏🙏🙏

Φυσικά και πιστεύω στα θαύματα!!!!! Όλα γίνονται κορίτσια...αρκεί να προσευχόμαστε για το θαύμα και να ελπίζουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Εμένα από την άλλη στην εγκυμοσύνη οι χοριακες ηταν το καλύτερο μου 🫢 έπαιρνα μια ανάσα. Μετά τη τελευταία χοριακη που είδα την κατρακύλα τώρα δεν θέλω ούτε εγώ να κάνω... αλλα είναι η μόνη Μ λύση για να δω τι συμβαίνει... τρέμουν τα χέρια μου από εκείνη την ώρα και λέω συνεχώς στον εαυτό μου να μην εχει ελπίδες. Δεν είναι απαισιοδοξία είναι το κατάλοιπο της αποβολής μάλλον, αρνούμαι να πιστέψω οτι συμβαίνει γιατί αν συμβαίνει θα είναι όντως θαύμα... 

λογικό είναι μετά από εκείνη την χοριακη να μην θέλεις τώρα να κανείς αλλά είναι το μοναδικό που θα σου δώσει απαντήσει τώρα.. αν μιλήσεις με τον γιατρό σου πες μας 😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσια αυτό που έμαθα τώρα θέλω να το μοιραστώ μαζί σας γιατί πραγματικά καμία δεν πρέπει να χάνει τις ελπίδες της! Έχουμε μια φίλη που ταλαιπωρηθηκε πάρα πολύ να κάνει το πρώτο της παιδάκι με εξωσωματικες που δεν πετυχαιναν και εν τέλει έκανε με ωάριο δοτριας πριν 3 χρόνια! Και σήμερα Κορίτσια έκανε εξετάσεις γτ πριν λίγες μέρες είχε μια μικρή αιμορραγία, την έστειλε ο γιατρός κ για μια χοριακή καλού κακού κ πήρε αποτέλεσμα 1800 χοριακη, έχουμε τρελαθεί όλοι από χαρά!! Της είχαν αποκλείστε την φυσική σύλληψη πριν χρόνια!! 

Πωπωπω πόσο χάρηκα, συμβαίνουν κ θαύματα κ όλες πρέπει να πιστεύουμε βαθιά ότι θα έρθουν τα μωράκια μας🙏🙏🙏

Μπράβο στην φίλη σου που τα κατάφερε να πάνε όλα καλά, εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και να που θαύματα γίνονται 😊🙏 @marinaP

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με πήρε ο γιατρός μου είπε οτι εκείνος θεωρεί οτι "καθάρισα " πολύ καλά από τότε. Και δεν αποκλείει καθόλου νέα εγκυμοσύνη. Με έστειλε να κανω.χοριακη και προλακτίνη. Εγώ από το σοκ έκανα μόνο χοριακη 😂 θα κανω.και προλακτίνη αύριο πρωί πρωί αν είναι θετική η χοριακη, γιατί τώρα επέστρεψα πίσω στη δουλειά.

Μέχρι τις 5 θα έχω την χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μπράβο στην φίλη σου που τα κατάφερε να πάνε όλα καλά, εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και να που θαύματα γίνονται 😊🙏 @marinaP

Το ξέρω κορίτσι μου. Και έχω τοοοοση πίστη που πραγματικά αν συμβαίνει στα αλήθεια τότε σίγουρα είναι θαύμα... και επιασε και το τάμα μου 🥹 για να δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια με πήρε ο γιατρός μου είπε οτι εκείνος θεωρεί οτι "καθάρισα " πολύ καλά από τότε. Και δεν αποκλείει καθόλου νέα εγκυμοσύνη. Με έστειλε να κανω.χοριακη και προλακτίνη. Εγώ από το σοκ έκανα μόνο χοριακη 😂 θα κανω.και προλακτίνη αύριο πρωί πρωί αν είναι θετική η χοριακη, γιατί τώρα επέστρεψα πίσω στη δουλειά.

Μέχρι τις 5 θα έχω την χοριακη.

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι γιουπιιιιιιιιι🙏🙏🙏🙏🙏🙏😁😁😁😁😁😁😁😁😁🎤🎤🎤🎤🎧🎧🎧 έλα έλα να κάνουμε πάρτυ!!!!καλά αποτελέσματα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια με πήρε ο γιατρός μου είπε οτι εκείνος θεωρεί οτι "καθάρισα " πολύ καλά από τότε. Και δεν αποκλείει καθόλου νέα εγκυμοσύνη. Με έστειλε να κανω.χοριακη και προλακτίνη. Εγώ από το σοκ έκανα μόνο χοριακη 😂 θα κανω.και προλακτίνη αύριο πρωί πρωί αν είναι θετική η χοριακη, γιατί τώρα επέστρεψα πίσω στη δουλειά.

Μέχρι τις 5 θα έχω την χοριακη.

Έχω τρελλαθειιιιιι!!!! Κορίτσι μου ανυπομονω να μάθω το νούμερο της χοριςκης!! Ήταν κάτι που πίστευα από τότε που είπες ότι περάσατε τόσο όμορφα σε αυτόν τον κύκλο και είχατε ωραίες επαφές χωρίς να σκέφτεστε τίποτα! Καλώς η κακώς οι ορμόνες που έχεις πάρει για να μπεις σε διαδικασία εξωσωματικής σε συνδιασμό με την πολύ πρόσφατη εμπειρία σου, η μήτρα έχει πιάσει δουλειά οπότε τώρα ήταν πολύ πιο εύκολο!!! Σας το εύχομαι ολόψυχα και πιστεύω έτσι θα είναι!!! 

Υγ. Σε παρακαλώ επειδή 5μισι πιάνω δουλεια και θα σκάσω μάθε μέχρι τις 5+15 το αποτέλεσμα γιατί θα δουλεύω και θα έχω το νου μου συνέχεια σε σένα!!!!!χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...