Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

@dimand εύχομαι να είναι όντως θετικό κ να γεμίσουμε παντού θετικά τεστ!!! Περιμένουμε το επόμενο σου τεστακι ♥️

Εγώ κορίτσια μου τελικά χθες πέσαμε για ύπνο κ οι δύο😫 κ δεν είχαμε επαφή... ας ελπίσουμε ότι θα πιάσει έστω με τις δύο επαφές πριν... ήθελε κ σήμερα αγκαλίτσες κ του λέω αν το κάνεις για την ωορηξια τελείωσε αλλιώς για μας ότι κάνουμε 😂 ε άλλη μια επαφή σήμερα για το καλό κ ας πέρασαν οι μέρες!!! Έκανα κ ένα τεστ σήμερα κ συνέχιζει να έχει χρώμα ακόμα δεν είναι εντελώς αχνό. Όπως μια μέρα μετά την ωορρηξία... θα δείξει 🤞 

Μη σκας για χθες! Εγώ το πιστεύω, η εξαναγκασμένη επαφή δεν είναι το καλύτερο, αν είσαι πτώμα δηλαδή.. Είδες το ημερολόγιο της Κατερίνας! Ήταν να έρθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

@Elk κορίτσι μου πως είσαι; να δε ρωτήσω, με τον γιατρό σου ειχες μιλησει μετά τη δεύτερη χοριακη; έκλεισες ραντεβού;

Καλά είμαι κορίτσι μου εσυ ; 
ειχα πάρει τηλ όταν ειδα το θετικό τεστ μίλησα με την μαία μου, μου είπε να ξεκινήσω φιλικό και να πάω για χοριακη 

εγω έκανα 2 χοριακες και μόλις ειχα αποτελέσματα πήρα τηλ και κλείσαμε ραντεβού για την πεμτπη 

Κανονικά θα με έβαζε αύριο ραντεβού αλλά δεν μπορεί ο αντρας μου να φύγει από την δουλειά για να πηγαίναμε όποτε θα κάνω λίγο ακόμα υπομονή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου εσυ ; 
ειχα πάρει τηλ όταν ειδα το θετικό τεστ μίλησα με την μαία μου, μου είπε να ξεκινήσω φιλικό και να πάω για χοριακη 

εγω έκανα 2 χοριακες και μόλις ειχα αποτελέσματα πήρα τηλ και κλείσαμε ραντεβού για την πεμτπη 

Κανονικά θα με έβαζε αύριο ραντεβού αλλά δεν μπορεί ο αντρας μου να φύγει από την δουλειά για να πηγαίναμε όποτε θα κάνω λίγο ακόμα υπομονή 

Τελειαα, όταν πας να μας πεις! Κ εγώ ξεκίνησα φυλικο κ αύριο όταν πάρω τη χοριακή θα πάρω τηλέφωνο να δω τι θα μου πει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!! Κορίτσια έκανα το πρωί ένα τεστ εγκυμοσύνης, το predictor early. Έδειξε αρνητικό. Είμαι μάλλον 10 μέρες μετά την ωορρηξία και περιμένω περίοδο στις 18 του μήνα. Συνήθως μου έρχεται 16 μέρες μετά την ωορρηξία. Παίζει να είναι λάθος;; Το predictor early δε βγαίνει συνήθως 10 μέρες μετά την ωορρηξία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Καλημέρες!! Κορίτσια έκανα το πρωί ένα τεστ εγκυμοσύνης, το predictor early. Έδειξε αρνητικό. Είμαι μάλλον 10 μέρες μετά την ωορρηξία και περιμένω περίοδο στις 18 του μήνα. Συνήθως μου έρχεται 16 μέρες μετά την ωορρηξία. Παίζει να είναι λάθος;; Το predictor early δε βγαίνει συνήθως 10 μέρες μετά την ωορρηξία;

Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν έχω κάνει ποτέ το συγκεκριμένο τεστ!! Γενικά εγώ μόνο το one step χρησιμοποιώ!! Αν περιμένεις στις 18 δλδ έκανες το τέστ 7 μέρες νωρίτερα! Είναι υπερβολικά νωρίς! Ούτε εμφύτευση έχει γίνει..Εγώ περιμένω στις 16 και ακόμα δεν έχω κάνει τεστ γτ υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να δείξει λάθος (όχι ότι είμαι αλλά λέμε τώρα) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Και αυτά που πήρα εγώ γράφουν ότι δείχνουν και 7 μέρες πριν την 1η μέρα καθυστέρησης αλλά θεωρώ αρκετά απίθανο να ισχύει. Δηλ με βάση τα μαθηματικά, εγώ πρέπει να κάνω τεστ από σήμερα που είμαι 7 μέρες πριν την 1η μέρα καθυστέρησης, αλλά με βάση επίσης τα μαθηματικά, η εμφύτευση θα γίνει κάπου μεταξύ σήμερα και Παρασκευής. Οπότε πώς να δείξουν τόσο νωρίς; 

Εγώ δε θα κάνω καν, περιμένω τη Δευτέρα, αν μέχρι Παρασκευή-Σάββατο δεν δω εκείνα τα πρώτα καφέ, θα κάνω ένα τότε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Και αυτά που πήρα εγώ γράφουν ότι δείχνουν και 7 μέρες πριν την 1η μέρα καθυστέρησης αλλά θεωρώ αρκετά απίθανο να ισχύει. Δηλ με βάση τα μαθηματικά, εγώ πρέπει να κάνω τεστ από σήμερα που είμαι 7 μέρες πριν την 1η μέρα καθυστέρησης, αλλά με βάση επίσης τα μαθηματικά, η εμφύτευση θα γίνει κάπου μεταξύ σήμερα και Παρασκευής. Οπότε πώς να δείξουν τόσο νωρίς; 

Εγώ δε θα κάνω καν, περιμένω τη Δευτέρα, αν μέχρι Παρασκευή-Σάββατο δεν δω εκείνα τα πρώτα καφέ, θα κάνω ένα τότε...

Καλημέρα κορίτσι μου! Είναι είναι δύσκολο να δείξουν γιατί αν πουμε ότι γίνεται εμφύτευση στην 6 μέρα θέλει ακόμα 2-3 μέρες να ανέβει η ορμόνη για να φανεί η χορική! Από την άλλη δεν γίνεται η εμφύτευση σε όλες την 6η μέρα! Σε κάποιες μπορεί να γίνει και την 8η και την 10η μέρα! Οπότε ακόμα πιο δύσκολο να δείξει κάτι!! Γι'αυτό πρέπει να κάνουμε λίγο υπομονή κορίτσια για να μην έχουμε λανθασμένα αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Καλημέρες!! Κορίτσια έκανα το πρωί ένα τεστ εγκυμοσύνης, το predictor early. Έδειξε αρνητικό. Είμαι μάλλον 10 μέρες μετά την ωορρηξία και περιμένω περίοδο στις 18 του μήνα. Συνήθως μου έρχεται 16 μέρες μετά την ωορρηξία. Παίζει να είναι λάθος;; Το predictor early δε βγαίνει συνήθως 10 μέρες μετά την ωορρηξία;

Καλημέρα πιστεύω είναι νωρίς 

εγω το πρώτο το έκανα 12 ημέρα μετά την ωορρηξία και έδειξε πολύ αχνό τα home test κάνω εγω αν το έκανα δυο μερες πριν δεν θα έδειχνε τίποτα 

Περίμενα λιγες μερες ακόμα και να ξανά κανε 😊 εύχομαι να είναι θετικό 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Και αυτά που πήρα εγώ γράφουν ότι δείχνουν και 7 μέρες πριν την 1η μέρα καθυστέρησης αλλά θεωρώ αρκετά απίθανο να ισχύει. Δηλ με βάση τα μαθηματικά, εγώ πρέπει να κάνω τεστ από σήμερα που είμαι 7 μέρες πριν την 1η μέρα καθυστέρησης, αλλά με βάση επίσης τα μαθηματικά, η εμφύτευση θα γίνει κάπου μεταξύ σήμερα και Παρασκευής. Οπότε πώς να δείξουν τόσο νωρίς; 

Εγώ δε θα κάνω καν, περιμένω τη Δευτέρα, αν μέχρι Παρασκευή-Σάββατο δεν δω εκείνα τα πρώτα καφέ, θα κάνω ένα τότε...

Δεν πιστεύω ότι δείχνουν τοοοσο νωρίς αυτά, λογικά είναι για κοπέλες που κάνουν νωρίς ωορρηξία έτσι πιστεύω και μπορούν να δείξουν..

δηλαδή στις πόσες μονάδες δείχνουν αυτα για να μπορούν να δείξουν τόσο νωρίς ; 🤔

Πόσες μερες μετά τη ωορρηξία είσαι ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Δεν πιστεύω ότι δείχνουν τοοοσο νωρίς αυτά, λογικά είναι για κοπέλες που κάνουν νωρίς ωορρηξία έτσι πιστεύω και μπορούν να δείξουν..

δηλαδή στις πόσες μονάδες δείχνουν αυτα για να μπορούν να δείξουν τόσο νωρίς ; 🤔

Πόσες μερες μετά τη ωορρηξία είσαι ; 

εγώ καλέ μια βδομάδα μετά είμαι!

Μα δεν είναι θέμα μονάδων,πώς να δείξουν εγκυμοσύνη όταν δεν έχει γίνει εμφύτευση καν; Είναι αδύνατον, δεν υπάρχει ορμόνη να ανιχνεύσουν! Εκτός αν πραγματικά είναι predictor και συνδέονται με τη γυάλινη σφαίρα καμιάς μάγισσας 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

εγώ καλέ μια βδομάδα μετά είμαι!

Μα δεν είναι θέμα μονάδων,πώς να δείξουν εγκυμοσύνη όταν δεν έχει γίνει εμφύτευση καν; Είναι αδύνατον, δεν υπάρχει ορμόνη να ανιχνεύσουν! Εκτός αν πραγματικά είναι predictor και συνδέονται με τη γυάλινη σφαίρα καμιάς μάγισσας 😁😁😁

Χαχαχαχαχχα 😂 με εκανες και γέλασα θα ξυπνησω και την μικρή  😂

Εεε είσαι νωρίς τότε άλλες 5 μερες θα χρειαστεί να περιμένεις σίγουρα  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, έκανα πριν λίγο τη χοριακη, μεσημεράκι θα μου τη στείλουν🙏

Θα περιμένουμε με ανυπομονησία εύχομαι ένα μεγάλο νούμερο κορίτσι μου 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια :)

είχατε δίκιο για το ψηφιακό .  

Σήμερα το πρωί είχα δυσάρεστες επισκέψεις . Ήρθε  kαι σε εμένα η ακατανομαστη εγγλεζα στο ραντεβού της 🤷🏼 @lilbern 

Λεω σ αυτόν τον κύκλο να χρησιμοποιήσω κ εγώ τεστ ωορρηξίας. Ποια μου προτείνετε?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια, έκανα πριν λίγο τη χοριακη, μεσημεράκι θα μου τη στείλουν🙏

Καλημέρα κορίτσι μου εύχομαι να είναι πολύ μεγάλη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! 

@Κατερίνα!!!μου συγχαρητήρια!!! Όλα να πάνε κατ'ευχην κορίτσι μου! Θα περιμένουμε την χοριακη σου.το απόγευμα 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🩷🩷🩷🩷🩷

Εγώ περιμένω ακόμη περίοδο μετά από την αποβολή. Την Παρασκευή είχα δυνατούς πόνους σαν αυτούς της ωορρηξίας... Άρα μετράω από τη παρασκευή 15 μέρες για να μ έρθει. Για να δούμε αν έφτιαξε ο κύκλος Μ τόσο νωρίς 😏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Καλημέρα κορίτσια :)

είχατε δίκιο για το ψηφιακό .  

Σήμερα το πρωί είχα δυσάρεστες επισκέψεις . Ήρθε  kαι σε εμένα η ακατανομαστη εγγλεζα στο ραντεβού της 🤷🏼 @lilbern 

Λεω σ αυτόν τον κύκλο να χρησιμοποιήσω κ εγώ τεστ ωορρηξίας. Ποια μου προτείνετε?

 

 

Κορίτσι μου εγώ έπαιρνα για αρκετό καιρό τις ταινίες που είναι και πολύ οικονομικές!! Μετά δοκίμασα και τα clear Blue με τη φατσούλα, τα προτιμάω η αλήθεια γιατί είναι πιο ξεκάθαρα αλλα είναι πιο ακριβά. Θα σου έλεγα να ξεκινήσεις με ταινίες αν έχεις και σταθερό κύκλο και έχεις και σημάδια ωορρηξίας θα είσαι εντάξει με αυτές. Τώρα μάρκα από τις ταινίες δεν θυμάμαι καθόλου από τότε που έχω να χρησιμοποιήσω!🫢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Καλημέρα κορίτσια :)

είχατε δίκιο για το ψηφιακό .  

Σήμερα το πρωί είχα δυσάρεστες επισκέψεις . Ήρθε  kαι σε εμένα η ακατανομαστη εγγλεζα στο ραντεβού της 🤷🏼 @lilbern 

Λεω σ αυτόν τον κύκλο να χρησιμοποιήσω κ εγώ τεστ ωορρηξίας. Ποια μου προτείνετε?

 

 

καλημέρα! εγώ πήρα 20 τεστ με 13-14€, στο hometest.gr. Είναι οι ταινίες. Τα άλλα της clearblue με τη φατσούλα είναι αρκετά πιο ακριβά! Δηλ άμα σου πάρει αρκετούς κύκλους να μείνεις έγκυος (ελπίζουμε όχι) θα πάει πολύ το μαλλί. Αυτά έχουν 20€ τα 10 τεστ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

@Κατερίνα!!!μου συγχαρητήρια!!! Όλα να πάνε κατ'ευχην κορίτσι μου! Θα περιμένουμε την χοριακη σου.το απόγευμα 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🩷🩷🩷🩷🩷

Εγώ περιμένω ακόμη περίοδο μετά από την αποβολή. Την Παρασκευή είχα δυνατούς πόνους σαν αυτούς της ωορρηξίας... Άρα μετράω από τη παρασκευή 15 μέρες για να μ έρθει. Για να δούμε αν έφτιαξε ο κύκλος Μ τόσο νωρίς 😏 

Ευχαριστώ πολύ Μαρίνα μου, σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα όπως τα ονειρεύεσαι απο δω κ πέρα 🙏🙏❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Θα περιμένουμε με ανυπομονησία εύχομαι ένα μεγάλο νούμερο κορίτσι μου 🙏

 

στις πριν 22 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου εύχομαι να είναι πολύ μεγάλη ❤️

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι τα βρηκα  @kokkinoskoufitsa, θα τα παραγγειλω αμεσα . 

Εγω ,λοιπον, που εχω σταθερο κυκλο 30 ημερων πρεπει να ξεκινησω την 14 μερα ? Τον Μαιο που ειχα παει για τις ετησιες γυναικολογικες εξετασεις μου ειχε πει ο γιατρος μου οτι η ωορρηξια μου ειναι 16η με 18η μερα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η dimand είπε:

Ναι τα βρηκα  @kokkinoskoufitsa, θα τα παραγγειλω αμεσα . 

Εγω ,λοιπον, που εχω σταθερο κυκλο 30 ημερων πρεπει να ξεκινησω την 14 μερα ? Τον Μαιο που ειχα παει για τις ετησιες γυναικολογικες εξετασεις μου ειχε πει ο γιατρος μου οτι η ωορρηξια μου ειναι 16η με 18η μερα .

Εγώ αυτά τα ξεκινούσα από την 11-12 μέρα αφού είχε μέσα θυμάμαι αρκετές ταινίες. Έχεις καθόλου συμπτώματα πριν την ωορρηξία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Εγώ αυτά τα ξεκινούσα από την 11-12 μέρα αφού είχε μέσα θυμάμαι αρκετές ταινίες. Έχεις καθόλου συμπτώματα πριν την ωορρηξία;

Εχω τσιμπηματακια ειτε αριστερα ειτε δεξια χαμηλα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP @dimand εγώ έχω πολύ έντονα συμπτώματα στην ωορρηξία και ξέρω πότε να αρχίσω τεστ. Περίπου 11-12η μέρα αρχίζει ο πόνος δεξιά η αριστερά και τα πολλα υγρά, τότε αρχίζω τεστ καθημερινά, θετικό είναι 13η-14η μέρα, και ωορρηξία έχω 15-16η.

Νομίζω ότι αφού έχει πολλές ταινίες μέσα, και τη 10η μπορείς να αρχίζεις τεστ. Την 1η φορά που έκανα εγώ το ξεφτίλισα, άρχισα την 8η 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
    • Κορίτσι μου και εγώ στην κόρη μου είχα μια πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη. Εμετούς κάθε μέρα, ναυτιες, ζαλάδες,  Σε αυτήν (είμαι 9+3 και τελευταίο υπέρηχο έκανα την Πέμπτη) σχεδόν ξεχνάω ότι είμαι έγκυος. Θηλάζω και εγώ οπότε δεν έχω ούτε πόνο στο στήθος. Λίγες ανακατωσουρες που και που ειδικά αν πεινάω, και έντονη κόπωση. Αυτά... Σε σχέση με την προηγούμενη εγκυμοσύνη δηλαδή είναι μια όαση!! Αλλά από την άλλη λέω ευτυχώς γιατί μπορώ να φροντίσω την μπέμπα αφενός και αφετέρου δεν θα άντεχα να περασω πάλι τόσο δύσκολα!!  Και εγώ στην αρχή ανησυχούσα που δεν είχα συμπτώματα, πλέον το απολαμβάνω όσο δεν πάει 😋😋
    • Εμένα 41 εβδ δεν με άφησε πάντως 🤷‍♀️  φοβούνται είναι λίγο ρίσκο.. στο εξωτερικό πάντως αφήνουν σίγουρα να περιμενεις τόσο  @Katiana1987 είναι νωρίς ακόμα να σε σκέφτεσαι τα γρ κορίτσι μου έτσι και αλλιώς στο τέλος παίρνουν πιο πολύ βαρος ακομα είναι νωρίς μια εκτίμηση κάνουν και αυτοί μια χαρά θα είναι 
    • Έφτασε κιολας στην β επιπέδου ;; Πωπω ποτε πέρασε ο καιρός μου φάνηκε πολύ γρήγορα το δικό σου 😂 Άντε πάει και αυτό όλα είναι καλά πολύ θετικό που έχεις και καλύτερες μετρήσεις από την πρώτη εγκυμοσύνη για την πίεση 😊 εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις  μια χαρά είναι 3 κιλά να μπορέσεις να το γεννήσεις και πιο εύκολα 😊 πως αντεχεις και δεν έμαθες ακόμα το φύλλο πραγματικά απορώ 😂 καλα αν ήταν αγόρι εκεί στην εξέταση δεν θα έβλεπες και κάτι να κρέμεται 😂;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...