Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μαρινα μου καλα αποτελεσματα στις εξετασεις!! ❤️ να πανε ολα καλα!! 

Ενας μηνας πριν ενας μετα ειναι ασημαντο μπροστα στην υπομονη π εχεις κανει.. ο,τι ειναι καλυτερο ωστε να πετυχει! Κ ειμαι σιγουρη οτι τωρα ολα θ πανε καλα!! Ηδη στην πρωτη ετ κ επιασες μωρακι/α... θετικη σκεψη κ παμε!!!🤗🥰

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου. Και όλα τα κορίτσια σας ευχαριστώ για τις ευχές και τις προσευχές. Όλες μαζί είμαστε πιο δυνατές 🙏🏻🤍 θα κάνω υπομονή και πάλι όπως και κάνουμε όλες και ελπίζω αυτή τη φορά να πιαστούν τα παιδάκια μου και να μείνουν 🙏🏻 το ημερολόγιο Μ λεει ότι σε 10 μέρες περιμένω περίοδο αν και νομίζω θα καθυστερήσει ακόμη λίγο. Ίσως χρειάζομαι αυτό τον χρόνο για να ρυθμίσω τα υπόλοιπα.

 

 Επίσης να πω στο κορίτσι που έχει σαν συμπτώμα την διάρροια ( νομίζω η @Elk είναι δεν είμαι και σίγουρη) οτι και εγώ μετά το θετικό τέστ είχα το ίδιο συμπτώμα για αρκετές μέρες. 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...11η ημέρα από την ωορρηξία....σήμερα ίσως το λες θετικό....ίσως πάλι...θα βλέπω μερα με την μέρα...και φυσικά να δω και καθυστέρηση....

Το ημερολόγιο γράφει 2 ημέρες απομένουν για περίοδο...

Αυτό είναι το onestep το κανονικό..όχι ταινία 

IMG_20230904_093056.jpg

Καλημέρα κορίτσι μου! Εγώ σε αυτό το τέστ δεν βλέπω καθόλου γραμμή 😔😔 δεν βοηθάει και η φωτογραφία είναι πολύ σκοτεινή! Το έκανα αρνητικό το ανεβάζω 

photofunny.net__final_3995389020766109028_.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

@Elk κορίτσι μου περιμένουμε τη χοριακη σ!!! Καλά αποτελέσματα!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Εγώ κορίτσια μια από τα ίδια είμαι. Μετράω τις μέρες να έρθει κανονική περίοδος. Τη Παρασκευή έκλεισα ραντεβού με τη γιατρό για το αυτοάνοσο. Να δούμε που βρισκόμαστε και ελπίζω να μην με πάρει πολύ πίσω. Βέβαια θα ακολουθήσω τις οδηγίες της αν μου πει δεν είμαι έτοιμη σε αυτόν τον κύκλο θα στεναχωρηθω πολύ, αλλά ξέρω οτι είναι για καλό. Αυτή τη φορά δεν θα αφήσω τίποτα στη τύχη. Την Τετάρτη θα πάω να κάνω και τις εξετάσεις που έσωσε ο γυναικολόγος. Ελπίζω να μην βρεθεί και εκεί κάτι... 🙏🏻🙏🏻

 

Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε θα δεις! Αν δεν βρεθεί κάτι στις εξετάσεις δεν θα χρειαστεί να περιμένεις μάλλον! Και σίγουρα δεν θα βρεθεί κάτι. Ήταν ένα τυχαίο γεγονός και εύχομαι να μην συμβεί σε καμία άλλη!! Θετική σκέψη και περιμένουμε νέα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Για δείτε και σε αυτή τη φωτογραφία...ίσως εδώ την καταλάβετε...

@annitakianna

IMG_20230904_103302.jpg

Καλημέρα, καλή εβδομάδα να έχουμε! Κάτι βλέπω κι εγώ εδώ, βέβαια δεν είχα ποτέ μου θετικό για να έχω εμπειρία.

Άντε φέρε μας τα ευχάριστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκουντ μορνινγκκκκκκκ Έβρι μπαντι!!

Καλή μας εβδομάδα κορίτσια μου !! Σήμερα ξύπνησα λόγω καιρό γεμάτη ενέργεια (κρύο και βροχή ο αγαπημένος μου καιρός για μένα την ανάποδη 🥴 χαχχα) πρωί πρωί μου ήρθε και η περίοδος μου αλλά δε πειράζει! Γερές να είμαστε και θα το πιάσουμε το μωράκι μας! Το απόγευμα ;ποφασισα να πάρω τηλέφωνο τον γιατρό που έκανα μαζί του την σαλπιγγγραφια τότε και την υστεροσκοπιση μιας και ασχολείται και την υπογονιμότητα. Ελπίζω όπως την πρώτη φορά έμεινα μαζί του έγκυος (αν και δε συνέχισα να πηγαίνω μετά σε αυτόν γιατί ήθελα να γεννήσω σε νοσοκομείο και αυτός δεν ξεγεννουσε σε νοσοκομείο) να είναι πάλι γουρλης και να να πιάσω με την βοήθεια του το μωράκι μας!

@marinamanoulitsa ρε γαμωτο δε βλέπω τίποτα..σίγουρα όταν έχεις μπροστά σου το τεστ βλέπεις πολύ πιο καθαρά εσύ ,από τις φωτο δεν βλέπω τίποτα όμως ..😔

@marinaP χαίρομαι τόσο πολύ που σε βλέπω εδώ και κυρίως που βλέπω πόσο μα πόσο δυνατή είσαι ρε κορίτσι μου. 💪💪💪 ο δρόμος ανοίγεται και πάλι μπροστά σου και με πίστη και αισιοδοξία θα τα καταφέρεις  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Γκουντ μορνινγκκκκκκκ Έβρι μπαντι!!

Καλή μας εβδομάδα κορίτσια μου !! Σήμερα ξύπνησα λόγω καιρό γεμάτη ενέργεια (κρύο και βροχή ο αγαπημένος μου καιρός για μένα την ανάποδη 🥴 χαχχα) πρωί πρωί μου ήρθε και η περίοδος μου αλλά δε πειράζει! Γερές να είμαστε και θα το πιάσουμε το μωράκι μας! Το απόγευμα ;ποφασισα να πάρω τηλέφωνο τον γιατρό που έκανα μαζί του την σαλπιγγγραφια τότε και την υστεροσκοπιση μιας και ασχολείται και την υπογονιμότητα. Ελπίζω όπως την πρώτη φορά έμεινα μαζί του έγκυος (αν και δε συνέχισα να πηγαίνω μετά σε αυτόν γιατί ήθελα να γεννήσω σε νοσοκομείο και αυτός δεν ξεγεννουσε σε νοσοκομείο) να είναι πάλι γουρλης και να να πιάσω με την βοήθεια του το μωράκι μας!

@marinamanoulitsa ρε γαμωτο δε βλέπω τίποτα..σίγουρα όταν έχεις μπροστά σου το τεστ βλέπεις πολύ πιο καθαρά εσύ ,από τις φωτο δεν βλέπω τίποτα όμως ..😔

@marinaP χαίρομαι τόσο πολύ που σε βλέπω εδώ και κυρίως που βλέπω πόσο μα πόσο δυνατή είσαι ρε κορίτσι μου. 💪💪💪 ο δρόμος ανοίγεται και πάλι μπροστά σου και με πίστη και αισιοδοξία θα τα καταφέρεις  

 

Καλημέρα! Μας έλειψες 🥹🤍 

Όλες δυνατές είμαστε! Δεν μπορούμε να κάνουμε και διαφορετικά. Πέφτουμε και ξανα σηκωνόμαστε. Ο πόνος δεν φεύγει για αυτά που χάσαμε, κάθε μέρα κλαίω κάθε μέρα πέφτω. Ειδικά τα Σαββατοκύριακα κορίτσια δεν παλεύονται. Μετράω τις βδομάδες ακόμη και λέω σήμερα θα ήμουν τόσες εβδομάδες, αύριο θα έκλεινα τόσες βδομάδες, στα γενέθλια μου θα ήμουν τόσο...Τις καθημερινές πάνω κάτω την βγάζω τη μέρα με τη δουλειά. Αλλά ξέρω όσο και αν πονάει, ότι αυτό το κενό θα γεμίσει μόνο με το επόμενο θετικό τεστ. Οπότε μαζεύω δυνάμεις και ανυπομονώ για την επόμενη ετ.🙏🏻 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πήγα πρωί πρωί έδωσα αίμα και αναμένω  λογικά απόγευμα προς βράδυ θα με στείλει email για να δούμε 

@marinaP ναι έχω ακόμα διάρροια δεν ξέρω αν είναι από την εγκυμοσύνη ή είναι ψυχολογικό 😂

κορίτσι μου είσαι πολύ δυνατή να προχωρήσεις τις διαδικασίες αφού είσαι ψυχολογικά έτοιμη και μόλις πάρεις και το οκ του γιατρού σου εύχομαι να ότι καλύτερο 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πως ειστε;; πιστεύω σήμερα θα έχουμε ευχάριστα από το κορίτσι μας @Elk!! 

Εμένα σήμερα αρχισε να πονάει η κοιλιά μου όπως όταν περιμένω περίοδο κ πολύ φοβάμαι ότι τελικά θα έρθει κ πιο νωρις😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πήγα πρωί πρωί έδωσα αίμα και αναμμένο λογικά απόγευμα προς βράδυ θα με στείλει email για να δούμε 

@marinaP ναι έχω ακόμα διάρροια δεν ξέρω αν είναι από την εγκυμοσύνη ή είναι ψυχολογικό 😂

κορίτσι μου είσαι πολύ δυνατή να προχωρήσεις τις διαδικασίες αφού είσαι ψυχολογικά έτοιμη και μόλις πάρεις και το οκ του γιατρού σου εύχομαι να ότι καλύτερο 🙏

Καλά αποτελέσματα αγαπημένη μας! Είμαι σίγουρη πως θα μας βγάλεις τα μάτια με το νούμερο σου!! Ένα μεγάλο και όμορφο νούμερο!! Όλα θα πάνε υπέροχα και το Μαγιάτικο μωράκι σου ετοιμάζεται! Είναι και πολύ καλή εποχή για να γεννήσεις,ούτε κρύο ούτε ζέστη και μέχρι να έρθει Σεπτέμβρης θα έχει ξεπεταχτεί! Αναμενουμεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα! Μας έλειψες 🥹🤍 

Όλες δυνατές είμαστε! Δεν μπορούμε να κάνουμε και διαφορετικά. Πέφτουμε και ξανα σηκωνόμαστε. Ο πόνος δεν φεύγει για αυτά που χάσαμε, κάθε μέρα κλαίω κάθε μέρα πέφτω. Ειδικά τα Σαββατοκύριακα κορίτσια δεν παλεύονται. Μετράω τις βδομάδες ακόμη και λέω σήμερα θα ήμουν τόσες εβδομάδες, αύριο θα έκλεινα τόσες βδομάδες, στα γενέθλια μου θα ήμουν τόσο...Τις καθημερινές πάνω κάτω την βγάζω τη μέρα με τη δουλειά. Αλλά ξέρω όσο και αν πονάει, ότι αυτό το κενό θα γεμίσει μόνο με το επόμενο θετικό τεστ. Οπότε μαζεύω δυνάμεις και ανυπομονώ για την επόμενη ετ.🙏🏻 

Έτσι!! Δυνατές είμαστε όλες!! 

Εγώ χαίρομαι που διαβάζω την τωρινή "ρουτίνα" σου ,όσο και αν σου ακούγεται κάπως αυτό...είναι το υγιές και αυτό συμβαίνει! Και το ότι μετράς τις μέρες και το ότι κλαίς είναι απόλυτα λογικό και σωστό. Προετοιμάζεσαι χωρίς ίσως να το ξέρεις για το επόμενο βήμα! Μετά την κάθαρση αυτή θα είσαι πανέτοιμη και σίγουρα πολύ πιο δυνατή για την επόμενη προσπάθεια....και μην εκπλαγείς αν μείνεις και φυσικά έγκυος... συμβαίνει πολύ συχνότερα από όσο πιστεύουμε αυτό!!! Πάρε τον χρόνο σου, κλάψε και προχώρα Μαρίνα μας! Εμείς εδώ θα είμαστε όλες μαζί σε αυτό το ταξίδι με τα χαζά μας με τα γέλια μας και τις λύπες μας! Έτσι και αλλιώς μια μικρογραφία του κόσμου είμαστε εδώ, αλλά με ένα βασικό στοιχείο. Την ελευθερίας να λέμε ότι αισθανόμαστε χωρίς να κρίνει κανείς κανέναν 🎈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια μου!!!

@Elk μου, ανυπομονούμε για τα νέα σου μόλις πάρεις τα αποτελέσματα. Έχω διαβάσει ότι η διάρροια είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης, όπως και το ακριβώς αντίθετο. Το σποράκι σου μεγαλώνει και σύντομα θα πας να το δεις και στον υπέρηχο ❤️🍀

@marinaP μου, πόσο χαίρομαι που σε διαβάζω και είσαι έτοιμη πάλι να "παλέψεις" για το/τα σποράκι/α που θα έρθουν με το καλό στην ζωή σας. Είσαι στις σκέψεις μου κι ας μην σε ξέρω. Είσαι πολύ δυνατός άνθρωπος ❤️

@Κατερίνα!!! μου, τα συμπτώματα της περιόδου και της εγκυμοσύνης μοιάζουν πολύ. Οπότε δεν χάνουμε την ελπίδα μας μέχρι να δούμε αίμα 🙏

@marinamanoulitsa μου, συγγνώμη κορίτσι μου αλλά δεν βλέπω τίποτα στο τεστ 🥺 Πολλές κοπέλες είχαν αρνητικό τεστ 11 μέρες μετά την ωορρηξία και μετά είχαν θετικό την επόμενη. Εύχομαι να είναι ο μήνας σου και να έρθει το 3ο σας παιδάκι που τόσο λαχταράς ❤️🙏 

@Girly μου, ο επόμενος μήνας θα είναι πιο τυχερός. Χαίρομαι που σε βλέπω τόσο "χαλαρή". Εγώ να ξέρετε αν έρθει την Κυριακή θα στενοχωρηθώ... 😰 

@Lou418, είναι ακόμα πολύ νωρίς για να απογοητεύεσαι με ένα θετικό τεστ. Η εμφύτευση γίνεται 6-12 μέρες μετά την ωορρηξία. Αυτό σημαίνει ότι μπορεί να μην έχει γίνει ακόμα 🙏

Εγώ κορίτσια περιμένω (δεν) την Κυριακή και προς το παρόν δεν έχω  κανένα σύμπτωμα έτσι ώστε να πιαστώ από κάπου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πήγα πρωί πρωί έδωσα αίμα και αναμμένο λογικά απόγευμα προς βράδυ θα με στείλει email για να δούμε 

@marinaP ναι έχω ακόμα διάρροια δεν ξέρω αν είναι από την εγκυμοσύνη ή είναι ψυχολογικό 😂

κορίτσι μου είσαι πολύ δυνατή να προχωρήσεις τις διαδικασίες αφού είσαι ψυχολογικά έτοιμη και μόλις πάρεις και το οκ του γιατρού σου εύχομαι να ότι καλύτερο 🙏

Α ούτε εγώ κατάλαβα ποτέ αν ήταν συμπτώμα αλλά θυμάμαι οτι το είχα και μάλιστα για αρκετές μέρες! Καλά αποτελέσματα θα περιμένουμε με ανυπομονησία 🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Έτσι!! Δυνατές είμαστε όλες!! 

Εγώ χαίρομαι που διαβάζω την τωρινή "ρουτίνα" σου ,όσο και αν σου ακούγεται κάπως αυτό...είναι το υγιές και αυτό συμβαίνει! Και το ότι μετράς τις μέρες και το ότι κλαίς είναι απόλυτα λογικό και σωστό. Προετοιμάζεσαι χωρίς ίσως να το ξέρεις για το επόμενο βήμα! Μετά την κάθαρση αυτή θα είσαι πανέτοιμη και σίγουρα πολύ πιο δυνατή για την επόμενη προσπάθεια....και μην εκπλαγείς αν μείνεις και φυσικά έγκυος... συμβαίνει πολύ συχνότερα από όσο πιστεύουμε αυτό!!! Πάρε τον χρόνο σου, κλάψε και προχώρα Μαρίνα μας! Εμείς εδώ θα είμαστε όλες μαζί σε αυτό το ταξίδι με τα χαζά μας με τα γέλια μας και τις λύπες μας! Έτσι και αλλιώς μια μικρογραφία του κόσμου είμαστε εδώ, αλλά με ένα βασικό στοιχείο. Την ελευθερίας να λέμε ότι αισθανόμαστε χωρίς να κρίνει κανείς κανέναν 🎈

Πόσο όμορφα τα λόγια σου αγαπημένη μου. Όντως η ελευθερία που νιώθω εδώ μέσα μαζί σας να εκφραζομαι ακόμη και στις πιο μαύρες μέρες μου για μένα είναι βάλσαμο... Είτε έχετε περάσει από αποβολή είτε όχι, ο στόχος μας και ο σκοπός μας είναι τόσοοοο ίδιος! Να κρατήσουμε στα χέρια μας μια μέρα το θαύμα μας! Και εγώ χαίρομαι που επέστρεψα πίσω, αλλαγμένη βέβαια αλλά πιο δυνατή. Το νιώθω και εγώ οτι είμαι πιο δυνατή από πριν. Και μέσα σε όλο αυτό το μαύρο κάπου πολύ βαθιά βλέπω ένα φως και ξέρω οτι είναι το ουράνιο τόξο Μ. 🙏🏻🤍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk καλά αποτελέσματα.....☺️☺️☺️ Ένα μεγάλο νούμερο χοριακης!!!!

@Girly σου ήρθε νωρίτερα Ε; Γαμωτο....πάμε για τον επόμενο μήνα...τι να κάνουμε...

Κορίτσια προφανώς δεν φαίνεται στην φωτογραφία...γιατί δεν είναι έντονη!!!! ευελπιστώ να γίνει έντονη και να βγάζει μάτι σε 2-3 μέρες....😜

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια γράφω σας διαβάζω συνέχεια!

Αλλά επειδή είμαι νέο μέλος τα μηνύματα μου δεν εγκρίνονται γρήγορα κάνουν μέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Elk καλά αποτελέσματα.....☺️☺️☺️ Ένα μεγάλο νούμερο χοριακης!!!!

@Girly σου ήρθε νωρίτερα Ε; Γαμωτο....πάμε για τον επόμενο μήνα...τι να κάνουμε...

Κορίτσια προφανώς δεν φαίνεται στην φωτογραφία...γιατί δεν είναι έντονη!!!! ευελπιστώ να γίνει έντονη και να βγάζει μάτι σε 2-3 μέρες....😜

 

Ναι μια μέρα νωρίτερα από ότι γράφει το ημερολόγιο. Πλέον επίσημα έχει μικρύνει ο κύκλος μου στις 26 μέρες..περιμένω πως και πως το απόγευμα να μιλήσω με τον γιατρό να κλείσουμε ένα ραντεβού και να το πάρουμε λίγο πιο ζεστά το θέμα με κάποιον που ασχολείται με τέτοια ζητήματα..

@lilbern η αλήθεια είναι ότι ναι το παίρνω χαλαρά..πλέον πιστεύω ακράδαντα ότι όταν είναι η ώρα του κάθε τι ,τοτε συμβαίνει... Έτσι απλά κάθε μήνα που δεν έρχεται λέω δεν ήταν η ώρα η σωστή! Βέβαια εννοείται ότι θα αρχίσω να κοιτάζω το θέμα πιο σοβαρά ,γιναυτο και θα κλείσω ραντεβού στον γυναικολόγο να δούμε τι σχέδιο θα καταστρωσουμε! Είναι και η ηλικία που σκέφτομαι δε σου κρύβω, αισίως 37, και ότι ο γιος μου έκλεισε τα 5 ...αλλά δεν αγχώνομαι. Όλα θα γίνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Ναι μια μέρα νωρίτερα από ότι γράφει το ημερολόγιο. Πλέον επίσημα έχει μικρύνει ο κύκλος μου στις 26 μέρες..περιμένω πως και πως το απόγευμα να μιλήσω με τον γιατρό να κλείσουμε ένα ραντεβού και να το πάρουμε λίγο πιο ζεστά το θέμα με κάποιον που ασχολείται με τέτοια ζητήματα..

@lilbern η αλήθεια είναι ότι ναι το παίρνω χαλαρά..πλέον πιστεύω ακράδαντα ότι όταν είναι η ώρα του κάθε τι ,τοτε συμβαίνει... Έτσι απλά κάθε μήνα που δεν έρχεται λέω δεν ήταν η ώρα η σωστή! Βέβαια εννοείται ότι θα αρχίσω να κοιτάζω το θέμα πιο σοβαρά ,γιναυτο και θα κλείσω ραντεβού στον γυναικολόγο να δούμε τι σχέδιο θα καταστρωσουμε! Είναι και η ηλικία που σκέφτομαι δε σου κρύβω, αισίως 37, και ότι ο γιος μου έκλεισε τα 5 ...αλλά δεν αγχώνομαι. Όλα θα γίνουν!

Πω πω θαυμάζω τον τρόπο σκέψη σου! Μπραβοο δίνεις κουράγιο και σε όλες μας ! Που βλέπεις τα πράγματα τόσο θετικά και αισιόδοξα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mary_piggy είπε:

Καλημέρα, καλή εβδομάδα να έχουμε! Κάτι βλέπω κι εγώ εδώ, βέβαια δεν είχα ποτέ μου θετικό για να έχω εμπειρία.

Άντε φέρε μας τα ευχάριστα! 

Ναι, κι εγώ κάτι βλέπω εδώ!! Στα προηγούμενα δεν το καταλάβαινα, αλλά εδώ βλέπω μια σκιά και μάλιστα ροζ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ είχα στο νου το μπουρμπουλακι @Mpourmpouloαλλά καταλαβαίνω ότι ίσως θέλει να απέχει λίγο το κορίτσι..καμιά φορά ίσως βοηθάει το να μη το σκεφτόμαστε και συνεχώς! Αν και όποτε νιώσει την ανάγκη να μιλήσει εδώ είμαστε εμείς!

Κορίτσιααααα..😟 εγώ αυτή τη φορά στις γόνιμες είχα μόνο μια επαφή..μου βγήκε θετικό τεστ το πρωί και το μεσημέρι και το βράδυ αρνητικό.. εμείς είχαμε επαφή το βράδυ.. μετά λόγω δουλειάς και ωραρίων δεν ήταν εφικτό να έχουμε άλλη..α!! Και μια επαφή δύο μέρες πριν το θετικό τεστ..αχχχ..

Ξεκίνησαν δειλά δειλά οι ενοχλήσεις στο στήθος όπως κάθε μήνα.. αχ εγώ πότε θα γίνω μάνα μου λέτε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμένω κι εγώ μαζί με την ομάδα μας τα αποτελέσματα της χοριακής της @Elk και στέλνω οοοοολη μου τη θετική ενέργεια!! Έχω αίσθηση ότι θα πάει πολύ καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κι εγώ είχα στο νου το μπουρμπουλακι @Mpourmpouloαλλά καταλαβαίνω ότι ίσως θέλει να απέχει λίγο το κορίτσι..καμιά φορά ίσως βοηθάει το να μη το σκεφτόμαστε και συνεχώς! Αν και όποτε νιώσει την ανάγκη να μιλήσει εδώ είμαστε εμείς!

Κορίτσιααααα..😟 εγώ αυτή τη φορά στις γόνιμες είχα μόνο μια επαφή..μου βγήκε θετικό τεστ το πρωί και το μεσημέρι και το βράδυ αρνητικό.. εμείς είχαμε επαφή το βράδυ.. μετά λόγω δουλειάς και ωραρίων δεν ήταν εφικτό να έχουμε άλλη..α!! Και μια επαφή δύο μέρες πριν το θετικό τεστ..αχχχ..

Ξεκίνησαν δειλά δειλά οι ενοχλήσεις στο στήθος όπως κάθε μήνα.. αχ εγώ πότε θα γίνω μάνα μου λέτε;; 

Κάνε υπομονή, κι εγώ αναρωτιέμαι πότε επιτέλους θα δω κι εγώ θετικό τεστ; Πλησιάζουν οι γόνιμες ημέρες μου και θέλω τόσο πολύ να γίνει αυτή τη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mary_piggy είπε:

Κάνε υπομονή, κι εγώ αναρωτιέμαι πότε επιτέλους θα δω κι εγώ θετικό τεστ; Πλησιάζουν οι γόνιμες ημέρες μου και θέλω τόσο πολύ να γίνει αυτή τη φορά!

Μακάρι σου το εύχομαι ολόψυχα!! Σήμερα έκανες τεστ; Πότε περιμένεις ωορρηξία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Μακάρι σου το εύχομαι ολόψυχα!! Σήμερα έκανες τεστ; Πότε περιμένεις ωορρηξία;

Είναι ο 2ος μήνας που δεν κάνω τίποτα. Απλά έχουμε πολλές επαφές κάθε μήνα. 1 χρόνο κάναμε με τεστ και φάγαμε 💩 οπότε δοκιμάζουμε και αυτή τη μέθοδο και αν δεν πιάσει πάω για σαλπιγγογραφία 🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κι εγώ είχα στο νου το μπουρμπουλακι @Mpourmpouloαλλά καταλαβαίνω ότι ίσως θέλει να απέχει λίγο το κορίτσι..καμιά φορά ίσως βοηθάει το να μη το σκεφτόμαστε και συνεχώς! Αν και όποτε νιώσει την ανάγκη να μιλήσει εδώ είμαστε εμείς!

Κορίτσιααααα..😟 εγώ αυτή τη φορά στις γόνιμες είχα μόνο μια επαφή..μου βγήκε θετικό τεστ το πρωί και το μεσημέρι και το βράδυ αρνητικό.. εμείς είχαμε επαφή το βράδυ.. μετά λόγω δουλειάς και ωραρίων δεν ήταν εφικτό να έχουμε άλλη..α!! Και μια επαφή δύο μέρες πριν το θετικό τεστ..αχχχ..

Ξεκίνησαν δειλά δειλά οι ενοχλήσεις στο στήθος όπως κάθε μήνα.. αχ εγώ πότε θα γίνω μάνα μου λέτε;; 

Κορίτσι μου, οι ενοχλήσεις στο στήθος δεν σημαίνουν ότι δεν θα είσαι έγκυος. Μετά την ωορρηξία όλες οι γυναίκες έχουν συμπτώματα λόγω της προγεστερόνης, ούτως ή άλλως. Οπότε έχε πίστη. Μπορεί να έχεις ένα ωραιότατο θετικό τεστ αυτό το μήνα ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...