Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απο τον Admin.


lena

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα. Ήθελα να σας ενημερώσω οτι διέγραψα το μέλος dalia και in love. Έγινε ξεκάθαρο ότι ήταν το ίδιο πρόσωπο (δεν είμαστε τόσο χαζοί για να μην το καταλάβουμε έλεος). Η δε αισχρή και ανάρμοστη επίθεση που έκανε στην vikcy 3 ήταν στημένη και αυτό φυσικά δεν θα το αφήσουμε να περάσει τόσο εύκολα στο δικό μας site...

Vicky, φυσικά κορίτσι μου και δεν θα διεγραφείς απο το mammyland. Ξέρουμε ποια είσαι και για ποιο λόγο είσαι στην παρέα μας. Την Dalia όμως ούτε που την ξέρουμε και ούτε που θα τις κάνουμε το χατίρι να μας χαλάσει το foroum. Πρώτο post και αυτό με επίθεση! Μωρέ μπράβο!

Διέγραψα φυσικά και όλες τις αισχρολογίες διότι δεν αξίζει καν να τις διαβάσει κανείς. Αυτά κορίτσια και ένα ευχαριστώ στην Ellada που έκανε τον κόπο να μου στείλει και ενημερωτικό pm. Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ειχα ψιλιαστει...

Μπραβο Λενα!

Ευχαριστουμε πολυ.

Ελπιζω να ξεχαστουν ολα τα προηγουμενα.

Ας ελπισουμε επισης οτι θα πεσουν οι τονοι και η Βικη θα ηρεμησει γιατι οντως χαλαστηκε...

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και κάτι άλλο...όταν βλέπετε τέτοιου είδους post στείλτε μου κατ' ευθείαν ένα pm για να ελέγξω την κατάσταση. Δεν είναι ανάγκη να χαλιόμαστε πρώτα..:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερικες το χουν στο αιμα τους να χαλιουνται.

ποιος ξεριε μπορει να τη βρισκουν ετσι:laugh:

λενακι εμενα ποτε θα μου παεις συνεντευξη?;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι σωστά ενήργησες Λένα μου.

Δεν θα πάρω θέση για τα γεγονότα,δεν ξέρω πως ξεκίνησε,αλλά οι αισχρολογίες ήταν απαράδεχτες κ προσβλητικές όχι μόνο για την κοπέλα στην οποία έγινε η επίθεση,αλλά για όλα τα μέλη.

Προσωπικά θα ήθελα να παρακαλέσω,να γίνονται άμεσα τέτοιου είδους διαδικασίες,όταν κρίνεται απαραιτητο,για να μη δίνεται έκταση κ μεγάλη διάσταση.

Είναι θλιβερό κ προσβλητικό για όλες μας.

Τί θα γαλουχήσουμε στα παιδιά μας?

Θα πρότινα να μπει μια υπενθύμιση στην αρχική σελίδα σχετικά με τους όρους συμμετοχής στο φόρουμ.Νομίζω ότι υπάρχουν όρια κ κανόνες.

Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα ωραίο ήταν αυτό!:lol: Γιατί όχι βρε Άννα απλά δεν θα είναι έκπληξη για τις υπόλοιπες...δεν βαριέσαι όμως για να θες εσύ τόσο πολύ έχεις κάτι καλό να μας πείς στην συνέντευξη..:lol: για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ που διεγραψες αυτο το μελος!!!

με εκανε και ενιωσα πολυ ασχημα,με εφερε πολυ σε δυσκολη θεση,βεβεα δεν απαντησα στο θεμα της για να μην παρει και αλλη διαστση το θεμα,καλο ειναι να μην γινονται,

και παλι ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...