Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η agapi82 είπε:

Δυστυχώς αρνητική! Είχα προετοιμαστεί ψυχολογικά οπότε κάνω σχέδια για τις διακοπές για να ξεχαστω. Δεν θα προσπαθήσουμε ξανά.

Για μας έκλεισε αυτό το κεφάλαιο. Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια να τα καταφέρουν, ακόμα κι αν δεν γίνει πραγματικότητα σημασία έχει να είμαστε υγιείς, ευτυχισμένοι και να περνάμε καλά με τον σύντροφό μας. 

Η ψυχική μας υγεία είναι πάνω απ' όλα όπως είπες! Σου αξίζουν πολύ όμορφες διακοπές! Εύχομαι να είστε πάντα αγαπημένοι με τον σύντροφό σου και να περνάτε καλά!!🌼🌼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 ώρες, ο/η agapi82 είπε:

Δυστυχώς αρνητική! Είχα προετοιμαστεί ψυχολογικά οπότε κάνω σχέδια για τις διακοπές για να ξεχαστω. Δεν θα προσπαθήσουμε ξανά.

Για μας έκλεισε αυτό το κεφάλαιο. Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια να τα καταφέρουν, ακόμα κι αν δεν γίνει πραγματικότητα σημασία έχει να είμαστε υγιείς, ευτυχισμένοι και να περνάμε καλά με τον σύντροφό μας. 

Κοριτσι μου τα ειπες ολα μεσα σε λιγες γραμμες. Ολη την ουσια αυτης της προσπαθειας. Γτ στην προσπαθεια μας να αυξηθουμε χανουμε κ τους εαυτους μας κ τους συντροφους μας.

Να ειστε καλα πανω απ ολα!!! Με υγεια, σεβασμο κ αγαπη να πορευτειτε στη ζωη σας!!❤️❤️🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η agapi82 είπε:

Δυστυχώς αρνητική! Είχα προετοιμαστεί ψυχολογικά οπότε κάνω σχέδια για τις διακοπές για να ξεχαστω. Δεν θα προσπαθήσουμε ξανά.

Για μας έκλεισε αυτό το κεφάλαιο. Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια να τα καταφέρουν, ακόμα κι αν δεν γίνει πραγματικότητα σημασία έχει να είμαστε υγιείς, ευτυχισμένοι και να περνάμε καλά με τον σύντροφό μας. 

Λυπάμαι κορίτσι μου. Εύχομαι πραγματικά να ηρεμήσεις στις διακοπούλες και να αδειάσεις.. Η ζωή είναι όλο εκπλήξεις κι εμείς έτοιμοι να τα αντιμετωπίσουμε όλα, αρκεί όπως είπες κι εσύ να είμαστε ενωμένοι με τον άνθρωπό μας και αγαπημένοι!! Καλό καλοκαίρι , να στε πάντα καλά!!!!🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η evaioan είπε:

@Antonia2πως πήγε ο υπέρηχος; όλα καλά; 

Κοριτσι μου δοξα τω θεω ο υπερηχος πηγε πολυ πολυ καλα!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Εχουμε 2 κουκουνακια!!!🥹

Ειδαμε 2 καρδουλες να χτυπανε!!!! 💓💓

Τα μικρουλινια ηταν οσο επρεπε!! 6+4 το ενα κ 6+3 το μικρουλι μας!! 

Αχ μακαρι αυτη τη φορα να πανε ολα τελεια ως το τελος!!!!🙏🙏🙏🤰🧿❤️

Εσυ πως εισαι κοριτσι μου; πως ειναι η προσαρμογη με τον μικρουλη σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου δοξα τω θεω ο υπερηχος πηγε πολυ πολυ καλα!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Εχουμε 2 κουκουνακια!!!🥹

Ειδαμε 2 καρδουλες να χτυπανε!!!! 💓💓

Τα μικρουλινια ηταν οσο επρεπε!! 6+4 το ενα κ 6+3 το μικρουλι μας!! 

Αχ μακαρι αυτη τη φορα να πανε ολα τελεια ως το τελος!!!!🙏🙏🙏🤰🧿❤️

Εσυ πως εισαι κοριτσι μου; πως ειναι η προσαρμογη με τον μικρουλη σας;

Αντωνια μου χάρηκα πάρα πολύ, σε σκεφτόμουν και σου έγραψα από αγάπη και ας μη σε ξέρω από κοντά!!! Ο Θεός να σου φέρει δύο υγιή μωράκια, σας αξίζει! Ο μικρός έχει κολικούς, η μεγάλη βγάζει δοντάκια και εγώ με τον σύζυγο χρειαζόμαστε ύπνο 😂😂😂😂 αλλά είμαι χαρούμενη που έχουν την υγεία τους ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου δοξα τω θεω ο υπερηχος πηγε πολυ πολυ καλα!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Εχουμε 2 κουκουνακια!!!🥹

Ειδαμε 2 καρδουλες να χτυπανε!!!! 💓💓

Τα μικρουλινια ηταν οσο επρεπε!! 6+4 το ενα κ 6+3 το μικρουλι μας!! 

Αχ μακαρι αυτη τη φορα να πανε ολα τελεια ως το τελος!!!!🙏🙏🙏🤰🧿❤️

Εσυ πως εισαι κοριτσι μου; πως ειναι η προσαρμογη με τον μικρουλη σας;

Υπέροχα τα νέα σου !!! Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα! Είναι πολύ ελπιδοφόρο και ευχάριστο να βλεπεις ότι κοπέλες που μέχρι πριν λίγο καιρό μοιραζόσασταν την ίδια αγωνία και τα ίδια άγχη, τελικά τα καταφέρνουν.. Εμένα προσωπικά μου δίνει πολλή δ΄υναμη και ελπίδα!!Εύχομαι όλα να συνεχίσουν να πηγαίνουν πολύ καλά!!!!Φιλάκια!!💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου δοξα τω θεω ο υπερηχος πηγε πολυ πολυ καλα!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Εχουμε 2 κουκουνακια!!!🥹

Ειδαμε 2 καρδουλες να χτυπανε!!!! 💓💓

Τα μικρουλινια ηταν οσο επρεπε!! 6+4 το ενα κ 6+3 το μικρουλι μας!! 

Αχ μακαρι αυτη τη φορα να πανε ολα τελεια ως το τελος!!!!🙏🙏🙏🤰🧿❤️

Εσυ πως εισαι κοριτσι μου; πως ειναι η προσαρμογη με τον μικρουλη σας;

Εύχομαι απο καρδιάς να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!!
Χάρηκα πάρα πολύ να ξέρεις!! ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Αντωνια μου χάρηκα πάρα πολύ, σε σκεφτόμουν και σου έγραψα από αγάπη και ας μη σε ξέρω από κοντά!!! Ο Θεός να σου φέρει δύο υγιή μωράκια, σας αξίζει! Ο μικρός έχει κολικούς, η μεγάλη βγάζει δοντάκια και εγώ με τον σύζυγο χρειαζόμαστε ύπνο 😂😂😂😂 αλλά είμαι χαρούμενη που έχουν την υγεία τους ❤️

Κοριτσι μου γλυκο!!! ❤️

Σ ευχαριστω πολυ π με σκεφτεσαι κ μου στελνεις τοση αγαπη κ θετικη ενεργεια!!!🙏🙏

ειμαι πραγματικα τοσο ευγνωμων γ την αγαπη π μου προσφερετε!!! Κ στα ευκολα κ στα δυσκολα ειστε παντα εκει, μεγαλο στηριγμα γ μενα!! Εχετε ενα ξεχωριστο κομματι της καρδιας μου!! 🥰

Προφανως κ δε μπορω  ν καταλαβω ποσο δυσκολο ειναι αυτο π περιγραφεις αλλα σιγουρα εχει πολλες μικρες στιγμες ευτυχιας!!! Κριμα γ τον μικρουλη σας π ζοριζεται τοσο.. τι τραβανε κι αυτα τα μικρουλινια... το εζησα μ της κολλητης μου τη μπεμπα.. υπομονη κ οπως λες υγεια πανω απ ολα!!!🙏❤️

Υ.γ. καποιες σταγονες νομιζω (λιγο ακριβες) πηρε η κολλητη μου κ σωθηκε... απλα το αναφερω 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Υπέροχα τα νέα σου !!! Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα! Είναι πολύ ελπιδοφόρο και ευχάριστο να βλεπεις ότι κοπέλες που μέχρι πριν λίγο καιρό μοιραζόσασταν την ίδια αγωνία και τα ίδια άγχη, τελικά τα καταφέρνουν.. Εμένα προσωπικά μου δίνει πολλή δ΄υναμη και ελπίδα!!Εύχομαι όλα να συνεχίσουν να πηγαίνουν πολύ καλά!!!!Φιλάκια!!💞💞

Ελισσαβετ μου!!! Γλυκο μου κοριτσι!!! ❤️

Ευχαριστω τοσο πολυ γ τις ευχες!!!

Ισχυει τοσο αυτο π λες!!! Γεμιζεις ελπιδα κ αισιοδοξια οταν μαθαινεις τα ευχαριστα των αλλων κοριτσιων!!! Γεμιζεις ξανα πιστη γτ η αληθεια ειναι οτι την χανουμε που κ που..

Να εισαι θετικη κ ευχομαι ολοψυχα πολυ πολυ πολυ συντομα ν μας πεις κ τα δικα σου ευχαριστα κ ν κανεις χαμο στην ομαδουλα μας!!!

πες μουυυ τα νεα σου!!!! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Εύχομαι απο καρδιάς να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!!
Χάρηκα πάρα πολύ να ξέρεις!! ❤️❤️ 

Μισοφεγγαρο μου!!! ❤️❤️❤️ τι ν πω γ σενα;;; ποση αγαπη μου εχειε δωσει απλοχερα!!! Ποσο με συγκινεις!!! 🥹

Εισαι παντα διπλα μου!! 

Σ ευχαριστω πολυ γ τις ευχες!!! 🥰

Η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι πολυ.. τλχ μεχρι την αυχενικη δε νομιζω ν χαλαρωσω. Εκει καπωε θ ηρεμησω (αν φτασουμε ως εκει).. βημα βημα θ το παμε κ οτι θελει η Παναγια κ η φυση..🙏🧿

Σε φιλω κ παντα σε σκεφτομαι!!💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

@elissavet90μου καλημερα!!! 

τι κανεις;; πως πας με το νεο γιατρο;

Καλώς την!! Είμαι καλά, πήγα σήμερα στο γιατρό και ξανά Τετάρτη τώρα. Πλησιάζει η ωορηξία. Για να δο΄ύμε..

Μου έχει ταιριάξει πολύ ο νέος γιατρός. Με κάνει να νιώθω ασφάλεια, έχω αφεθεί στα χέρια του. Είμαι χαλαρή πολύ και αναμένω πώς θα προχωρήσει, αλλά με ψυχραιμία. ΄Έχω βάλει σε pause τις διακοπές δυστυχώς..για άλλη μια φορά αλλά δε βαριέσαι!!

Εσύ πότε πας για αυχενική??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Καλώς την!! Είμαι καλά, πήγα σήμερα στο γιατρό και ξανά Τετάρτη τώρα. Πλησιάζει η ωορηξία. Για να δο΄ύμε..

Μου έχει ταιριάξει πολύ ο νέος γιατρός. Με κάνει να νιώθω ασφάλεια, έχω αφεθεί στα χέρια του. Είμαι χαλαρή πολύ και αναμένω πώς θα προχωρήσει, αλλά με ψυχραιμία. ΄Έχω βάλει σε pause τις διακοπές δυστυχώς..για άλλη μια φορά αλλά δε βαριέσαι!!

Εσύ πότε πας για αυχενική??

μπραβο Ελισσαβετ μου!! ποσο χαιρομαι με τα νεα σου!!! 😍

το βασικο ειναι που νιωθεις ηρεμη και ασφαλης!!!! μεχρι εκει μπορουμε νε ελεγξουμε εμεις αλλωστε!!!

ας πανε ολα καλα και δε βαριεσαι οι διακοπες... πατε πιο μετα!! 😉🙏🧿

η αυχενικη μου αργει πολυ γτ κλεινουν τα κεντρα τον Αυγουστο οποτε θα παω αναγκαστικα 13+4, που σημαινει 28/8 (θα μας βγει η ψυχη μεχρι τοτε.....😔) ας ειναι ολα καλα και δεν πειραζει...🙏 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μπραβο Ελισσαβετ μου!! ποσο χαιρομαι με τα νεα σου!!! 😍

το βασικο ειναι που νιωθεις ηρεμη και ασφαλης!!!! μεχρι εκει μπορουμε νε ελεγξουμε εμεις αλλωστε!!!

ας πανε ολα καλα και δε βαριεσαι οι διακοπες... πατε πιο μετα!! 😉🙏🧿

η αυχενικη μου αργει πολυ γτ κλεινουν τα κεντρα τον Αυγουστο οποτε θα παω αναγκαστικα 13+4, που σημαινει 28/8 (θα μας βγει η ψυχη μεχρι τοτε.....😔) ας ειναι ολα καλα και δεν πειραζει...🙏 🙏

Ωχ κατάλαβα, η αγωνία στα ύψη!!! Καλά θα είναι όλα, το πιστεύω!! Διακοπούλες θα πάτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Ωχ κατάλαβα, η αγωνία στα ύψη!!! Καλά θα είναι όλα, το πιστεύω!! Διακοπούλες θα πάτε??

Μακαρι Ελισσάβετ μου να πανε ολα καλα για ολες μας!!!❤️

ναι κλεισαμε διακοπουλες!!! θα παμε Τήνο για 6 μερουλες!!! ανυπομονουμε να φυγουμε να ξεσκασουμε!! ⛱️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μακαρι Ελισσάβετ μου να πανε ολα καλα για ολες μας!!!❤️

ναι κλεισαμε διακοπουλες!!! θα παμε Τήνο για 6 μερουλες!!! ανυπομονουμε να φυγουμε να ξεσκασουμε!! ⛱️

Μπράβο ! Να περάσετε τέλεια, σίγουρο αυτό, θα είστε πανευτυχείς!!!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε Ελισσαβετ μου!! ❤️

Ευτυχως 2 μερες πριν φυγουμε εχω υπερηχο.. κ εννοειται κλεισαμε σπιτι με δωρεαν ακυρωση για παν ενδεχομενο..

Φοβαμαι πολυ γνκ... λογικα μετα την αυχενικη θα χαλαρωσω λιγο...

Ασε π πριν λιγο πηγα τουαλετα στη δουλεια κ ειχα σταγονες καφε κ κοκκινες...😢 τρομοκρατηθηκα κ στεναχωρεθηκα.

Μιλησα μ το γιατρο κ μου ειπε ν ξεκουραστω κ να περιορισω τη δραστηριοτητα.. η Παναγια μαζι μας...🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστουμε Ελισσαβετ μου!! ❤️

Ευτυχως 2 μερες πριν φυγουμε εχω υπερηχο.. κ εννοειται κλεισαμε σπιτι με δωρεαν ακυρωση για παν ενδεχομενο..

Φοβαμαι πολυ γνκ... λογικα μετα την αυχενικη θα χαλαρωσω λιγο...

Ασε π πριν λιγο πηγα τουαλετα στη δουλεια κ ειχα σταγονες καφε κ κοκκινες...😢 τρομοκρατηθηκα κ στεναχωρεθηκα.

Μιλησα μ το γιατρο κ μου ειπε ν ξεκουραστω κ να περιορισω τη δραστηριοτητα.. η Παναγια μαζι μας...🙏

Αντωνία μου αυτά είναι πολύ συνηθισμένα! Εμάς μας κόβουν τη μισή ζωή αλλά γενικά είναι στο πρόγραμμα ειδικά στα δίδυμα. Απλά βάλε στο μυαλό σου ότι πρέπει να προσέχεις περισσότερο από μια απλή εγκυμοσύνη γιατί το σώμα σου επιβαρύνεται πολύ περισσότερο. Ηρεμία, ξεκούραση κ προσοχή κ θα πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Αντωνία μου αυτά είναι πολύ συνηθισμένα! Εμάς μας κόβουν τη μισή ζωή αλλά γενικά είναι στο πρόγραμμα ειδικά στα δίδυμα. Απλά βάλε στο μυαλό σου ότι πρέπει να προσέχεις περισσότερο από μια απλή εγκυμοσύνη γιατί το σώμα σου επιβαρύνεται πολύ περισσότερο. Ηρεμία, ξεκούραση κ προσοχή κ θα πάνε όλα καλά!

Καλα λες Τοκυο μου!!! 

Απλα νιωθω πολυ καλα κ ειμαι λιγο πιο χαλαρη.. οχι οτι κανω υπερβολες ή δν προσεχω αλλα πχ την Κυριακη ειχα τραπεζι στ σπιτι κ το σαββατο εκανα καποιες δουλειες.. πολυ προσεκτικα παντα, χωρις να σκυβω ή να κουραστω...

Ωστοσο πρεπει ν προσεχω περισσοτερο κ ειδικα τωρα στο 1ο 3μηνο...

Ευχαριστω!!❤️🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλα λες Τοκυο μου!!! 

Απλα νιωθω πολυ καλα κ ειμαι λιγο πιο χαλαρη.. οχι οτι κανω υπερβολες ή δν προσεχω αλλα πχ την Κυριακη ειχα τραπεζι στ σπιτι κ το σαββατο εκανα καποιες δουλειες.. πολυ προσεκτικα παντα, χωρις να σκυβω ή να κουραστω...

Ωστοσο πρεπει ν προσεχω περισσοτερο κ ειδικα τωρα στο 1ο 3μηνο...

Ευχαριστω!!❤️🥰❤️

Κορίτσι εγώ στο πρώτο τρίμηνο δεν έκανα σχεδόν τίποτα από δουλειές 😐😐 το ομολογώ 😀 λίγο η ατονία, λίγο οι καούρες, λίγο ο φόβος... στο δεύτερο τρίμηνο που είχα περισσότερη ενέργεια ξεσαλωσα λίγο είναι η αλήθεια, αλλά με προσοχή πάντα και τώρα στο τρίτο και να θέλω κάνω μόνο όσα μπορώ γτ έχω βαρύνει!!

❤️❤️🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η nanouko είπε:

Κορίτσι εγώ στο πρώτο τρίμηνο δεν έκανα σχεδόν τίποτα από δουλειές 😐😐 το ομολογώ 😀 λίγο η ατονία, λίγο οι καούρες, λίγο ο φόβος... στο δεύτερο τρίμηνο που είχα περισσότερη ενέργεια ξεσαλωσα λίγο είναι η αλήθεια, αλλά με προσοχή πάντα και τώρα στο τρίτο και να θέλω κάνω μόνο όσα μπορώ γτ έχω βαρύνει!!

❤️❤️🧿🧿

Η παγιδα μ εμενα ειναι οτι δν εχω ενοχλησεις.. καποιες στιγμες νιωθω μια κουραση αλλα γνκ νιωθω ντουρασελ οποτε ξεγελιεμαι κ κανω δουλιτσες..

Τωρα ομως π φοβηθηκαμε, θα προσεψω πολυ κ θ κανω μονο τα βσκ... promise!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/7/2024 at 1:46 ΠΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Μισοφεγγαρο μου!!! ❤️❤️❤️ τι ν πω γ σενα;;; ποση αγαπη μου εχειε δωσει απλοχερα!!! Ποσο με συγκινεις!!! 🥹

Εισαι παντα διπλα μου!! 

Σ ευχαριστω πολυ γ τις ευχες!!! 🥰

Η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι πολυ.. τλχ μεχρι την αυχενικη δε νομιζω ν χαλαρωσω. Εκει καπωε θ ηρεμησω (αν φτασουμε ως εκει).. βημα βημα θ το παμε κ οτι θελει η Παναγια κ η φυση..🙏🧿

Σε φιλω κ παντα σε σκεφτομαι!!💞

Ολα καλά θα πάνε μέχρι τέλος, γιατί να μην πάνε εξάλλου;;
Το αξίζεις καλό μου κορίτσι, θα μετράς τα βήματα, ένα τη φορά, και θα φτάσεις η στιγμή που θα κρατήσεις τα μωρά σουστην αγκαλιά σου και θα κ΄λαις από χαρά. 
🥰 Να προσέχεις και να έχεις εμπιστοσύνη στα εμβρυάκια σου .
Μια πολύ καλή μου φίλη έμεινε έγκυος στα 41 της φυσιολογικά σε δίδυμα απο διαφορετικά ω΄ραρια και πολύ σύντομα γεννάει. Έτσι θα πάνε όλα καλά και σε εσένα μέχρι τέλους! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Ολα καλά θα πάνε μέχρι τέλος, γιατί να μην πάνε εξάλλου;;
Το αξίζεις καλό μου κορίτσι, θα μετράς τα βήματα, ένα τη φορά, και θα φτάσεις η στιγμή που θα κρατήσεις τα μωρά σουστην αγκαλιά σου και θα κ΄λαις από χαρά. 
🥰 Να προσέχεις και να έχεις εμπιστοσύνη στα εμβρυάκια σου .
Μια πολύ καλή μου φίλη έμεινε έγκυος στα 41 της φυσιολογικά σε δίδυμα απο διαφορετικά ω΄ραρια και πολύ σύντομα γεννάει. Έτσι θα πάνε όλα καλά και σε εσένα μέχρι τέλους! 

Τι ωραία ιστορία! Δίνει θάρρος και σ εμάς. 

Όλα καλά θα πάνε @Antonia2 μου!! Να εχεις θετικη σκεψη και πιστη στα εμβρυακια σου! ❤️ Καμια φορα το νιωθεις οτι ηρθαν για να μεινουν. Ειναι πιο δυνατα απ οτι νομιζουμε.💪💫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/7/2024 at 10:50 ΜΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Ολα καλά θα πάνε μέχρι τέλος, γιατί να μην πάνε εξάλλου;;
Το αξίζεις καλό μου κορίτσι, θα μετράς τα βήματα, ένα τη φορά, και θα φτάσεις η στιγμή που θα κρατήσεις τα μωρά σουστην αγκαλιά σου και θα κ΄λαις από χαρά. 
🥰 Να προσέχεις και να έχεις εμπιστοσύνη στα εμβρυάκια σου .
Μια πολύ καλή μου φίλη έμεινε έγκυος στα 41 της φυσιολογικά σε δίδυμα απο διαφορετικά ω΄ραρια και πολύ σύντομα γεννάει. Έτσι θα πάνε όλα καλά και σε εσένα μέχρι τέλους! 

Ευχαριστω μισοφεγγαρουλι μου γ τη δυναμη π μου δινεις!!! ❤️❤️

Ετσι, βημα βημα θα το παω!!! Ευτυχως τωρα π ξεκουραζομαι δν ξαναειδα αιμα.. προσεχω φουλ!

Ποσο χαρηκα μ τη φιλη σου!!!😍😍😍 με το καλο ν ερθουν τα κουκουνια της γερα στην αγκαλια της!!!🙏🤰🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...