Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Εγώ κούνια και συρταριερα τα περιμένω τέλος του μήνα να έρθουν..Οπότε τότε θα τα κάνω αναγκαστικά..το λίκνο θέλω να στήσω κάποια στιγμή αν κ δε θα το στρώσω ακόμα νομίζω για να μη σκονιζεται..Το αυγό θέλω να πάω για καθάρισμα γιατί μου το δώσανε κ το είχε στην αποθήκη η κουμπάρα μου..Κατά τα άλλα περιμένω κάτι πραγματακια που έχω παραγγείλει να τα πλυνω κ να τα σιδερωσω σιγά σιγά..το καρότσι κ εμένα στο κουτί είναι ακόμα..
    • Κορίτσια κι εγώ τώρα σιγά σιγά θα στήσω κούνια και συρταριέρα, έχω κάνει σχεδόν όλα τα πλυσίματα και σιδερώματα, έχω φτιάξει βαλίτσα και νεσεσέρ μαιευτηρίου..και το καρότσι ακόμη στην κούτα είναι.. αν ήταν στο χέρι μου θα τα 'χα κάνει αλλά ο άντρας μου δουλεύει πολλές ώρες και δεν έχω άλλον να με βοηθήσει.. είναι και οι καθημερινές δουλειές..πολλά..οπότε λίγο λίγο ετοιμάζουμε το σπίτι.. ελπίζω μην τύχει τίποτα νωρίτερα..
    • Άντε μακάρι να έχει γυρίσει να σου φύγει και αυτό.. εγω νιωθω πιο πολύ τις κλωτσιές ψηλά στην στομάχι ειδικά αριστερά δίπλα από τον αφαλο  μόνιμος βλέπω να βγαίνει ένα εξόγκωμα μικρό τώρα ή χερι είναι αυτό ή πόδι είναι  δεν ξέρω 🤷‍♀️ από την δεξιά μεριά από τον αφαλο δεν νιωθω τόσο κίνηση  το κεφάλι υπόθετο πρέπει να είναι κάτω δεξιά χαμηλά δηλαδή και εγω στο περίπου δηλαδή μπορω να καταλάβω 
    • Ναι αυτό κατάλαβα κ για τους δύο γιατρούς..Μου είπε να πω ότι επειδή είμαι στο τρίτο τρίμηνο,μου ζήτησε η γυναικολόγος έναν έλεγχο.. Ε θα τα κάνω κι αυτά να ξεμπερδευω..
    • Μυωπία έχω και εγω αλλά λίγο 1 βαθμό στο κάθε μάτι κανονικά γυαλιά φοράω κάθε μέρα απλά τώρα με την μικρή σταμάτησα γιατί έρχεται μου τα τραβάει και δεν με αφηνει 😂 Εεε αφού το ζήτησε πήγε να κανείς έναν έλεγχο καλό θα είναι 😊 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...