Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Άντε μακάρι να έχει γυρίσει να σου φύγει και αυτό.. εγω νιωθω πιο πολύ τις κλωτσιές ψηλά στην στομάχι ειδικά αριστερά δίπλα από τον αφαλο  μόνιμος βλέπω να βγαίνει ένα εξόγκωμα μικρό τώρα ή χερι είναι αυτό ή πόδι είναι  δεν ξέρω 🤷‍♀️ από την δεξιά μεριά από τον αφαλο δεν νιωθω τόσο κίνηση  το κεφάλι υπόθετο πρέπει να είναι κάτω δεξιά χαμηλά δηλαδή και εγω στο περίπου δηλαδή μπορω να καταλάβω 
    • Ναι αυτό κατάλαβα κ για τους δύο γιατρούς..Μου είπε να πω ότι επειδή είμαι στο τρίτο τρίμηνο,μου ζήτησε η γυναικολόγος έναν έλεγχο.. Ε θα τα κάνω κι αυτά να ξεμπερδευω..
    • Μυωπία έχω και εγω αλλά λίγο 1 βαθμό στο κάθε μάτι κανονικά γυαλιά φοράω κάθε μέρα απλά τώρα με την μικρή σταμάτησα γιατί έρχεται μου τα τραβάει και δεν με αφηνει 😂 Εεε αφού το ζήτησε πήγε να κανείς έναν έλεγχο καλό θα είναι 😊 
    • Πρησμένα  είναι καιρό εμένα αφού την βέρα δεν την φοράω εδώ και κανένα μήνα την έχω βγάλει 😅 Ααα ωραία αυτήν την βδομάδα οι πιο πολλές δηλαδή έχουμε ραντεβού σε σε γιατρό  
    • Αντωνία μου σε καταλαβαίνω απόλυτα,είχα την ίδια εμπειρία και δυστυχώς είναι μια έξτρα ανησυχία που κουβαλάμε.Δε ξέρω αν αυτό ξεπερνιέται ποτέ,σίγουρα όμως επειδή είμαι πιο μπροστά στις εβδομάδες σου υπογράφω ότι σε κάθε ραντεβού που θα κάνεις ο φόβος θα υπάρχει αλλά θα μειώνεται!Ελπίζω κι ο δικός μου μετά την αυχενική να φύγει εντελώς!!Αν νιώθεις ότι σε επηρεάζει αρκετά ζήτα από το γιατρό σου πιο συχνά ραντεβού,εμένα με βοήθησε αρκετά αυτό. Εύχομαι να πάνε όλα καλά,λ🌈♥️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...