Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 48 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Annie μου σε ευχαριστώ... Σκέφτομαι τον στόχο κ ελπίζω να τον πετύχω 🙏♥️ εσύ πως είσαι? 

Συνήλθα είμαι πολύ καλύτερα!!! Επέστρεψα και στη δουλεία σήμερα.. Θα πετύχεις κοριτσάκι μου στο χρωστάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα, ενόψει της ΕΤ μου τη Δευτέρα ξεκίνησα από σήμερα προγεστερόνη χάπι + κολπικό υπόθετο 3 φορές τη μέρα...!🌷 Όπως τα έχω μοιράσει σε 8ωρα, το πρωί και το βράδυ θα είμαι σπίτι μου, οπότε με το υπόθετο θα τα καταφέρω. Έχω αγχωθεί με το μεσημεριανό που αναγκαστικά θα βρίσκομαι στη δουλειά μου🤯. Έχω διαβάσει ότι καλό είναι να μένεις ξαπλωμένη για 20-30 λεπτά ώστε να απορροφηθεί, αλλά αυτό δεν είναι εφικτό μπορώ μόνο να το βάλω στην τουαλέτα και έπειτα να καθίσω. Εσείς πώς το αντιμετωπίζετε αυτό???

Καλησπέρα και καλή επιτυχία!!!

Κι εγώ το μεσημεριανό το έβαζα στη δουλειά κι αναγκαστικά δεν ξάπλωνα μετά.

Έτυχε επίσης κάποια να τα πάρω κι από το στόμα καθώς δεν με πειραζαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Ισχύει αυτό που λες στην προηγούμενη ήμουν ζαβλακωμενη όλη μέρα έκανα βήμα κ πήγαινα πλάγια 😂  μπορεί να ήταν πιο άσχημα πριν... Τώρα κάνω κ μια δουλίτσα όταν συνέλθω λίγο... Μου έχει δώσει κολπικά πρωί βράδυ.... Μπορεί να μου δώσει κ άλλα κολπικά? Εν τω μεταξύ μου έχουν δώσει τα cyclogest κ έχουν έλλειψη γενικά κ μου έχουν μείνει για μια εβδομάδα ακόμα πρέπει να ψάξω πάλι.. 

Τα cyclogest δεν τα ξέρω. Αλλά όλα αυτά παρεμφερή είναι... Εμένα οι prolutex με πείραζαν πολύ και λιγοτερο οι outrogestan. Θα μπορούσες να κάνεις κολπικά τα ημερήσια, για να μην σε ενοχλούν και να παίρνεις το βραδινό κανονικά, ώστε να κοιμάσαι και ευκολότερα (χα!). Και άλλα να σου δώσει όχι. Οι δόσεις ειναι συγκεκριμένες. Απλώς κάπως να τα προσαρμόσει για να μπορείς κι εσύ να είσαι πιο λειτουργική. Κάνε υπομονή μέχρι τη χοριακη και μετά το βλέπεις πάλι. Καλά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα, ενόψει της ΕΤ μου τη Δευτέρα ξεκίνησα από σήμερα προγεστερόνη χάπι + κολπικό υπόθετο 3 φορές τη μέρα...!🌷 Όπως τα έχω μοιράσει σε 8ωρα, το πρωί και το βράδυ θα είμαι σπίτι μου, οπότε με το υπόθετο θα τα καταφέρω. Έχω αγχωθεί με το μεσημεριανό που αναγκαστικά θα βρίσκομαι στη δουλειά μου🤯. Έχω διαβάσει ότι καλό είναι να μένεις ξαπλωμένη για 20-30 λεπτά ώστε να απορροφηθεί, αλλά αυτό δεν είναι εφικτό μπορώ μόνο να το βάλω στην τουαλέτα και έπειτα να καθίσω. Εσείς πώς το αντιμετωπίζετε αυτό???

Και εγώ στη δουλειά το εβαζα κ καθόμουνα λίγο να απορροφηθεί όσο καλύτερα γίνεται, νομίζω θα είσαι μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η stalitsa stal είπε:

Κορίτσια μου μετά από αποτυχημένη προσπάθεια ΕΤ μπορούμε ν προσπαθήσουμε κ φυσικά;;

Με επαφές εννοεις; ναι γιατί να μην μπορείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια! Μοιράζομαι μαζί σας την ιστορία μου για να σας εμψυχώσω, όπως έπαιρνα κι εγώ κουράγιο από τις άλλες κοπέλες όταν προσπαθούσαμε για εγκυμοσύνη! Εμείς προσπαθούσαμε για ένα χρόνο περίπου αλλά επειδή είχαμε κάποια θεματάκια, χαμηλές τιμές στο σπέρμα και βλέπαμε ότι κι εμένα όλο και αυξανότανε η fsh, παρότι είχα καλό απόθεμα στις ωοθήκες, προχωρήσαμε σε εξωσωματική! Οι ηλικίες μας 33 και 37. Μην τα πολυλογώ, στην ωοληψία μόνο ένα ωάριο από τα πολλά ήταν προς γονιμοποίηση, τα υπόλοιπα όλα μικρούλια! Λέμε θα το ρισκάρουμε, θα προχωρήσουμε με αυτό και ό,τι γίνει! Και το θαύμα μας έγινε! Περιμένουμε τώρα το μωράκι μας! Μπορεί να είμασταν τυχεροί, μπορεί να είχε έρθει η ώρα, δεν ξέρω! Όταν είδαμε τη χοριακή δεν το πιστεύαμε! Εγώ νόμιζα ότι αδιαθετούσα! Αφού τα καταφέραμε εμείς με αυτές τις δυσκολίες, θα τα καταφέρετε κι εσείς στα σίγουρα! 🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/4/2024 at 2:52 ΜΜ, ο/η nanouko είπε:

γεια σας κορίτσια! Μοιράζομαι μαζί σας την ιστορία μου για να σας εμψυχώσω, όπως έπαιρνα κι εγώ κουράγιο από τις άλλες κοπέλες όταν προσπαθούσαμε για εγκυμοσύνη! Εμείς προσπαθούσαμε για ένα χρόνο περίπου αλλά επειδή είχαμε κάποια θεματάκια, χαμηλές τιμές στο σπέρμα και βλέπαμε ότι κι εμένα όλο και αυξανότανε η fsh, παρότι είχα καλό απόθεμα στις ωοθήκες, προχωρήσαμε σε εξωσωματική! Οι ηλικίες μας 33 και 37. Μην τα πολυλογώ, στην ωοληψία μόνο ένα ωάριο από τα πολλά ήταν προς γονιμοποίηση, τα υπόλοιπα όλα μικρούλια! Λέμε θα το ρισκάρουμε, θα προχωρήσουμε με αυτό και ό,τι γίνει! Και το θαύμα μας έγινε! Περιμένουμε τώρα το μωράκι μας! Μπορεί να είμασταν τυχεροί, μπορεί να είχε έρθει η ώρα, δεν ξέρω! Όταν είδαμε τη χοριακή δεν το πιστεύαμε! Εγώ νόμιζα ότι αδιαθετούσα! Αφού τα καταφέραμε εμείς με αυτές τις δυσκολίες, θα τα καταφέρετε κι εσείς στα σίγουρα! 🙂🙂

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!! με το καλο να ερθει το μωρακι σας γερο στην αγκαλια σας!!!! 🙏🥰🤰❤️

το μηνυμα σου μας εμψυχωνει πολυ!!! παντα υπαρχει ελπίδα αρκει να μην χανουμε την πίστη μας!!! 

να μπαινεις να μας γραφεις τα νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!! με το καλο να ερθει το μωρακι σας γερο στην αγκαλια σας!!!! 🙏🥰🤰❤️

το μηνυμα σου μας εμψυχωνει πολυ!!! παντα υπαρχει ελπίδα αρκει να μην χανουμε την πίστη μας!!! 

να μπαινεις να μας γραφεις τα νεα σου!!!

Ευχαριστώ καλή μου!! Και στα δικά σου να ευχηθώ αν δεν είσαι ήδη εγκυούλα!! Ναι, θα σας γράφω!! Έχετε πολύ ωραίες ομαδούλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου αγαπημένα την κάναμε την εμβρυομεταφορά μας τη Δευτέρα και όλα πήγαν πολύ καλά!

Είμαι θετική και αισιόδοξη...!✌️💪 Κάνω ότι μπορώ να είμαι χαλαρή αυτές τις μέρες και ελπίζω για το καλύτερο!!!

Βάλαμε 3 εμβρυάκια❤️ για να αυξήσουμε τις πιθανότητες και το άλλο Σάββατο έχουμε το τεστ!!!

Το πιστεύω ότι θα τα καταφέρουμε αυτή τη φορά!!!❤️ Εύχομαι το καλύτερο για όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα την κάναμε την εμβρυομεταφορά μας τη Δευτέρα και όλα πήγαν πολύ καλά!

Είμαι θετική και αισιόδοξη...!✌️💪 Κάνω ότι μπορώ να είμαι χαλαρή αυτές τις μέρες και ελπίζω για το καλύτερο!!!

Βάλαμε 3 εμβρυάκια❤️ για να αυξήσουμε τις πιθανότητες και το άλλο Σάββατο έχουμε το τεστ!!!

Το πιστεύω ότι θα τα καταφέρουμε αυτή τη φορά!!!❤️ Εύχομαι το καλύτερο για όλες μας!!!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Με το καλό!! Να ρωτησω κάτι αν γνωρίζει κάποια; Το έχω απορία!! Πριν την ΕΤ με κατεψυγμένα ωάρια, οι ορμόνες τί τιμές πρέπει να έχουν για να είναι οκ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα την κάναμε την εμβρυομεταφορά μας τη Δευτέρα και όλα πήγαν πολύ καλά!

Είμαι θετική και αισιόδοξη...!✌️💪 Κάνω ότι μπορώ να είμαι χαλαρή αυτές τις μέρες και ελπίζω για το καλύτερο!!!

Βάλαμε 3 εμβρυάκια❤️ για να αυξήσουμε τις πιθανότητες και το άλλο Σάββατο έχουμε το τεστ!!!

Το πιστεύω ότι θα τα καταφέρουμε αυτή τη φορά!!!❤️ Εύχομαι το καλύτερο για όλες μας!!!

Μπράβο κορίτσι μου!!! Εύχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακη ♥️ θα τα καταφέρετε!!! Κ με 3 εμβρυακια πιο πολλές πιθανότητες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα την κάναμε την εμβρυομεταφορά μας τη Δευτέρα και όλα πήγαν πολύ καλά!

Είμαι θετική και αισιόδοξη...!✌️💪 Κάνω ότι μπορώ να είμαι χαλαρή αυτές τις μέρες και ελπίζω για το καλύτερο!!!

Βάλαμε 3 εμβρυάκια❤️ για να αυξήσουμε τις πιθανότητες και το άλλο Σάββατο έχουμε το τεστ!!!

Το πιστεύω ότι θα τα καταφέρουμε αυτή τη φορά!!!❤️ Εύχομαι το καλύτερο για όλες μας!!!

Λιλή μου καλή επιτυχία!!!!!!!!!!!!! Θα τα καταφέρετε ναι! ! Καλή δύναμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

@elissavet90μου ξεκινησες προετοιμασια για ετ;;

Γεια σου Αντωνία μου!! Ναι ξεκίνησα με τις Arvekap και περιμένω την περίοδο για να μου πει ο γιατρός πώς συνεχίζουμε. Μετά το Πάσχα θα γίνει η ΕΤ! Ανυπομονώ! Εσύ τι κάνεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα την κάναμε την εμβρυομεταφορά μας τη Δευτέρα και όλα πήγαν πολύ καλά!

Είμαι θετική και αισιόδοξη...!✌️💪 Κάνω ότι μπορώ να είμαι χαλαρή αυτές τις μέρες και ελπίζω για το καλύτερο!!!

Βάλαμε 3 εμβρυάκια❤️ για να αυξήσουμε τις πιθανότητες και το άλλο Σάββατο έχουμε το τεστ!!!

Το πιστεύω ότι θα τα καταφέρουμε αυτή τη φορά!!!❤️ Εύχομαι το καλύτερο για όλες μας!!!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου ❤️❤️❤️Εύχομαι ότι καλύτερο και να πάνε όλα όπως τα θέλετε.Κι εγώ μετά το Πάσχα θα κάνω Ετ.Δυο θα βάλουμε κι αυτή την φορά.😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marilouu είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου ❤️❤️❤️Εύχομαι ότι καλύτερο και να πάνε όλα όπως τα θέλετε.Κι εγώ μετά το Πάσχα θα κάνω Ετ.Δυο θα βάλουμε κι αυτή την φορά.😃

Μαζί θα είμαστε!! Εγώ μάλλον ένα, μιας και είναι ελεγμένα πια, δεν ξέρω να δω τι θα μου πει και ο γιατρός. Πάντως ένα θα ήθελα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Μαζί θα είμαστε!! Εγώ μάλλον ένα, μιας και είναι ελεγμένα πια, δεν ξέρω να δω τι θα μου πει και ο γιατρός. Πάντως ένα θα ήθελα..

Τέλεια κορίτσι μου ❤️ Κοίτα και την πρώτη φορά και τώρα πάμε με δύο για να αυξήσουμε τις πιθανότητες.Παντα υπάρχει το άγχος για δίδυμα αλλά μετά την απογοήτευση και την στεναχώρια που πήρα με την απόξεση τον Ιανουάριο ας είναι δύο και να είναι γερά.Πλεον δεν με το σκέφτομαι...Μακάρι να πετύχει🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα την κάναμε την εμβρυομεταφορά μας τη Δευτέρα και όλα πήγαν πολύ καλά!

Είμαι θετική και αισιόδοξη...!✌️💪 Κάνω ότι μπορώ να είμαι χαλαρή αυτές τις μέρες και ελπίζω για το καλύτερο!!!

Βάλαμε 3 εμβρυάκια❤️ για να αυξήσουμε τις πιθανότητες και το άλλο Σάββατο έχουμε το τεστ!!!

Το πιστεύω ότι θα τα καταφέρουμε αυτή τη φορά!!!❤️ Εύχομαι το καλύτερο για όλες μας!!!

Λιλη μου ποσο χαιρομαι μ τα νεα σας!!! Κ η καλη ψυχολογια παντα βοηθαει!!! 🥰🥰🥰

ειμαι σιγουρη οτι θα πετυχετε!!! Θα αγωνιουμε μαζι σας γ τη θετικη χοριακη!!! Με το καλο ολα!!! ❤️🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Γεια σου Αντωνία μου!! Ναι ξεκίνησα με τις Arvekap και περιμένω την περίοδο για να μου πει ο γιατρός πώς συνεχίζουμε. Μετά το Πάσχα θα γίνει η ΕΤ! Ανυπομονώ! Εσύ τι κάνεις???

Με το καλο Ελισσαβετ μου!! 🥰 λογικο να ανυπομονεις... θα περασετε ενα χαλαρο Πασχα κ του χρονου μ το καλο θα ειστε 3 ή 4!!!! Ολα ν πανε κατ'ευχην!!

Εγω στην αγωνια... καναμε την ωοληψια το Σαββατο κ πηραμε 12 ωαρια... αυριο θ ξερουμε αν εχουμε βλαστοκυστες... αυτη η αναμονη σκοτωνει... 😵💫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Εύχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακη ♥️ θα τα καταφέρετε!!! Κ με 3 εμβρυακια πιο πολλές πιθανότητες!!! 

Εσυ κοριτσι μου πως εισαι;; πως περνανε οι μερες;; σε σκεφτομουν... 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Τέλεια κορίτσι μου ❤️ Κοίτα και την πρώτη φορά και τώρα πάμε με δύο για να αυξήσουμε τις πιθανότητες.Παντα υπάρχει το άγχος για δίδυμα αλλά μετά την απογοήτευση και την στεναχώρια που πήρα με την απόξεση τον Ιανουάριο ας είναι δύο και να είναι γερά.Πλεον δεν με το σκέφτομαι...Μακάρι να πετύχει🙏

Έχεις δίκιο μωρέ.. καθετί που περνάμε, μας δίνει και ένα άλλο μάθημα, κι ένα νέο τρόπο σκέψης και αντιμετώπισης των πραγμάτων..Στο εύχομαι κι εγώ!!! Καλή μας επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...