Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 45 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

Eχει τύχει σε κάποια να έχει ωορρηξία ακριβώς τη στιγμή της ωοληψίας και να χάσει τα ωάρια?  Τη μια στιγμή να είναι εκεί στον υπέρηχο κα την άλλη να έχουν εξαφανιστεί? Αυτό μου συνέβηκε σήμερα και είμαι να σκάσω.

Δεν κάνατε την ovitrelle πριν 36 ώρες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nicol🦩 είπε:

Κορίτσια 256 η χοριακή! Πριν μίση ωρα μ απάντησε. Σας ευχαριστώ πολυ για την στήριξης σας.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου♥️🥳🤰 καλή εγκυμοσύνη να έχεις κ μόνο χαρές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!!! Ελπίζω να ειστε ολες καλα!!!!

Εμεις σμρ περάσαμε επιτροπη και εγκριθήκαμε!!!!! 🎉🎉🎉🎉

Ανυπομονώ να ξεκινήσουμε!!!! 😁

Τέλεια νέα!!! Καλή αρχή Αντωνία μου!!!!🙏♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ELENNA11 είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Χίλια ΜΠΡΑΒΟ!!!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Συγχαρητήρια 😃😃❤️❤️ Όλα να πάνε καλά!!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η elissavet90 είπε:

Υπέροχαααααααααααα!!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια ρε κορίτσι μου!Χάρηκα πάρα πολύ αλήθεια!!! Εύχομαι μόνο χαρές από δω και πέρα!!!

 

στις πριν 45 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Συγχαρητήριαααααα!!! Καλούς διπλασιασμούς!!❤️💙

Κορίτσια μ σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ μέσα απο την καρδιά μ. Εύχομαι το 24 να έχουμε όλες τα μωράκια μας 🙏👶🏻🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η blueocean είπε:

Eχει τύχει σε κάποια να έχει ωορρηξία ακριβώς τη στιγμή της ωοληψίας και να χάσει τα ωάρια?  Τη μια στιγμή να είναι εκεί στον υπέρηχο κα την άλλη να έχουν εξαφανιστεί? Αυτό μου συνέβηκε σήμερα και είμαι να σκάσω.

Ωχ κορίτσι μου λυπάμαι... Μου είχε περάσει από τη σκέψη όταν ήταν να κάνω την ωοληψια κ μου είχαν πει ότι λόγω της ένεσης που μου είπαν να κάνω πιο πριν δεν θα γινόταν ωορηξια μέχρι να τα πάρουν... Τι σου είπε ο γιατρός σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Τέλεια νέα!!! Καλή αρχή Αντωνία μου!!!!🙏♥️

Ευχαριστω πολυ cat μου!!!! ❤️ εσυ ποτε με το καλο θα κανεις την ετ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η agapi82 είπε:

Συγχαρητήρια! Όλα θα πάνε καλά. Χαλάρωσε τώρα και απόλαυσε το ταξίδι 

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου♥️🥳🤰 καλή εγκυμοσύνη να έχεις κ μόνο χαρές!!!

Κορίτσια σας ευχαριστω πολύ🙏 ευχομαι μεσα απο την ψυχη μ να ειστε οι επόμενες. 🤰🌈🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nicol🦩 είπε:

Κορίτσια 256 η χοριακή! Πριν μίση ωρα μ απάντησε. Σας ευχαριστώ πολυ για την στήριξης σας.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Νικολ μου τα ειπαμε και prive εμεις!!!!!!!

Συγχαρητηριααααααααα!!!!!!!!!!!!!! 🎉😍🤰💖 Η χαρα μου ειναι απιστευτη!!!!!!! Καλούς διπλασιασμούς να έχεις και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!! 🙏 το 2024 να γινει η καλυτερη χρονιά της ζωης σας!!!!!! 🥰 

Κοριτσάκι μ τα είπαμε κ πριν εμείς.😊🥰Είμαι σίγουρη πως ολα θα σ πανε καλά κ θα τα καταφέρεις… με τέτοιο αστέρι γιατρό π έχουμε. Λίγο έμεινε κ για σένα🙏🌈🤰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!!! Ελπίζω να ειστε ολες καλα!!!!

Εμεις σμρ περάσαμε επιτροπη και εγκριθήκαμε!!!!! 🎉🎉🎉🎉

Ανυπομονώ να ξεκινήσουμε!!!! 😁

Μπραβο Αντωνια!! Αντε, καλή αρχή και καλη επιτυχια σε όλα!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η RAM21 είπε:

Μπραβο Αντωνια!! Αντε, καλή αρχή και καλη επιτυχια σε όλα!❤️

Ευχαριστω κοριτσι μου!!! ❤️

ευχομαι και σ εσας να ερθει το 2ο κουκουνι σας συντομα και χωρις αλλη ταλαιπωρια!! 🙏😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

Κορίτσια 256 η χοριακή! Πριν μίση ωρα μ απάντησε. Σας ευχαριστώ πολυ για την στήριξης σας.

Συγχαρητήρια!!! Πολυ καλη η χοριακη σου! Χάρηκα πολύ που τα κατάφερες Νικολ! Να έχεις μια ανέμελη εγκυμοσύνη και να πάνε όλα μα όλα καλά!! ❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η blueocean είπε:

Eχει τύχει σε κάποια να έχει ωορρηξία ακριβώς τη στιγμή της ωοληψίας και να χάσει τα ωάρια?  Τη μια στιγμή να είναι εκεί στον υπέρηχο κα την άλλη να έχουν εξαφανιστεί? Αυτό μου συνέβηκε σήμερα και είμαι να σκάσω.

Γειά σου. Σε φυσικό κύκλο μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο, να κάνεις ovitrelle 36 ώρες πριν και να μην το προλάβεις. Αλλα σε κανονική διέγερση με περισσότερα ωάρια δύσκολο μου φαίνεται να τα χάσεις όλα. Πόσα έχασες δλδ?

Προσωπικά μου έχει συμβεί σε προσπάθεια με φυσικό να έχω κάνει ovitrelle Τετάρτη βράδυ και Παρασκευή πρωί που πηγα για ωοληψια στις 8, μου ειπε ότι λιγες ωρες πριν ειχε σκάσει. Αλλα αυτί που λες, ακραίο μου φαίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

Κορίτσια 256 η χοριακή! Πριν μίση ωρα μ απάντησε. Σας ευχαριστώ πολυ για την στήριξης σας.

Αχ Νικόλ μου! Η χαρά σου είναι και δική μας!❤️🎉 Πολλά συγχαρητήρια φίλη μου! Να έχεις μια ανέφελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!🙏🙏🙏 Το μωράκι σου έρχεται!!!👶🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!!! Ελπίζω να ειστε ολες καλα!!!!

Εμεις σμρ περάσαμε επιτροπη και εγκριθήκαμε!!!!! 🎉🎉🎉🎉

Ανυπομονώ να ξεκινήσουμε!!!! 😁

Συγχαρητήρια Αντωνία μου! Καλή αρχή 👶!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η agapi82 είπε:

Δεν κάνατε την ovitrelle πριν 36 ώρες; 

ναι, την έκανα ακριβ΄΄΄ώς την ωρα που μου είχε πει η γιατρός . Δεν καταλαβαίνω τι πήγε λάθος. Τρια ωάρια είχα ολά κ όλα αλλα τα χάσαμε στο τσακ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η RAM21 είπε:

Γειά σου. Σε φυσικό κύκλο μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο, να κάνεις ovitrelle 36 ώρες πριν και να μην το προλάβεις. Αλλα σε κανονική διέγερση με περισσότερα ωάρια δύσκολο μου φαίνεται να τα χάσεις όλα. Πόσα έχασες δλδ?

Προσωπικά μου έχει συμβεί σε προσπάθεια με φυσικό να έχω κάνει ovitrelle Τετάρτη βράδυ και Παρασκευή πρωί που πηγα για ωοληψια στις 8, μου ειπε ότι λιγες ωρες πριν ειχε σκάσει. Αλλα αυτί που λες, ακραίο μου φαίνεται...

Αποφασίσαμε να μου έδινε μικρότερη δόση φαρμάκων για να ποντάρουμε σε ποιότητα και όχι σε ποσότητα γιατί αυτή είναι η τέταρτη μου προσπάθεια. Εκανα την ένεση την ΄ώρα που μου είχε πει, είχα τρια ωάρια τα είδαμε στον υπέρηχο πριν τα πάρει και μετά όταν με ξύπνησαν μου είπαν ότι την ωρα που πήγε να τα τραβήξει, έσπασαν. Δηλαδ΄ή αν ξεκινο΄΄ύσαν την ωοληψια δεκα λεπτα νωρίτερα θα τα έπερναν. Δεν ξέρω τι να πω είναι σαμπως και κάποιος παίζει με τον πόνο μου και τον κόπο μου. Το χειρότερο είναι οτι αυτή τη φορά ήμουν πολύ αισιόδοξη και πίστεψα οτι θα γινόταν.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilly1984 είπε:

Συγχαρητήρια Αντωνία μου! Καλή αρχή 👶!

Ευχαριστω Λιλη μου!!!! ❤️ με το καλο να κανεις την ετ σου κ ν ερθει η θετικη χοριακη!!!! 🙏🧿😁🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Ωχ κορίτσι μου λυπάμαι... Μου είχε περάσει από τη σκέψη όταν ήταν να κάνω την ωοληψια κ μου είχαν πει ότι λόγω της ένεσης που μου είπαν να κάνω πιο πριν δεν θα γινόταν ωορηξια μέχρι να τα πάρουν... Τι σου είπε ο γιατρός σου? 

οτι μπορει να συμβεί με την απότομη άνοδο της LH και οτι ειναι πιο συχνό σε ατομα της ηλικίας μου...40 χρονων και κατι δυστυχώς. Αν και με την ενεση πιστευως οτι δεν θα έπρεπε να συμβεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η RAM21 είπε:

Συγχαρητήρια!!! Πολυ καλη η χοριακη σου! Χάρηκα πολύ που τα κατάφερες Νικολ! Να έχεις μια ανέμελη εγκυμοσύνη και να πάνε όλα μα όλα καλά!! ❤️👶

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Αχ Νικόλ μου! Η χαρά σου είναι και δική μας!❤️🎉 Πολλά συγχαρητήρια φίλη μου! Να έχεις μια ανέφελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!🙏🙏🙏 Το μωράκι σου έρχεται!!!👶🥰

Σας ευχαριστώ κορίτσια μ… με συγκινείται🥰🙏

εύχομαι  να τα καταφέρετε σύντομα κ να ειμαστε εδω να πανηγυρίζουμε τος δικές σας εγκυμοσύνες 🙏🎉🤞

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας και πολύ καλή επιτυχία σε όλες που προσπαθείτε για ένα ή και δύο 🤞🤞μπεμπακια. Βρε κορίτσια πολύ ενημερωμένες είστε και ξέρετε απ' έξω όλη τη διαδικασία, σας θαυμάζω. Εγώ ξεκινάω αύριο και είμαι πλήρως πελαγωμενη. Διαβάζω κ ξαναδιαβάζω και θέλω να τα κάνω όλα σωστά κ φοβάμαι. Πραγματικά οι ενέσεις νιώθω ότι με αγχώνουν απίστευτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η blueocean είπε:

Αποφασίσαμε να μου έδινε μικρότερη δόση φαρμάκων για να ποντάρουμε σε ποιότητα και όχι σε ποσότητα γιατί αυτή είναι η τέταρτη μου προσπάθεια. Εκανα την ένεση την ΄ώρα που μου είχε πει, είχα τρια ωάρια τα είδαμε στον υπέρηχο πριν τα πάρει και μετά όταν με ξύπνησαν μου είπαν ότι την ωρα που πήγε να τα τραβήξει, έσπασαν. Δηλαδ΄ή αν ξεκινο΄΄ύσαν την ωοληψια δεκα λεπτα νωρίτερα θα τα έπερναν. Δεν ξέρω τι να πω είναι σαμπως και κάποιος παίζει με τον πόνο μου και τον κόπο μου. Το χειρότερο είναι οτι αυτή τη φορά ήμουν πολύ αισιόδοξη και πίστεψα οτι θα γινόταν.  

Τέταρτη προσπάθεια...Πωπω κοπέλα μου, δεν ξέρω τι να σου πω για να σε παρηγορήσω.😞 Λυπάμαι πολύ πραγματικά. Στις προηγούμενες πήρε ωάρια κανονικά, αλλά δεν πέτυχαν οι εμφυτεύσεις; Αυτό που περιγράφεις δεν το έχω ξανακούσει. Και μοιραία με βάζει σε υποψίες για τον γιατρό σου και πόσο καλά ήξερε να κάνει την ωοληψία. Γιατί καλά να χάσει ένα. Συμβαίνει. Ακόμα και με την ακραία ατυχία να σπάσει λίγο πριν το τραβήξει. Αλλά τρία;; Να σπάσουν όλα την ίδια ώρα; Κάτι δεν μου κολλάει. 

Στον τελευταίο υπέρηχο σου είπε πόσα χιλιοστά είχαν φτάσει; Μήπως τα άφησε και μεγάλωσαν πολύ. Και μόλις τα τράβηξε έσπασαν;;                             

Ναι, η LH μας φταίει...😠

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η RAM21 είπε:

Τέταρτη προσπάθεια...Πωπω κοπέλα μου, δεν ξέρω τι να σου πω για να σε παρηγορήσω.😞 Λυπάμαι πολύ πραγματικά. Στις προηγούμενες πήρε ωάρια κανονικά, αλλά δεν πέτυχαν οι εμφυτεύσεις; Αυτό που περιγράφεις δεν το έχω ξανακούσει. Και μοιραία με βάζει σε υποψίες για τον γιατρό σου και πόσο καλά ήξερε να κάνει την ωοληψία. Γιατί καλά να χάσει ένα. Συμβαίνει. Ακόμα και με την ακραία ατυχία να σπάσει λίγο πριν το τραβήξει. Αλλά τρία;; Να σπάσουν όλα την ίδια ώρα; Κάτι δεν μου κολλάει. 

Στον τελευταίο υπέρηχο σου είπε πόσα χιλιοστά είχαν φτάσει; Μήπως τα άφησε και μεγάλωσαν πολύ. Και μόλις τα τράβηξε έσπασαν;;                             

Ναι, η LH μας φταίει...😠

Δεν ξερω και γω τι να σκεφτω πραγματικα.........ειμαι χαλια. Στις προηγουμενες ειχα περιπου 8 ωαρια αλλα μονο ενα δυο γινονταν βλαστοκυστες και δυστυχως δεν πετυχαινε η εμφυτευση. Το θεμα μας ειναι το σπερμα.  Στην τριτη προσπαθεια πεντε ωαρια δεν προχωρησε κανενα να γινει βλαστοκυστη, αλλαξα κεντρο και γιατρο και τωρα αυτό. Τωρα μου πρότεινε τους φυσικούς κύκλους θα με παρει να μιλησουμε οταν ειμαι πιο ΄ήρεμη. Και να πεις οτι δεν εκανα αυτα που μου ειπε...τη μια στιγμη ηταν εκει και την αλλη χαθηκαν? Δεν μπορω να πω οτι ειναι απειρη γιατρος ξερω ατομα που εχουν πετυχει κοντά της αλλα ναι και σε μενα κατι δεν κολλάει. Τοση γκαντεμιά???? Το ενα ηταν 18mm την Παρασκευη και τα αλλα δυο ηταν μικρά 10mm και 13mm οποτε συνεχισα διεγερση παρασκευη και σαββατο και την κυριακη το βραδυ εβαλα την 36αωρη. Ειμαι να σκασω αληθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

Δεν ξερω και γω τι να σκεφτω πραγματικα.........ειμαι χαλια. Στις προηγουμενες ειχα περιπου 8 ωαρια αλλα μονο ενα δυο γινονταν βλαστοκυστες και δυστυχως δεν πετυχαινε η εμφυτευση. Το θεμα μας ειναι το σπερμα.  Στην τριτη προσπαθεια πεντε ωαρια δεν προχωρησε κανενα να γινει βλαστοκυστη, αλλαξα κεντρο και γιατρο και τωρα αυτό. Τωρα μου πρότεινε τους φυσικούς κύκλους θα με παρει να μιλησουμε οταν ειμαι πιο ΄ήρεμη. Και να πεις οτι δεν εκανα αυτα που μου ειπε...τη μια στιγμη ηταν εκει και την αλλη χαθηκαν? Δεν μπορω να πω οτι ειναι απειρη γιατρος ξερω ατομα που εχουν πετυχει κοντά της αλλα ναι και σε μενα κατι δεν κολλάει. Τοση γκαντεμιά???? Το ενα ηταν 18mm την Παρασκευη και τα αλλα δυο ηταν μικρά 10mm και 13mm οποτε συνεχισα διεγερση παρασκευη και σα

Πραγματικά δεν ξέρω τι να σου πω. Εχω ακούσει ότι μπορεί να συμβεί. Ηρέμησε για να σκεφτείς λογικά ποια θα είναι τα επόμενα βήματα σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

Δεν ξερω και γω τι να σκεφτω πραγματικα.........ειμαι χαλια. Στις προηγουμενες ειχα περιπου 8 ωαρια αλλα μονο ενα δυο γινονταν βλαστοκυστες και δυστυχως δεν πετυχαινε η εμφυτευση. Το θεμα μας ειναι το σπερμα.  Στην τριτη προσπαθεια πεντε ωαρια δεν προχωρησε κανενα να γινει βλαστοκυστη, αλλαξα κεντρο και γιατρο και τωρα αυτό. Τωρα μου πρότεινε τους φυσικούς κύκλους θα με παρει να μιλησουμε οταν ειμαι πιο ΄ήρεμη. Και να πεις οτι δεν εκανα αυτα που μου ειπε...τη μια στιγμη ηταν εκει και την αλλη χαθηκαν? Δεν μπορω να πω οτι ειναι απειρη γιατρος ξερω ατομα που εχουν πετυχει κοντά της αλλα ναι και σε μενα κατι δεν κολλάει. Τοση γκαντεμιά???? Το ενα ηταν 18mm την Παρασκευη και τα αλλα δυο ηταν μικρά 10mm και 13mm οποτε συνεχισα διεγερση παρασκευη και σαββατο και την κυριακη το βραδυ εβαλα την 36αωρη. Ειμαι να σκασω αληθεια.

Να σου πω κάτι, χωρίς να ξέρω, γιατρός δεν είμαι, απ' τα λίγα που έχω ζήσει. Ωάρια 10 και 13mm την Παρασκευή, δεν μπορεί να τα πάρει την Τρίτη. Είναι πολύ μικρά και δεν προλαβαίνουν να μεγαλώσουν. Το 18ρι ενδεχομένως ναι. Πήγε γι' αυτό, μήπως και τα άλλα έχουν μεγαλώσει κάπως. Αλλά θα ήταν πιο τίμιο να σου πει ότι πάμε για το ένα και βλέπουμε.

Δεν ξέρω τι μονάδες έκανες και με τι ρυθμό μεγαλώνουν τα ωάρια γενικότερα, αλλά εγώ θυμάμαι πολύ καθαρά στην τελευταία μου διέγερση το φθινόπωρο να έχω δύο ωάρια 13mm Παρασκευή κι εγώ και μου τα πήρε την επόμενη Παρασκευή νομίζω 21-22mm, εκεί κάπου. Με συντηρητικό πρωτόκολλο 150 μονάδες και ανταγωνιστές, για να τα κρατήσουμε. Με κάθε επιφύλαξη επαναλαμβάνω, γιατροί δεν είμαστε. Αλλά δεν βλέπω να μπορούσε να τα πάρει και τα τρία στην ίδια ωοληψία.

Ψυχραιμία κορίτσι μου. Έχεις δίκιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...