Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2024


Recommended Posts

στις πριν 20 ώρες, ο/η AvocadoMama είπε:

Καλησπέρα σε όλες,

Διανύω κι εγώ την 7η εβδομάδα (6 εβδομάδες + 2 ημέρες). Δυστυχώς κατά τον πρώτο υπέρηχο είχα λίγο καφέ αίμα κι έτσι η γιατρός συνέστησε ξεκούραση και utrogestan. Έχω μεγάλο άγχος να πάνε όλα καλά. Εννοείται ότι αναβάλαμε διακοπές κτλ.

Κατά τα λοιπά, ξεκινήσαμε με χοριακή 98 (τρεις μέρες πριν την καθυστέρηση), που εκτοξεύτηκε στις 16500 τη δέκατη μέρα της καθυστέρησης. Δυο μέρες μετά ήταν στο 26700, ωστόσο, δηλαδή δεν διπλασιάστηκε. Σε συνδυασμό με το λίγο καφέ αίμα έχω θορυβηθεί. Καμία άλλη με παρόμοια εμπειρία;

Καλησπέρα κορίτσι μου,

Αρχικά με το καλό!!Μπερδευτηκα λιγακι έκανες 2 μέρες πριν την καθυστέρηση και ήταν 98? Και μετά ξανά έκανες από 10 μέρες?όσο για το αίμα αν σε ενημέρωσε ο γιατρός ότι είναι οκ δεν νομίζω ότι πρέπει να ανησυχείς, να έχεις θετική σκέψη όλα καλά θα πανε🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η AvocadoMama είπε:

Καλησπέρα σε όλες,

Διανύω κι εγώ την 7η εβδομάδα (6 εβδομάδες + 2 ημέρες). Δυστυχώς κατά τον πρώτο υπέρηχο είχα λίγο καφέ αίμα κι έτσι η γιατρός συνέστησε ξεκούραση και utrogestan. Έχω μεγάλο άγχος να πάνε όλα καλά. Εννοείται ότι αναβάλαμε διακοπές κτλ.

Κατά τα λοιπά, ξεκινήσαμε με χοριακή 98 (τρεις μέρες πριν την καθυστέρηση), που εκτοξεύτηκε στις 16500 τη δέκατη μέρα της καθυστέρησης. Δυο μέρες μετά ήταν στο 26700, ωστόσο, δηλαδή δεν διπλασιάστηκε. Σε συνδυασμό με το λίγο καφέ αίμα έχω θορυβηθεί. Καμία άλλη με παρόμοια εμπειρία;

Με το καλό.  Αρχικά η χορικη μετά δεν διπλασιαζετε και όταν υπάρχει υπέρηχος πιυ φαίνεται εμβρυο κτλ δεν βλέπουμε καθόλου τη χοριακή.  Το αίμα μετά τον υπερηχο ειδικά το καφέ μπορεί να είναι απ τον τράχηλο που γίνεται η εξέταση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/7/2023 at 12:12 ΜΜ, ο/η stellampoumpou είπε:

Κοριτσι τελικα φάνηκε μια μικρη αποκολληση...ξαπλα utrogestan κ υπομονη...ελπιζω μεχρι τον αλλο μηνα που εχω ραντεβού να εχει απορροφηθει κ να πανε ολα καλα...εχω αγχωθει λιγο αλλα ελπιζω να πανε ολα 

Ολα καλα θα πάνε θα δεις !!!Έχεις κάποια βοήθεια με το παιδι?γιατί αυτό νομίζω είναι λίγο το δύσκολο κομμάτι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/7/2023 at 3:26 ΜΜ, ο/η Elleelef είπε:

Συγχαρητήρια!! Εύχομαι να πάνε όλα πολύ καλά!! Κι εγώ είχα αίμα στην εβδομάδα σου, μου έδωσε βέβαια κι ο γιατρός ενέσιμη προγεστερόνη. Συνέχισε το αίμα για 2-3 μέρες κι έκτοτε σταμάτησε μαχαίρι. Διάβαζα κιόλας online ότι πολλές φορές είναι φυσιολογικό το καφέ αίμα λόγω της εμφύτευσης. Επίσης δεν νομίζω ότι διπλασιάζεται η χοριακή καθαρά μαθηματικά. Δηλαδή μπορεί 1-2 μέρες να μην αυξηθεί πολύ και μετά να αυξηθεί απότομα. Δεν ξέρω, ο γιατρός μου δεν ασχολήθηκε καθόλου με αυτό το θέμα. Ήθελε μόνο να ακούμε καθαρά την καρδούλα του και μου έγραψε κάποιες εξετάσεις που θέλει να δούμε την Παρασκευή, καθώς και το αν μεγαλώνει φυσιολογικά το μωράκι. Θα σου έλεγα relax and enjoy! Κι ό,τι χρειάζεται να κάνεις, θα σου πει ο γιατρός. 

Εγώ ανησυχώ μόνο γιατί δεν μου φάνηκαν και τέλειες οι εξετάσεις μου, αλλά ελπίζω ότι όλα είναι διαχειρίσιμα.. Θα δείξει 

Σ'ευχαριστώ τόσο πολύ για το καθησυχαστικό σου μήνυμα! Όλα να πάνε τέλεια με το μικράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η AvocadoMama είπε:

Σ'ευχαριστώ τόσο πολύ για το καθησυχαστικό σου μήνυμα! Όλα να πάνε τέλεια με το μικράκι σου!

Σ' ευχαριστώ πολύ! Σε καταλαβαίνω! Είναι κι εσένα το πρώτο σου μωράκι; Ίσως σ'εμάς που δεν έχουμε ξαναζήσει κάτι παρόμοιο είναι τελείως πρωτόγνωρο. Τα άλλα κορίτσια όσο να 'ναι έχουν μια εμπειρία παραπάνω.

Εν τω μεταξύ κι εγώ ακύρωσα διακοπές και όχι μόνο.. ήταν αναπάντεχο 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/7/2023 at 4:21 ΜΜ, ο/η Natasha24 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου,

Αρχικά με το καλό!!Μπερδευτηκα λιγακι έκανες 2 μέρες πριν την καθυστέρηση και ήταν 98? Και μετά ξανά έκανες από 10 μέρες?όσο για το αίμα αν σε ενημέρωσε ο γιατρός ότι είναι οκ δεν νομίζω ότι πρέπει να ανησυχείς, να έχεις θετική σκέψη όλα καλά θα πανε🙏

Ναι, κι όμως! Ήταν 98 λιγο πριν την καθυστέρηση και μέσα σε 10-12 μέρες εκτοξεύτηκε. Η γυναικολόγος δεν ανησύχησε με αυτό. Μας είπε ωστόσο να έχουμε κατά νου το ενδεχόμενο... διδύμων. Στην οικογένεια του άνδρα μου έχουν όντως μερικά δίδυμα με φυσιολογική σύλληψη.

Παντως ο πρώτος υπέρηχος έδειξε έναν σάκο κι έναν λεκιθικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Elleelef είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ! Σε καταλαβαίνω! Είναι κι εσένα το πρώτο σου μωράκι; Ίσως σ'εμάς που δεν έχουμε ξαναζήσει κάτι παρόμοιο είναι τελείως πρωτόγνωρο. Τα άλλα κορίτσια όσο να 'ναι έχουν μια εμπειρία παραπάνω.

Εν τω μεταξύ κι εγώ ακύρωσα διακοπές και όχι μόνο.. ήταν αναπάντεχο 😊

Το πρώτο και αναπάντεχο και για εμάς 🙂 Όλα να βαίνουν καλώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/7/2023 at 5:03 ΜΜ, ο/η AvocadoMama είπε:

Ναι, κι όμως! Ήταν 98 λιγο πριν την καθυστέρηση και μέσα σε 10-12 μέρες εκτοξεύτηκε. Η γυναικολόγος δεν ανησύχησε με αυτό. Μας είπε ωστόσο να έχουμε κατά νου το ενδεχόμενο... διδύμων. Στην οικογένεια του άνδρα μου έχουν όντως μερικά δίδυμα με φυσιολογική σύλληψη.

Παντως ο πρώτος υπέρηχος έδειξε έναν σάκο κι έναν λεκιθικο.

Αααααα διδυμα εεε ??πωπω εγω θα παθω εγκεφαλικο αν ηξερα οτι εχω πιθανότητα γαι διδυμα χαχαχααχαχα σε τετοια περίπτωση θελεις βοηθεια πολυ,τα προτιμω ενα ενα την φορα🫠ενταξει αν ειδατε εναν σακο λογικα ενα μωρακι θα είναι..Σε ποια εβδομάδα είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παρακολουθώ ανά διαστήματα τα θέματα και τις εμπειρίες.

Είμαι κι εγώ έγκυος στον 2ο. Έχω ένα κοριτσάκι 3,5 χρονών. Αύριο θα μπω στην 10η εβδομάδα και σήμερα είδα ροζ υγρά, πήρα την γιατρό μου και μου είπε να πάρω utrogestan και ξεκούραση. Έχω λίγο επιβαρυμένο ιστορικό με μια αποβολή και αποκόλληση πλακούντα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη και έχω αγχωθει λίγο πάλι....να δούμε. Έχουμε ακούσει καρδιά και επίσκεψη έχω πάλι στις 27 του μηνός. Έχω τρελή ναυτία και κάνω εμετούς αλλά με έσωσε το nuperal , κάνει θαύματα αυτό το χάπι,και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη ήμουν έτσι, είμαι από τις τυχερές.....τι να πω.Ημερομηνία γεννησης μας έχει για 14 Φεβρουαρίου αλλά θα κάνω πάλι καισαρική οπότε θα αλλάξει η ημερομηνία.

Εύχομαι σε όλες μια καλή εγκυμοσύνη και να κρατήσουμε στην αγκαλια μας τα ζουζούνια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/7/2023 at 12:18 ΠΜ, ο/η Natasha24 είπε:

Αααααα διδυμα εεε ??πωπω εγω θα παθω εγκεφαλικο αν ηξερα οτι εχω πιθανότητα γαι διδυμα χαχαχααχαχα σε τετοια περίπτωση θελεις βοηθεια πολυ,τα προτιμω ενα ενα την φορα🫠ενταξει αν ειδατε εναν σακο λογικα ενα μωρακι θα είναι..Σε ποια εβδομάδα είσαι??

Να σου πω την αλήθεια, κι εμείς προτιμάμε να είναι ένα (φυσικά θα είμαστε χαρούμενοι σε κάθε περίπτωση). Είμαι στην 7η εβδομάδα+2 μέρες. Αν ήταν δύο θα είχαν φανεί λογικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Δήμητρα Ιωάννα είπε:

Γεια σας. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παρακολουθώ ανά διαστήματα τα θέματα και τις εμπειρίες.

Είμαι κι εγώ έγκυος στον 2ο. Έχω ένα κοριτσάκι 3,5 χρονών. Αύριο θα μπω στην 10η εβδομάδα και σήμερα είδα ροζ υγρά, πήρα την γιατρό μου και μου είπε να πάρω utrogestan και ξεκούραση. Έχω λίγο επιβαρυμένο ιστορικό με μια αποβολή και αποκόλληση πλακούντα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη και έχω αγχωθει λίγο πάλι....να δούμε. Έχουμε ακούσει καρδιά και επίσκεψη έχω πάλι στις 27 του μηνός. Έχω τρελή ναυτία και κάνω εμετούς αλλά με έσωσε το nuperal , κάνει θαύματα αυτό το χάπι,και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη ήμουν έτσι, είμαι από τις τυχερές.....τι να πω.Ημερομηνία γεννησης μας έχει για 14 Φεβρουαρίου αλλά θα κάνω πάλι καισαρική οπότε θα αλλάξει η ημερομηνία.

Εύχομαι σε όλες μια καλή εγκυμοσύνη και να κρατήσουμε στην αγκαλια μας τα ζουζούνια μας.

Καλώς ήρθες κορίτσι μου και με το καλό το μωράκι σου!!Και μένα το 2ο είναι,και εγώ έχω 1 αποβολη στο παρελθόν επίσης έχω ξεκινήσει εμετους🫣 και εμένα μου έδωσε το nuperal αλλά δεν εχω ξεκινήσει να το παίρνω γιατί μου είπε πως θέλει 4 την ημέρα και δεν πίνω εύκολα χαπια 🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η AvocadoMama είπε:

Να σου πω την αλήθεια, κι εμείς προτιμάμε να είναι ένα (φυσικά θα είμαστε χαρούμενοι σε κάθε περίπτωση). Είμαι στην 7η εβδομάδα+2 μέρες. Αν ήταν δύο θα είχαν φανεί λογικά. 

Εννοείται καλε και εγώ συμφωνώ, απλά λέω τι θα επέλεγα αν είχα αυτή την δυνατότητα 🫣Έχεις κάποιο συμπτωμα??Θύμισε μου καρδούλα δεν έχεις ακούσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι μου και με το καλό το μωράκι σου!!Και μένα το 2ο είναι,και εγώ έχω 1 αποβολη στο παρελθόν επίσης έχω ξεκινήσει εμετους🫣 και εμένα μου έδωσε το nuperal αλλά δεν εχω ξεκινήσει να το παίρνω γιατί μου είπε πως θέλει 4 την ημέρα και δεν πίνω εύκολα χαπια 🤣

 

Ευχαριστώ πολύ! Ναι η αλήθεια είναι πως ειδικά το βράδυ είναι δυο μαζί. Κι εγώ δεν μπορώ καθόλου τα χάπια αλλά αυτά κατεβαίνουν πολύ εύκολα, όχι με νερό.... πίνω ice tea. Από τα υπόλοιπα το σίδηρο,το μαγνησιο δεν μπορώ ούτε τα υγρά ούτε τα χάπια. Ειδικά σε σίδηρο ακριβοπληρωσα και αυτό που είναι σε σπρέι και έκανα αμέσως εμετό,η γεύση μου ήρθε απαίσια. Γενικά και στις δυο εγκυμοσύνες μου με ενοχλούν πολλές μυρωδιές και γεύσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Δήμητρα Ιωάννα είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Ναι η αλήθεια είναι πως ειδικά το βράδυ είναι δυο μαζί. Κι εγώ δεν μπορώ καθόλου τα χάπια αλλά αυτά κατεβαίνουν πολύ εύκολα, όχι με νερό.... πίνω ice tea. Από τα υπόλοιπα το σίδηρο,το μαγνησιο δεν μπορώ ούτε τα υγρά ούτε τα χάπια. Ειδικά σε σίδηρο ακριβοπληρωσα και αυτό που είναι σε σπρέι και έκανα αμέσως εμετό,η γεύση μου ήρθε απαίσια. Γενικά και στις δυο εγκυμοσύνες μου με ενοχλούν πολλές μυρωδιές και γεύσεις.

Ααα δικιά μου είσαι εσύ καλε🤣🤣🤣🤣 Και εγώ έχω θεμα με τις μυρωδιές πολύ έντονο!!Γενικά έχω πολύ αναγούλα και εμετούς σε βαθμό που ούτε νερό δεν μπορώ να πιω,επίσης έχω ξεκινήσει και δυσκοιλιοτητα ίσως επειδή δεν πίνω καφέ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Ααα δικιά μου είσαι εσύ καλε🤣🤣🤣🤣 Και εγώ έχω θεμα με τις μυρωδιές πολύ έντονο!!Γενικά έχω πολύ αναγούλα και εμετούς σε βαθμό που ούτε νερό δεν μπορώ να πιω,επίσης έχω ξεκινήσει και δυσκοιλιοτητα ίσως επειδή δεν πίνω καφέ..

Οπότε δεν είμαι μόνη μου σ' αυτά, κι εγώ τα ίδια κορίτσια!! Δεν μπορώ να μου μυρίζουν πράγματα!! Αφού έχω αρχίσει να ζηλεύω τον άντρα μου που μετά από covid που πέρασε, έχει σχεδόν χάσει την όσφρησή του. Ξέρετε αν με το τέλος και του 3ου μήνα φεύγουν αυτά τα συμπτώματα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Elleelef είπε:

Οπότε δεν είμαι μόνη μου σ' αυτά, κι εγώ τα ίδια κορίτσια!! Δεν μπορώ να μου μυρίζουν πράγματα!! Αφού έχω αρχίσει να ζηλεύω τον άντρα μου που μετά από covid που πέρασε, έχει σχεδόν χάσει την όσφρησή του. Ξέρετε αν με το τέλος και του 3ου μήνα φεύγουν αυτά τα συμπτώματα;;

Κοίτα είναι ανάλογα την καθε εγκυμοσυνη,εμένα στο 1ο μου παιδι ήμουν έτσι έως τον 5ο!Αυτό θα φανει στην πορεία πιστευω,το πως θα εξελιχθεί!!ας σκεφτούμε θετικα💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/7/2023 at 4:42 ΜΜ, ο/η Natasha24 είπε:

Εννοείται καλε και εγώ συμφωνώ, απλά λέω τι θα επέλεγα αν είχα αυτή την δυνατότητα 🫣Έχεις κάποιο συμπτωμα??Θύμισε μου καρδούλα δεν έχεις ακούσει?

Έχουμε ακούσει και καρδούλα. Όλα βαίνουν καλώς :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, εγώ έκλεισα 1/8 αυχενική αλλά αγχώνομαι μέχρι τ΄ότε που δεν θα πάω στο γιατρό. Έχω άγχος. Εγώ είμαι 10+3 σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η gallidoula είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εγώ έκλεισα 1/8 αυχενική αλλά αγχώνομαι μέχρι τ΄ότε που δεν θα πάω στο γιατρό. Έχω άγχος. Εγώ είμαι 10+3 σήμερα!

Καλησπέρα! Είμαστε κοντά, κι εγώ έκλεισα στις 2/8, αλλά τώρα είμαι περίπου 9+3 σήμερα. Να μην ανησυχώ ότι έκλεισα νωρίς, ε; Είναι και ο 15αύγουστος που θα λείπουν υποθέτω. 

Μια χαρά θα είναι το ζουζούνι σου!! Κάθεται ήσυχα ήσυχα εκεί στην κοιλίτσα σου και μεγαλώνει και θα το δεις μία και καλή!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς έχω ενα ντόπλερ παλμών από την 1η μου κόρη πριν 9 χρόνια και το δοκίμασα σήμερα και βρήκα παλμό και ηρέμησα λίγο. είναι φοβερό εξάρτημα όσες το σκέφτεστε να το πάρετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η gallidoula είπε:

Ευτυχώς έχω ενα ντόπλερ παλμών από την 1η μου κόρη πριν 9 χρόνια και το δοκίμασα σήμερα και βρήκα παλμό και ηρέμησα λίγο. είναι φοβερό εξάρτημα όσες το σκέφτεστε να το πάρετε!

Τι είναι αυτό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

μόλις βγήκαν τα αποτελέσματα των εξετάσεων και έμαθα ότι έχω διπλάσια Τ4 από το φυσιολογικό, οπότε μάλλον έχω υπερ θυροειδισμο, έχει μήπως κάποια κοπέλα θέματα με το θυρεοειδή; Έχω ραντεβού με τον ενδοκρινολόγο τη Δευτέρα και έχω ανησυχήσει πολύ, ελπίζω να μην έχει επηρεάσει το μωράκι. 
 

ΠΗΤ 11/2 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Celest είπε:

Γεια σας κοριτσια!

μόλις βγήκαν τα αποτελέσματα των εξετάσεων και έμαθα ότι έχω διπλάσια Τ4 από το φυσιολογικό, οπότε μάλλον έχω υπερ θυροειδισμο, έχει μήπως κάποια κοπέλα θέματα με το θυρεοειδή; Έχω ραντεβού με τον ενδοκρινολόγο τη Δευτέρα και έχω ανησυχήσει πολύ, ελπίζω να μην έχει επηρεάσει το μωράκι. 
 

ΠΗΤ 11/2 

Να. Μην ανησυχείς ολα καλα θα πανε..δν εχω παρομοια εμπειρία για να σ βοηθήσω αλλα να μην αγχωνεσαι..να μας πεις ρη Δευτέρα τι θα σ πει κ ο γιατρός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
    • Είχα κλείσει τηλεφωνικά το ραντεβού και δε μου το είπε ποτέ κανένας αλλά ούτε κι όταν πήγα εκεί μου ζήτησαν κάτι! 
    • Α δεν έκανες τεστ Ε; Ωχ κατάλαβα 😂 εγώ έχω ραντεβού 12:15 όποτε θα μεσημεριάσει! Δεν πειράζει χαλάλι 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...