Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

Καλημέρα στα κουκλάκια μου, πως είστε; Τι έχασα; Θέλω να βλέπω καθυστέρηση περιόδου και θετικά τεεεεεεστ!!! 

Χάθηκα κορίτσια μου, πολλές υποχρεώσεις, τρέχω δουλειά, σπίτι και πολλά άλλα που προέκυψαν αυτό το μήνα. Κατά τα άλλα χαλαρώνω οσοοοο μπορώ μέχρι να έρθει η περίοδος να ξεκινήσω τα φάρμακα για προετοιμασία εμβρυομεταφορας. Δεν σας κρύβω οτι οσο και να προσπαθώ να χαλαρώσω το άγχος της αποτυχίας με κυριεύει. Αυτό το συναίσθημα που βιώνουμε σε κάθε αρνητικο τεστ και χτυπάει η καρδιά μου σαν να θέλει να βγεί έξω🫢  

Για πείτε μου τώρα τι έχασα, ειχαμε κανένα ωραίο νεο 😊🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα στα κουκλάκια μου, πως είστε; Τι έχασα; Θέλω να βλέπω καθυστέρηση περιόδου και θετικά τεεεεεεστ!!! 

Χάθηκα κορίτσια μου, πολλές υποχρεώσεις, τρέχω δουλειά, σπίτι και πολλά άλλα που προέκυψαν αυτό το μήνα. Κατά τα άλλα χαλαρώνω οσοοοο μπορώ μέχρι να έρθει η περίοδος να ξεκινήσω τα φάρμακα για προετοιμασία εμβρυομεταφορας. Δεν σας κρύβω οτι οσο και να προσπαθώ να χαλαρώσω το άγχος της αποτυχίας με κυριεύει. Αυτό το συναίσθημα που βιώνουμε σε κάθε αρνητικο τεστ και χτυπάει η καρδιά μου σαν να θέλει να βγεί έξω🫢  

Για πείτε μου τώρα τι έχασα, ειχαμε κανένα ωραίο νεο 😊🤗🤗

Μαρινάκι μου καλό καλημέρα!! 

Πόσο λογικό να νιώθεις έτσι...εγώ όμως είμαι τόσο σίγουρη ότι έμεινε τοοοοσο λίγο ακόμα για να πάρεις την θετική χοριακη στα χέρια σου!!! Τοοοοοσο λιγοοοο!!! Και θα δεις που μια μέρα κρατώντας το μικρακι σου αγκαλιά θα μπεις και θα δεις αυτά που έγραφες εδώ και θα λες ...αχχχ που να ξερα ότι σε λίγο θα μάθαινα τα ομορφότερα νέα!!! Έτσι είναι! Θα το δεις! Και εσύ και όλες μας! Όπως και να το κάνουμε εδώ είναι και ένα μικρό ημερολόγιο της ζωής μας που κυλάει,με τα νέα μας τα άγχη μας ,τις χαρές μας! Όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Κ εγώ αν θυμάσαι τον προηγούμενο μήνα με πονούσε φριχτά το στήθος!!! Από τις ορμόνες μας γενικά έχουμε διάφορα συμπτώματα από ότι κατάλαβα... Αλλά εύχομαι να είναι σημάδι ότι κάτι πάει να γίνει καλό ❤️❤️❤️

Το θυμάμαι! Εμένα δε με πονάει το στήθος γενικά. Μόνο οι θηλές είναι ευαίσθητες και γενικά θα βγάλουν και κανένα μάτι έτσι τσίτα που είναι! Χαχαχαχ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα στα κουκλάκια μου, πως είστε; Τι έχασα; Θέλω να βλέπω καθυστέρηση περιόδου και θετικά τεεεεεεστ!!! 

Χάθηκα κορίτσια μου, πολλές υποχρεώσεις, τρέχω δουλειά, σπίτι και πολλά άλλα που προέκυψαν αυτό το μήνα. Κατά τα άλλα χαλαρώνω οσοοοο μπορώ μέχρι να έρθει η περίοδος να ξεκινήσω τα φάρμακα για προετοιμασία εμβρυομεταφορας. Δεν σας κρύβω οτι οσο και να προσπαθώ να χαλαρώσω το άγχος της αποτυχίας με κυριεύει. Αυτό το συναίσθημα που βιώνουμε σε κάθε αρνητικο τεστ και χτυπάει η καρδιά μου σαν να θέλει να βγεί έξω🫢  

Για πείτε μου τώρα τι έχασα, ειχαμε κανένα ωραίο νεο 😊🤗🤗

Καλημέρα 🙂 άντε με το καλό να πάνε όλα να μείνει στην κοιλίτσα το σπορακι!!! Ξεκινάς τα φάρμακα κ μετά πότε θα γίνει η έμβρυομεταφορά??? Σίγουρα υπάρχει άγχος αλλά να σκέφτεσαι ότι είσαι ένα βήμα πιο κοντά στο μωράκι... Εγώ είμαι 4 μέρες από την ωορηξια κ είμαι στην αναμονή κ σε αυτόν τον κύκλο παίρνω για ρυθμίση της περιόδου cyclacur κ βλέπουμε πως θα πάει... Περιμένω γύρω στις 20 του μήνα περίοδο που ελπίζω να μην έρθει 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εμένα δεν μου έχει συμβεί ! Εμένα αρχίζει να ποναει και να πρήζετε μια εβδομάδα μετά την ωορρηξια! Αχ ευχομαιιιιι να είναι από σπορακιιιιιι❤️❤️❤️😂

Σύμπτωμα δεν μπορεί να είναι γιατί είναι πάρα πολύ νωρίς,αλλά σίγουρα κάτι με τις ορμόνες έχει να κάνει. Αλλά ρε παιδί μου τσιτααα. Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Το θυμάμαι! Εμένα δε με πονάει το στήθος γενικά. Μόνο οι θηλές είναι ευαίσθητες και γενικά θα βγάλουν και κανένα μάτι έτσι τσίτα που είναι! Χαχαχαχ. 

😂😂😂 Κατάλαβα ναι εμένα με πονούσε γενικά όλο το στήθος κ λίγο πριν την περίοδο στη θηλή... Μόνο το ένα στήθος έτσι για να με εκνευρίσει 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

😂😂😂 Κατάλαβα ναι εμένα με πονούσε γενικά όλο το στήθος κ λίγο πριν την περίοδο στη θηλή... Μόνο το ένα στήθος έτσι για να με εκνευρίσει 😂😂

Αυτό πάλι?! Μόνο το ένα στήθος!!! Χαχαχαχαχαχ έχουν πολλή πλάκα! Χαχαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα 🙂 άντε με το καλό να πάνε όλα να μείνει στην κοιλίτσα το σπορακι!!! Ξεκινάς τα φάρμακα κ μετά πότε θα γίνει η έμβρυομεταφορά??? Σίγουρα υπάρχει άγχος αλλά να σκέφτεσαι ότι είσαι ένα βήμα πιο κοντά στο μωράκι... Εγώ είμαι 4 μέρες από την ωορηξια κ είμαι στην αναμονή κ σε αυτόν τον κύκλο παίρνω για ρυθμίση της περιόδου cyclacur κ βλέπουμε πως θα πάει... Περιμένω γύρω στις 20 του μήνα περίοδο που ελπίζω να μην έρθει 😁

Νωρίς είναι ακόμη κορίτσι μου, αχ αυτή την αναμονή μετά την ωορρηξία δεν την ξεχνάω και ούτε πρόκειται, υπομονή. Επιβεβαίωσες ωορρηξία με τεστ; 😁 cyclacur θα ξεκινήσω και εγώ 2η μέρα περιόδου, τα υπόλοιπα φάρμακα θα με ενημερώσουν μόλις έρθει η περίοδος.

Μου είπαν από την πρώτη μέρα περιόδου μετράμε 2,5 βδομάδες μέχρι την εμβρυομεταφορα 

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μαρινάκι μου καλό καλημέρα!! 

Πόσο λογικό να νιώθεις έτσι...εγώ όμως είμαι τόσο σίγουρη ότι έμεινε τοοοοσο λίγο ακόμα για να πάρεις την θετική χοριακη στα χέρια σου!!! Τοοοοοσο λιγοοοο!!! Και θα δεις που μια μέρα κρατώντας το μικρακι σου αγκαλιά θα μπεις και θα δεις αυτά που έγραφες εδώ και θα λες ...αχχχ που να ξερα ότι σε λίγο θα μάθαινα τα ομορφότερα νέα!!! Έτσι είναι! Θα το δεις! Και εσύ και όλες μας! Όπως και να το κάνουμε εδώ είναι και ένα μικρό ημερολόγιο της ζωής μας που κυλάει,με τα νέα μας τα άγχη μας ,τις χαρές μας! Όλα! 

Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου 🙏🏻 όλα να πάνε καλά θα όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!!! Θα το δει σίγουρα την Κυριακή πιο καθαρά πότε θα βγει το αυγουλακι 🥰 κ εάν δεν γίνει θα κάνεις σπερματεγχυση που είναι κ πιο συγκεκριμένο στο πότε βγαίνει το ωάριο κ τσουπ θα το πιάσεις! Αν κ δεν ξέρεις ποτέ μπορεί τώρα να γίνει το θαύματακι σου ❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏

Καλημερα κορίτσι μου❤️ ελπιζω να δει έστω ένα αυγουλακι όπως κάνω πάντα για να μπορέσω να κάνω την τελευταία προσπάθεια μου για το καλοκαιρι! Σπερματεγχυνση από Σεπτέμβρη Οκτώβρη! Μακάρι να γίνει το θαυματακι μας αυτόν την μηνα κορίτσι μου!  Εσυ κορίτσι μου τους επόμενους μηνας (αν χρειαστεί ) που το απεύχομαι θα μπορέσεις να πας να βρεις τον αντρουλη σου στις γόνιμες; Η πάμε μαζί για Σεπτέμβρη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα στα κουκλάκια μου, πως είστε; Τι έχασα; Θέλω να βλέπω καθυστέρηση περιόδου και θετικά τεεεεεεστ!!! 

Χάθηκα κορίτσια μου, πολλές υποχρεώσεις, τρέχω δουλειά, σπίτι και πολλά άλλα που προέκυψαν αυτό το μήνα. Κατά τα άλλα χαλαρώνω οσοοοο μπορώ μέχρι να έρθει η περίοδος να ξεκινήσω τα φάρμακα για προετοιμασία εμβρυομεταφορας. Δεν σας κρύβω οτι οσο και να προσπαθώ να χαλαρώσω το άγχος της αποτυχίας με κυριεύει. Αυτό το συναίσθημα που βιώνουμε σε κάθε αρνητικο τεστ και χτυπάει η καρδιά μου σαν να θέλει να βγεί έξω🫢  

Για πείτε μου τώρα τι έχασα, ειχαμε κανένα ωραίο νεο 😊🤗🤗

Καλημερα κορίτσι μου! Είναι λογικο να αγχώνεσαι ! Όμως ο καιρός που έμεινε είναι ελάχιστος ήδη ο Ιούνιος προχωράει και το μπεμπακι σου είμαι σιγουρη ότι θα το πιάσεις και σε λίγο καιρο θα μας πεις τα χαρμόσυνα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Σύμπτωμα δεν μπορεί να είναι γιατί είναι πάρα πολύ νωρίς,αλλά σίγουρα κάτι με τις ορμόνες έχει να κάνει. Αλλά ρε παιδί μου τσιτααα. Χαχαχαχα

Μπορεί όμως αυτό να σηματοδοτεί κάτι καλό για σπορακι! Πχ μπορεί να έχεις ανεβασμένη προγεστερονη εξού και το στήθος και η προγεστερονη αλυσιδωτά βοηθά στο να παχύνει το ενδομητριο για να εμφυτευτεί το σπορακι❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κορίτσι μου❤️ ελπιζω να δει έστω ένα αυγουλακι όπως κάνω πάντα για να μπορέσω να κάνω την τελευταία προσπάθεια μου για το καλοκαιρι! Σπερματεγχυνση από Σεπτέμβρη Οκτώβρη! Μακάρι να γίνει το θαυματακι μας αυτόν την μηνα κορίτσι μου!  Εσυ κορίτσι μου τους επόμενους μηνας (αν χρειαστεί ) που το απεύχομαι θα μπορέσεις να πας να βρεις τον αντρουλη σου στις γόνιμες; Η πάμε μαζί για Σεπτέμβρη;

Άγνωστο προς το παρόν... Είναι αναλόγως τι μέρες θα του πουν για δουλειά...  Γιατί θα είναι σε νησί μέχρι τέλη Αυγούστου..Οπότε από μόνο του είναι δύσκολο να πετύχουμε τις γόνιμες κ να μην δουλεύει.... Εγώ έχω άδεια μέσα Ιουλίου..μόνο τότε αν μπορεί κ εκείνος θα πάω αλλά θα είμαι στις γόνιμες? Από Σεπτέμβρη θα έχει πιο σταθερό πρόγραμμα για να κανονίζει να είναι σπίτι όταν χρειαστεί.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Άγνωστο προς το παρόν... Είναι αναλόγως τι μέρες θα του πουν για δουλειά...  Γιατί θα είναι σε νησί μέχρι τέλη Αυγούστου..Οπότε από μόνο του είναι δύσκολο να πετύχουμε τις γόνιμες κ να μην δουλεύει.... Εγώ έχω άδεια μέσα Ιουλίου..μόνο τότε αν μπορεί κ εκείνος θα πάω αλλά θα είμαι στις γόνιμες? Από Σεπτέμβρη θα έχει πιο σταθερό πρόγραμμα για να κανονίζει να είναι σπίτι όταν χρειαστεί.... 

εύχομαι να είμαστε τυχερές αυτόν τον μηνα κορίτσι μου❤️ αλλιώς υπομονουλα μέχρι το Σεπτέμβριο! Θα περάσει ο καιρός και θα ξεκινήσουμε πάλι τις προσπάθειες! Θα προσπαθήσουμε να χαλαρώσουμε αυτό το διάστημα και έπειτα θα μπούμε δυναμικό στο Σεπτέμβρη! Εσυ που μένεις αν επιτρέπετε ; Έχεις κοντά θάλασσα για να πηγαίνεις για κανένα μπανάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μπορεί όμως αυτό να σηματοδοτεί κάτι καλό για σπορακι! Πχ μπορεί να έχεις ανεβασμένη προγεστερονη εξού και το στήθος και η προγεστερονη αλυσιδωτά βοηθά στο να παχύνει το ενδομητριο για να εμφυτευτεί το σπορακι❤️❤️❤️❤️

Woo hoo! Αυτό δε το σκέφτηκα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

εύχομαι να είμαστε τυχερές αυτόν τον μηνα κορίτσι μου❤️ αλλιώς υπομονουλα μέχρι το Σεπτέμβριο! Θα περάσει ο καιρός και θα ξεκινήσουμε πάλι τις προσπάθειες! Θα προσπαθήσουμε να χαλαρώσουμε αυτό το διάστημα και έπειτα θα μπούμε δυναμικό στο Σεπτέμβρη! Εσυ που μένεις αν επιτρέπετε ; Έχεις κοντά θάλασσα για να πηγαίνεις για κανένα μπανάκι;

Μακάρι κορίτσι μου να μην μας έρθει η περίοδος 🙏🙏 εγώ είμαι από Αθήνα κ μένω μακριά από το κέντρο κ έχω την θάλασσα δίπλα 5 λεπτακια αλλά πιο πολύ την βγάζω σπίτι μπαλκόνι με θέα το βουνό που έχουμε παρά στην θάλασσα 🤪 εσύ εκεί που μένεις έχεις κοντά θάλασσα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να μην μας έρθει η περίοδος 🙏🙏 εγώ είμαι από Αθήνα κ μένω μακριά από το κέντρο κ έχω την θάλασσα δίπλα 5 λεπτακια αλλά πιο πολύ την βγάζω σπίτι μπαλκόνι με θέα το βουνό που έχουμε παρά στην θάλασσα 🤪 εσύ εκεί που μένεις έχεις κοντά θάλασσα? 

Και εγώ Αθήνα μένω αλλά η θάλασσα που έχω κοντά δεν είναι για μπάνιο (Πειραιάς )και εγώ σε βουνό είμαι και έχω θέα το λιμάνι του πειραια)! Όμως δεν θα καθίσω εδώ το καλοκαιρι για να μην είμαι μονη μου και θα πάω στον τόπο μου που είναι παραθαλάσσιο μέρος για ένα μεγάλο διάστημα και έπειτα θα πάω και λίγο στα πεθερικά μου που μένουν και αυτοί σε παραθαλάσσιο μέρος! Με λιγα λογια θα είμαι με μια βαλίτσα αυτούς τους δυο μήνες! Και εσυ να κανεις κανενα μπανάκι μιας και είσαι κοντα στη θαλασσα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Παρακολουθώ τις συνομιλίες τόσο καιρό και νιώθω ότι σας ξέρω όλες. Είπα επιτέλους να πω ένα γεια κι εγώ. :)

Προσπαθούμε 1.5 χρόνο με τον σύζυγο. Αρχικά χαλαρά αλλά τους τελευταίους μήνες έχουμε κουραστεί - ειδικά όταν έρχεται η περίοδος είμαστε χάλια. 1-2 μέρες και μετά παίρνουμε δυνάμεις και πάλι από την αρχή. Τα ξέρετε όλες καλά, είμαι σίγουρη!

Τα αποτελέσματά μου όλα οκ (σαλπιγγογραφία, ορμονικές, αίμα) και το σπερματοδιάγραμμα του συζύγου αριθμός, κινητικότητα, μορφολογία κτλ οκ, αλλά βρέθηκαν λευκοκύτταρα και ερυθροκύτταρα. Κάποιας ο σύντροφος με παρόμοιο θέμα? Θα πάμε σε ουρολόγο την επόμενη βδομάδα, αλλά είπα να ρωτήσω κι εδώ.

Καλή δύναμη σε όλες κοριτσάρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Και εγώ Αθήνα μένω αλλά η θάλασσα που έχω κοντά δεν είναι για μπάνιο (Πειραιάς )και εγώ σε βουνό είμαι και έχω θέα το λιμάνι του πειραια)! Όμως δεν θα καθίσω εδώ το καλοκαιρι για να μην είμαι μονη μου και θα πάω στον τόπο μου που είναι παραθαλάσσιο μέρος για ένα μεγάλο διάστημα και έπειτα θα πάω και λίγο στα πεθερικά μου που μένουν και αυτοί σε παραθαλάσσιο μέρος! Με λιγα λογια θα είμαι με μια βαλίτσα αυτούς τους δυο μήνες! Και εσυ να κανεις κανενα μπανάκι μιας και είσαι κοντα στη θαλασσα❤️

Αχ τέλεια κορίτσι μου η απόλυτη χαλάρωση Δλδ 🥰🥰🥰🥰 έχεις δίκιο Πειραιά είναι δύσκολο για μπάνιο εγώ μένω μετά την Βάρκιζα... Να πας κ να το ευχαριστήθεις ❤️❤️❤️❤️ θα κάνει καλό λίγο διάλειμμα κ σωματικά κ ψυχικά θα γυρίσεις Σεπτέμβρη κ θα είσαι φρέσκια για νέο ξεκίνημα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου είστε πολύ τυχερές που μένετε κι έχετε εξοχικά στη θάλασσα! Σε λίγο καιρό θα μετακομίσω κι εγώ στο σπίτι του συντρόφου μου! Εκεί βλέπουμε κι εμείς θάλασσα! 🤗🤗 Όπως καταλάβατε δεν είμαστε παντρεμένοι! Σκεφτήκαμε μήπως έρθει γρήγορα το μωράκι και κάνουμε γαμοβάφτιση!! 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Αχ τέλεια κορίτσι μου η απόλυτη χαλάρωση Δλδ 🥰🥰🥰🥰 έχεις δίκιο Πειραιά είναι δύσκολο για μπάνιο εγώ μένω μετά την Βάρκιζα... Να πας κ να το ευχαριστήθεις ❤️❤️❤️❤️ θα κάνει καλό λίγο διάλειμμα κ σωματικά κ ψυχικά θα γυρίσεις Σεπτέμβρη κ θα είσαι φρέσκια για νέο ξεκίνημα!!!!

Ωωωω εσυ είσαι τελειαααααααα καλεεεε! ❤️❤️❤️Εκεί που μένεις είσαι δίπλα στη θάλασσα και είναι λες και είσαι στην εξοχή ! Εδώ μονη μου δεν την παλεύω όποτε θα έχω παρέα εκεί ευτυχώς! Υπομονή κορίτσι μου και σε σενα μέχρι να γυρησει ο αντρουλης σου!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου είστε πολύ τυχερές που μένετε κι έχετε εξοχικά στη θάλασσα! Σε λίγο καιρό θα μετακομίσω κι εγώ στο σπίτι του συντρόφου μου! Εκεί βλέπουμε κι εμείς θάλασσα! 🤗🤗 Όπως καταλάβατε δεν είμαστε παντρεμένοι! Σκεφτήκαμε μήπως έρθει γρήγορα το μωράκι και κάνουμε γαμοβάφτιση!! 😁😁

Και εγώ κορίτσι μου δεν είναι παντρεμένη αρραβωνιασμένη είμαι και ειπαμε ακριβώς το ίδιο να έρθει το μπεμπακι και να κάνουμε γαμοβαφτησι!🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ που ακούω για βουνά και θάλασσες και βγαίνω μπαλκόνι και βλέπω φάτσα κάρτα πολυκατοικία με όλες τις κυρίες να έχουν πιάσει θέση καρέκλα και να κόβουν κίνηση ... Αλλά τέλος πάντων κόβω λάσπη και σας λέω σαν την Χαλκιδική δεν έχειιιιιι 😜😜😜😜😜 . Δύο ωρίτσες δρόμος είναι για το δεύτερο πόδι, που θα πάει θα έρθει ο καιρός να πάμε! Προς το παρόν ,πολυκατοικίες και κυράδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα ξέχασα να σας πω. Σήμερα τα χαράματα θα φύγει ο σύζυγος με τους κουμπάρους και θα πάνε Άγιο Όρος. Θα μείνουν στην μονή Αγίας Άννας που είναι προστάτιδα των ζευγαριών που προσπαθούν να αποκτήσουν μωράκι. Σας λέω λοιπόν πως θα ανάψει ένα κεράκι για όλες . Βοήθεια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αααα ξέχασα να σας πω. Σήμερα τα χαράματα θα φύγει ο σύζυγος με τους κουμπάρους και θα πάνε Άγιο Όρος. Θα μείνουν στην μονή Αγίας Άννας που είναι προστάτιδα των ζευγαριών που προσπαθούν να αποκτήσουν μωράκι. Σας λέω λοιπόν πως θα ανάψει ένα κεράκι για όλες . Βοήθεια μας

Ωωω ευχαριστούμε!!! Κι εγώ λέω στον σύντροφό μου για το forum! Αφού με πειράζει μερικές φορές και λέει μην ξεχάσεις να το πεις κι αυτό στο φόρουμ !! χεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...