Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitrapth είπε:

Γελάω με το καρούμπαλο χαχαχα 😂 Δεν πρέπει να το βάζουμε κάτω και δεν πρέπει να ξεχνάμε να ζούμε κάθε στιγμή. Όσο αφήνουμε το άγχος να μας παρασύρει μόνο κακό στον εαυτό μας κάνουμε (τα γράφω για να τα διαβάζω...)

Μα είδες τα δικά μου έγραφα και τσουπ βλέπω το μήνυμα της @Natasha24 που θυμόμουν που της είχα γράψει πριν λίγες ημέρες να μην ανησυχεί για την ωορρηξία από την βουλωμένη σάλπιγγα!!! Ήταν πραγματικά ευλογία αυτό το νέο, έχω έναν λόγο να χαίρομαι παραπάνω γιατί μου δίνει τεράστιες ελπίδες! ❤️ Πάμε δυνατά κορίτσια, να δούμε κι άλλα θετικά τεστάκια!!!! 

Όλα θα πάνε τέλεια!! Αναμένουμε τώρα τις εξετάσεις του συντρόφου σου!! Εμείς είπαμε για Σεπτέμβρη, βέβαια είμαι σε αναμμένα κάρβουνα και με το ζόρι κρατιέμαι να μην πάμε νωρίτερα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκιαααααα

Τι κάνετε?? Μπαίνω και σας διαβάζω που και που...έχω χαθεί γιατί πριν λίγες μέρες μάθαμε για κάποιους πολύ πολύ κοντινούς μας πως χωρίζουν και χωρίζουν με πολύ άσχημο διαζύγιο...δε ξέραμε τίποτα και τώρα που το μας το είπαν παλεύουμε με τον άντρα μου να δούμε αν μπορούμε να σώσουμε τίποτα γιατί ειναι κρίμα...δυστυχώς είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα. Υπάρχει και ένα μωράκι στη μέση και ευελπιστούμε να σωθεί η κατάσταση έστω και τη τελευταία στιγμή...έτσι δεν έχω διάθεση καθόλου αυτές τις μέρες....

Παρ όλα αυτά ήθελα να πω ένα μεγάλο συγχαρητήρια στην @Natasha24!!!  Κορίτσι μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σας σε λίγους μήνες!!!

Κατά τ αλλά αναμένω και απάντηση για τη δουλειά που σας έλεγα ,ακόμη δεν έλαβα αρνητική απάντηση και κρατάω ελπίδες...σιγά σιγά θα είναι και ο καιρός του love zone μας ..ελπίζω να μας έχει περάσει η μαυρίλα μέχρι τότε και να μπούμε δυναμικά και χαρούμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι! Τα πιο ωραία νέα!

Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι! 

Μίλησες με τον γιατρό σου; Θα επαναλάβεις τη χοριακη σε 2 μέρες;

Μίλησα ναι μου είπε ότι δεν χρειάζεται να κάνω επαναληπτική εγω θα κάνω έτσι μια μόνη μου.🫣🫣🫣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μουυυυυυυυ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ μια τελειομηνη εγκυμοσυνη εύχομαι κορίτσι μου🙏🙏🙏😍😍😍😍😍 αντεεεεεεε είδαμε θετικο στο θεματακι μας μπραβοοοο❤️❤️❤️❤️❤️ να μας στέλνεις τα νέα σου🥰 δεν θυμαμαι το ιστορικό σου προσπαθουσες καιρο; 

Λοιπόν έχω έναν μικρούλι 2 χρόνων και τον Μάρτιο 2μηνων εγκυος το μωράκι παλλινδρομησε,έχω θυροειδη και αριστερή βουλωμενη σαλπιγγα δεν προσπαθώ πάρα πολύ καιρό για 2ο.Αυτα🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Πάρα πολύ καλή η χοριακή!! Όλα θα πάνε κατ' ευχήν αυτή τη φορά!!❤️❤️❤️

Προσπάθησε όσο γίνεται να ξεκουράζεσαι τώρα! όσο γίνεται!

και αν θυμάμαι καλά ήταν η μία σάλπιγγα βουλωμένη? Έτσι για να τα ακούν μερικές μερικές 😉😉 @Dimitrapth

Ναι ναι ακριβώς!και κορίτσια αληθεια έκανα ένα τεστ σε φάση να επιβεβαιώσω ότι δεν υπάρχει όντως τιποτα και έλεγα μέσα μου πάλι θα έχω κάποια κύστη..είχα χάσει όλες τις ελπίδες λόγω ότι ήταν από την αριστερή μεριά και έπαθα σοκ όταν το είδα λέω δεν μπορεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες για τις όμορφες ευχές σας εύχομαι να είμαι γουρλού και σύντομα να ακούσουμε κι άλλες ευχαριστες ανακοινώσεις 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Σας ευχαριστώ όλες για τις όμορφες ευχές σας εύχομαι να είμαι γουρλού και σύντομα να ακούσουμε κι άλλες ευχαριστες ανακοινώσεις 🥰🥰

συγχαρητήρια με το καλό να έρθει και το δεύτερο παιδάκι σου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε? Επιτέλους ακούσαμε και εγκυμοσύνη στο θεματακι Ιουνίου 🥰🥰🥰 συγχαρητήρια @Natasha24 εύχομαι ότι καλύτερο!! Οι υπόλοιπες πως είστε?? @Mpourmpoulo @marinamanoulitsa @Dimitrapth πως πάμε από συμπτώματα κορίτσια?? 

Εγώ την Δευτέρα πήγα στην γυναικολόγο η οποία μου είπε ότι από εδώ και πέρα δεν μπορεί να κάνει κάτι με την δική μου περίπτωση κ ότι πρέπει να πάω σε ένα κέντρο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Επιτέλους ακούσαμε και εγκυμοσύνη στο θεματακι Ιουνίου 🥰🥰🥰 συγχαρητήρια @Natasha24 εύχομαι ότι καλύτερο!! Οι υπόλοιπες πως είστε?? @Mpourmpoulo @marinamanoulitsa @Dimitrapth πως πάμε από συμπτώματα κορίτσια?? 

Εγώ την Δευτέρα πήγα στην γυναικολόγο η οποία μου είπε ότι από εδώ και πέρα δεν μπορεί να κάνει κάτι με την δική μου περίπτωση κ ότι πρέπει να πάω σε ένα κέντρο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής!!

Καλημέρα κορίτσι μου...εγω από σήμερα αν δεν έρθει περίοδος μετράω καθυστέρηση.....θα περιμένω έως Παρασκευή...και μετά θα κάνω τέστ...

Να βρεις έναν αξιόλογο γιατρο να σε βοηθήσει και να έρθεις πιο κοντά στο μωράκι σου...ψάξε να βρεις κάποιον να επικοινωνείς..εγώ έψαξα πολλούς για να βρω κάποιον να επικοινωνώ...αυτό πιστεύω είναι βασικό αλλά και να είναι αξιόλογα επιστήμονας φυσικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα τι κάνετε??

Έχω χαθεί λιγακι γιατί τρέχω με όλους κι με όλα..!!πολύ πίεση με την δουλεια και είναι λίγο τεταμένα τα πράγματα!!

Σήμερα ανακάλυψα ότι είμαι εγκυος έκανα 2 τεστ και μια χοριακη 2 μέρες καθυστερηση και η τιμή είναι 385.

Έχω τρομερό άγχος για το πως θα πάει αυτή την φορά..!!

Τι ωραία νέα!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Εύχομαι ότι καλύτερο 🥰🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Επιτέλους ακούσαμε και εγκυμοσύνη στο θεματακι Ιουνίου 🥰🥰🥰 συγχαρητήρια @Natasha24 εύχομαι ότι καλύτερο!! Οι υπόλοιπες πως είστε?? @Mpourmpoulo @marinamanoulitsa @Dimitrapth πως πάμε από συμπτώματα κορίτσια?? 

Εγώ την Δευτέρα πήγα στην γυναικολόγο η οποία μου είπε ότι από εδώ και πέρα δεν μπορεί να κάνει κάτι με την δική μου περίπτωση κ ότι πρέπει να πάω σε ένα κέντρο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής!!

Μα γιατί; Πόσο καιρό προσπαθείτε;; Μόνο και μόνο λόγω σπέρματος πρέπει να πάτε σε κέντρο υποβοηθούμενης;

Συγνώμη αν τα έχεις ξαναπεί αλλά μου κάνει εντύπωση αλήθεια!😐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ....μάλλον έγινε καθυστερημένη σύλληψη.... φαίνεται γραμμουλα.... predictor early το καινούριο πήρα...

Έχω φοβερό ένστικτο ότι είμαι έγκυος αυτό τον μήνα.....

IMG_20230628_130335.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια ....μάλλον έγινε καθυστερημένη σύλληψη.... φαίνεται γραμμουλα.... predictor early το καινούριο πήρα...

Έχω φοβερό ένστικτο ότι είμαι έγκυος αυτό τον μήνα.....

IMG_20230628_130335.jpg

Σαν κάτι να αχνοφαίνεται καλεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια ....μάλλον έγινε καθυστερημένη σύλληψη.... φαίνεται γραμμουλα.... predictor early το καινούριο πήρα...

Έχω φοβερό ένστικτο ότι είμαι έγκυος αυτό τον μήνα.....

IMG_20230628_130335.jpg

Αχ θα τρελαθωωωωωωωω🙏 δεν έχω καλή εικόνα γτ είμαι παραλία και έχει ηλιοοοοο❤️ κάλε πήγαινε για χοριακηηηηηηηηηηηηηηηηηη❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Επιτέλους ακούσαμε και εγκυμοσύνη στο θεματακι Ιουνίου 🥰🥰🥰 συγχαρητήρια @Natasha24 εύχομαι ότι καλύτερο!! Οι υπόλοιπες πως είστε?? @Mpourmpoulo @marinamanoulitsa @Dimitrapth πως πάμε από συμπτώματα κορίτσια?? 

Εγώ την Δευτέρα πήγα στην γυναικολόγο η οποία μου είπε ότι από εδώ και πέρα δεν μπορεί να κάνει κάτι με την δική μου περίπτωση κ ότι πρέπει να πάω σε ένα κέντρο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής!!

Κορίτσι μου τι κανεις; Εμένα με πονάνε οι θηλές μόνο εχω υγρα κατάλευκα και κάτι ελάχιστα πονάκια περιόδου! Έχω φιλινγκ ότι δεν είμαι έγκυος ! Σκ περιμενω περίοδο και είπα να κάνω ένα τεστακι την Παρασκευή ! 
κοτιτσι μου να ψάξεις να βρεις γιατρό που να ειδικεύεται στην υποβοηθούμενη αναπαραγωγή έτσι ωστε να σε κατευθύνει στο τι θα ακολουθήσεις ! Όλα θα πάρουν τον δρόμο τους θα δεις🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Επιτέλους ακούσαμε και εγκυμοσύνη στο θεματακι Ιουνίου 🥰🥰🥰 συγχαρητήρια @Natasha24 εύχομαι ότι καλύτερο!! Οι υπόλοιπες πως είστε?? @Mpourmpoulo @marinamanoulitsa @Dimitrapth πως πάμε από συμπτώματα κορίτσια?? 

Εγώ την Δευτέρα πήγα στην γυναικολόγο η οποία μου είπε ότι από εδώ και πέρα δεν μπορεί να κάνει κάτι με την δική μου περίπτωση κ ότι πρέπει να πάω σε ένα κέντρο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής!!

Μετράει σαν σύμπτωμα ότι χαλάω λεφτά σε βλακείες??? 😂😂😂 Εγώ δεν έχω κανένα σύμπτωμα αλλά είναι και νωρίς βασικά έκανα ωορρηξία την προηγούμενη πέμπτη όπως υπολογίζω οπότε πάω από τον νέο μήνα. Αν και δεν έχω και πολύ feeling να είμαι ειλικρινείς. 
Κοίτα όσον αφορά αυτό που σου είπε δεν διαφωνώ έχει ένα δίκιο. Όχι για εξωσωματική απαραίτητα αλλά και για να έχετε πιο ολοκληρωμένη προσέγγιση και να δουν γενικότερα την κλινική σας εικόνα ώστε να σας πουν τι είναι καλύτερο για εσάς. Έμμεσα κι ο δικός μου το ίδιο μου είπε τελευταία φορά, δεν ασχολούνται όλοι με το θέμα την αναπαραγωγής. Ψάξε να βρεις κάποιο κέντρο και κάποιον γυναικολόγο που να εξειδικεύεται στην αναπαραγωγή όπως και τον ουρολόγο/ανδρολόγο για τον σύζυγο. Και φυσικά δεν απογοητεύστε συνεχίζεται προσπάθειες κανονικά! 

@marinamanoulitsa περιμένουμε την χοριακή σου με κομμένη την ανάσα! Άντε να πάρουμε κι άλλο καλό νεο!!! ❤️ Εγώ την βλέπω την γραμμή ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Natasha24 @Mpourmpoulo θα κάνω και αύριο το πρωί τεστακι και αν βγει και αυτό έτσι θα πάω για χοριακη...😀

Περιμενουμεεεεεεεεεε με αγωνιαααααα🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💕💕💕💕💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια ....μάλλον έγινε καθυστερημένη σύλληψη.... φαίνεται γραμμουλα.... predictor early το καινούριο πήρα...

Έχω φοβερό ένστικτο ότι είμαι έγκυος αυτό τον μήνα.....

IMG_20230628_130335.jpg

Κι εγώ την βλέπω τη γραμμή!!!

Πιο ξεκάθαρα από την προηγούμενη φορά!!

Αναμένουμε τα ευχάριστα!! Αναμένουμε την χοριακουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Μα γιατί; Πόσο καιρό προσπαθείτε;; Μόνο και μόνο λόγω σπέρματος πρέπει να πάτε σε κέντρο υποβοηθούμενης;

Συγνώμη αν τα έχεις ξαναπεί αλλά μου κάνει εντύπωση αλήθεια!😐

2 χρόνια προσπαθούμε κορίτσι μου! Από την στιγμή που οι δικές μου εξετάσεις είναι μια χαρά και υπάρχει πρόβλημα στο σπέρμα πρέπει να μας αναλάβει ο ουρολόγος και επειδή υπάρχει περίπτωση να μην βελτιωθεί το σπέρμα μου είπε να απευθυνθώ σε κέντρο! Και με το δίκιο της! Αλλά από Σεπτέμβρη όχι τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια ....μάλλον έγινε καθυστερημένη σύλληψη.... φαίνεται γραμμουλα.... predictor early το καινούριο πήρα...

Έχω φοβερό ένστικτο ότι είμαι έγκυος αυτό τον μήνα.....

IMG_20230628_130335.jpg

Κορίτσι μου την βλέπω ξεκάθαρα την γραμμή!! Περιμένουμε νέα σου οποιαδήποτε αύριο! Με ποιο έντονη γραμμή 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια ....μάλλον έγινε καθυστερημένη σύλληψη.... φαίνεται γραμμουλα.... predictor early το καινούριο πήρα...

Έχω φοβερό ένστικτο ότι είμαι έγκυος αυτό τον μήνα.....

IMG_20230628_130335.jpg

Μαρίνα μου!!!! Φαίνεται μια σκιά!!! Ειμαι σίγουρη πως θα εξελιχθεί σε μια ωραία ροζ γραμμή!!!! Αύριο κάνε τεστ το πρωί κ τρέχα για χοριακήηηη

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...έκανα το express predictor όχι το early που δείχνει από 25 μονάδες και πάνω...έβγαλε σε δευτερόλεπτα μια αχνή γραμμουλα αλλά δεν σκουρινε...βέβαια από εχθές το βράδυ έχω φοβερή ναυτία...άρα σημαίνει ότι κάτι γίνεται ..αφού το βράδυ προσπάθησα να μην τα βγάλω...

Έως 19η ημέρα ήταν αρνητικά τα τεστ ωορρηξίας..μετά είχαμε επαφή 20η και 21η..υποψιάζομαι τοτε έγινε και η σύλληψη....τώρα είμαι 31η ημέρα...με βάση εκείνη την επαφή είμαι πριν της καθυστέρησης....και περιμένω περίοδο την Κυριακή...

Την βλέπετε εσείς στην φώτο;; διακρίνεται νομίζω...

IMG_20230629_091210.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...έκανα το express predictor όχι το early που δείχνει από 25 μονάδες και πάνω...έβγαλε σε δευτερόλεπτα μια αχνή γραμμουλα αλλά δεν σκουρινε...βέβαια από εχθές το βράδυ έχω φοβερή ναυτία...άρα σημαίνει ότι κάτι γίνεται ..αφού το βράδυ προσπάθησα να μην τα βγάλω...

Έως 19η ημέρα ήταν αρνητικά τα τεστ ωορρηξίας..μετά είχαμε επαφή 20η και 21η..υποψιάζομαι τοτε έγινε και η σύλληψη....τώρα είμαι 31η ημέρα...με βάση εκείνη την επαφή είμαι πριν της καθυστέρησης....και περιμένω περίοδο την Κυριακή...

Την βλέπετε εσείς στην φώτο;; διακρίνεται νομίζω...

IMG_20230629_091210.jpg

Καλημέρα! Εγώ που μπαίνω από υπολογιστή την βλέπω, νομίζω το early ήταν πιο ξεκάθαρη. Άρα περιμένουμε την Κυριακή για καθυστέρηση και Δευτέρα με το καλό πας για χοριακή. Είναι νωρίς για να φανεί στα τεστ ακόμα η χοριακή! Άντε να μας ανοίξεις το μήνα με εγκυμοσύνη κι εσύ και η @Mpourmpoulo ❤️ θα είναι τόσο γλυκό ❤️ 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...έκανα το express predictor όχι το early που δείχνει από 25 μονάδες και πάνω...έβγαλε σε δευτερόλεπτα μια αχνή γραμμουλα αλλά δεν σκουρινε...βέβαια από εχθές το βράδυ έχω φοβερή ναυτία...άρα σημαίνει ότι κάτι γίνεται ..αφού το βράδυ προσπάθησα να μην τα βγάλω...

Έως 19η ημέρα ήταν αρνητικά τα τεστ ωορρηξίας..μετά είχαμε επαφή 20η και 21η..υποψιάζομαι τοτε έγινε και η σύλληψη....τώρα είμαι 31η ημέρα...με βάση εκείνη την επαφή είμαι πριν της καθυστέρησης....και περιμένω περίοδο την Κυριακή...

Την βλέπετε εσείς στην φώτο;; διακρίνεται νομίζω...

IMG_20230629_091210.jpg

Τι ωραία νέα είναι αυτά! Μακάρι να είναι σωστό το τεστ, με αυτά που έχουμε δει...

Πότε θα πας για χοριακη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...