Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 21 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κορίτσια μου!

 

Ιδού οι χοριακες μου, η μια π εκανα την Τετάρτη και η άλλη που εκανα σήμερα ! Ο ιατρός είπε ότι είναι πολύ καλές να πίνω φολικο οξύ και από εβδομάδα να πάω να ακούσω καρδιά. 
δεν ξέρω μετα από δυο χρόνια άπειρων αρνητικών τεστ ακόμα έχω την εντύπωση δε το έχω συνειδητοποιήσει ούτε έχω σκεφτεί πως θα προσαρμοσω τους φρικτούς ρυθμούς π δουλεύω τα καλοκαίρια αλλά πραγματικά δν έχω λόγια. Μακάρι ο θεός να μας αξιώσει όλες να γίνουμε μητέρες 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

 

ευχομαι να φέρω γούρι σε όλες όσες το επιθυμούν ❤️❤️

F021F873-A376-47F1-AA0A-3FD81BDC8D90.jpeg

98F20DD6-A18A-4475-920A-C055B3331442.jpeg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Όταν είχα δει τα τεστ σου είχα αναρωτηθεί πώς γίνεται το χάρτινο να είναι τόσο έντονο και το άλλο που το είχα κι εγώ και ήταν ισοτιμίες οι γραμμές με χοριακη 150 να σου είναι αχνό. Τώρα συνειδητοποιω ότι το διάβαζα ανάποδα και αυτή που ήταν άχνη ήταν η γραμμή ελέγχου γιατί είχες τόσο μεγάλη χοριακη που είχε πάρει όλο το χρώμα η γραμμή του θετικού! Μια τελειομηνη και όμορφη κύηση εύχομαι και με το καλό το μωράκι! 💕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αυτή που είχε δει η ουρολόγος στον υπέρηχο ήταν 1χιλιοστο. Και μου είπε ότι μπορεί να τη νιώσεις μπορεί και όχι. Μετά για δύο μέρες δεν είχα καμία ενόχληση εντελώς και φανταστηκα ότι την κατούρησα γιατί η γιατρός είχε πει είναι ακριβώς κάτω στην ουρήθρα. Τώρα ξανανιώθω πιεση..

Τοτε ίσως την κατούρησες και απλά σε έγδαρε και νοιωθεις τώρα πίεση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις απαντήσεις σας.... Μου ειναι πολύ δύσκολο... Ελπίζω να μου δώσει εξετάσεις να κάνω να ξαναδούμε αν είναι όλα καλά κ να μην μου πει μια χαρά είσαι δεν χρειάζεται... Σήμερα πραγματικά έχω πέσει... Άντε να δούμε κάποιο θετικό από εσάς να χαρούμε 🥰 εμένα μου κόπηκε ο πόνος δεν έχω κατι από συμπτώματα. Περιμένω αύριο η Δευτέρα λογικά περίοδο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις απαντήσεις σας.... Μου ειναι πολύ δύσκολο... Ελπίζω να μου δώσει εξετάσεις να κάνω να ξαναδούμε αν είναι όλα καλά κ να μην μου πει μια χαρά είσαι δεν χρειάζεται... Σήμερα πραγματικά έχω πέσει... Άντε να δούμε κάποιο θετικό από εσάς να χαρούμε 🥰 εμένα μου κόπηκε ο πόνος δεν έχω κατι από συμπτώματα. Περιμένω αύριο η Δευτέρα λογικά περίοδο...

Κοριτσάκι μου ακόμη δεν έχει τελειώσει κάτι! Ειπαμε μέχρι μα δούμε αίμα δεν χάνουμε την ελπιδα μας! Οι πόνοι περιόδου εσενα σταματάνε πριν αδιαθετήσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Όταν είχα δει τα τεστ σου είχα αναρωτηθεί πώς γίνεται το χάρτινο να είναι τόσο έντονο και το άλλο που το είχα κι εγώ και ήταν ισοτιμίες οι γραμμές με χοριακη 150 να σου είναι αχνό. Τώρα συνειδητοποιω ότι το διάβαζα ανάποδα και αυτή που ήταν άχνη ήταν η γραμμή ελέγχου γιατί είχες τόσο μεγάλη χοριακη που είχε πάρει όλο το χρώμα η γραμμή του θετικού! Μια τελειομηνη και όμορφη κύηση εύχομαι και με το καλό το μωράκι! 💕 

Αγαπημένη ,

 

 

ευτυχως που μου το επεξήγησες γτ είχα την ίδια απορία. Έλεγα μα καλά μπράβο στη home test πανφθηνα τεστακια και τόσο έντονη γραμμή ! Έχεις δίκιο τώρα που το είπες το καταλαβα 🙈🙈τι άσχετη που είμαι! 
 

Τη Δευτέρα είπε ο ιατρός μ να πάμε για υπέρηχο μάλλον είπε θα ακούσουμε καρδούλα γτ είναι υψηλή η χοριακη. Για να δούμε .. ακόμα δε το λέμε σε κανένα γτ έχουμε αγωνία… μη τυχόν και τους ενθουσιάσουμε όλους άδικα 🙈 αν κ ο ιατρός είναι αισιόδοξος με τον διπλασιασμό της χοριακης… fingers crossed για όλες μας !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Καλέ τεράστιες οι χοριακες σου! Απορώ που το ένα τεστ έδειχνε πιο άχνη γραμμή, να μας πεις ποιο ήταν να μην το πάρουμε 🤣

Με το καλό να έρθει το μωράκι σου! Εγώ να σου πω 8η εβδομάδα είχα πάει ταξιδακι με αεροπλάνο και είχα και μια μικρή αποκόλληση τότε αλλά δεν νόμιζα ότι ήταν κάτι σοβαρό (είχα καφέ και δεν είχα πει κάτι στη γιατρό γιατί δεν τα θεώρησα σημαντικά 😅).  Αποτέλεσμα:  εγώ οργωσα όλη τη Βιέννη, περπάτημα φουλ, το σπορακι μια χαρά στη θέση του ευτυχώς 😅 (δεν το συστήνω γενικά, αλλά πιστεύω οποίο ήρθε για να μείνει θα μείνει)

Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι! ❤️❤️❤️

Τώρα το είδα αυτοοο! Φοβάμαι κ εγώ διαβάζω για αποκολλήσεις ! Κ εγώ το σκεφτόμουν αυτό για το τεστ αλλά δες πιο κάτω την απάντηση της MyNa όντως τ διαβάζαμε ανάποδα είναι η γραμμή ελέγχου επειδή ήταν ήδη υψηλή γ χοριακη τράβηξε το αποτέλεσμα όλο το χρωμα 🙈🙈 

 

 

την αποκόλληση την έπαθες στο ταξίδι ;;; Η την είχες ;; Εγώ μάλλον είμαι 6-7 εβδομάδα τώρα δυστυχώς λόγω ασταθής περίοδος κανεις δν είναι σίγουρος! Πάντως επειδή η σύλληψη 100000% έγινε 13/4 μήπως γντ έτσι να υπολογιστεί με πιο μεγάλη ακρίβεια ; Η περίοδος ήταν 4/4 ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αααα κοριτσια ξέχασα να σας πω ότι βγήκαν χθες η γενική και η καλλιεργεια ούρων και δεν έχω μικρόβιο ! Το μόνο που με ανησύχησε λίγο είναι ότι μου βρέθηκε δυο σταυροί στην οξονη! Μπήκα να διαβάσω και λέγανε ότι μάλλον προέρχεται από διατροφή χαμηλή σε υδατάνθρακες ! Εγώ κάνω διατροφή αυστηρή εδώ και 2 εβδομάδες όποτε μάλλον είναι από αυτό! Έστειλα στο γιατρό τα αποτελέσματα αλλά δεν μου έχει απαντήσει ακόμη ! Αυτααα

Και εγω όταν ήμουν εγκυος επειδή έκανα αυστηρή διαιατα είχα οξονη ανεβασμένη +++ το οποίο σήμαινε ότι έπρεπε να αλλαξω διατροφη και να τρώω καλύτερα 

Διατροφή κανείς μόνη σου ; Ή σου έχει δώσει διατροφολόγος ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Όταν είχα δει τα τεστ σου είχα αναρωτηθεί πώς γίνεται το χάρτινο να είναι τόσο έντονο και το άλλο που το είχα κι εγώ και ήταν ισοτιμίες οι γραμμές με χοριακη 150 να σου είναι αχνό. Τώρα συνειδητοποιω ότι το διάβαζα ανάποδα και αυτή που ήταν άχνη ήταν η γραμμή ελέγχου γιατί είχες τόσο μεγάλη χοριακη που είχε πάρει όλο το χρώμα η γραμμή του θετικού! Μια τελειομηνη και όμορφη κύηση εύχομαι και με το καλό το μωράκι! 💕 

Χαχαχα έχεις δίκιο αυτό θα είναι και εμένα μου έκανε εντύπωση 😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κορίτσια μετά από αρκετά τεστ ωορρηξιας βγήκε σήμερα το θετικό τεστ

25 μέρα του κύκλου μου αρα σε 14 μερες θα έχω περίοδο

αν σε 14 μερες έχω περίοδο αυτό σημαίνει ότι θα κάνω ωορρηξια σήμερα ; Ή δεν παίζει ρόλο ; 

IMG_3885.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Και εγω όταν ήμουν εγκυος επειδή έκανα αυστηρή διαιατα είχα οξονη ανεβασμένη +++ το οποίο σήμαινε ότι έπρεπε να αλλαξω διατροφη και να τρώω καλύτερα 

Διατροφή κανείς μόνη σου ; Ή σου έχει δώσει διατροφολόγος ; 

Σε διατροφολόγο πάω ! Την Δευτέρα έχω μέτρηση όποτε θα τον ρωτήσω σχετικά με αυτό ! Να ανησυχήσω; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Εγω κορίτσια μετά από αρκετά τεστ ωορρηξιας βγήκε σήμερα το θετικό τεστ

25 μέρα του κύκλου μου αρα σε 14 μερες θα έχω περίοδο

αν σε 14 μερες έχω περίοδο αυτό σημαίνει ότι θα κάνω ωορρηξια σήμερα ; Ή δεν παίζει ρόλο ; 

IMG_3885.jpeg

Τελειοοοοοοο τεσττ ουαουυυυυυ❤️ αν δε 14 μέρες σου έρθει η περίοδος σημαίνει ότι πιθανόν σήμερα έκανες ωορρηξια ! Όμως γτ να σου ερθειιιιιιι καλεεεεεε δώστου να καταλαβει σήμερα αύριο μεθαυριοοοοοοο❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Σε διατροφολόγο πάω ! Την Δευτέρα έχω μέτρηση όποτε θα τον ρωτήσω σχετικά με αυτό ! Να ανησυχήσω; 

Δεν είναι κάτι σοβαρό αλλά καλό είναι να το ρυθμίσετε να σου δώσει πιο πολύ υδαταθρακα να τρωως και θα επανέλθει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τελειοοοοοοο τεσττ ουαουυυυυυ❤️ αν δε 14 μέρες σου έρθει η περίοδος σημαίνει ότι πιθανόν σήμερα έκανες ωορρηξια ! Όμως γτ να σου ερθειιιιιιι καλεεεεεε δώστου να καταλαβει σήμερα αύριο μεθαυριοοοοοοο❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Εεε με την Μπέμπα δεν είναι και τόσο εύκολο να ερθω σε επαφή είναι και η κούραση.. θα δούμε το καλό είναι ότι από της 53 μερες που είχα κύκλο την προηγούμενη φορά τώρα θα πάει 39 είναι μια βελτίωση όσο να πεις 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Δεν είναι κάτι σοβαρό αλλά καλό είναι να το ρυθμίσετε να σου δώσει πιο πολύ υδαταθρακα να τρωως και θα επανέλθει 

Ααα εντάξει θα του το πω να δούμε τι θα μου πει! Σε ευχαριστώ πολύ γτ αγχώθηκα λιγακι🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Εεε με την Μπέμπα δεν είναι και τόσο εύκολο να ερθω σε επαφή είναι και η κούραση.. θα δούμε το καλό είναι ότι από της 53 μερες που είχα κύκλο την προηγούμενη φορά τώρα θα πάει 39 είναι μια βελτίωση όσο να πεις 😅

Εννοειται κορίτσι μου αν μπορέσετε και υπάρχει διάθεση και κουράγιο❤️ εννοειται είναι μεγάλη βελτίωση 😍 καλή επιτυχια εύχομαι 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!

@cat12 πόσο πολύ σε καταλαβαίνουμε όλες εδώ πέρα...είναι ένα πολύς ασχημο συναίσθημα... Ευτυχώς όμως κρατάει για μια μέρα ,άντε δύο και μετά την περίοδο ξεκινάμε πάλι για νέες περιπέτειες!!! Πάρε τον χρόνο σου κοριτσάκι μου και θα ερθειιι. Θα έρθει για να μείνει..μη τα παρατάς, μη σταματάς να ελπίζεις. Και όταν έρθει πίστεψέ με θα το εκτιμήσεις πολύ περισσότερο 🤗

@marinamanoulitsaγιουχουυυυ. Τι χαμός έγινε καλέ??? Ε σίγουρα το πιάσατε,δεν γίνεται!!! Φουλ επαφες φουλ πιθανότητες!!!! Ωρα για παράνοια τώρα...

Εμείς κορίτσια μου ευτυχώς ξυπνήσαμε καλύτερα από χθες..και εγώ και ο μικρός. Ελπίζω μέχρι την Τετάρτη να είμαστε εντελώς καλά που θα κάνουμε τότε το πάρτι! Εγώ έχω σήμερα και οσμή στα ούρα πάλι και πάλι πίεση στην ουρήθρα το πρωί. Σκέφτομαι άραγε από τα πολλά νερά να κατέβηκε και άλλη πέτρα και να προσπαθώ να τη βγάλω??? Δε ξέρω! Πάντως είμαι σαφώς πιο ήσυχη γιατί έχω κατά νου πως ότι θελήσω θα μιλήσω απ' ευθείας με τον γυναικολόγο ότι ώρα και μέρα να είναι. Αναμένω περίοδο στις 25 μαϊου. Βλέποντας και κάνοντας 

Αααα άρα Δευτέρα θα κάνεις τεστ ε;;;; είσαι κοντά... Αντε να δούμε θετικό!!! Χαίρομαι που είστε καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ααα εντάξει θα του το πω να δούμε τι θα μου πει! Σε ευχαριστώ πολύ γτ αγχώθηκα λιγακι🥰 

Όχι μωρέ εγω είχα για πολύ καιρό στα ουρά και εγκυος κιολας κανείς αυστηρή διατροφη για αυτό 

Εγω είχα και λίγο ζαχαρο και φαινόταν στα ουρά οξονη +++ αλλά δεν έτρωγα καλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αααα άρα Δευτέρα θα κάνεις τεστ ε;;;; είσαι κοντά... Αντε να δούμε θετικό!!! Χαίρομαι που είστε καλύτερα 

Βγήκα διαλειμμα έχω ερώτηση. 1

Σήμερα είμαι 12η μέρα μετά την ωορηξια.το ημερολόγιο μετράει διαφορετικά. Έχω ένα τεστ μόνο . Να το κάνω αύριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Εγω κορίτσια μετά από αρκετά τεστ ωορρηξιας βγήκε σήμερα το θετικό τεστ

25 μέρα του κύκλου μου αρα σε 14 μερες θα έχω περίοδο

αν σε 14 μερες έχω περίοδο αυτό σημαίνει ότι θα κάνω ωορρηξια σήμερα ; Ή δεν παίζει ρόλο ; 

IMG_3885.jpeg

Εεεεε αυτό εινάι τεστ!!! Το πικ είναι ξεκάθαρο!! Το αβγό απελευθερώνεται 12-36 ώρες μετά το πικ. Για αυτό θα έρθει σε 14 ή 17 το πολύ μέρες μετά το θετικό τεστ...όχι η περίοδος...το θετικό τεστ εννοώωωω ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Βγήκα διαλειμμα έχω ερώτηση. 1

Σήμερα είμαι 12η μέρα μετά την ωορηξια.το ημερολόγιο μετράει διαφορετικά. Έχω ένα τεστ μόνο . Να το κάνω αύριο?

Αύριο αυριοοοοοοοοοο🙏🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤞🤞🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Όχι μωρέ εγω είχα για πολύ καιρό στα ουρά και εγκυος κιολας κανείς αυστηρή διατροφη για αυτό 

Εγω είχα και λίγο ζαχαρο και φαινόταν στα ουρά οξονη +++ αλλά δεν έτρωγα καλα 

Αααα εντάξει! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εεεεε αυτό εινάι τεστ!!! Το πικ είναι ξεκάθαρο!! Το αβγό απελευθερώνεται 12-36 ώρες μετά το πικ. Για αυτό θα έρθει σε 14 ή 17 το πολύ μέρες μετά το θετικό τεστ...όχι η περίοδος...το θετικό τεστ εννοώωωω ❤️❤️❤️❤️

Τώρα πήγα τουαλέτα έχω και πολλά υγρά όποτε πιστεύω πως είναι σήμερα

Για να δούμε αν θα μπορεσω να έχω επαφες  😊

τις τελευταίες φορές που το παρατήρησα μου ήρθε στις 14 μερες μετα το θετικό τεστ ωορρηξιας για να δούμε τώρα αλλά εννοείται να μην έρθει 

εσεις πως είστε σήμερα ; Το παιδάκι σου ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Αγαπημένη ,

 

 

ευτυχως που μου το επεξήγησες γτ είχα την ίδια απορία. Έλεγα μα καλά μπράβο στη home test πανφθηνα τεστακια και τόσο έντονη γραμμή ! Έχεις δίκιο τώρα που το είπες το καταλαβα 🙈🙈τι άσχετη που είμαι! 
 

Τη Δευτέρα είπε ο ιατρός μ να πάμε για υπέρηχο μάλλον είπε θα ακούσουμε καρδούλα γτ είναι υψηλή η χοριακη. Για να δούμε .. ακόμα δε το λέμε σε κανένα γτ έχουμε αγωνία… μη τυχόν και τους ενθουσιάσουμε όλους άδικα 🙈 αν κ ο ιατρός είναι αισιόδοξος με τον διπλασιασμό της χοριακης… fingers crossed για όλες μας !!! 

Μα ναι, κι εμένα σκέψου στο δεύτερο τεστ μου είχε αρχίσει να σβήνει η δεύτερη γραμμή και είχα 1200. 😄 Οπότε σίγουρα αυτό ήταν! Σίγουρα θα ακούσετε καρδούλα τώρα! Λογικά με τέτοια χοριακή έχασες για πολύύύ την καθυστέρηση που βολεύει να γλιτώσεις τις δύσκολες μέρες της αναμονής από το θετικό στον πρώτο υπέρηχο! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Τώρα πήγα τουαλέτα έχω και πολλά υγρά όποτε πιστεύω πως είναι σήμερα

Για να δούμε αν θα μπορεσω να έχω επαφες  😊

τις τελευταίες φορές που το παρατήρησα μου ήρθε στις 14 μερες μετα το θετικό τεστ ωορρηξιας για να δούμε τώρα αλλά εννοείται να μην έρθει 

εσεις πως είστε σήμερα ; Το παιδάκι σου ; 

Αν σας βγει και έχετε διάθεση εύχομαι να πετύχετε διάνα!! Αλλιώς και αύριο πρωί ή μεσημέρι θα ήταν μια χαρά!! Εσείς θα ψηφίσετε μωράκι!!!

Εμείς δόξα τω Θεό είμαστε πολύ καλύτερα σήμερα και οι δύο. Εγώ τώρα το βράδυ είπα να πιω και ένα ποτάκι. Το αγόρι μου το γλυκό ξαναβρήκε τη φωνουλα του ,βραχνή βέβαια αλλά ευτυχώς βγαίνει! Προσεχώς καλύτερα!!

...εγώ κορίτσια είναι η πρώτη φορά που θα ανακουφιστω αν δεν είμαι έγκυος..αλήθεια. αν είμαι θα χαρώ αλλά θα σφιχτώ.. φοβάμαι για αυτό.. είπα Παναγία μου ας γίνει το καλύτερο...οπότε ήρεμη πια θα κάνω το ένα μοναδικό τεστακι που έχω αύριο πρωί...ελπίζω αν είμαι να δείξει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αν σας βγει και έχετε διάθεση εύχομαι να πετύχετε διάνα!! Αλλιώς και αύριο πρωί ή μεσημέρι θα ήταν μια χαρά!! Εσείς θα ψηφίσετε μωράκι!!!

Εμείς δόξα τω Θεό είμαστε πολύ καλύτερα σήμερα και οι δύο. Εγώ τώρα το βράδυ είπα να πιω και ένα ποτάκι. Το αγόρι μου το γλυκό ξαναβρήκε τη φωνουλα του ,βραχνή βέβαια αλλά ευτυχώς βγαίνει! Προσεχώς καλύτερα!!

...εγώ κορίτσια είναι η πρώτη φορά που θα ανακουφιστω αν δεν είμαι έγκυος..αλήθεια. αν είμαι θα χαρώ αλλά θα σφιχτώ.. φοβάμαι για αυτό.. είπα Παναγία μου ας γίνει το καλύτερο...οπότε ήρεμη πια θα κάνω το ένα μοναδικό τεστακι που έχω αύριο πρωί...ελπίζω αν είμαι να δείξει.. 

άντε ωραία αφού είναι καλύτερα περαστικά και γρήγορη ανάρρωση 

αύριο θα περιμένουμε το τεστακι σου  και εύχομαι να γίνει το καλύτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...