Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κορίτσια μου!

 

Ιδού οι χοριακες μου, η μια π εκανα την Τετάρτη και η άλλη που εκανα σήμερα ! Ο ιατρός είπε ότι είναι πολύ καλές να πίνω φολικο οξύ και από εβδομάδα να πάω να ακούσω καρδιά. 
δεν ξέρω μετα από δυο χρόνια άπειρων αρνητικών τεστ ακόμα έχω την εντύπωση δε το έχω συνειδητοποιήσει ούτε έχω σκεφτεί πως θα προσαρμοσω τους φρικτούς ρυθμούς π δουλεύω τα καλοκαίρια αλλά πραγματικά δν έχω λόγια. Μακάρι ο θεός να μας αξιώσει όλες να γίνουμε μητέρες 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

 

ευχομαι να φέρω γούρι σε όλες όσες το επιθυμούν ❤️❤️

F021F873-A376-47F1-AA0A-3FD81BDC8D90.jpeg

98F20DD6-A18A-4475-920A-C055B3331442.jpeg

Πολύ καλές τιμές!!!!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!!!!! Δλδ είσαι 6 εβδομάδα??? Να το πιστέψεις κ να το ευχαριστήθεις κάθε λεπτό κορίτσι μου!!!!!! Όλα θα πάνε καλά θα βρεις κ τον Ρυθμό σου με τη δουλειά κ όλα 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κορίτσια μου!

 

Ιδού οι χοριακες μου, η μια π εκανα την Τετάρτη και η άλλη που εκανα σήμερα ! Ο ιατρός είπε ότι είναι πολύ καλές να πίνω φολικο οξύ και από εβδομάδα να πάω να ακούσω καρδιά. 
δεν ξέρω μετα από δυο χρόνια άπειρων αρνητικών τεστ ακόμα έχω την εντύπωση δε το έχω συνειδητοποιήσει ούτε έχω σκεφτεί πως θα προσαρμοσω τους φρικτούς ρυθμούς π δουλεύω τα καλοκαίρια αλλά πραγματικά δν έχω λόγια. Μακάρι ο θεός να μας αξιώσει όλες να γίνουμε μητέρες 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

 

ευχομαι να φέρω γούρι σε όλες όσες το επιθυμούν ❤️❤️

F021F873-A376-47F1-AA0A-3FD81BDC8D90.jpeg

98F20DD6-A18A-4475-920A-C055B3331442.jpeg

Με το καλό είναι πολύ καλές οι χοριακες σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη  😊

εμένα η πρώτη ήταν 157 😂

απο συμπτώματα πως είσαι ; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ωραία μαζί τα ίδια ❤️ αρχικά μακαριιιιι να είμαστε εγκυουλεσσσς ! Αλλά αν δεν να πας και ας είναι μακρυα θα δεις τον αντρουλη σου θα έρθετε σε επαφουλες και θα κανεις και διακοπουλες μιας και δεν θα πας το καλοκαιρι! Σε συμφέρει από όλες τις απόψεις❤️❤️❤️ φυσικά μακάρι να μη χρειαστούν όλα αυτά αλλά και πάλι να μη γίνει θα ξεκινήσουμε από  Σεπτέμβρη και τι στο καλό το σπορακι θα έρθει❤️❤️❤️  ας εστιάσουμε αρχικά στο τώρα❤️ εύχομαι αύτες τις μέρες να δεις το ομορφο θετικο τεστακι σουυυυυυυυυυυυυ❤️❤️❤️❤️

Μακάρι κορίτσι μου να δούμε τα θετικά μας αυτόν τον μήνα 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, 

 

ειλικρινα, κ ο ιατρός μ κ η μικροβιολόγος την ίδια απορία έχουν πως δε το καταλαβα. Όσες θυμούνται την ιστορία μ, ξέρουν πως η περίοδος μ ήταν πιο ασταθής πεθαίνεις… με μεγάλα κενά Οποτε δν έδωσα κ πολύ σημασία π αργούσε. Επαφές λόγω άπειρος δουλειάς κ άγχους πραγματικά είχαμε ελάχιστες τον Απρίλη νομίζω μπορώ να τις μετρήσω στα δάχτυλα 😂😂 αλήθεια θαύμα. Ο πολύποδας ήταν μάλλον τελικά και το άγχος μ.. 

 

 

απο συμπτώματα προς το παρόν πρησμένο στήθος, η κοιλιά δν είναι απλώς πρησμένη νομίζω έχει κάνει κ λίγο σχήμα. Αναγούλες δόξα τω θεο προς το παρόν σχεδόν μηδαμινές. Αυτό π με ενοχλεί αφόρητα κ μπορώ να πω ασυνηθοστο για τα δικα μου δεδομένα είναι ο πόνος στη μέση και ο κακός ύπνος. Ξυπνάω αρκετές φορές μέσα στη νύχτα .. για να δούμε πως θα πάει αυτό το ταξίδι !!  Επίσης έχω κ ταξίδι να πάω 24-27 ξέχασα τελειως να ρωτήσω τον ιατρό αν πειράζει να πάω γτ ο άνδρας μ οδυρεται να μην πάω 🫣 κ θελωωω πολυυυυ θα δούμε τεράστια αεροπλάνα στην πίστα της φραγκφουρτης ! Λατρεύω τα αεροπλάνα 🫣😞😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κορίτσια μου!

 

Ιδού οι χοριακες μου, η μια π εκανα την Τετάρτη και η άλλη που εκανα σήμερα ! Ο ιατρός είπε ότι είναι πολύ καλές να πίνω φολικο οξύ και από εβδομάδα να πάω να ακούσω καρδιά. 
δεν ξέρω μετα από δυο χρόνια άπειρων αρνητικών τεστ ακόμα έχω την εντύπωση δε το έχω συνειδητοποιήσει ούτε έχω σκεφτεί πως θα προσαρμοσω τους φρικτούς ρυθμούς π δουλεύω τα καλοκαίρια αλλά πραγματικά δν έχω λόγια. Μακάρι ο θεός να μας αξιώσει όλες να γίνουμε μητέρες 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

 

ευχομαι να φέρω γούρι σε όλες όσες το επιθυμούν ❤️❤️

F021F873-A376-47F1-AA0A-3FD81BDC8D90.jpeg

98F20DD6-A18A-4475-920A-C055B3331442.jpeg

Αχ τέλειες χοριακεσσσς❤️❤️❤️❤️ όλα θα πανε τελεια κορίτσι μουυυυ❤️ όσο για το ταξίδι πρέπει μα ρωτήσεις τον γιατρό σου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κορίτσια, 

 

ειλικρινα, κ ο ιατρός μ κ η μικροβιολόγος την ίδια απορία έχουν πως δε το καταλαβα. Όσες θυμούνται την ιστορία μ, ξέρουν πως η περίοδος μ ήταν πιο ασταθής πεθαίνεις… με μεγάλα κενά Οποτε δν έδωσα κ πολύ σημασία π αργούσε. Επαφές λόγω άπειρος δουλειάς κ άγχους πραγματικά είχαμε ελάχιστες τον Απρίλη νομίζω μπορώ να τις μετρήσω στα δάχτυλα 😂😂 αλήθεια θαύμα. Ο πολύποδας ήταν μάλλον τελικά και το άγχος μ.. 

 

 

απο συμπτώματα προς το παρόν πρησμένο στήθος, η κοιλιά δν είναι απλώς πρησμένη νομίζω έχει κάνει κ λίγο σχήμα. Αναγούλες δόξα τω θεο προς το παρόν σχεδόν μηδαμινές. Αυτό π με ενοχλεί αφόρητα κ μπορώ να πω ασυνηθοστο για τα δικα μου δεδομένα είναι ο πόνος στη μέση και ο κακός ύπνος. Ξυπνάω αρκετές φορές μέσα στη νύχτα .. για να δούμε πως θα πάει αυτό το ταξίδι !!  Επίσης έχω κ ταξίδι να πάω 24-27 ξέχασα τελειως να ρωτήσω τον ιατρό αν πειράζει να πάω γτ ο άνδρας μ οδυρεται να μην πάω 🫣 κ θελωωω πολυυυυ θα δούμε τεράστια αεροπλάνα στην πίστα της φραγκφουρτης ! Λατρεύω τα αεροπλάνα 🫣😞😞

Θα πρέπει να ρωτήσεις τον γιατρό σου για το ταξίδι και να δεις τι θα σου πει..

Εγω που ηθελα να ταξιδέψω με αμαξι 7 ώρες μου είχε πει ανα 2 ώρες να σταματάω για ένα τέταρτο και να περπατάω εεε τελικά το ακύρωσα δεν πήγα

οπως και να έχει τώρα έχει προτεραιότητα το μωρακι σου χαλάλι και ένα ταξίδι να ακυρώσεις δεν πειράζει 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κορίτσια μου!

 

Ιδού οι χοριακες μου, η μια π εκανα την Τετάρτη και η άλλη που εκανα σήμερα ! Ο ιατρός είπε ότι είναι πολύ καλές να πίνω φολικο οξύ και από εβδομάδα να πάω να ακούσω καρδιά. 
δεν ξέρω μετα από δυο χρόνια άπειρων αρνητικών τεστ ακόμα έχω την εντύπωση δε το έχω συνειδητοποιήσει ούτε έχω σκεφτεί πως θα προσαρμοσω τους φρικτούς ρυθμούς π δουλεύω τα καλοκαίρια αλλά πραγματικά δν έχω λόγια. Μακάρι ο θεός να μας αξιώσει όλες να γίνουμε μητέρες 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

 

ευχομαι να φέρω γούρι σε όλες όσες το επιθυμούν ❤️❤️

F021F873-A376-47F1-AA0A-3FD81BDC8D90.jpeg

98F20DD6-A18A-4475-920A-C055B3331442.jpeg

Καλέ τεράστιες οι χοριακες σου! Απορώ που το ένα τεστ έδειχνε πιο άχνη γραμμή, να μας πεις ποιο ήταν να μην το πάρουμε 🤣

Με το καλό να έρθει το μωράκι σου! Εγώ να σου πω 8η εβδομάδα είχα πάει ταξιδακι με αεροπλάνο και είχα και μια μικρή αποκόλληση τότε αλλά δεν νόμιζα ότι ήταν κάτι σοβαρό (είχα καφέ και δεν είχα πει κάτι στη γιατρό γιατί δεν τα θεώρησα σημαντικά 😅).  Αποτέλεσμα:  εγώ οργωσα όλη τη Βιέννη, περπάτημα φουλ, το σπορακι μια χαρά στη θέση του ευτυχώς 😅 (δεν το συστήνω γενικά, αλλά πιστεύω οποίο ήρθε για να μείνει θα μείνει)

Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κορίτσια μου!

 

Ιδού οι χοριακες μου, η μια π εκανα την Τετάρτη και η άλλη που εκανα σήμερα ! Ο ιατρός είπε ότι είναι πολύ καλές να πίνω φολικο οξύ και από εβδομάδα να πάω να ακούσω καρδιά. 
δεν ξέρω μετα από δυο χρόνια άπειρων αρνητικών τεστ ακόμα έχω την εντύπωση δε το έχω συνειδητοποιήσει ούτε έχω σκεφτεί πως θα προσαρμοσω τους φρικτούς ρυθμούς π δουλεύω τα καλοκαίρια αλλά πραγματικά δν έχω λόγια. Μακάρι ο θεός να μας αξιώσει όλες να γίνουμε μητέρες 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

 

ευχομαι να φέρω γούρι σε όλες όσες το επιθυμούν ❤️❤️

F021F873-A376-47F1-AA0A-3FD81BDC8D90.jpeg

98F20DD6-A18A-4475-920A-C055B3331442.jpeg

Ως έμπειρη μανούλα θα σου πω ότι ήδη χτυπάει η καρδούλα του... Σίγουρα!!!! Είναι μεγάλη η χοριακη... Με το καλό ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ χαίρομαι πολύ.. Μας δίνεις ελπίδα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου! Γεια σας!! 

Δε σας έχω ξεχάσει! 

Κατ αρχήν να πω ένα τεράστιο ευχαριστώ για τις ευχές για το αγόρι μου! Σας ευχαριστώ από καρδιάς.

Χθες το βράδυ ο μικρός παραπονέθηκε ότι πονάει ο λαιμός του και νεβασε πυρετό. Σήμερα είχα το πάρτι γενεθλίων του...το οποίο ακυρωσαμε φυσικά.. ξυονησε χωρίς καθόλου φωνή. Λαρυγγίτιδα...έκλαιγε γιατί δεν θα γίνει το πάρτι,γιατί ήταν άρρωστος και κακοκεφος...επίσης είμαι και εγώ άρρωστη! Βήχα πολύ και τρελό μπούκωμα...

Αυτά! Δεν έχω προλάβει να δω τα μνμ σας. Πάω να κοιμηθώ γιατί είμαι πτώμα. Σας φιλώ. Εύχομαι αύριο να είμαστε όλοι καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου! Γεια σας!! 

Δε σας έχω ξεχάσει! 

Κατ αρχήν να πω ένα τεράστιο ευχαριστώ για τις ευχές για το αγόρι μου! Σας ευχαριστώ από καρδιάς.

Χθες το βράδυ ο μικρός παραπονέθηκε ότι πονάει ο λαιμός του και νεβασε πυρετό. Σήμερα είχα το πάρτι γενεθλίων του...το οποίο ακυρωσαμε φυσικά.. ξυονησε χωρίς καθόλου φωνή. Λαρυγγίτιδα...έκλαιγε γιατί δεν θα γίνει το πάρτι,γιατί ήταν άρρωστος και κακοκεφος...επίσης είμαι και εγώ άρρωστη! Βήχα πολύ και τρελό μπούκωμα...

Αυτά! Δεν έχω προλάβει να δω τα μνμ σας. Πάω να κοιμηθώ γιατί είμαι πτώμα. Σας φιλώ. Εύχομαι αύριο να είμαστε όλοι καλύτερα 

Χρόνια του πολλά να τον χαίρεστε 

κριμα μωρέ θα το περίμενε πως και πως το παρτυ δεν πειράζει να γίνεται καλά και θα το κάνετε άλλη μέρα 

περαστικά και στους δυο σας αύριο επλιζω να ξυπνήσετε καλύτερα καλό βράδυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... Έκανα το τεστ αρνητικό... Κουράστηκα να έχω ελπίδα κ μετά να την χάνω... Ξέσπασα στα κλάματα κ σε λίγο πάω δουλειά. Απλά δεν μπορώ άλλο την απογοήτευση. Κοιτάω τους υπερήχους με το μωράκι μου κ λέω γιατί... Προσπαθούσαμε καιρό το πιάσαμε κ μας έφυγε... Μου λέει ο γιατρός όλα τέλεια δεν έχεις κάτι να συνεχίσεις την προσπάθεια... Αλλά δεν μας έρχεται το σπορακι... Συγνώμη για αυτό το μήνυμα πρωί πρωί απλά είστε η παρέα μου που με καταλαβαίνει γιατί περνάμε κάθε μήνα μαζί αυτόν τον αγώνα... Απλά κουράστηκα ψυχολογικά... Με πόνεσε πολύ η αποβολή κ το έχω πάρει στραβά όλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου! Γεια σας!! 

Δε σας έχω ξεχάσει! 

Κατ αρχήν να πω ένα τεράστιο ευχαριστώ για τις ευχές για το αγόρι μου! Σας ευχαριστώ από καρδιάς.

Χθες το βράδυ ο μικρός παραπονέθηκε ότι πονάει ο λαιμός του και νεβασε πυρετό. Σήμερα είχα το πάρτι γενεθλίων του...το οποίο ακυρωσαμε φυσικά.. ξυονησε χωρίς καθόλου φωνή. Λαρυγγίτιδα...έκλαιγε γιατί δεν θα γίνει το πάρτι,γιατί ήταν άρρωστος και κακοκεφος...επίσης είμαι και εγώ άρρωστη! Βήχα πολύ και τρελό μπούκωμα...

Αυτά! Δεν έχω προλάβει να δω τα μνμ σας. Πάω να κοιμηθώ γιατί είμαι πτώμα. Σας φιλώ. Εύχομαι αύριο να είμαστε όλοι καλύτερα 

Περαστικά και στους δυο σας κορίτσι μου! Όταν γινετε καλά θα κάνετε και το πάρτι! Α μωρέ ο γλυκούλης 🙁 είστε καλύτερα σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Έκανα το τεστ αρνητικό... Κουράστηκα να έχω ελπίδα κ μετά να την χάνω... Ξέσπασα στα κλάματα κ σε λίγο πάω δουλειά. Απλά δεν μπορώ άλλο την απογοήτευση. Κοιτάω τους υπερήχους με το μωράκι μου κ λέω γιατί... Προσπαθούσαμε καιρό το πιάσαμε κ μας έφυγε... Μου λέει ο γιατρός όλα τέλεια δεν έχεις κάτι να συνεχίσεις την προσπάθεια... Αλλά δεν μας έρχεται το σπορακι... Συγνώμη για αυτό το μήνυμα πρωί πρωί απλά είστε η παρέα μου που με καταλαβαίνει γιατί περνάμε κάθε μήνα μαζί αυτόν τον αγώνα... Απλά κουράστηκα ψυχολογικά... Με πόνεσε πολύ η αποβολή κ το έχω πάρει στραβά όλο...

Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω ! Βέβαια δεν έχω ζήσει κάτι τέτοιο όμως μπορώ να καταλάβω το άγχος και την προσμονή να δεις θετικο αλλά και την ελπιδα η οποία κάθε φορά χανετε! Είναι δύσκολος ο δρόμος προς την μητρότητα ομως πρέπει να το παλέψουμε και να τον ακολουθήσουμε! Το μπεμπακι θα έρθει είμαι σιγουρη! Πάρε βαθιά ανάσα και προχωρά ! Όλες αυτό κάνουμε όταν βλέπουμε το αρνητικο και συνεχίζουμε να προχωράμε ! Θα έρθει σε όλες μας θα το δεις! Το πιο σημαντικό σε εσενα είναι ότι υπήρξε συλληψη και αφού υπήρξε μια φορά θα υπάρξει πάλι και συντομα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Έκανα το τεστ αρνητικό... Κουράστηκα να έχω ελπίδα κ μετά να την χάνω... Ξέσπασα στα κλάματα κ σε λίγο πάω δουλειά. Απλά δεν μπορώ άλλο την απογοήτευση. Κοιτάω τους υπερήχους με το μωράκι μου κ λέω γιατί... Προσπαθούσαμε καιρό το πιάσαμε κ μας έφυγε... Μου λέει ο γιατρός όλα τέλεια δεν έχεις κάτι να συνεχίσεις την προσπάθεια... Αλλά δεν μας έρχεται το σπορακι... Συγνώμη για αυτό το μήνυμα πρωί πρωί απλά είστε η παρέα μου που με καταλαβαίνει γιατί περνάμε κάθε μήνα μαζί αυτόν τον αγώνα... Απλά κουράστηκα ψυχολογικά... Με πόνεσε πολύ η αποβολή κ το έχω πάρει στραβά όλο...

Κορίτσι μου είναι απολύτως λογικό να στενοχωριέσαι! Πιστεψέ με όλες νιώθουμε απαίσια όταν βλέπουμε το αρνητικό τεστ! Έχω κλάψει πολύ από το φόβο μου μήπως τελικά δεν τα καταφέρω γιατί η απόκτηση παιδιού έχει γίνει πλέον αυτοσκοπός μου! Όλη μέρα αυτό σκέφτομαι! Ειδικά όταν είμαι μόνη μου.. Για αυτό προσπαθώ να κάνω δραστηριότητες και να συναντώ κόσμο για να χαλαρώνω!! Όμως όπως είπαν και τα κορίτσια είχες μία συλληψη!! Είναι πολύ σημαντικό αυτό!!! 🌺🌺🌺

Προσπάθησε κι εσύ να κάνεις πράγματα που θα σε βοηθήσουν να ξεχνιέσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Έκανα το τεστ αρνητικό... Κουράστηκα να έχω ελπίδα κ μετά να την χάνω... Ξέσπασα στα κλάματα κ σε λίγο πάω δουλειά. Απλά δεν μπορώ άλλο την απογοήτευση. Κοιτάω τους υπερήχους με το μωράκι μου κ λέω γιατί... Προσπαθούσαμε καιρό το πιάσαμε κ μας έφυγε... Μου λέει ο γιατρός όλα τέλεια δεν έχεις κάτι να συνεχίσεις την προσπάθεια... Αλλά δεν μας έρχεται το σπορακι... Συγνώμη για αυτό το μήνυμα πρωί πρωί απλά είστε η παρέα μου που με καταλαβαίνει γιατί περνάμε κάθε μήνα μαζί αυτόν τον αγώνα... Απλά κουράστηκα ψυχολογικά... Με πόνεσε πολύ η αποβολή κ το έχω πάρει στραβά όλο...

Πόσο σε καταλαβαίνω δεν λέγεται.... Κάναμε 1,5 χρόνο να πιάσουμε σποράκι έρχεται.. Ακούσαμε καρδια

.και το χανω ξαφνικά.. Τώρα 2 χρόνια σχεδόν μετά και ακόμα τίποτα... Ελπίζω σε ένα θαύμα... Σου στέλνω φιλί και θα προσπαθείς... Δεν σταματάς.. Θα έρθει πάλι... Και θα μεινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου! Γεια σας!! 

Δε σας έχω ξεχάσει! 

Κατ αρχήν να πω ένα τεράστιο ευχαριστώ για τις ευχές για το αγόρι μου! Σας ευχαριστώ από καρδιάς.

Χθες το βράδυ ο μικρός παραπονέθηκε ότι πονάει ο λαιμός του και νεβασε πυρετό. Σήμερα είχα το πάρτι γενεθλίων του...το οποίο ακυρωσαμε φυσικά.. ξυονησε χωρίς καθόλου φωνή. Λαρυγγίτιδα...έκλαιγε γιατί δεν θα γίνει το πάρτι,γιατί ήταν άρρωστος και κακοκεφος...επίσης είμαι και εγώ άρρωστη! Βήχα πολύ και τρελό μπούκωμα...

Αυτά! Δεν έχω προλάβει να δω τα μνμ σας. Πάω να κοιμηθώ γιατί είμαι πτώμα. Σας φιλώ. Εύχομαι αύριο να είμαστε όλοι καλύτερα 

Αχ μωρέ το μικρούλι ☹️ Περαστικά σας.. Να γίνεται καλά και μετά θα κάνετε ένα σούπερ πάρτυ ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. Εχθες του δώσαμε και κατάλαβε πάλι... Άρα πρώτη δεύτερη και τρίτη μέρα την πιάσαμε μετά το τεστ ωορρηξίας... Τώρα αναμονή μέχρι το τεστ... Αχ αυτή η  αναμονή με τρελαίνει κάθε φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Εχθες του δώσαμε και κατάλαβε πάλι... Άρα πρώτη δεύτερη και τρίτη μέρα την πιάσαμε μετά το τεστ ωορρηξίας... Τώρα αναμονή μέχρι το τεστ... Αχ αυτή η  αναμονή με τρελαίνει κάθε φορά 

Τελειαααα❤️❤️❤️ και εγώ στην αναμονη είμαι 🤪 6 μέρες μετά το θετικο και 4 μέρες από την υποτιθέμενη ωορρηξια ! Τρελαααα και παρανοια🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα κοριτσια ξέχασα να σας πω ότι βγήκαν χθες η γενική και η καλλιεργεια ούρων και δεν έχω μικρόβιο ! Το μόνο που με ανησύχησε λίγο είναι ότι μου βρέθηκε δυο σταυροί στην οξονη! Μπήκα να διαβάσω και λέγανε ότι μάλλον προέρχεται από διατροφή χαμηλή σε υδατάνθρακες ! Εγώ κάνω διατροφή αυστηρή εδώ και 2 εβδομάδες όποτε μάλλον είναι από αυτό! Έστειλα στο γιατρό τα αποτελέσματα αλλά δεν μου έχει απαντήσει ακόμη ! Αυτααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!

@cat12 πόσο πολύ σε καταλαβαίνουμε όλες εδώ πέρα...είναι ένα πολύς ασχημο συναίσθημα... Ευτυχώς όμως κρατάει για μια μέρα ,άντε δύο και μετά την περίοδο ξεκινάμε πάλι για νέες περιπέτειες!!! Πάρε τον χρόνο σου κοριτσάκι μου και θα ερθειιι. Θα έρθει για να μείνει..μη τα παρατάς, μη σταματάς να ελπίζεις. Και όταν έρθει πίστεψέ με θα το εκτιμήσεις πολύ περισσότερο 🤗

@marinamanoulitsaγιουχουυυυ. Τι χαμός έγινε καλέ??? Ε σίγουρα το πιάσατε,δεν γίνεται!!! Φουλ επαφες φουλ πιθανότητες!!!! Ωρα για παράνοια τώρα...

Εμείς κορίτσια μου ευτυχώς ξυπνήσαμε καλύτερα από χθες..και εγώ και ο μικρός. Ελπίζω μέχρι την Τετάρτη να είμαστε εντελώς καλά που θα κάνουμε τότε το πάρτι! Εγώ έχω σήμερα και οσμή στα ούρα πάλι και πάλι πίεση στην ουρήθρα το πρωί. Σκέφτομαι άραγε από τα πολλά νερά να κατέβηκε και άλλη πέτρα και να προσπαθώ να τη βγάλω??? Δε ξέρω! Πάντως είμαι σαφώς πιο ήσυχη γιατί έχω κατά νου πως ότι θελήσω θα μιλήσω απ' ευθείας με τον γυναικολόγο ότι ώρα και μέρα να είναι. Αναμένω περίοδο στις 25 μαϊου. Βλέποντας και κάνοντας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!

@cat12 πόσο πολύ σε καταλαβαίνουμε όλες εδώ πέρα...είναι ένα πολύς ασχημο συναίσθημα... Ευτυχώς όμως κρατάει για μια μέρα ,άντε δύο και μετά την περίοδο ξεκινάμε πάλι για νέες περιπέτειες!!! Πάρε τον χρόνο σου κοριτσάκι μου και θα ερθειιι. Θα έρθει για να μείνει..μη τα παρατάς, μη σταματάς να ελπίζεις. Και όταν έρθει πίστεψέ με θα το εκτιμήσεις πολύ περισσότερο 🤗

@marinamanoulitsaγιουχουυυυ. Τι χαμός έγινε καλέ??? Ε σίγουρα το πιάσατε,δεν γίνεται!!! Φουλ επαφες φουλ πιθανότητες!!!! Ωρα για παράνοια τώρα...

Εμείς κορίτσια μου ευτυχώς ξυπνήσαμε καλύτερα από χθες..και εγώ και ο μικρός. Ελπίζω μέχρι την Τετάρτη να είμαστε εντελώς καλά που θα κάνουμε τότε το πάρτι! Εγώ έχω σήμερα και οσμή στα ούρα πάλι και πάλι πίεση στην ουρήθρα το πρωί. Σκέφτομαι άραγε από τα πολλά νερά να κατέβηκε και άλλη πέτρα και να προσπαθώ να τη βγάλω??? Δε ξέρω! Πάντως είμαι σαφώς πιο ήσυχη γιατί έχω κατά νου πως ότι θελήσω θα μιλήσω απ' ευθείας με τον γυναικολόγο ότι ώρα και μέρα να είναι. Αναμένω περίοδο στις 25 μαϊου. Βλέποντας και κάνοντας 

Ίσως κατεβαίνει η πετρούλα γ αυτό έχεις και πίεση ! Αφού έχεις και το γιατρό σου μη σε απασχολεί καθολουυυυ ! Λίγες εμειναν μέχρι την αναμενόμενη και εύχομαι να να μην έρθει για 9 μήνες❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ίσως κατεβαίνει η πετρούλα γ αυτό έχεις και πίεση ! Αφού έχεις και το γιατρό σου μη σε απασχολεί καθολουυυυ ! Λίγες εμειναν μέχρι την αναμενόμενη και εύχομαι να να μην έρθει για 9 μήνες❤️❤️❤️❤️

Χμ... Η αλήθεια είναι πως αυτόν τον μήνα δε ξέρω τι εύχομαι....νομίζω κλίνω στο να μην είμαι έγκυος ...να έρθει ώστε να μπορέσω να πάρω αντιβιωση και να εξολόθρευσω το μικρόβιο..οπότε θα ευχηθώ να γίνει ότι είναι για καλό...

Άραγε πόσες πετρουλες ακόμη να κατουρήσω??! Αν κατεβαίνει και άλλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Χμ... Η αλήθεια είναι πως αυτόν τον μήνα δε ξέρω τι εύχομαι....νομίζω κλίνω στο να μην είμαι έγκυος ...να έρθει ώστε να μπορέσω να πάρω αντιβιωση και να εξολόθρευσω το μικρόβιο..οπότε θα ευχηθώ να γίνει ότι είναι για καλό...

Άραγε πόσες πετρουλες ακόμη να κατουρήσω??! Αν κατεβαίνει και άλλη!!!

Κορίτσι μου και εγώ τοτε σου εύχομαι να γίνει ότι είναι για καλό❤️ γτ κατάλαβες ότι κατούρησες κάποια πετρούλα;; Πάντως όταν κατεβαίνει πέτρα και την κατουρας νοιωθεις γδάρσιμο και ενόχληση χαμηλά ! Είχε και ο Δικος μου και ξερω γ αυτό στο λέω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου και εγώ τοτε σου εύχομαι να γίνει ότι είναι για καλό❤️ γτ κατάλαβες ότι κατούρησες κάποια πετρούλα;; Πάντως όταν κατεβαίνει πέτρα και την κατουρας νοιωθεις γδάρσιμο και ενόχληση χαμηλά ! Είχε και ο Δικος μου και ξερω γ αυτό στο λέω !

Αυτή που είχε δει η ουρολόγος στον υπέρηχο ήταν 1χιλιοστο. Και μου είπε ότι μπορεί να τη νιώσεις μπορεί και όχι. Μετά για δύο μέρες δεν είχα καμία ενόχληση εντελώς και φανταστηκα ότι την κατούρησα γιατί η γιατρός είχε πει είναι ακριβώς κάτω στην ουρήθρα. Τώρα ξανανιώθω πιεση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...