Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου πιστεύω ήταν κυστιτιδα και στις δυο μας! Εγώ πήγα τουαλέτα σήμερα το πρωί και τίποτα ούτε ενόχληση ούτε βάρος σαν να μην έχω τπτ! Συνέχισε νερακια και τις βιταμινες! Εσενα είναι μάλλον από την εγκυμοσυνη έχω διαβάσει ότι παθαίνουν πολλές στην εγκυμοσυνη! Εμένα μάλλον ήταν από την τριβή με τις επαφές !

Αχ τι να πω κορίτσι μου μακάρι!! Γιατί το Σάββατο θα βγουνε όλα τα αποτελέσματα! Βέβαια έχω τρελαθεί στα νερά εε… ας ελπίσουμε να έφυγε κ σε σένα 🤞🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Αχ τι να πω κορίτσι μου μακάρι!! Γιατί το Σάββατο θα βγουνε όλα τα αποτελέσματα! Βέβαια έχω τρελαθεί στα νερά εε… ας ελπίσουμε να έφυγε κ σε σένα 🤞🏼

Συνέχισε μέρα και όλα θα πανε καλά κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@singing in the rain εμένα στην σαλπιγγογραφια φάνηκε υπόνοια πολύποδα και θα προχωρούσα σε υστεροσκοπηση για εξακρίβωση! Βέβαια μετά φάνηκε κάποια ανωμαλία και σε απλό υπέρηχο. Βασική προϋπόθεση μου είπαν για να φανεί σε απλό υπέρηχο, είναι να γίνει η εξέταση αμέσως μετά στην περίοδο που το ενδομήτριο είναι πιο λεπτό, αν το λέω σωστά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ είμαι 9η μέρα του κύκλου και είπα να κάνω ένα τεστ ωορρηξίας να δω που βρίσκεται η ορμόνη από περιέργεια πιο πολύ και είναι πάρα πολύ έντονη η δεύτερη γραμμή. Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Μεθαύριο θα είναι θετικό σίγουρα!! Δηλαδή ωορρηξία 12η μέρα. Μου φαίνεται απίστευτο που εγώ είχα κύκλο 35+ μέρες τώρα κάνω 27-30 μέρες το πολύ .. απίστευτα αυτά τα χάπια μου έχουν κάνει τρομερή δουλειά σε 5 μήνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα μπήκα να διαβάσω τα ευχάριστα και ταυτόχρονα έχω πάθει ταραχή που όλες ξαφνικά έχετε πάθει ουρολοίμωξη τι να πω ποιος μας έχει γκαντεμιάσει έτσι;! Ελπίζω όλες να ΣτΕ καλά και να ξεπεραστεί σιγά-σιγά το μικρόβιο και να μπήτε δυναμικά στο παιχνίδι. Εγώ από χθες αδιαθέτησα κανονικά. Στο κορίτσι με το θετικό τεστάκι να ευχηθώ με το καλό να πάνε όλα υπέροχα να έχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

προσπαθω να ανασυγκροτηθώ ,και να μπω δυναμικά στο παιχνίδι ! Μια κοπέλα μου ειπε να απευθυνθώ στο τμήμα αποβολών του ελενα ακομα και αν δεν είχα κατι παρόμοιο στο παρελθόν και οτι βοηθούν παρα πολυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια εχθές το βράδυ πονούσα αρκετά από ωορρηξία.. Και την πετύχαμε τέλεια 😊😊😊 του έδωσα και κατάλαβε χαχααχα σήμερα δεν πονάω άρα θα έγινε αλλά θα κάτσουμε σίγουρα και σημερα

Μπραβοοοοο!!! Τι καλά!!!! Καλά θα κάνετε και σήμερα αλλά ποντάρω στην χθεσινή μέρα εγώ! Πιστεύω ότι αυτόν τον μήνα το πετύχατε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τώρα βρήκα λίγο χρόνο. Σήμερα έχει γενέθλια το αστεράκι μου! Οπότε γύρισα από τη δουλειά και στολίζω το σπίτι και μετά να πάμε με τον μπαμπά να τον πάρουμε και να έρθει να δει την εκλπηξη! Σήμερα μόνο οι 3 μας. Αύριο τα επίσημα! Χαχαχα 

Λοιπόν εγώ δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ από όλα αυτά που είχα. Τίποτα εξαφανίστηκαν και η μυρωδιά και το σφυξιμο. Δε ξέρω τι μαγικό έγινε. Φυσικά όταν είναι να μου ρθει περίοδος θα επαναλάβω την καλλιέργεια για να δούμε ανάλογα τι θα κάνουμε. Έχω πάθει σοκ που διαβάζω ότι όλες κάτι πάθαμε ευτυχώς η @marinamanoulitsa μας ξεματιασε και πάει πέρασε! Σήμερα είναι η δεύτερη μέρα που δεν έχω τίποτα απολύτως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι 9η μέρα του κύκλου και είπα να κάνω ένα τεστ ωορρηξίας να δω που βρίσκεται η ορμόνη από περιέργεια πιο πολύ και είναι πάρα πολύ έντονη η δεύτερη γραμμή. Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Μεθαύριο θα είναι θετικό σίγουρα!! Δηλαδή ωορρηξία 12η μέρα. Μου φαίνεται απίστευτο που εγώ είχα κύκλο 35+ μέρες τώρα κάνω 27-30 μέρες το πολύ .. απίστευτα αυτά τα χάπια μου έχουν κάνει τρομερή δουλειά σε 5 μήνες 

Ουυυυ τελειαααααααα❤️❤️❤️❤️ κάλε ποια χάπια παίρνεις ;;; Τα Inofert plus αν θυμαμαι καλά;;;; Εγώ ούτε στο όνειρο μου τόσο νωρίς !! Μόνο με χάπια διέγερσης κάνω ωορρηξια 13η-15η ειδαλλως ούτε καν! Τέλεια κοριτσάκι μουυυυυυυυυυ μπαίνεις στο λοβ ζοουν και ποιος ξερει τα χάπια αυτά μπορεί να σε βοηθήσουν να έρθει και το μπεμπε καθώς κάνουν ποιοτικά ωάρια ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι 9η μέρα του κύκλου και είπα να κάνω ένα τεστ ωορρηξίας να δω που βρίσκεται η ορμόνη από περιέργεια πιο πολύ και είναι πάρα πολύ έντονη η δεύτερη γραμμή. Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Μεθαύριο θα είναι θετικό σίγουρα!! Δηλαδή ωορρηξία 12η μέρα. Μου φαίνεται απίστευτο που εγώ είχα κύκλο 35+ μέρες τώρα κάνω 27-30 μέρες το πολύ .. απίστευτα αυτά τα χάπια μου έχουν κάνει τρομερή δουλειά σε 5 μήνες 

Ποια χάπια;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου τώρα βρήκα λίγο χρόνο. Σήμερα έχει γενέθλια το αστεράκι μου! Οπότε γύρισα από τη δουλειά και στολίζω το σπίτι και μετά να πάμε με τον μπαμπά να τον πάρουμε και να έρθει να δει την εκλπηξη! Σήμερα μόνο οι 3 μας. Αύριο τα επίσημα! Χαχαχα 

Λοιπόν εγώ δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ από όλα αυτά που είχα. Τίποτα εξαφανίστηκαν και η μυρωδιά και το σφυξιμο. Δε ξέρω τι μαγικό έγινε. Φυσικά όταν είναι να μου ρθει περίοδος θα επαναλάβω την καλλιέργεια για να δούμε ανάλογα τι θα κάνουμε. Έχω πάθει σοκ που διαβάζω ότι όλες κάτι πάθαμε ευτυχώς η @marinamanoulitsa μας ξεματιασε και πάει πέρασε! Σήμερα είναι η δεύτερη μέρα που δεν έχω τίποτα απολύτως. 

 

Να τον χαιρεσαιιιιιιιιιιιιιιι 1000χρονος με υγεια αγαπη και ευτυχιαααα❤️❤️❤️❤️ εύχομαι να έρθει συντομα και το αδερφάκι του και να έχει την πιο πιστη παρεούλα❤️❤️❤️❤️❤️

και εγώ τπτ σήμερα από συμπτώματα ουρολοιμωξης 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ουυυυ τελειαααααααα❤️❤️❤️❤️ κάλε ποια χάπια παίρνεις ;;; Τα Inofert plus αν θυμαμαι καλά;;;; Εγώ ούτε στο όνειρο μου τόσο νωρίς !! Μόνο με χάπια διέγερσης κάνω ωορρηξια 13η-15η ειδαλλως ούτε καν! Τέλεια κοριτσάκι μουυυυυυυυυυ μπαίνεις στο λοβ ζοουν και ποιος ξερει τα χάπια αυτά μπορεί να σε βοηθήσουν να έρθει και το μπεμπε καθώς κάνουν ποιοτικά ωάρια ❤️❤️❤️

 

στις πριν 41 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Ποια χάπια;;;;

Inofert plus κορίτσια μου!! Έπαιρνα και τα απλά inofert  αλλά δεν έκαναν δουλειά! Τα plus εκτός το ότι βοηθάνε στον κύκλο κάνουν και καλύτερης ποιότητας ωορρηξία!! Απίστευτο μου φαίνεται και μένα που έχω επιτέλους φυσιολογικό κύκλο!! Αλλά θέλουν το χρόνο τους για να κάνουν δουλειά γιατί δεν είναι φάρμακο είναι συμπλήρωμα διατροφής 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

 

Inofert plus κορίτσια μου!! Έπαιρνα και τα απλά inofert  αλλά δεν έκαναν δουλειά! Τα plus εκτός το ότι βοηθάνε στον κύκλο κάνουν και καλύτερης ποιότητας ωορρηξία!! Απίστευτο μου φαίνεται και μένα που έχω επιτέλους φυσιολογικό κύκλο!! Αλλά θέλουν το χρόνο τους για να κάνουν δουλειά γιατί δεν είναι φάρμακο είναι συμπλήρωμα διατροφής 

Τα πήρες μόνη σου; Ή σου τα έδωσε ο γιατρός σου;; Ααα για να τα τσεκαρω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου τώρα βρήκα λίγο χρόνο. Σήμερα έχει γενέθλια το αστεράκι μου! Οπότε γύρισα από τη δουλειά και στολίζω το σπίτι και μετά να πάμε με τον μπαμπά να τον πάρουμε και να έρθει να δει την εκλπηξη! Σήμερα μόνο οι 3 μας. Αύριο τα επίσημα! Χαχαχα 

Λοιπόν εγώ δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ από όλα αυτά που είχα. Τίποτα εξαφανίστηκαν και η μυρωδιά και το σφυξιμο. Δε ξέρω τι μαγικό έγινε. Φυσικά όταν είναι να μου ρθει περίοδος θα επαναλάβω την καλλιέργεια για να δούμε ανάλογα τι θα κάνουμε. Έχω πάθει σοκ που διαβάζω ότι όλες κάτι πάθαμε ευτυχώς η @marinamanoulitsa μας ξεματιασε και πάει πέρασε! Σήμερα είναι η δεύτερη μέρα που δεν έχω τίποτα απολύτως. 

 

Να τον χαίρεσαι κορίτσι μου πάντα δυνατός κ ευτυχισμένος κ με το καλό να έρθει σύντομα κ το αδελφακι του!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η singing in the rain είπε:

Τα πήρες μόνη σου; Ή σου τα έδωσε ο γιατρός σου;; Ααα για να τα τσεκαρω!!

Εγώ είχα πάρει τα Inofert hp είναι φακελάκια σκόνη για 4 μήνες και με βοήθησαν λιγακι όμως καθώς μου μικρύναν τον κύκλο κατά δυο μέρες και τον κρατούσαν σταθερό! Όμως μου τα σταμάτησε και μου έδωσε τώρα γλουκοφαζ και σε λίγες μέρες κλείνω μηνα που τα παιρνω όποτε θα δω στην πορεία πως θα με βοηθήσουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ βρε κορίτσια έβγαλα κάτι υγρά πολύ στερεά σαν κρεμώδης σορυ για το πώς το λέω, κ έχω μια πολύ ελαφριά αίσθηση φαγουρας κ αυτό μόνο στο σκούπισμα... Τι φάση? Να ανησυχησω κ εγώ λέτε? Μου ξεκινάει κάτι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ είχα πάρει τα Inofert hp είναι φακελάκια σκόνη για 4 μήνες και με βοήθησαν λιγακι όμως καθώς μου μικρύναν τον κύκλο κατά δυο μέρες και τον κρατούσαν σταθερό! Όμως μου τα σταμάτησε και μου έδωσε τώρα γλουκοφαζ και σε λίγες μέρες κλείνω μηνα που τα παιρνω όποτε θα δω στην πορεία πως θα με βοηθήσουν! 

Ξεκίνησες τα fertilimax κορίτσι μου;; Αναμένουμε να δούμε εντυπώσεις σου μετά τον μήνα! Πάντως αυτό που λέει ότι οι inofert plus βοηθάνε και στον ύπνο μου αρέσει γιατί έχω πολύ άγχος στη δουλειά και πολλές φορές ξυπνάω αγχωμένη πολύ νωρίς το πρωί και μετά δεν μπορώ να ξανακοιμηθώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

 

Inofert plus κορίτσια μου!! Έπαιρνα και τα απλά inofert  αλλά δεν έκαναν δουλειά! Τα plus εκτός το ότι βοηθάνε στον κύκλο κάνουν και καλύτερης ποιότητας ωορρηξία!! Απίστευτο μου φαίνεται και μένα που έχω επιτέλους φυσιολογικό κύκλο!! Αλλά θέλουν το χρόνο τους για να κάνουν δουλειά γιατί δεν είναι φάρμακο είναι συμπλήρωμα διατροφής 

Και εγω τα πήρα αυτά δεν τα χρησιμοποίησα για μεγάλο διάστημα κανένα μήνα περίπου αλλά ειδα διαφορά στα υγρά είχα πιο πολλά αλλά δεν έχω ολοκληρωμένη άποψη για αυτά αλλά σίγουρα θα τα ξανά δοκίμαζα 😊 νομίζω από το φακελάκι είναι πιο καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Ξεκίνησες τα fertilimax κορίτσι μου;; Αναμένουμε να δούμε εντυπώσεις σου μετά τον μήνα! Πάντως αυτό που λέει ότι οι inofert plus βοηθάνε και στον ύπνο μου αρέσει γιατί έχω πολύ άγχος στη δουλειά και πολλές φορές ξυπνάω αγχωμένη πολύ νωρίς το πρωί και μετά δεν μπορώ να ξανακοιμηθώ!

Ναι βοηθανε και στο ύπνο🥰 τα ξεκινησααα ναιιι έχω καμία εβδομάδα και κάτι! Για να δούμε θα κάνουν τπτ;😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Εγώ βρε κορίτσια έβγαλα κάτι υγρά πολύ στερεά σαν κρεμώδης σορυ για το πώς το λέω, κ έχω μια πολύ ελαφριά αίσθηση φαγουρας κ αυτό μόνο στο σκούπισμα... Τι φάση? Να ανησυχησω κ εγώ λέτε? Μου ξεκινάει κάτι??

Κοριτσάκι μου αν δεις ότι συνεχίζεται να πας να κανεις μια καλλιεργεία υγρών ! Μπορεί όμως και να είναι περιστασιακή η φαγούρα και τα υγρα να είναι από σπορακι🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...