Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου τι ώρα θα σε πάρει η γιατρός τηλέφωνο?? Ενημέρωσε μας τι θα σου πει .. όλα καλά θα πάνε πάντως δεν πιστεύω ότι είναι κάτι σοβαρό!!

Θα την πάρω εγώ τώρα. Χθες μου έγραψε μόνο πως είναι μικρόβιο θα χρειαστεί αντιβιωση και να πάρω σήμερα στο ιατρείο. Ήταν πολύ βιαστικό το μνμ της οπότε μάλλον είχε δουλειά η γυναίκα . Τώρα πήρα αλλά μιλάει το τηλέφωνο. Δεν ξέρω αν θα βρω την ίδια η την μαία αλλά ελπίζω πως θα μου έχουν έτοιμη την συνταγή για την αντιβίωση. 

Και γω να σου πω την αλήθεια πιστεύω ;ν ήταν κάτι σοβαρό δε θα το άφηνε έτσι θα μου λέγε κάτι να κάνω από χθες. Οπότε απλά αναμένω να πάρω αντιβίωση. Και μέσα σε όλα αυτά έχω ξεχάσει εντελώς συμπτώματα εγκυμοσύνης και λοιπά..

Από αυτά πως πάμε κορίτσια??? Εγώ επειδή έχω τώρα αυτό το μικρόβιο δεν ξέρω αν είναι κάτι σε σύμπτωμα από το μικρόβιο η εγκυμοσύνης. Έχω πόνο στη μέση μόνο και πονοκέφαλο κάθε βράδυ. Μόνο βράδυ όμως. Τίποτα άλλο . Το κικροβιο πάντως μπορεί να προκαλέσει πόνο στη μεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ!!♥️♥️♥️

@efakiiμου σε καταλαβαίνουμε όλες γιατί ολες παίρναμε το ίδιο καθε μήνα, είναι δύσκολο. Και εγώ το καθυστερούσα να παω για εξωσωματική, φοβάμαι πιο πολύ την αποτυχία παρά τα υπόλοιπα όλα που έχει η εξωσωματική. Γιατί ζούμε την αποτυχία καθε μήνα, οπόταν με δυσκόλεψε πολύ όλο αυτό στο μυαλό μου. Οτι θες με ρωτάς, όπου μπορώ να σε βοηθήσω όσο αφορά την εξωσωματική. Για όλους έχει ο Θεός κορίτσι μου, θέλει δύναμη και εμείς την έχουμε πίστεψε με ♥️♥️♥️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εμεις αλληλοκαταλαβαινομαστε !! ❤️

να σου πω ,εχω ραντεβού στις 16/6 με τον γιατρό της εξωσωματικής Οποτε θα κανω μια εφ´ολης της ύλης συζήτηση να δουμε τι θα μας προτείνει … γιατι είχα κανει σαλπιγγογραφια και 2 σπερμοδιαγραμματα αλλα ειναι περσινά. Δεν ξέρω αν θα τα δεχθεί και η επιτροπή. Και αν πρέπει να τα επαναλάβουμε θελουμε χρόνο για να κλείσουμε ραντεβού και τέτοια. 
υστεροσκοπηση δεν εχω κανει ποτέ. 
αυτο το μήνα το ήξερα πως θα ερθει κανονικα με μπόλικη σιγουριά γιατι δεν προσπαθήσαμε και στοχευμένα. Ειπα θα το αφήσω στο φλου για το καλοκαίρι ετσι  για να χαλαρώσουμε λιγο. 

Εγώ θα πω μόνο ότι η υστεροσκοπιση κάνει θαύματα. Αν κάνει η σαλπιγγογραφια,η υστεροσκοπιση κάνει πολλά παραπάνω! Εγώ έτσι συνέλαβα και θα το λέω πάντα!!! 

Το φλου μου αρέσει τρελά . Εσύ άστο και η τύχη σου δουλεύει ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις μίλησα με την μαία στο ιατρείο. Μου ζήτησε να της τα πω όλα πω όλα από την αρχή .μου είπε ότι λόγω κατάστασης θα πρέπει να δουν ποια ακριβώς αντιβίωση πρέπει να πάρω γιατί είναι ανθεκτικό μικρόβιο και πρέπει να συνυπολογίσουμε ότι υπάρχει περίπτωση κύησης. Μέχρι το μεσημέρι θα μου έχει απαντήσει. Με ρώτησε και ποια μέρα από την ωορηξια είμαι ,προφανώς να βλέπαμε αν υφίσταται εγκυμοσύνη, αλλά μου είπε είναι νωρίς ακόμη . Αυτααααααα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Σήμερα μου είπαν να περιμένω τηλέφωνο. Είναι η 6η μέρα από την ωοληψια 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 νιώθω την καρδιά μου οτι θα βγει απ'το σώμα μου. Δεν μπορώ να σας περιγράψω το άγχος. Κάντε μια προσευχή να ακούσω καλά νέα κορίτσια μου♥️♥️♥️♥️

Καλημεραααα αντε να ακούσουμε ευχάριστα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα !! Σας διαβάζω καθημερινά αλλα δεν προλαβαίνω να συμμετέχω 😔😔 στη δουλειά ένας πανικός κ μετα γυρνάω κομμάτια. 
@Girly μου πως εισαι;;; Θα πάρεις αντιβίωση και θα γίνεις περδίκι ! 
@Mpourmpoulo το είδαμε το θετικό ;;; Το είδαμε ;;;; 
@marinaP κοριτσι μου γλυκό περιμένω με αγωνία  τα νέα σου !!!

Περιμένω πεμπτη περίοδο με βάση τα πονάκια που είχα και μπόλικα υγρα. Εχω ήδη απο χθες καφέ υγρα … νομίζω πως απλα εχω συμβιβαστεί με αυτη τη συνήθεια κάθε μήνα… θελω να αρχίσω να ψάχνομαι για την διαδικασία της εξωσωματικής και τα χαρτιά που πρέπει να οργανώσω για την επιτροπή. 
καποια κοπέλα που εχει ακολουθήσει αυτο το δρομο σε δημόσιο νοσοκομείο;; Να βοηθήσει !!!!! 

Κορίτσι μου το είδα το θετικο το ειδααα❤️ κάλε τα καφέ μπορεί να είναι και από σπορακι 🙏 δεν θα κανεις κανένα τεστακι;;; Όσο για την εξωσωματικη σε δημόσιο νοσοκομείο το μόνο που ξερω να σου πω είναι πως ψάχνεις να βρεις γιατρό υποβοηθούμενης αναπαραγωγής στα νοσοκομεία που θέλεις ή σε βολεύουν κλείνεις ραντεβού μαζί του και σε κατευθύνει αυτός ! Εμένα η αδερφη μου που έκανε στα Γιάννενα στο πανεπιστημιακό πήγαν όλα τελεια ! Πέρασε επιτροπή για τα φαρμακα και έδωσε κάποια αμοιβή στον γιατρό για την εμβρυομεταφορα και τις επισκέψεις που πήγαινε τα απογεύματα που έκανε ιατρειο ! Λογικα ο γιατρος που θα βρεις θα σε ενημερώσει για όλα αν χρειαστεί και δεν σε προλάβει το μπεμπουλινι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! 

@Girly κορίτσι μου τι έγινε τελικά; Και εγώ χθές ένιωσα κατι για ουρολοίμωξη πήρα τον γιατρό και θα παω σήμερα για καλλιέργεια. Αν και νιώθω πολύ καλά σήμερα. Μην αγχώνεσαι για αυτά, αν τα προλάβεις από την αρχή δεν παθαίνεις τίποτα.και σου τα λεω εγώ που είχα ουρολοίμωξη 2 φορές το μήνα από τότε που πήγαινα σχολείο! 

Σας διαβάζω κορίτσια μου καθε μέρα και περιμένω να δω επιτέλους κάνα θετικό 🤗🤗 

Εγώ περιμένω σήμερα να με πάρουν από τη κλινική 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 πολλή αγωνία όλες αυτές τις μέρες! Οι πόνοι στη κοιλιά συνεχίζονται αλλα δεν είναι τοσο δυνατοί και το φούσκωμα, περιμένω να έρθει περίοδος να ηρεμήσω (δεν το περίμενα ποτέ οτι θα περίμενα πως και πως να έρθει περίοδος 🤣)

@efakii μου για εξωσωματική σε δημόσιο δεν μπορώ να σε βοηθήσω, ρωτά τα κορίτσια στο γκρουπ της εξωσωματικής♥️

Κορίτσι μου τα νέα θα είναι υπεροχα είμαι σιγουρηηηηηηηη❤️❤️❤️ περιμενουμε να μας τα πεις και εμάς❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μόλις μίλησα με την μαία στο ιατρείο. Μου ζήτησε να της τα πω όλα πω όλα από την αρχή .μου είπε ότι λόγω κατάστασης θα πρέπει να δουν ποια ακριβώς αντιβίωση πρέπει να πάρω γιατί είναι ανθεκτικό μικρόβιο και πρέπει να συνυπολογίσουμε ότι υπάρχει περίπτωση κύησης. Μέχρι το μεσημέρι θα μου έχει απαντήσει. Με ρώτησε και ποια μέρα από την ωορηξια είμαι ,προφανώς να βλέπαμε αν υφίσταται εγκυμοσύνη, αλλά μου είπε είναι νωρίς ακόμη . Αυτααααααα 

 

Τελεια κορίτσι μου ❤️ θα παρεις την αντιβίωση που πρέπει ωστε να μη επηρεάσει και το ενδεχόμενο σπορακι καη θα είσαι μια χαρα🥰 όσο για τον πονοκέφαλο ναι είναι και συμπτωμα εγκυμοσύνης! Σύμπτωμα απο το μικρόβιο αποκλείεται να είναι ο πονοκέφαλος, η μέση ναι υπάρχει το ενδεχόμενο να είναι από την ουρολοίμωξη! Ποια μέρα είσαι σήμερα μετά την ωορρηξια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τελεια κορίτσι μου ❤️ θα παρεις την αντιβίωση που πρέπει ωστε να μη επηρεάσει και το ενδεχόμενο σπορακι καη θα είσαι μια χαρα🥰 όσο για τον πονοκέφαλο ναι είναι και συμπτωμα εγκυμοσύνης! Σύμπτωμα απο το μικρόβιο αποκλείεται να είναι ο πονοκέφαλος, η μέση ναι υπάρχει το ενδεχόμενο να είναι από την ουρολοίμωξη! Ποια μέρα είσαι σήμερα μετά την ωορρηξια;

Είμαι 8η μετά την ωορρηξία.. κορίτσια η παράνοια μου χτύπησε την πόρτα κ άνοιξα ,δεν είμαι κ καμία αφιλόξενη! Κάποιους μήνες πιστεύουμε περισσότερο από άλλους ότι είμαστε έγκυες..ε έναν τέτοιο μήνα διανύω...δε θέλω και πολύ να πάρω αέρα εγώ... καταλαβαίνετε...αυτόν τον μήνα έχω μόνο από αριστερά τραβήγματακια. Πολυυ ελαφριά αλλά αρκετά ώστε να τα καταλάβω. Λίγο ο πονοκέφαλος δύο μέρες ,λίγο η δυσκοιλιότητα σήμερα και τα τραβήγματακια μου και ήδη μιλάω στο ενδεχόμενο μικρακι ! Ξέρω μάλλον τα έχω χάσει χαχαχχαχα. Κ οι ψυχίατροι τι θα κάνουν?κλέφτες θα γίνουν?? Εγώ πάντως της είπα (γιατί κορίτσι θα είναι ε,χρόνια το λέει ο σταυρός..) να κρατηθεί γερά! 

Ααααα....να ήρθαν μόλις με μια άσπρη μπλουζιτσα κ επιμένουν να τη βάλω να δω αν μου πάει!! 

Ιστορίες παράνοιας day 1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Είμαι 8η μετά την ωορρηξία.. κορίτσια η παράνοια μου χτύπησε την πόρτα κ άνοιξα ,δεν είμαι κ καμία αφιλόξενη! Κάποιους μήνες πιστεύουμε περισσότερο από άλλους ότι είμαστε έγκυες..ε έναν τέτοιο μήνα διανύω...δε θέλω και πολύ να πάρω αέρα εγώ... καταλαβαίνετε...αυτόν τον μήνα έχω μόνο από αριστερά τραβήγματακια. Πολυυ ελαφριά αλλά αρκετά ώστε να τα καταλάβω. Λίγο ο πονοκέφαλος δύο μέρες ,λίγο η δυσκοιλιότητα σήμερα και τα τραβήγματακια μου και ήδη μιλάω στο ενδεχόμενο μικρακι ! Ξέρω μάλλον τα έχω χάσει χαχαχχαχα. Κ οι ψυχίατροι τι θα κάνουν?κλέφτες θα γίνουν?? Εγώ πάντως της είπα (γιατί κορίτσι θα είναι ε,χρόνια το λέει ο σταυρός..) να κρατηθεί γερά! 

Ααααα....να ήρθαν μόλις με μια άσπρη μπλουζιτσα κ επιμένουν να τη βάλω να δω αν μου πάει!! 

Ιστορίες παράνοιας day 1

Κοίτα τώρα να δεις τι θα κάνεις με το μικρόβιο... Πρώτα αυτό προέχει....και μετά σε λίγες ημέρες να κάνεις και τεστακι... Πότε θα τα αρχίσεις;;;; ή γιατρός έπρεπε αμέσως να σου γράψει αντιβιωση... Δεν παίζουν με αυτά.. Αργεί πολύ... Εφόσον βγήκε η καλλιέργεια έπρεπε ήδη να αρχίσεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Είμαι 8η μετά την ωορρηξία.. κορίτσια η παράνοια μου χτύπησε την πόρτα κ άνοιξα ,δεν είμαι κ καμία αφιλόξενη! Κάποιους μήνες πιστεύουμε περισσότερο από άλλους ότι είμαστε έγκυες..ε έναν τέτοιο μήνα διανύω...δε θέλω και πολύ να πάρω αέρα εγώ... καταλαβαίνετε...αυτόν τον μήνα έχω μόνο από αριστερά τραβήγματακια. Πολυυ ελαφριά αλλά αρκετά ώστε να τα καταλάβω. Λίγο ο πονοκέφαλος δύο μέρες ,λίγο η δυσκοιλιότητα σήμερα και τα τραβήγματακια μου και ήδη μιλάω στο ενδεχόμενο μικρακι ! Ξέρω μάλλον τα έχω χάσει χαχαχχαχα. Κ οι ψυχίατροι τι θα κάνουν?κλέφτες θα γίνουν?? Εγώ πάντως της είπα (γιατί κορίτσι θα είναι ε,χρόνια το λέει ο σταυρός..) να κρατηθεί γερά! 

Ααααα....να ήρθαν μόλις με μια άσπρη μπλουζιτσα κ επιμένουν να τη βάλω να δω αν μου πάει!! 

Ιστορίες παράνοιας day 1

Χαχαχχαχαχαχχαχαχχαχα! Παρανοια για πανταααα🤪 κορίτσι μου να το πιστέψεις γτ τα συμπτωματακια είναι πολύ ωραιαααα🤞 αχχχ ποτέ θα ξεκινήσεις τεστακια;;;;;; Από την Πέμπτη;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κοίτα τώρα να δεις τι θα κάνεις με το μικρόβιο... Πρώτα αυτό προέχει....και μετά σε λίγες ημέρες να κάνεις και τεστακι... Πότε θα τα αρχίσεις;;;; ή γιατρός έπρεπε αμέσως να σου γράψει αντιβιωση... Δεν παίζουν με αυτά.. Αργεί πολύ... Εφόσον βγήκε η καλλιέργεια έπρεπε ήδη να αρχίσεις... 

Τεστακι δύο μέρες πριν την περίοδο λέω να κάνω. Όχι νωρίτερα. Έχω δύο τεστ κ δεν ήθελα να παραγγείλω άλλα..

Αργεί λες ε? Εγώ αγχώθηκα από τη μια από την άλλη σκέφτηκα πως για να μην βιάζετε τόσο ίσως να είναι πιο λάιτ η κατάσταση...πφφ δε ξέρω. Ακόμη δεν επικοινώνησαν μαζί μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα! Σας διαβάζω πολύ καιρό! Είστε η καλύτερη παρέα! Λοιπόν, χρειάζομαι και εγω την βοήθεια σας! Είχα ΤΕΡ 19/4 και επαφές 1,3,4,6/5 με την 4/5 να έχω θετικό τεστ ωορρηξίας! Ο κύκλος μου είναι 28-30 μέρες. Περιμένω να αδιαθετήσω στις 20/5. Τις τελευταίες μέρες έχω έντονους πόνους στη μέση χωρίς όμως συμπτωματα περιόδου που συνήθως ξεκινάνε μια εβδομάδα πριν. Αυτό που με παραξένεψε είναι ότι είχα 2 φορές αίμα στην μύτη και αποφάσισα σήμερα να κάνω ένα τεστακι το οποίο βγήκε θετικό. Για την ακρίβεια στην αρχή ήταν θετικό και μετά τα 10 λεπτά εγινε αχνό αλλά ορατό! Υπάρχει λέτε περίπτωση για εγκυμοσύνη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είναι μέσα στα νεύρα. Με παρέπεμψε σε ουρολόγο. Έχω χάσει τόσο χρόνο!!!! Φεύγω δουλειά. Να δω πως θα βρω σήμερα ουρολόγο να πάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια είναι μέσα στα νεύρα. Με παρέπεμψε σε ουρολόγο. Έχω χάσει τόσο χρόνο!!!! Φεύγω δουλειά. Να δω πως θα βρω σήμερα ουρολόγο να πάω 

Ε δεν πάμε καλά! Καλά και γτ δε στο είπε από το πρωί ωστε να κλείσεις ραντεβού με ουρολόγο ; Τι να πω κορίτσι μου ελπιζω να βρεις άμεσα ουρολόγο να ξεμπερδεύεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@singing in the rain κορίτσι μου τι σου είπε ο ενδοκρινολόγος για την προγεστερονη;; 

Μου είπε ότι είναι καλούλα η τιμή και θα το δούμε όταν θα μου έρθει η περίοδος!! Γιατί δεν ξέρουμε σίγουρα ποτέ έκανα ωορρηξία σε αυτόν τον κύκλο, άρα είναι πολύ πιθανό να μην έχουμε πιάσει το πικ! Περιμένουμε να κάνει και ο σύντροφός μου εξετάσεις αίματος και μετά θα πάω να μιλήσουμε! Πάντως με καθησύχασε να μην ανησυχώ!! 🙂🙂❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Μου είπε ότι είναι καλούλα η τιμή και θα το δούμε όταν θα μου έρθει η περίοδος!! Γιατί δεν ξέρουμε σίγουρα ποτέ έκανα ωορρηξία σε αυτόν τον κύκλο, άρα είναι πολύ πιθανό να μην έχουμε πιάσει το πικ! Περιμένουμε να κάνει και ο σύντροφός μου εξετάσεις αίματος και μετά θα πάω να μιλήσουμε! Πάντως με καθησύχασε να μην ανησυχώ!! 🙂🙂❤️

Εσυ γενικα τι κύκλο έχεις και σε ποια μέρα του κύκλου εισαι σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια είναι μέσα στα νεύρα. Με παρέπεμψε σε ουρολόγο. Έχω χάσει τόσο χρόνο!!!! Φεύγω δουλειά. Να δω πως θα βρω σήμερα ουρολόγο να πάω 

Καλα πάει καλά;;;; και τι σε ταλεπωρει έτσι;;; αντεεεε!!! Μάλλον ήρθε η ώρα να αλλάξεις γιατρό μου φαίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις με πήραν από τη κλινική! Πάγωσαν τα 11!!! Και απο αυτά τα 6 είναι ΑΑ! Τα 2 είναι μέτρια και τα άλλα 3 είναι κατω του μετρίου. Εχω 11 βλαστοκυστες που με περιμένουν 🥹🥹🥹 Είμαι πολύ χαρούμενη κορίτσια! Το επόμενο βήμα είναι να περιμένω τώρα περίοδο και στην επόμενη περίοδο να ξεκινήσουμε την προετοιμασία για έμβρυομεταφορα,♥️🙏🏻

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκανα τεστ ωορρηξίας clear blue.. Έδειξε αρνητικό αλλά φαίνεται έντονα η γραμμή.. Να ξανακάνω άλλο ένα το βράδυ;;;; ή αύριο; δεν έχω και πολλά.. Άλλα 4 έχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μόλις με πήραν από τη κλινική! Πάγωσαν τα 11!!! Και απο αυτά τα 6 είναι ΑΑ! Τα 2 είναι μέτρια και τα άλλα 3 είναι κατω του μετρίου. Εχω 11 βλαστοκυστες που με περιμένουν 🥹🥹🥹 Είμαι πολύ χαρούμενη κορίτσια! Το επόμενο βήμα είναι να περιμένω τώρα περίοδο και στην επόμενη περίοδο να ξεκινήσουμε την προετοιμασία για έμβρυομεταφορα,♥️🙏🏻

 

Ααααα τελειαααααα❤️❤️❤️❤️σούπερ!!!!!! Μπράβο κοπέλα μου.. Το καλοκαίρι θα είσαι έγκυος σίγουρα 🙏😘🙄😉😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μόλις με πήραν από τη κλινική! Πάγωσαν τα 11!!! Και απο αυτά τα 6 είναι ΑΑ! Τα 2 είναι μέτρια και τα άλλα 3 είναι κατω του μετρίου. Εχω 11 βλαστοκυστες που με περιμένουν 🥹🥹🥹 Είμαι πολύ χαρούμενη κορίτσια! Το επόμενο βήμα είναι να περιμένω τώρα περίοδο και στην επόμενη περίοδο να ξεκινήσουμε την προετοιμασία για έμβρυομεταφορα,♥️🙏🏻

 

Μπραβοοοοο. Μπράβο κοριτσάκι μου!! Τι καλά!!! Μια ανάσα πριν είμαστε δλδ!!! Αχ άντε χάρηκα και εγώ τώρα που ήμουν μέσα στα νεύρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμ τάχει γιατί τελειώνω το διάλειμμα μου....

🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬 Αυτά έχω να πω! Έχω θυμώσει πολύ. Ευτυχώς βρήκα γιατρό μετά τη δουλειά να πάω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκανα τεστ ωορρηξίας clear blue.. Έδειξε αρνητικό αλλά φαίνεται έντονα η γραμμή.. Να ξανακάνω άλλο ένα το βράδυ;;;; ή αύριο; δεν έχω και πολλά.. Άλλα 4 έχω 

Στείλε καμία φωτογραφία να εξετάσουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου. Εγώ δεν κοιμάμαι λόγω ΓΟΠ αλλά νυστάζω όλη μέρα. Αν τους έλεγες όχι τι θα σου έλεγαν δηλαδή;;; Τι κάνατε τελικά;
    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...