Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

@Girly  @annitakianna @Mpourmpoulo στο σκούπισμα προς το παρών έχω μόνο... Δεν έχω ροή.... Τώρα θα φανεί... Η αλήθεια είναι ότι είχα αγκαλιά την ανηψια όλη μέρα σήμερα... Και εντωμεταξύ ήμουν στο σπίτι της θείας μου.. Και πάμε στις εικόνες.. Και η μικρή παίρνει μια εικόνα της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλαντου(είδα και όνειρο και έχω φάει και το μήλο) και την φίλησε και την κρατούσε δεν την Άφηνε με τίποτα.. Και λέω "ωχ σημάδι είναι αυτό".. . Και μετά είδα το αίμα... Και τωρα ήρθα ξάπλωσα..... Δεν ξέρω τι να πω...δεν μπορώ να το εξηγήσω... Έχω και σουβλιες κάτω χαμηλά.. Και σήμερα από το πρωί αναγούλες... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλο μήνα κορίτσια μου γλυκά! Σας εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου αυτό το μήνα να δείτε οοοοοολες το θετικό τεστακι που όλες επιθυμείτε ♥️♥️♥️ υγεία να έχουμε πρώτα κοριτσάκια μου και όλα θα γίνουν όπως τα θέλουμε. Να είμαστε καλά πρώτα. 🙏🏻 Διαβάζω τα νέα σας οσο προλαβαίνω και εγώ. @marinamanoulitsa μου όπως λένε και τα κορίτσια πιο πάνω δεν νομίζω να είναι περίοδος, είναι πολύ νωρίς. Πάρτο για θετικό σημάδι ♥️♥️♥️ πάρε και τον γιατρό αύριο ένα τηλέφωνο. 

Εγώ κορίτσια μου όπως τα ξέρετε, συνεχίζω με τις ενέσεις διέγερσης και υπομονή, αισιοδοξία και πίστη 🙏🏻 

 

Σε λιγοοο καιροοοο η κοιλιτσα σου θα ειναι φουσκωμένη❤️ ποτέ έχετε πει για ωολληψια  και έμβρυομεταφορά;🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Girly  @annitakianna @Mpourmpoulo στο σκούπισμα προς το παρών έχω μόνο... Δεν έχω ροή.... Τώρα θα φανεί... Η αλήθεια είναι ότι είχα αγκαλιά την ανηψια όλη μέρα σήμερα... Και εντωμεταξύ ήμουν στο σπίτι της θείας μου.. Και πάμε στις εικόνες.. Και η μικρή παίρνει μια εικόνα της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλαντου(είδα και όνειρο και έχω φάει και το μήλο) και την φίλησε και την κρατούσε δεν την Άφηνε με τίποτα.. Και λέω "ωχ σημάδι είναι αυτό".. . Και μετά είδα το αίμα... Και τωρα ήρθα ξάπλωσα..... Δεν ξέρω τι να πω...δεν μπορώ να το εξηγήσω... Έχω και σουβλιες κάτω χαμηλά.. Και σήμερα από το πρωί αναγούλες... 

 

Σημαδιακα όλα κορίτσι μου 🙏 και αναγουλεσσσς καλεεεεε μήπως αύριο να κανεις ένα τεστακι;;;;;;; Λέω εγώ τωραααα ❤️ αύριο είναι 11η μέρα ίσως να δειξει κάτι🤞🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Σημαδιακα όλα κορίτσι μου 🙏 και αναγουλεσσσς καλεεεεε μήπως αύριο να κανεις ένα τεστακι;;;;;;; Λέω εγώ τωραααα ❤️ αύριο είναι 11η μέρα ίσως να δειξει κάτι🤞🙏❤️

Ειδικά αν αύριο δεν έρθει αίμα πολύ... Άρα θα είναι περίοδος... 100% θα πάρω τεστ... Αλλά στεναχωρεθηκα.... Δεν το περίμενα 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ειδικά αν αύριο δεν έρθει αίμα πολύ... Άρα θα είναι περίοδος... 100% θα πάρω τεστ... Αλλά στεναχωρεθηκα.... Δεν το περίμενα 😢

Γτ προδικάζεις κοριτσάκι μου;; Το αιματακι ίσως είναι από εγκυμοσυνη! Για περίοδο μου φαινετε νωρίς! Εμένα προσωπικά ποτέ δεν μου έχει έρθει τόσο νωρίς μετά την ωορρηξια περίοδος! Νομίζω πως δεν πρέπει να στεναχωριεσαι γτ δεν πιστεύω ότι είναι περίοδος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Girly @Mpourmpoulo @efakii τώρα έχω πιο πολύ κόκκινο αίμα στο σκούπισμα.. 10η ημέρα από ωορρηξία;;; δεν γίνεται ρε συ να είναι περίοδος!!!! Θα τρελαθώ!!! 😪

Ένας κοινός λόγος για την εμφάνιση αίματος πολύ νωρίς στην εγκυμοσύνη είναι αυτό που είναι γνωστό ως αιμορραγία εμφύτευσης. Αυτή η μικρή ποσότητα αιμορραγίας ή κηλίδων μπορεί να εμφανιστεί μία ή δύο εβδομάδες μετά τη γονιμοποίηση του ωαρίου, περίπου τη στιγμή που μια γυναίκα θα μπορούσε διαφορετικά να περιμένει την περίοδό της. Η εμφύτευση αφορά όταν το γονιμοποιημένο ωάριο προσκολλάται στην επένδυση της μήτρας. Η αιμορραγία κατά την εμφύτευση είναι γενικά πιο ανοιχτόχρωμη από το τυπικό αίμα της εμμήνου ρύσεως. Αυτή η μικρή ποσότητα αιμορραγίας από την εμφύτευση σταματά από μόνη της και δεν αποτελεί ένδειξη προβλήματος.

Υπομονή, ξεκούραση και πίστη! ❤️🌸🌺🌷💔🌻🌹🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Σε λιγοοο καιροοοο η κοιλιτσα σου θα ειναι φουσκωμένη❤️ ποτέ έχετε πει για ωολληψια  και έμβρυομεταφορά;🙏

Ωοληψια έχω 10/5, εμβρυομεταφορα δεν είπαμε ακόμη, θα τα συζητήσουμε όλα οταν πάμε. Μια κουβέντα που κάναμε με την εμβρυολογο κατάλαβα οτι θα περιμένω την περίοδο του Ιούνη,και στην περίοδο του Ιούλη θα ξεκινήσουμε την προετοιμασία για έμβρυο μεταφορά.🙏🏻🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ειδικά αν αύριο δεν έρθει αίμα πολύ... Άρα θα είναι περίοδος... 100% θα πάρω τεστ... Αλλά στεναχωρεθηκα.... Δεν το περίμενα 😢

Εεεεπ τι λες βρε κουκλάκι μου!!! Ποια περίοδος?! Ούτε καν!! Τεστ αύριο δε θα δείξει πιστεύω όμως.και το λέω εγώ ! Που τα τεστ τα έχω για καραμέλες! Εφόσον έγινε η εμφύτευση σήμερα το τεστ θα δείξει σε τουλάχιστον δύο μέρες. Αφού εμφυτευτει αρχίζει να παράγεται η ορμόνη που θα ανιχνεύσει το τεστ. Θέλει σίγουρα δύο μερουλες. Σε καμία περίπτωση δε πιστεύω ότι είναι περίοδος...εγώ θα είχα πάρτι σήμερα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinaP είπε:

Ωοληψια έχω 10/5, εμβρυομεταφορα δεν είπαμε ακόμη, θα τα συζητήσουμε όλα οταν πάμε. Μια κουβέντα που κάναμε με την εμβρυολογο κατάλαβα οτι θα περιμένω την περίοδο του Ιούνη,και στην περίοδο του Ιούλη θα ξεκινήσουμε την προετοιμασία για έμβρυο μεταφορά.🙏🏻🫶🫶

Έφτασε ο μήνας Μαρινάκι μου!!!!!! Ετοιμάζεις ωραία και καλά τα ωαριακια σου!!! Θα είναι όμορφα στρογγυλά και παχουλά! Έτοιμα να δεχτούν σε λίγο καιρό τον πιο ικανό και γρήγορο κολυμβητή! Ή κολυμβητές!!! Χαλάλι τα νεύρα και οι κόποι σου! Και τότε μέσα στο ωραίο καλοκαιράκι αφού κανείς τα μπανάκια σου θα έρθει η πιο ωραία ώρα! Που θα τα έχουν όλα έτοιμα και θα τα βάλουν στην πιο ωραία φωλιτσα! Ανυπομονώωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι αγάπες μου μακάρι να έχετε δίκιο!!!! Σας ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση... 🙏 Τώρα που πήγα τουαλέτα ελάχιστο στο σκούπισμα πάλι είχα... Θα σας πω αύριο πρωί νεότερα... Καλό βραδάκι 🌙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ωοληψια έχω 10/5, εμβρυομεταφορα δεν είπαμε ακόμη, θα τα συζητήσουμε όλα οταν πάμε. Μια κουβέντα που κάναμε με την εμβρυολογο κατάλαβα οτι θα περιμένω την περίοδο του Ιούνη,και στην περίοδο του Ιούλη θα ξεκινήσουμε την προετοιμασία για έμβρυο μεταφορά.🙏🏻🫶🫶

Με το καλό κορίτσι μου 🙏🙏🙏🙏 είδες πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός;;; καλοκαίρι θα είσαι έγκυος!!! Καλή επιτυχία.. Η Παναγία μαζι σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλό μήνα, καλη Πρωτομαγιά! 

Ευχαριστώ αγαπημένη @marinamanoulitsaπου με σκέφτεσαι πάντα! Σου εύχομαι να είσαι το πρώτο θετικό του μήνα και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια!

Εμένα ξεκίνησε πρωί πρωί η περιοδος (επιτέλους!!) οπότε πάμε δυνατά και αυτό το μήνα με τα φάρμακα, τις εξετάσεις και την ωοληψια και ελπίζω να έχουμε αυτή τη φορά τουλάχιστον ένα εμβρυακι... 

Μάιος, ο μήνας των γενεθλίων μου, 3 Μαΐου... Το 2018 έκανα αμνιοπαρακεντηση στα γενέθλιά μου και μετά που έσβησα Κεράκια ευχήθηκα να γεννήσω ένα γερό μωρό... 💔

Τα επόμενα τέσσερα χρόνια υποφέρω στα γενέθλια μου... 

Με το καλό Αθηνά μου και σε εσένα... Αυτή τη φορά εύχομαι να γίνει η εμβρυομεταφορα.. Και να είναι η τελευταία φορά που σβήνετε μαζί δύο τα κερακια... Να γίνετε τρεις από του χρόνου!!! Σε φιλώ 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Ωοληψια έχω 10/5, εμβρυομεταφορα δεν είπαμε ακόμη, θα τα συζητήσουμε όλα οταν πάμε. Μια κουβέντα που κάναμε με την εμβρυολογο κατάλαβα οτι θα περιμένω την περίοδο του Ιούνη,και στην περίοδο του Ιούλη θα ξεκινήσουμε την προετοιμασία για έμβρυο μεταφορά.🙏🏻🫶🫶

Αντε κοριτσάκι μου η ωοληψια είναι τωραααα❤️ όπως και να έχει είσαι πολύ κοντα στο θαυματακι σου❤️❤️❤️🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλό μήνα, καλη Πρωτομαγιά! 

Ευχαριστώ αγαπημένη @marinamanoulitsaπου με σκέφτεσαι πάντα! Σου εύχομαι να είσαι το πρώτο θετικό του μήνα και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια!

Εμένα ξεκίνησε πρωί πρωί η περιοδος (επιτέλους!!) οπότε πάμε δυνατά και αυτό το μήνα με τα φάρμακα, τις εξετάσεις και την ωοληψια και ελπίζω να έχουμε αυτή τη φορά τουλάχιστον ένα εμβρυακι... 

Μάιος, ο μήνας των γενεθλίων μου, 3 Μαΐου... Το 2018 έκανα αμνιοπαρακεντηση στα γενέθλιά μου και μετά που έσβησα Κεράκια ευχήθηκα να γεννήσω ένα γερό μωρό... 💔

Τα επόμενα τέσσερα χρόνια υποφέρω στα γενέθλια μου... 

εύχομαι αυτά σου τα γενέθλια να είναι τα τυχερά σου κορίτσι μου❤️❤️❤️ να γίνει η εμβρυομεταφορα και να ριζώσει το σπορακι ❤️❤️❤️🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου γλυκά! Θα είστε οι πρώτες εννοείται που θα μάθετε τα αποτελέσματα! Μέχρι τότε εύχομαι να μπαίνω να βλέπω τα θετικά σας τεστακια και να χαίρομαι ♥️♥️♥️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου καλημέρα σας!! Τι μου κάνετε?? @marinamanoulitsaπως είσαι γλυκιά μου πως πάει το αίμα? Σταμάτησε? 

Θεσσαλονικιες θέλω μια πληροφορία σας παρακαλώ! Ο σύζυγος μου πρέπει να ξανά κάνει εξετάσεις σπέρματος σε εξειδικευμένο κέντρο! Έχετε να μου προτείνετε κάποιο?? την άλλη φορά πήγαμε σε μια κυρία αλλά θα ήθελα να πάω αλλού αυτή την φορά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα σας!! Τι μου κάνετε?? @marinamanoulitsaπως είσαι γλυκιά μου πως πάει το αίμα? Σταμάτησε? 

Θεσσαλονικιες θέλω μια πληροφορία σας παρακαλώ! Ο σύζυγος μου πρέπει να ξανά κάνει εξετάσεις σπέρματος σε εξειδικευμένο κέντρο! Έχετε να μου προτείνετε κάποιο?? την άλλη φορά πήγαμε σε μια κυρία αλλά θα ήθελα να πάω αλλού αυτή την φορά! 

Καλημέρα! Να πάτε ή στη Ζεγκινιαδου στη φραγκινη ή στη λυμπερη στεφανια . Και τα δύο είναι δοκιμασμένα και έγκυρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα σας!! Τι μου κάνετε?? @marinamanoulitsaπως είσαι γλυκιά μου πως πάει το αίμα? Σταμάτησε? 

Θεσσαλονικιες θέλω μια πληροφορία σας παρακαλώ! Ο σύζυγος μου πρέπει να ξανά κάνει εξετάσεις σπέρματος σε εξειδικευμένο κέντρο! Έχετε να μου προτείνετε κάποιο?? την άλλη φορά πήγαμε σε μια κυρία αλλά θα ήθελα να πάω αλλού αυτή την φορά! 

Καλημέρα!! Την Ζεργκινιαδου στο κέντρο γνωρίζω, όπου πήγε και ο δικός μου δυο φορές, κατόπιν πρότασης του ουρολόγου. Δεν ξέρω αν πήγατε σε αυτήν την προηγούμενη φορά, αλλά έχω διαβάσει γενικότερα καλά λόγια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα σας!! Τι μου κάνετε?? @marinamanoulitsaπως είσαι γλυκιά μου πως πάει το αίμα? Σταμάτησε? 

Θεσσαλονικιες θέλω μια πληροφορία σας παρακαλώ! Ο σύζυγος μου πρέπει να ξανά κάνει εξετάσεις σπέρματος σε εξειδικευμένο κέντρο! Έχετε να μου προτείνετε κάποιο?? την άλλη φορά πήγαμε σε μια κυρία αλλά θα ήθελα να πάω αλλού αυτή την φορά! 

Καλημέρααααα. 

Κορίτσιου εγώ έχω να σου προτείνω,άντρας είναι ,είμαστε πολύ ευχαριστημένοι. Αυτοί κάνουν μόνο αυτή τη δουλειά. Θα σου στείλω σε προσωπικό μνμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena92 @Γιάννα 36 ναι κορίτσια μου στην Ζεγκινιαδου πήγαμε και την προηγούμενη φορά αλλά λέω μήπως υπάρχει κάποιος καλύτερος.. όχι ότι δεν έμεινα ευχαριστημένη μια χαρά ήταν ολα απλά η γυναικολόγος μου ανέφερε και την Λυμπέρη.. οπότε όπως καταλαβαίνω είναι όλες καλές!! Ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρααααα. 

Κορίτσιου εγώ έχω να σου προτείνω,άντρας είναι ,είμαστε πολύ ευχαριστημένοι. Αυτοί κάνουν μόνο αυτή τη δουλειά. Θα σου στείλω σε προσωπικό μνμ

Περιμένω κορίτσι μου ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Περιμένω κορίτσι μου ♥️♥️♥️

Σου έστειλα !! Καλή εβδομάδα να έχουμε κορίτσια μου! Φεύγω για δουλειά 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα εύχομαι σε όλες 🌺🌸

Ηρθε και επίσημα η άνοιξη και ας μην μας κάνει την χάρη ο καιρός. Είμαι σίγουρη ότι αυτό τον μήνα και τον επόμενο θα γεμίσει με θετικά τεστακια και δάκρυα συγκίνησης το θεματάκι ♥️

Ευχομαι σε όλες τις κοπέλες υγεία, αγάπη και ευτυχία!! Επίσης στις μανούλες που προσπαθούν με άλλους τρόπους να φέρουν τα πλασματάκια τους στον κόσμο, μια μεγάλη αγκαλιά για την δύναμη που δείχνουν και το όμορφο πείσμα που έχουν 🙏♥️

@marinamanoulitsa Οι μέρες ταιριάζουν για να είναι αίμα εμφύτευσης και λόγω γιαουρτιού που ήθελες να τρως συνέχεια, νομίζω είναι ο μήνας σου 🥰 Περιμένουμε τα νέα σου σήμερα!!

Να ρωτήσω κάτι κι εγώ κορίτσια μου;

Την Πέμπτη περιμένω περίοδο, όμως προχτές το βράδυ παρατήρησα μια άχνη γραμμή που ξεκινάει όχι από τον αφαλό και κάτω αλλά από τα μισά του αφαλου και κάτω. Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω. Στην αρχή νόμιζα ότι είναι σημάδι από το εσώρουχο αλλά το έχω μέχρι και σήμερα. Στην εγκυμοσύνη είχα βγάλει αυτή την γραμμή αλλά πολύ αργότερα και μετά την γεννά μου είχε φύγει. Είμαι και αρκετά άσπρη όποτε και στην εγκυμοσύνη και τώρα είναι άχνη, όμως φαίνεται ξεκάθαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lilbern είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα εύχομαι σε όλες 🌺🌸

Ηρθε και επίσημα η άνοιξη και ας μην μας κάνει την χάρη ο καιρός. Είμαι σίγουρη ότι αυτό τον μήνα και τον επόμενο θα γεμίσει με θετικά τεστακια και δάκρυα συγκίνησης το θεματάκι ♥️

Ευχομαι σε όλες τις κοπέλες υγεία, αγάπη και ευτυχία!! Επίσης στις μανούλες που προσπαθούν με άλλους τρόπους να φέρουν τα πλασματάκια τους στον κόσμο, μια μεγάλη αγκαλιά για την δύναμη που δείχνουν και το όμορφο πείσμα που έχουν 🙏♥️

@marinamanoulitsa Οι μέρες ταιριάζουν για να είναι αίμα εμφύτευσης και λόγω γιαουρτιού που ήθελες να τρως συνέχεια, νομίζω είναι ο μήνας σου 🥰 Περιμένουμε τα νέα σου σήμερα!!

Να ρωτήσω κάτι κι εγώ κορίτσια μου;

Την Πέμπτη περιμένω περίοδο, όμως προχτές το βράδυ παρατήρησα μια άχνη γραμμή που ξεκινάει όχι από τον αφαλό και κάτω αλλά από τα μισά του αφαλός και κάτω. Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω. Στην αρχή νόμιζα ότι είναι σημάδι από το εσώρουχο αλλά το έχω μέχρι και σήμερα. Στην εγκυμοσύνη είχα βγάλει αυτή την γραμμή αλλά πολύ αργότερα. 

Καλημέρα…εγώ έχω αυτή τη γραμμούλα από την αρχή που έμεινα έγκυος…δηλαδή εντελώς αρχή..όχι έντονη….ακόμα κ τώρα που διανύω τον πέμπτο είναι έτσι απλά έχει μεγαλώσει το μήκος της..Μακάρι…🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Girly  @annitakianna @Mpourmpoulo στο σκούπισμα προς το παρών έχω μόνο... Δεν έχω ροή.... Τώρα θα φανεί... Η αλήθεια είναι ότι είχα αγκαλιά την ανηψια όλη μέρα σήμερα... Και εντωμεταξύ ήμουν στο σπίτι της θείας μου.. Και πάμε στις εικόνες.. Και η μικρή παίρνει μια εικόνα της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλαντου(είδα και όνειρο και έχω φάει και το μήλο) και την φίλησε και την κρατούσε δεν την Άφηνε με τίποτα.. Και λέω "ωχ σημάδι είναι αυτό".. . Και μετά είδα το αίμα... Και τωρα ήρθα ξάπλωσα..... Δεν ξέρω τι να πω...δεν μπορώ να το εξηγήσω... Έχω και σουβλιες κάτω χαμηλά.. Και σήμερα από το πρωί αναγούλες... 

 

Μαρινακι μου ισχύει ότι είναι πολύ νωρίς για περίοδο!!! Και γώ εμφύτευση μυρίζομαι !! Στο ευχομαι κουκλάκι μου σε λίγες μέρες να δούμε το θετικό σου τεστακι!!!! 🥰🥰🥰🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια μου. Πριν λίγο έκανα κι εγώ τη Β' επιπέδου. Όλα καλά! Κοριτσάκι 487γρ. @Raf123τράχηλος 38χιλ. με μέτρηση απο την κοιλιά. (αυχενική 35χιλ με ενδοκολπική μέτρηση)
    • Συνήθως ξέρουν πότε περίπου θα γεννήσουν οι γυναίκες που παρακολουθούν και προγραματίζουν ανάλογα το πότε και πόσο θα λείψουν. Αλλά συνήθως δε φεύγουν για πάνω απο 3-5 μέρες. Μακάρι να το ζήσουμε κορίτσι μου. Εγώ θα ξεκινήσω μαθήματα στο τελος του 7ου με την ελπίδα να έρθει στην ώρα της η μπουμπού. Για την ώρα κάνω μόνο ασκήσεις Kegel!
    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Μόλις γύρισα κι εγώ απο τη Β' επιπέδου... Επιβεβαιώσαμε ότι είναι κοριτσάκι. ΠΗΤ 23/8 σταθερά, βάρος 487γρ. Όλα φυσιολογικά. Πλακούντας μπροστά και πλάγια και τράχηλος 38χιλ με μέτρηση απο την κοιλιά (στην αυχενική ήταν 35χιλ.)... Και τέλος κορίτσια μου... έχω πάρει 6 ολόκληρα κιλά!!! Μια χαρά μου τα βρήκε όλα ο γιατρός μου. Σε 6 βδομάδες, 4/6 , θα κάνουμε καμπύλη ζαχάρου!
    • Εγω το πρώτο μου παιδί το γέννησα με καισαρική όποτε λογικά και το δεύτερο έτσι θα πάει δεν πιστεύω ο γιατρός να με πάει φυσιολογική γεννά λίγη παίρνουν το ρίσκο μετά από καισαρική να σε βάλουν να γεννησεις φυσιολογικά έχουν περάσει και 2 χρόνια από την καισαρική όποτε το εχω ξεγράψει πλέον το φυσιολογικό τοκετο  κοριτσια εύχομαι να είστε τυχερές να ζήσετε αυτήν την όμορφη στιγμή με την φυσιολογική γεννά 😊
    • Mια χαρά η β επιπέδου, τέλεια! Κι εγώ κορίτσια με φυσιολογικό τοκετό θέλω.. Θα ξεκινήσετε τίποτα ασκήσεις ή κάποια προετοιμασία? δεν έχω ψάξει ακόμη γι' αυτό.. @Elk εσύ πώς το ξέρεις ότι θα σε πάει καισαρική? Εμένα αυτό που αγχώνει κορίτσια είναι ότι γεννάμε Αύγουστο.. Αν τύχει να λείπει ο γιατρός και δεν προλάβει να έρθει? Γενικά τι κάνουν? Μένουν απίκο και περιμένουν την κάθε μία πότε θα την πιάσουν οι πόνοι?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...