Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαπι για πρόκληση περιόδου


marianoula

Recommended Posts

Κορίτσια σήμερα απογοητευτικα αρκετά.. η χοριακη μου ήταν 2,2 δηλαδή αρνητική..μίλησα με το γιατρό μου και μου είπε να μου δώσει ένα χάπι να έρθει η περίοδος.. σήμερα είμαι στην 5η μέρα καθυστέρησης.τι λέτε για αυτό το θέμα ;; επειδή φοβάμαι με χαπι μήπως να περιμένω λίγο ακόμη μήπως έρθει από μόνη της η περίοδος;; δυστυχώς δεν υπάρχει καμια ελπίδα εγκυμοσύνης.γενικως φοβάμαι αυτά τα χάπια τις παρενέργειες δηλαδή που μπορεί να έχουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marianoula είπε:

Κορίτσια σήμερα απογοητευτικα αρκετά.. η χοριακη μου ήταν 2,2 δηλαδή αρνητική..μίλησα με το γιατρό μου και μου είπε να μου δώσει ένα χάπι να έρθει η περίοδος.. σήμερα είμαι στην 5η μέρα καθυστέρησης.τι λέτε για αυτό το θέμα ;; επειδή φοβάμαι με χαπι μήπως να περιμένω λίγο ακόμη μήπως έρθει από μόνη της η περίοδος;; δυστυχώς δεν υπάρχει καμια ελπίδα εγκυμοσύνης.γενικως φοβάμαι αυτά τα χάπια τις παρενέργειες δηλαδή που μπορεί να έχουν 

Τώρα είδα ότι άνοιξες νέο θέμα. Εγώ θα έλεγα να περιμένεις ακόμα. Εγώ πριν χρόνια που χρειάστηκε να πάρω χάπι είχα πάνω από 20 μέρες καθυστέρηση. Μετά όλα κομπλέ όμως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!γιατρός δεν είμαι αλλά 5 μέρες δεν είναι πολύ,έτυχε και εγώ να έχω 6 μέρες καθυστέρηση,χωρίς λόγο τελικά, και μετα μου ήρθε,είχα πει θα περίμενα 10 μέρες και μετά θα έκανα χοριακη αλλά ήρθε.Το άγχος επηρεάζει τον κύκλο μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσι μου! Μεσα σε 2 χρονια μου ετυχαν καθυστερησεις 15ημερων!! Ο γιατρος μου αρνητικος να παρω οτιδηποτε γιατι ενιοτε μπορει να συμβει ενας χαμενος κυκλος ή μια μεγαλη καθυστερηση,οταν δεν συμβαινει βεβαια κατι παθολογικο..Χαπι θα μου εδινε μετα τις 20 μερες..Κι εγω δεν βρισκω το λογο με τοσες λιγες μερες να παρεις κατι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...