Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δώρο Πάσχα σε επαπειλούμενη κύηση


Recommended Posts

Καλημέρα!! Γνωρίζει κάποια κοπέλα αν οταν είμαστε σε αναρρωτική με άδεια ασθενείας επαπειλούμενης δικαιούμαστε δώρο Πάσχα? Και αν ναι από ποιόν? Εγώ έχω αναρρωτική από την αρχή της χρονιας αρα λογικά ότι είναι να πάρω θα το πάρω από τον Εφκα, όμως θέλει να κάποιες ενέργειες από εμένα? Θα καλέσω και το 1555 αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα πάρω αξιόπιστες απαντήσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
στις On 12/4/2023 at 9:03 ΠΜ, ο/η mairoula0 είπε:

Καλημέρα, είμαι ακριβώς στην ίδια φάση με εσένα , έβγαλες άκρη;

Καλησπέρα, τώρα το είδα συγνώμη. Άκρη δεν έβγαλα ακριβώς. Αρχικά μου έχουν πιστώσει τις πρώτες 15 μέρες μόνο, στη συνέχεια από όσο μου είπαν θα με καλέσουν για επιτροπή και μετά θα αρχίσουν να πληρώνουν. Οταν γίνουν αυτές οι πληρωμές λοιπόν τότε θα βάλουν και το ΔΠ που αναλογεί. Αν δε το βάλουν θα πρέπει να μιλήσω πάλι μαζί τους να το τρέξω. Αργούν υπερβολικά...Κλείσε ένα ραντεβού στον Εφκα όπου ανήκεις αλλιώς άκρη δε βρίσκεις. Και από το 1555 σου λένε ότι να ναι... Αν μάθεις κάτι αλλο σε παρακαλώ ενημέρωσε με.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...