Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Αυτό ακριβώς...!! Και εμένα η καούρα από τη ποσότητα είναι... Σε ποια εβδομάδα σου ξεκίνησε αυτό το αίσθημα δυσφορίας στο φαγητό; Θυμάσαι; 
    • Έλα ρε ο γλυκούλης!!! Τι καλός!!! 😍😍 Εμένα από τη μύτη μου το βγάζει μόνο που το σκέφτομαι..!! Είναι που είναι της γυμναστικής/διατροφής και δεν συμμαζευεται.. είχα βάλει και κιλά από τις διεγέρσεις πριν την εγκυμοσύνη.. τώρα μου το παίζει στρατηγός σ' αυτά...! 😒 Πολύ καλά είσαι πάντως από κιλά! Είσαι και πιο μπροστά από όλες μας.. έχεις και μεγαλουτσικο μωράκι..!!!❤️❤️❤️ Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα;! 
    • Κι εγώ έτσι νιώθω, σα μπάλα, σαν να μπαίνω στον μήνα μου. Οι φίλοι που με βλέπουν λένε ότι είναι πιο μεγάλη η κοιλιά αυτή από την πρώτη εγκυμοσύνη μου 😭 Κι εγώ κουράζομαι σε σκάλες, μου κόβεται η ανάσα αν περπατάω πολύ, χάλια μαύρα 😆 Πάντως για να φαίνεται ότι απλά έχεις "παχύνει" μάλλον δεν έχεις μεγάλη κοιλιά 😆
    • Αχ τι ωραία και γλυκιά κοιλίτσα έχεις!! ❤️ Μια χαρά είναι για 6 μηνών!! 
    • Βγάλε φωτό και θα το διαπιστώσεις κι εσύ ❤️❤️❤️❤️❤️ κοίτα κι εγώ μέχρι το βράδυ που έχω πιει, φάει, κτλ νιώθω μοσχαράκι που λες, αλλά το απολαμβάνω κιόλας 🤣🤣 δλδ χθες το απόγευμα που πήγαμε και σούπερ ένας κύριος διαμαρτυρηθηκε που ο υπάλληλος μου παραχώρησε τη σειρά και είπε με βροντερή φωνή "η κοπελα είναι έγκυος κύριε! Έχει προτεραιότητα!" Και να δεις η δικιά σου πέρασε καμαρωτη-καμαρωτη και προέβαλα και την κοιλιά για τους άπιστους Θωμαδες 🤣🤣🤣 τι να κάνουμε, το ζούμε! Πρώτο καλοκαίρι που δε ρουφήξα κοιλιά, ας το χαρούμε βρε κορίτσια τώρα που γυρίζει 🤣🤣🤣 Εγώ βγάζω κάθε φορά πολύ κλείνω βδομάδα απ' τη 13η κι έπειτα, με εξαίρεση τις 20η και 23η που ξεχάστηκα 😅 σήμερα έβγαλα γιατί μου ήρθε κι αυτό το κολάν, πήρα τα πρώτα της εγκυμοσύνης γιατί άρχισε να δροσίζει ο καιρός και δεν έχω παντελόνι να βάλω. Σα την Ζήνα που λέει "δεν είχα χάμπουργκερ, δεν είχα τζιζμπεργκερ" ένα πράγμα 🤣🤣🤣🤣 Έχω ένα ημερολόγιο εγκυμοσύνης που θεωρητικά θα εκτυπώσω τις φωτό με την κοιλιά και θα τις κολλήσω. Τώρα στο 1ο τρίμηνο δεν έβγαλα καμία, οπότε κόλλησα τα τεστ 😋
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...