Μετάβαση σε περιεχόμενο

​☘️​💖​ Μωράκια Σεπτεμβρίου 2023 ​💖​☘️ ​


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Emily2 είπε:

@Watermelonεγώ πάντως συγκινούμαι και τώρα με όλα αυτά που έγραψες 🥹 

Μπραβο κορίτσι μου είμαι πολύ χαρουμενη για εσένα . Θα πάει και καλύτερα με τον ίκτερο και όλα αυτά θα είναι παρελθόν. 

Αν έχεις καμία συμβουλή πες την κ σε εμάς γιατί ερχομαστε πίσω σου 😂

Εγώ δεν έχω ιδέα ούτε πως θα κάνω μπάνιο το μωρό, ούτε πως θα αλλάξω παμπερς, ούτε πως να το κοιμηθώ μη σου πω ούτε πως να το κρατήσω 😂😂 ελπίζω να μας δείξουν στο μαιευτήριο 😂

Εμάς στο μαιευτήριο μας έδειξαν την τελευταία μέρα πριν το εξιτήριο πώς θα τον κάνουμε μπάνιο αλλά όχι επι της πράξης,  θεωρητικά στο δωμάτιο και μόνο. Την αναλυτική δουλειά μας την έδειξε ο παιδίατρος που ήρθε σπίτι και μας εξήγησε και μας έδειξε τα πάντα. Ωστόσο ακόμα και τώρα μας δυσκολεύει λίγο το μπάνιο γι'αυτό και τον κάνουμε πάντα και οι δύο μαζί για περισσότερη ασφάλεια. Ο παιδίατρος ήρθε μία ημέρα μετά από το εξιτήριο και όταν γυρίσαμε στο σπίτι επί τόπου έπρεπε να αλλάξουμε την πάνα και δεν είχαμε ιδέα για αυτό. Ευτυχώς τα κουτσοκαταφεραμε εκείνο το απόγευμα 🤣🤣

Κορίτσια εδώ θα είμαστε πρώτα ο Θεός να τα λέμε και να κλαίμε μαζί. Χαχαχαχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Watermelon είπε:

Εμάς στο μαιευτήριο μας έδειξαν την τελευταία μέρα πριν το εξιτήριο πώς θα τον κάνουμε μπάνιο αλλά όχι επι της πράξης,  θεωρητικά στο δωμάτιο και μόνο. Την αναλυτική δουλειά μας την έδειξε ο παιδίατρος που ήρθε σπίτι και μας εξήγησε και μας έδειξε τα πάντα. Ωστόσο ακόμα και τώρα μας δυσκολεύει λίγο το μπάνιο γι'αυτό και τον κάνουμε πάντα και οι δύο μαζί για περισσότερη ασφάλεια. Ο παιδίατρος ήρθε μία ημέρα μετά από το εξιτήριο και όταν γυρίσαμε στο σπίτι επί τόπου έπρεπε να αλλάξουμε την πάνα και δεν είχαμε ιδέα για αυτό. Ευτυχώς τα κουτσοκαταφεραμε εκείνο το απόγευμα 🤣🤣

Κορίτσια εδώ θα είμαστε πρώτα ο Θεός να τα λέμε και να κλαίμε μαζί. Χαχαχαχα. 

Χαχαχα κάπως έτσι μας βλέπω κ μας να μην έχουμε ιδέα 😂 

Πάντως σε "διαβάζω" καλύτερα σήμερα! Πάει καλύτερα κ ο μπέμπης σου οπότε λίγο χαλαρώνεις κ εσύ !!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Watermelon είπε:

Εμάς στο μαιευτήριο μας έδειξαν την τελευταία μέρα πριν το εξιτήριο πώς θα τον κάνουμε μπάνιο αλλά όχι επι της πράξης,  θεωρητικά στο δωμάτιο και μόνο. Την αναλυτική δουλειά μας την έδειξε ο παιδίατρος που ήρθε σπίτι και μας εξήγησε και μας έδειξε τα πάντα. Ωστόσο ακόμα και τώρα μας δυσκολεύει λίγο το μπάνιο γι'αυτό και τον κάνουμε πάντα και οι δύο μαζί για περισσότερη ασφάλεια. Ο παιδίατρος ήρθε μία ημέρα μετά από το εξιτήριο και όταν γυρίσαμε στο σπίτι επί τόπου έπρεπε να αλλάξουμε την πάνα και δεν είχαμε ιδέα για αυτό. Ευτυχώς τα κουτσοκαταφεραμε εκείνο το απόγευμα 🤣🤣

Κορίτσια εδώ θα είμαστε πρώτα ο Θεός να τα λέμε και να κλαίμε μαζί. Χαχαχαχα. 

Πολύ χαίρομαι που πάτε καλά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Watermelon καλά εγώ διάβαζα αυτά που έγραψες κ με έπιασαν τα κλάματα! Δεν χρειάζεται να περιμένω μετά τον τοκετό..🙄🙄

Τα τελευταία βραδιά έχω άγχος κ δεν κοιμάμαι..  σκέφτομαι κ εγώ για τις ενέσεις.. 

Όντως θα συμφωνήσω με την @Emily2 "διαβάζεσαι" καλύτερα κ πιο αισιόδοξη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinaki23 είπε:

@Watermelon καλά εγώ διάβαζα αυτά που έγραψες κ με έπιασαν τα κλάματα! Δεν χρειάζεται να περιμένω μετά τον τοκετό..🙄🙄

Τα τελευταία βραδιά έχω άγχος κ δεν κοιμάμαι..  σκέφτομαι κ εγώ για τις ενέσεις.. 

Όντως θα συμφωνήσω με την @Emily2 "διαβάζεσαι" καλύτερα κ πιο αισιόδοξη! 

Εμενα για την ένεση μου είπε και 12 ωρο μια χαρα είναι , και σήμερα παίρνω το τελευταίο Σαλοσπίρ ο επιτέλους ! Μ αυτό το θέμα με τον πλακούντα πιστεύω το ΜΑξ να με βάλει είναι 37 κ κάτι … εμάς είναι τοσο προγραμματισμένο που δεν με έχει αγχώσει ακόμη … δεν ξέρω καν αν στην περίπτωση μου σπάνε τα νερά 🧐🧐🧐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marinaki23 είπε:

@Watermelon καλά εγώ διάβαζα αυτά που έγραψες κ με έπιασαν τα κλάματα! Δεν χρειάζεται να περιμένω μετά τον τοκετό..🙄🙄

Τα τελευταία βραδιά έχω άγχος κ δεν κοιμάμαι..  σκέφτομαι κ εγώ για τις ενέσεις.. 

Όντως θα συμφωνήσω με την @Emily2 "διαβάζεσαι" καλύτερα κ πιο αισιόδοξη! 

Σήμερα ρώτησα μια μαία στην κλινική και μου είπε ότι μπορούν να το καθυστερήσουν αν είναι κοντά στην ένεση και υπάρχουν τρόποι. Και πηκτικα για το αίμα σου βάζουν.. αλλά οκ κ εγώ το σκέφτομαι παρά πολύ. 

Αν είναι κοντά και μου κάνουν ολική... και πάθω καμιά αιμορραγία... έτσι σκέφτομαι θετικά πράγματα 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Emily2 είπε:

Σήμερα ρώτησα μια μαία στην κλινική και μου είπε ότι μπορούν να το καθυστερήσουν αν είναι κοντά στην ένεση και υπάρχουν τρόποι. Και πηκτικα για το αίμα σου βάζουν.. αλλά οκ κ εγώ το σκέφτομαι παρά πολύ. 

Αν είναι κοντά και μου κάνουν ολική... και πάθω καμιά αιμορραγία... έτσι σκέφτομαι θετικά πράγματα 😂😂😂😂

Στην δίκη μου περίπτωση ξέρω ότι αν προκύψει αιμοραγια ( λόγω πλακούντα ) κάνουν ολική , έχω καταλάβει οτι είναι η λύση , όχι ; Φαντάσου ότι ήδη έστειλα 4 φιάλες αίμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η silvy22 είπε:

Στην δίκη μου περίπτωση ξέρω ότι αν προκύψει αιμοραγια ( λόγω πλακούντα ) κάνουν ολική , έχω καταλάβει οτι είναι η λύση , όχι ; Φαντάσου ότι ήδη έστειλα 4 φιάλες αίμα 

Σου είπε κάποιος να στείλεις ; εγώ δεν έστειλα λες να έπρεπε μη γίνει κάτι ς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Emily2 είπε:

Σου είπε κάποιος να στείλεις ; εγώ δεν έστειλα λες να έπρεπε μη γίνει κάτι ς

Η μαια μου είπε 2, την προηγ Παρασκευή πήγα στα έκτακτα στην κλινική με λίγο αιματακι , με ετοίμασαν για καισαρική κανονικά μήπως είχαμε αιμοραγια ευτυχώς σταμάτησε , εκει μου είπαν οπωσδήποτε 4 λόγω πλακούντα , σε απλή καισαρική που έκανα τωρα δυο φίλες  μου δεν ζήτησαν 

 

κοριτσια μην αγχώνεστε για τις ενέσεις οι γιατροί ξέρουν 💪💪💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Watermelon είπε:

Το λεγόμενο ελικοπτερακι είναι όταν ο γιατρός σου κάνει κολπική εξέταση και ουσιαστικά με το δάχτυλο του σου ξεκολλάει τον σάκο σε κάποιο σημείο από τα τοιχώματα της μήτρας και έτσι επέρχεται ο τοκετός άμεσα. Γενικά θεωρείται μαιευτική βία αυτό ιδίως όταν δεν ενημερώνεται η γυναίκα για την πράξη αυτή. 

Η απλή κολπικη εξέταση είναι μια ανώδυνη εξέταση τραχήλου. Αν εμπιστεύεστε τον γιατρό σας να την κάνετε. 

Ο μπεμπουλης πάει καλύτερα. Του δίνουμε μόνο ξένο και βρε κορίτσια μέσα σε 1 24ωρο ο ίκτερος έπεσε 1 ολόκληρη μονάδα (και κάτι ψιλά). Με την λάμπα στο νοσοκομείο σε 1 24ωρο έπεσε μόνο 0,3. 

Ευτυχώς τρώει καλά, κοιμάται καλά και πάμε καλύτερα στις εξετάσεις. Όλη μέρα είναι δίπλα σε μπαλκονόπορτα με ήλιο (όχι απευθείας έκθεση απλά είναι φωτεινό σημείο). Ο παιδίατρος μου είπε μόλις η τιμή φτάσει 11,5 σιγά σιγά θα ξεκινήσουμε πάλι τον θηλασμό. Έχω ειδοποιήσει ήδη μία μαία για βοήθεια μετά γιατί δεν ξέρω αν ο μικρός θα πάρει το στήθος τόσο εύκολα όσο πριν. Θα δείξει . Σημασία έχει να είναι καλά 💙

Μπράβο στον μπεμπουλη!!! Όλα πάνε πολύ καλά!!!

στις πριν 7 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

Σου είπε η αιματολογος να τσεκαρεις Ε; εγώ νόμιζα είμαι τρελή που το κάνω μόνη μου δε μου το είπε κανείς 😂😂

Ναι έχει γράψει 8ωρο αλλα μου φαίνεται πολύ κοντά...

Όχι καλέ και εγώ το κανω και με εντολή γιατρού! Μια χαρά σε βρίσκω εσένα! Προνοητικη!

στις πριν 6 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

Κάπου διάβασα ότι αυτό ειναι ένα σημάδι ότι ο τοκετός έρχεται 😝😝 

Ότι θες να τα έχεις όλα έτοιμα τακτοποιείς συνέχεια και να είναι όλα στην εντέλεια 😂 οπότε ετοιμασουυυ

Ναι το έχω διαβάσει και γω αυτό

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinaki23 είπε:

Κορίτσια ήθελα να σας ρωτήσω.. μου είπε ο γιατρός μου ότι πρέπει να τρώω σούπες. Τον ρώτησα γιατί κ μου είπε για το έντερο να χαλαρώσει. Εννοούσε ώστε να μην ζοριζομαι στην τουαλέτα κ ξεκινήσει ο τοκετός ή είναι άκυρο αυτό που σκέφτηκα?

Εγώ δεν έχω ιδέα γι' αυτό που σου είπε. Να αντικαταστήσεις δηλαδή τα γεύματα σου με σούπες ή να τρως και σούπα για επιπλέον ενυδάτωση;

στις πριν 5 ώρες, ο/η Watermelon είπε:

Ως νέα μαμά να σου πω ότι ως έναν βαθμό ισχύουν. Έχω να κοιμηθώ σερί έστω 4 ώρες από πριν τη γέννα. Μετά με το μωρό πρέπει να είσαι στρατιωτάκι. Να σηκώνεσαι ανά 2-3 ώρες ο,τι ώρα κι αν είναι, για να ταισεις το μωρό σου, να του αλλάζεις συνέχεια πάνες, ΣΥΝΕΧΕΙΑ όμως και πέρα από όλα αυτά τα καινούργια να έχεις τις ορμόνες να βαράνε κόκκινο. Και τι εννοούμε? Να κλαίς χωρίς λόγο!!!!!!! Να σε συγκινεί το παραμικρό και κάτι τέτοια κουλα. Νομίζω 2 εβδομάδες κρατάει αυτό μετά τη γέννα. Προσοχή στην επιλοχειο κατάθλιψη!!

Απολαύστε υπνους τώρα που μπορείτε. ΙΣΧΎΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ 😴😴 επίσης παρόλο που θα έχετε τα μπεμπακια δίπλα σας, θα δείτε , θα σας λείψει η κοιλίτσα σας και οι κλωτσιές. Εγώ που έλεγα ότι θέλω να έρθει αυτή η ώρα να κρατήσω τον μπέμπη αγκαλιά κτλπ, εγώ η ίδια σκεφτόμουν την κοιλίτσα.μου, τις κλωτσιές, τον λόξυγκα και έκλαιγα ασταμάτητα. 9 μήνες κορίτσια μου περάσαμε με αυτά τα πλασματακια μέσα μας. 

Κορίτσια έτσι όπως τα λέει ακριβώς είναι! Ειδικά για τον ύπνο! Στον πρώτο μου το έλεγε μια φίλη μου που περίμενε το δεύτερο και εκνευριζομουν γιατί είχα φοβερές καούρες και πολλές φορές κοιμόμουν απλά καθιστή στον καναπέ και αν κοιμόμουν. Όταν γέννησα όμως κατάλαβα πόσο δίκιο είχε τελικά!!! Καμμία σχέση η μία δυσκολία με την άλλη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

Χαχαχα κάπως έτσι μας βλέπω κ μας να μην έχουμε ιδέα 😂 

Πάντως σε "διαβάζω" καλύτερα σήμερα! Πάει καλύτερα κ ο μπέμπης σου οπότε λίγο χαλαρώνεις κ εσύ !!! ❤️

Ισχύει! Φαίνεται στα μηνύματα που γράφει και η αλλαγή στη διάθεση της @Watermelon

στις πριν 2 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

Σήμερα ρώτησα μια μαία στην κλινική και μου είπε ότι μπορούν να το καθυστερήσουν αν είναι κοντά στην ένεση και υπάρχουν τρόποι. Και πηκτικα για το αίμα σου βάζουν.. αλλά οκ κ εγώ το σκέφτομαι παρά πολύ. 

Αν είναι κοντά και μου κάνουν ολική... και πάθω καμιά αιμορραγία... έτσι σκέφτομαι θετικά πράγματα 😂😂😂😂

Σταμάτα βρε να σκέφτεσαι σε όλα την χειρότερη εκδοχή!!!

στις πριν 2 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

Σου είπε κάποιος να στείλεις ; εγώ δεν έστειλα λες να έπρεπε μη γίνει κάτι ς

Αν θυμάμαι καλά έχει επιπωματικο πλακούντα η @silvy22 οπότε εκεί είναι λίγο διαφορετικά τα πράγματα γενικά

 

Εγώ ξεκίνησα να κάνω συσπάσεις επώδυνες αλλά ακόμη όχι με περιοδικότητα. Μου είπε ο γιατρός αν σε μια ώρα κάνω ανά 10 λεπτά και κρατάνε 40-50 δευτερόλεπτα να τον πάρω τηλέφωνο. Εγώ έφτασα μέχρι 35 δευτερόλεπτα ανά 13 λεπτά και εκεί αποφάσισα να ετοιμαστώ σιγά σιγά! Μέχρι και τα μαλλιά μου ισιωσα μην πάω όπως όπως στην κλινική! 🤣😂🤪 

Και μετά από αυτό έριξαν ρυθμο οπότε περιμένω να δω πως θα πάει. Παντως όταν ξεκινήσουν αυτές οι συσπάσεις θα τις καταλάβετε!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η whatever είπε:

Ισχύει! Φαίνεται στα μηνύματα που γράφει και η αλλαγή στη διάθεση της @Watermelon

Σταμάτα βρε να σκέφτεσαι σε όλα την χειρότερη εκδοχή!!!

Αν θυμάμαι καλά έχει επιπωματικο πλακούντα η @silvy22 οπότε εκεί είναι λίγο διαφορετικά τα πράγματα γενικά

 

Εγώ ξεκίνησα να κάνω συσπάσεις επώδυνες αλλά ακόμη όχι με περιοδικότητα. Μου είπε ο γιατρός αν σε μια ώρα κάνω ανά 10 λεπτά και κρατάνε 40-50 δευτερόλεπτα να τον πάρω τηλέφωνο. Εγώ έφτασα μέχρι 35 δευτερόλεπτα ανά 13 λεπτά και εκεί αποφάσισα να ετοιμαστώ σιγά σιγά! Μέχρι και τα μαλλιά μου ισιωσα μην πάω όπως όπως στην κλινική! 🤣😂🤪 

Και μετά από αυτό έριξαν ρυθμο οπότε περιμένω να δω πως θα πάει. Παντως όταν ξεκινήσουν αυτές οι συσπάσεις θα τις καταλάβετε!

 

Όταν λες συσπάσεις επώδυνες εννοείς πόνο περιόδου χαμηλά στην κοιλιά? 

Ελπίζω όλα καλά! Να μας στείλεις να μας ενημερώσεις τι γίνεται! Και εγώ θέλω να πάω λουσμενη κ με ισιωμενο μαλλι κ με κοροϊδεύουν 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

Σήμερα ρώτησα μια μαία στην κλινική και μου είπε ότι μπορούν να το καθυστερήσουν αν είναι κοντά στην ένεση και υπάρχουν τρόποι. Και πηκτικα για το αίμα σου βάζουν.. αλλά οκ κ εγώ το σκέφτομαι παρά πολύ. 

Αν είναι κοντά και μου κάνουν ολική... και πάθω καμιά αιμορραγία... έτσι σκέφτομαι θετικά πράγματα 😂😂😂😂

Αιμορραγία όχι, μια ζαβλακομαρα ώμος ς ναι! Καλέ σήμερα έστειλα μνμ σε μια φίλη να της πω οτι έχω γεννήσει και με πήρε τηλ γελώντας λέγοντας μου " δεν θυμάσαι ότι μιλήσαμε Ε?. " με είχε πάρει την ίδια μέρα της γέννας κατά τις 8 και πραγματικά όπως φαίνεται ήμουν ακόμα υπό την επήρεια και δεν θυμόμουν τίποτα.  Αχαχαχαχ

 

Ναι ναι κορίτσια, σήμερα είμαι καλύτερα. Χάρηκα πολύ που επεσεμο ίκτερος και πρώτα ο Θεός αύριο που θα ξανά εξεταστουμε, θέλω να πιστεύω ότι θα έχει κατέβει κι άλλο 🙏❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Κορίτσια έσπασαν τελικά τα νερά και είμαι στην κλινική. Ελπίζω να πάνε όλα καλά 

Όλα θα πάνε καλά!! Με έναν πόνο!! Η σκέψη μας μαζι σου κορίτσι μου!! Σε λίγες ώρες θα έχεις το μωράκι σου αγκαλιά!

Περιμένουμε νέα σου!!❤️🙏🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Κορίτσια έσπασαν τελικά τα νερά και είμαι στην κλινική. Ελπίζω να πάνε όλα καλά 

Με το καλό,όλα να πάμε καλά και ανώδυνα εύχομαι..περιμένουμε νέα σου…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η whatever είπε:

Κορίτσια έσπασαν τελικά τα νερά και είμαι στην κλινική. Ελπίζω να πάνε όλα καλά 

Μ ένα πόνο να πάνε όλα καλά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η whatever είπε:

Κορίτσια έσπασαν τελικά τα νερά και είμαι στην κλινική. Ελπίζω να πάνε όλα καλά 

Όλα να πάνε καλά !!! Περιμένουμε τα νέα σου!!!

Σε σκεφτόμαστε ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ! Δεν έχω και άλλες καρδούλες για τα μηνύματα σας. 8 παρά γέννησα έναν αντράκο 2800. Όλα πολύ καλά!

Εγώ αρκετά κουρασμένη αλλά καλά!

Θα επανέλθω μόλις μπορέσω για τα υπόλοιπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ! Δεν έχω και άλλες καρδούλες για τα μηνύματα σας. 8 παρά γέννησα έναν αντράκο 2800. Όλα πολύ καλά!

Εγώ αρκετά κουρασμένη αλλά καλά!

Θα επανέλθω μόλις μπορέσω για τα υπόλοιπα!

Κορίτσι μου να σου ζήσει !! Να είναι γερός!!! Περιμένουμε περισσότερα, προς το παρόν να ξεκουραστείς και να χαρείς το μωράκι σου !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ! Δεν έχω και άλλες καρδούλες για τα μηνύματα σας. 8 παρά γέννησα έναν αντράκο 2800. Όλα πολύ καλά!

Εγώ αρκετά κουρασμένη αλλά καλά!

Θα επανέλθω μόλις μπορέσω για τα υπόλοιπα!

Να σας ζήσει το αντράκι σας!!❤️❤️❤️Όλα πήγαν μια χαρά, είδες; 

Κοίταξε να ξεκουραστείς όσο μπορείς τώρα για να τον απολαύσεις!

Περιμένουμε νέα σου όταν συνέλθεις!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ! Δεν έχω και άλλες καρδούλες για τα μηνύματα σας. 8 παρά γέννησα έναν αντράκο 2800. Όλα πολύ καλά!

Εγώ αρκετά κουρασμένη αλλά καλά!

Θα επανέλθω μόλις μπορέσω για τα υπόλοιπα!

Να σου ζήσει καλοτυχος και γέρος να είναι !!! Η καλύτερη μέρα ξημέρωσε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ! Δεν έχω και άλλες καρδούλες για τα μηνύματα σας. 8 παρά γέννησα έναν αντράκο 2800. Όλα πολύ καλά!

Εγώ αρκετά κουρασμένη αλλά καλά!

Θα επανέλθω μόλις μπορέσω για τα υπόλοιπα!

Να σας ζήσει το μωράκι σας!!!!!! Γερό και ευλογημένο να είναι!!! Καλή ανάρρωση και να απολαύσεις τις στιγμές σας! 

Περιμένουμε νέα σου. Πώς γεννησες, πως είσαι κλπ . 

❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ! Δεν έχω και άλλες καρδούλες για τα μηνύματα σας. 8 παρά γέννησα έναν αντράκο 2800. Όλα πολύ καλά!

Εγώ αρκετά κουρασμένη αλλά καλά!

Θα επανέλθω μόλις μπορέσω για τα υπόλοιπα!

Να σας ζήσει!! Να είναι γέρος κ καλότυχος κ εσείς καλά να τον καμαρώνετε! 

Καλή ανάρρωση και να χαρείς τις στιγμές μαζί του! 💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...