Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΕΑ Β ΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΤΡΕΛΛΗ ΧΑΡΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟΣ...ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΑΓΚΑΚΟΣ...ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΜΕ ΨΑΧΟΥΛΕΥΕ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑΚΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΘΑΥΜΑΣΙΑ Ο ΟΜΦΑΛΙΟΣ ΛΩΡΟΣ ΚΥΛΑΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΤΑ ΧΕΡΙΑΚΙΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ...ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟΣ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕ ΚΡΥΒΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΕΒΑΖΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΖΟΡΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΒΓΑΛΑΜΕ ΜΙΑ..ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΚΑΙ DVD ΚΑΙ ΞΕΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑΜΕ ΟΛΟΙ..ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΝ ΠΑΡΩ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΣΧΕΔΟΝ 4 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ.ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΔΙ...ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΓΑΝΟΥΛΗΣ ΣΑΝ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΓΑΤΙ 2020 ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΤΑ 3900

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια μου, πολύ χαίρομαι .. !

Εύχομαι να πάνε έτσι όλα καλά μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης σου και όλα να είναι τέλεια !

Σου εύχομαι ότι το καλύτερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ....ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΣΟΥ...ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ...ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ..ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ ΗΤΑΝ Ο ΜΠΟΥΜΠΗΣ ΜΟΥ ΣΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ,ΟΜΩΣ ΠΗΡΕ ΜΟΝΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2800....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ..ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια πολυ ομορφη εμπειρια μου αρεσε που ειπες πως σας εκανε κολπακια με τα χερακια του,κ εγω ειναι τελος τησ αλλης εβδομαδας να παω για τον β επιπεδου κ δε σας κρυβω πως εχω μεγαλη αγωνια κ το dnd δε θες να το βλεπεις συνεχεια; εμεις ετσι κανουμε το βλεπουμε συχνα, κ αν γεννηθει λιγο μεγαλουτσικος ο μπεμπης σου μια χαρα θα ειναι το χρυσο μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ifigeneia mou.poli eyxarista ta nea sou............perpata poli kai molis mpeis ston mina sou......kane douleies..aneba skales na genniseis nwritera giati an moiasei ston mpampa....xixixixi...ela mwre ena sfiksimo parapanw kai ok;)....egw pantws douleua mexri ton 8......perpatousa poli ekana douleies kai gennisa stin 37 bdomada giati kai emena etsi mou eipe oti tha ebgaine megalos kai emena bgike3 kila stin arxi tis 37 bdomadas fantazesai na eperna alles 3???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ιφιγενεια μου μπραβο!!

ποσο χαιρομαι οταν ακουω καλα νεα!!

ευχομαι να παν οοολα καλα μεχρι το τελος..!

κι εγω χθες εκανα τον β-επιπεδου και εχω δει πανω απο 10 φορες το dvd!

εμεις εχουμε μπεμπουλα!! :lol::P:lol::P:lol::P

α! η δικια μου ειναι μοντελακι 420 γραμμαρια!

ευτυχως ολα ηταν φυσιολογικα και το μωρακι μας ειναι υγιεστατο!

καλημερα σε ολες !

φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Ιφιγενεια μου!!!Μαλλον ειναι ντροπαλουλης και δεν του αρεσουν οι φωτογραφιες χα χα :-)Να σαι παντα ευτυχισμενη και με το καλο να παρεις και τον μπουμπουκο σου αγκαλιτσα!Μην ανησυχεις οπως και να χει θα τα καταφερεις!!!Ολα θα πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια τι ευχαριστα νέα!!!με το καλο ο μπέμπαρος!!!Μπραβο που πήγαν όλα καλά!!γερο και δυνατο!!!Εμοιασε στον μπαμπά του μάλλον...!!ενταξει δυσκολα παιρνεις ολο τον μηνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΔΕΝ ΧΟΡΤΙΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ...ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΔΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΤΗ ΠΛΑΚΑ ΣΟΥ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΧΕΙΛΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΙ ΠΛΟΥΣΙΑ...Ο ΣΚΑΤΟΥΛΗΣ ΜΟΥ...ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΤΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΕΞ ΛΕΝΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ...ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΥΧΕΙ ΟΠΩΣ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΜΟΝΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΓΕΝΝΗΣΕ ΓΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: axxxxx ifi mou kali ti oraies stigmes mas perigrafeis :lol: :silly: ade me to kalo koritsaki mou na kratisis stin agalitsa sou to adraki sas :cheer: :cheer: filia polla k ola na einai teleia gia olous sas na eisai pada toso eftixismeni me tin oikogeneia sou ifi mou filakia sto adraki sou :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΩΡΑΙΑ !!! ΜΠΡΑΒΟ!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ! ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΣΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΗΤΑΝ 490ΓΡ. ΠΗΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΕΝΝΗΣΑ 3900.... ΤΟΣΟ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Κ ΕΓΩ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΜΕ ΔΕΙΣ ΤΩΡΑ Κ ΠΕΙΣ ΤΙ ΤΣΙΛΗΒΗΘΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ !:laugh: :laugh: ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΚΑΙ 19 ΚΙΛΑ .... ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! ΕΠΑΝΗΛΘΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ...

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...