Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποια η διαδικασία εξωσωματικής δημόσια;


elena1990

Recommended Posts

Καλημέρα και πάλι.

Παρότι δεν ξέρουμε ακόμα πως θα κινηθούμε και τι θα κάνουμε και κυρίως αν θα κάνουμε εξωσωματική, αλλά αν υπάρχει κάποια κοπέλα που γνωρίζει, μπορείτε να μου πείτε ποια η διαδικασία που ακολουθείται προκειμένου ένα ζευγάρι να προχωρήσει σε εξωσωματική σε δημόσιο νοσοκομείο;

Τι χαρτιά χρειάζονται, που απευθυνόμαστε κλπ;

Ευχατιστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η elena1990 είπε:

Καλημέρα και πάλι.

Παρότι δεν ξέρουμε ακόμα πως θα κινηθούμε και τι θα κάνουμε και κυρίως αν θα κάνουμε εξωσωματική, αλλά αν υπάρχει κάποια κοπέλα που γνωρίζει, μπορείτε να μου πείτε ποια η διαδικασία που ακολουθείται προκειμένου ένα ζευγάρι να προχωρήσει σε εξωσωματική σε δημόσιο νοσοκομείο;

Τι χαρτιά χρειάζονται, που απευθυνόμαστε κλπ;

Ευχατιστώ.

Εγώ είμαι στο Αλέξανδρας απ ότι έχω καταλάβει η διαδικασία είναι ακριβώς η ίδια με τα ιδιωτικά πας σου παίρνουν το ιστορικό μετά ετοιμάζεις τα χαρτιά για την επιτροπή και όταν είναι έτοιμα πας στα σφραγίζουν και περνάς επιτροπή και αν πάρεις την έγκριση ξανά επικοινωνείς μαζί τους για το πότε και πως ξεκινάς... Ραντεβού κλείνεις μέσω του 1535 εγώ βρήκα πολύ γρήγορα αλλά αν θες μπορώ να σου στείλω σε πμ και το τηλέφωνο καλό είναι όταν πας να έχεις μαζί σου τις ορμονολογικες τη σαλπιγγογραφια αν έχεις κάνει και το σπερμοδιαγραμμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ είμαι στο Αλέξανδρας απ ότι έχω καταλάβει η διαδικασία είναι ακριβώς η ίδια με τα ιδιωτικά πας σου παίρνουν το ιστορικό μετά ετοιμάζεις τα χαρτιά για την επιτροπή και όταν είναι έτοιμα πας στα σφραγίζουν και περνάς επιτροπή και αν πάρεις την έγκριση ξανά επικοινωνείς μαζί τους για το πότε και πως ξεκινάς... Ραντεβού κλείνεις μέσω του 1535 εγώ βρήκα πολύ γρήγορα αλλά αν θες μπορώ να σου στείλω σε πμ και το τηλέφωνο καλό είναι όταν πας να έχεις μαζί σου τις ορμονολογικες τη σαλπιγγογραφια αν έχεις κάνει και το σπερμοδιαγραμμα

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Θα μπορούσες να μου στείλεις πμ; Ευχαριστώ πολύ! Ναι, έχω όλες τις εξετάσεις μαζί αλλά η σαλπιγγογραφια είναι καλή (έτσι μοιάζει τουλάχιστον, γιατί από ότι κατάλαβα, το κέντρο που πήγα δεν ήταν εξειδικευμένο). Χρειάζεται να είναι όλες οι εξετασεις "χάλια";;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η elena1990 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Θα μπορούσες να μου στείλεις πμ; Ευχαριστώ πολύ! Ναι, έχω όλες τις εξετάσεις μαζί αλλά η σαλπιγγογραφια είναι καλή (έτσι μοιάζει τουλάχιστον, γιατί από ότι κατάλαβα, το κέντρο που πήγα δεν ήταν εξειδικευμένο). Χρειάζεται να είναι όλες οι εξετασεις "χάλια";;;;

Όχι κι εμένα η σαλπιγγογραφια μια χαρά ήταν πρέπει απλά να υπάρχει κάποιος λόγος να γράψουν ως αιτία παραπομπή είτε σε σένα είτε στον σύζυγο εμείς ας πούμε πάμε με ολιγοσπερμια γιατί οι τελευταίες μου ορμονολογικες ήταν μια χαρά και μόνο ως ηλικία δεν το δέχεται η επιτροπή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...