Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καρότσι


eleni_

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια. Είμαι έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι και αρχίζω να ψάχνω πράγματα σιγά σιγά. Για καρότσι τι μου προτείνετε να κοιτάξω; τι θα πρέπει να κοιτάω για να έχει ένα καρότσι; να είναι 3 σε 1 το καθίσμα αυτοκινητου ή να το δω ξεχωριστά ;έχει τόσα διαφορετικά που δεν ξέρω καθόλου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο Ελενη μου!! Εμενα μου προτειναν το καροτσι τυπου 3-1 που εχει και αυγο για αρχη ,το τ'οποιο γινεται καθισμα αυτοκινητου και το εχεις βαλε-βγαλε χωρις να ενοχλει το μωρο!

Μετα τους 6 μηνες βαζεις το καθισμα τυπου καλαθουνα που γινεται και ορθιο σαν καθισματακι για οταν εχει μεγαλωσει! Με βολεψε οσο δεν φανταζεσαι κι ουτε διπλα εξοδα ειχα ωστε να εχω αλλο καθισμα αυτοκινητου για νεογεννητο κι αλλο για μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Sofia86 είπε:

Με το καλο Ελενη μου!! Εμενα μου προτειναν το καροτσι τυπου 3-1 που εχει και αυγο για αρχη ,το τ'οποιο γινεται καθισμα αυτοκινητου και το εχεις βαλε-βγαλε χωρις να ενοχλει το μωρο!

Μετα τους 6 μηνες βαζεις το καθισμα τυπου καλαθουνα που γινεται και ορθιο σαν καθισματακι για οταν εχει μεγαλωσει! Με βολεψε οσο δεν φανταζεσαι κι ουτε διπλα εξοδα ειχα ωστε να εχω αλλο καθισμα αυτοκινητου για νεογεννητο κι αλλο για μετα!

Ευχαριστώ πολύ!!! 😊 και για την απάντηση.. Έχεις να μου προτείνεις κάποια εταιρεία να κοιτάξω;

 

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Sofia86 είπε:

Με το καλο Ελενη μου!! Εμενα μου προτειναν το καροτσι τυπου 3-1 που εχει και αυγο για αρχη ,το τ'οποιο γινεται καθισμα αυτοκινητου και το εχεις βαλε-βγαλε χωρις να ενοχλει το μωρο!

Μετα τους 6 μηνες βαζεις το καθισμα τυπου καλαθουνα που γινεται και ορθιο σαν καθισματακι για οταν εχει μεγαλωσει! Με βολεψε οσο δεν φανταζεσαι κι ουτε διπλα εξοδα ειχα ωστε να εχω αλλο καθισμα αυτοκινητου για νεογεννητο κι αλλο για μετα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η eleni_ είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!! 😊 και για την απάντηση.. Έχεις να μου προτείνεις κάποια εταιρεία να κοιτάξω;

 

Ειχα καταληξει στο Cangaroo Stefanie μοντελο που ηταν πολυμορφικο,ελαφρυ και σε μικρες διαστασεις οταν εκλεινε για να χωραει στο αμαξι πισω..Αλλα θεωρω οτι θα βρεις ποικιλια και σε αλλες μαρκες με αυτες τις προδιαγραφες πανω κατω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...