Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Είμαι επαρχία και έρχεται κάθε Παρασκευή…το Σάββατο είδα και από τότε σήμερα πάλι που άλλαξα εβδομάδα..τώρα δεν έχω τίποτα…αν μ τα πει καλά θα πηγαίνω και στο νοσοκομείο εδώ μια φορά την εβδομάδα ώστε να με βλέπει κ να περιοριστεί λίγο το άγχος μου…και να έχω κ κάποιον εδώ…σ ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου..θυμάμαι πολύ καλά τον καλό σου τον λόγο και την προηγούμενη φορά….❣️

κατάλαβα και εγω έτσι επαρχια και δεν είχα κοντά τον γιατρό μου έκανα ολόκληρο ταξίδι κάθε φορά 

Να είσαι καλα κορίτσι μου.. όλες εδώ χαιρόμαστε με τις χαρές και λυπόμαστε με τις λύπες… είμαστε για να παίρνουμε δύναμη η μια απο την άλλη και ας μην γνωριζόμαστε είναι παρηγοριά να τα μοιραζόμαστε με κάποιον έστω και με αυτόν τον τρόπο 💕

εγω το πιστεύω ότι αυτήν την φορά θα πάνε όλα καλά σου στέλνω μια αγκαλιά 🥰 και να μας λες τα νέα σου…  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μίλησα με την γυναικολόγο μου. Και με το μικροβιολογικό. Πάνω από 5 θεωρείται θετικο και εγώ που έχω 9.5 είναι θετικό έτσι μου είπαν από το μικροβιολογικό. Η γιατρός πάλι μου είπε ότι είναι μεν θετικό αλλά σε συνδιασμό με τα καφέ υγρά που έχω από το πρωί και δεν σταματάνε μάλλον δεν θα προχωρήσει η κύηση. Μου είπε να πιω προγεστερόνη και να ξανακάνω μεθαύριο μια χοριακή ακόμα εκτός και αν δω κανονικό αίμα περιοδου τότε να μην  κάνω τίποτα από τα δυο

Είχα καφέ από εκεί κατάλαβα και έκανα τεστ.  Κατε =παλιό αίμα. Ξάπλα προγεστερονη και εύχομαι μεθαύριο να ειναι 18 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Μακάρι να φέρω τύχη σε πολλές πολλές κοπέλες ακόμα 🙏🙏🙏❤️❤️ Και μακάρι να προχωρήσει αυτή μου η εγκυμοσύνη, έχω χύσει ποτάμια δάκρυα αυτούς τους τελευταίους μήνες...

Συγχαρητήρια 🥰 η γραμμή ΦΑΊΝΕΤΑΙ και αυτα τα τεστ να σου πω την αλήθεια στο πρώτο μου παιδί δείξανε έτσι σαν εσένα όταν ήμουν τηννημερα που περίμενα πιο νωρις τίποτα ασπρίλα.. το δε περσυ στην εξωσωματική είχα χοριακή 92 και τότε έδειξαν μια απαλή γραφή (με καθυστέρηση δηλαδη) 

Πίστεψε με έχω ρίξει πολλά δάκρυα.  Περσυ 03.09.2021 έκανα  εμβρυομεταφορα.  19.9.2021 θετική χορικη . 30.09.2021 χάνω το ένα έμβρυο. 14.10.2021 χάνω και το άλλο..  σέρνομουν όλοι μου λέγανε 1% να πετύχουμε φυσιολογική σύλληψη!!! 03.09.2022 ένα χρόνο μετά κάνω τεστ θετικό!!!! 19.09.2022 ακούω καρδούλα!!!  Τελικά το ουράνιο τοξο μου ήθελε να έρθει ένα χρόνο μετά. Αυτά τα δάκρυα που έριξα πλέον ειναο παρελθόν. 

Ότι έγινε πέρασε με έκανε πιο δυνατή και να πιστέψω στα θαύματα.  Σου εύχομαι αυτή η γλυκιά αγωνία να σε συντροφεύει για 9 μήνες;-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκουντ μοοορνινγκ!

@annitakianna πως είσαι σήμερα? 

@Tinasardin8689 ίσως να έχει σχέση που αλλάζεις εβδομάδα? Ακόμη  είναι αρχή κορίτσι μου και ίσως είναι στα πλαίσια του φυσιολογικού. Δε θα σου πω μην αγχώνεσαι γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να μην αγχωθεις. Θα σου πω μόνο να είσαι ψύχραιμη και να κάνεις χαδακια στην κοιλίτσα σου και να πεις πως οοολα θα πάνε καλά. Και θα πάνε! Σου στέλνουμε θετική ενέργεια! 

@vickyy85 καλώς μας ήρθες! Για τεστ εμπορίου ίσως είναι νωρίς. Αν έχεις ταινίες step one ,είναι πρώιμης ανίχνευσης κ;ι θα δείξουν πιστεύω!! Αναμένουμε τα αποτελέσματα σου!!!εύχομαι να είσαι εγκυουλα! Εδώ όπως βλέπεις έχουμε αρχίσει δυναμικά με αρκετές ανακοινώσεις εγκυμοσύνης! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Συγχαρητήρια 🥰 η γραμμή ΦΑΊΝΕΤΑΙ και αυτα τα τεστ να σου πω την αλήθεια στο πρώτο μου παιδί δείξανε έτσι σαν εσένα όταν ήμουν τηννημερα που περίμενα πιο νωρις τίποτα ασπρίλα.. το δε περσυ στην εξωσωματική είχα χοριακή 92 και τότε έδειξαν μια απαλή γραφή (με καθυστέρηση δηλαδη) 

Πίστεψε με έχω ρίξει πολλά δάκρυα.  Περσυ 03.09.2021 έκανα  εμβρυομεταφορα.  19.9.2021 θετική χορικη . 30.09.2021 χάνω το ένα έμβρυο. 14.10.2021 χάνω και το άλλο..  σέρνομουν όλοι μου λέγανε 1% να πετύχουμε φυσιολογική σύλληψη!!! 03.09.2022 ένα χρόνο μετά κάνω τεστ θετικό!!!! 19.09.2022 ακούω καρδούλα!!!  Τελικά το ουράνιο τοξο μου ήθελε να έρθει ένα χρόνο μετά. Αυτά τα δάκρυα που έριξα πλέον ειναο παρελθόν. 

Ότι έγινε πέρασε με έκανε πιο δυνατή και να πιστέψω στα θαύματα.  Σου εύχομαι αυτή η γλυκιά αγωνία να σε συντροφεύει για 9 μήνες;-) 

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου ❤️ Το έχω πάρει ψύχραιμα αυτή τη φορά.. δεν θα βγει με αγχος και αρνητικές σκέψεις. Έχω και το μεταπτυχιακό και μια δουλειά πολύ αγχωτική, οπότεεεε Χ-Α-Λ-Α-Ρ-Α 😁

Πάντως σήμερα το τεστ ήταν πιο σκούρο!! Το απόγευμα θα πάω στον γιατρό να δούμε τι θα χρειαστώ από αγωγή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ αυτό που αργούν να ανέβουν τα μηνυματα μου ποσό με νευριαζει. Γκρρ.. Βρε κορίτσια ποτέ λέτε να κάνω τεστακι να περιμένω μέχρι την αναμενόμενη ή να κάνω νωρίτερα; ( βέβαια θέλω ακόμη μέχρι τότε). Εντωμεταξύ έχω κάτι ελαφρά πονάκια χαμηλά στην κοιλιά αλλα μάλλον θα είναι καταφαντασιαν καθώς έχουν περάσει μόνο τέσσερις μέρες από την τελευταία επαφή😂. Περιμενω να δω τις χωριακες σας έχω αγωνία ❤️

Τώρα να σου δώσω εγώ συμβουλή πότε να κάνεις τεστ 😂;; Γελάνε και τα τεστ μαζί μου !!! Ένα πρωιμης ανίχνευσης δείχνει και πριν την καθυστέρηση πάντως.. Οι επαφές σου μια χαρά ήταν, και γω τις ίδιες μέρες είχα βάσει του τεστ ωορρηξίας. Καλή επιτυχίαααααα 💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Ποσο ωραία ενέργεια έχει αυτός ο μήνας και το θεματάκι! Πραγματικά, μου φτιάχνει την διάθεση! 
@Elli13 καλή επιτυχία σήμερα με τον γιατρό, αναμένουμε τα νέα σου 🥰

@annitakiannaεσύ κορίτσι μου πως είσαι; Έκανες κανένα τεστακι σπίτι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/2/2023 at 7:11 ΜΜ, ο/η Elli13 είπε:

Λυπάμαι μέσα από την ψυχή μου... 16/12 έκανα την αποξεση και παρακάλεσα την Παναγία καμία άλλη γυναίκα να μην νιώσει αυτόν τον τεράστιο πόνο, που ακόμα δεν μπορώ να πω ότι μαλάκωσε... Αν χρειαστείς να μιλήσεις είμαι εδώ... Σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά, και σου εύχομαι καλό κουράγιο και δύναμη!! Κρύβουμε τεράστια δυναμη μέσα μας και μετά από αυτό το συμβάν δεν είμαστε ποτέ ξανά οι ίδιες.. Είμαστε μαχητριες και θα αγωνιζομαστε μέχρι να τα καταφέρουμε, μην το ξεχάσεις ποτέ !!!

Ναι κορίτσι μου έτσι είναι... Σε ευχαριστώ πολύ...🙏 Καλή μας δύναμη... Τι να περιμένω τώρα? Μου έχουν δώσει χάπια για τώρα αλλά δεν μου έχουν πει κάτι άλλο.. μόνο ότι θα πάω για υπέρηχο σε δύο εβδομάδες περίπου..  περίοδος πότε έρχεται? Εσένα προσπάθεια σου είπαν να κάνεις κατευθείαν προσπάθεια η να με περιμένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/2/2023 at 9:23 ΜΜ, ο/η Eliza Kats είπε:

Πολύ λυπάμαι! Κουράγιο! Μάζεψε τα κομμάτια σου σιγά σιγά και ότι χρειαστείς εμείς είμαστε εδώ! Σε ποια εβδομάδα ήσουν αν επιτρέπεται;

🙏🙏🙏 Ήμουν 10κ4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?? Εμενα ξεκίνησε κανονική ροή σήμερα.. εχθές μετά το μεσημέρι δεν είχα καθόλου καφέ και είπα μέσα μου "βρε λες να τα καταφέρουμε" αλλά σήμερα ήρθε η περίοδος κανονικά. Το έχω πάρει πολύ χαλαρά χωρίς δάκρυα αν και στεναχωρέθηκα βέβαια δεν θα πω ψέματα.. θα πάω στην γιατρό μου όταν τελειώσει η περίοδος να με δει και μετά πρέπει να βρω άλλη γιατί είναι έγκυος και θα σταματήσει την δουλειά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Τώρα να σου δώσω εγώ συμβουλή πότε να κάνεις τεστ 😂;; Γελάνε και τα τεστ μαζί μου !!! Ένα πρωιμης ανίχνευσης δείχνει και πριν την καθυστέρηση πάντως.. Οι επαφές σου μια χαρά ήταν, και γω τις ίδιες μέρες είχα βάσει του τεστ ωορρηξίας. Καλή επιτυχίαααααα 💞

Χαχαχχα😂 θα δείξει στην πορεία αν δεν μπορώ να περιμενω θα πάρω τεστ πρώιμης ανίχνευσης και θα το κάνω 4 μερες πριν! Μακάρι να είμαι και εγώ τυχερή αυτόν τον μηνα.. περιμένουμε νέα σου από τον γιατρό ❤️αχ το σποράκι σου εδραιώνεται καλά αφού σκούρυνε και το τεστ σου κι άλλο 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?? Εμενα ξεκίνησε κανονική ροή σήμερα.. εχθές μετά το μεσημέρι δεν είχα καθόλου καφέ και είπα μέσα μου "βρε λες να τα καταφέρουμε" αλλά σήμερα ήρθε η περίοδος κανονικά. Το έχω πάρει πολύ χαλαρά χωρίς δάκρυα αν και στεναχωρέθηκα βέβαια δεν θα πω ψέματα.. θα πάω στην γιατρό μου όταν τελειώσει η περίοδος να με δει και μετά πρέπει να βρω άλλη γιατί είναι έγκυος και θα σταματήσει την δουλειά.. 

Τον επόμενο μήνα θα πάει καλά, τώρα που έγινε η αρχή !! 🫶🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?? Εμενα ξεκίνησε κανονική ροή σήμερα.. εχθές μετά το μεσημέρι δεν είχα καθόλου καφέ και είπα μέσα μου "βρε λες να τα καταφέρουμε" αλλά σήμερα ήρθε η περίοδος κανονικά. Το έχω πάρει πολύ χαλαρά χωρίς δάκρυα αν και στεναχωρέθηκα βέβαια δεν θα πω ψέματα.. θα πάω στην γιατρό μου όταν τελειώσει η περίοδος να με δει και μετά πρέπει να βρω άλλη γιατί είναι έγκυος και θα σταματήσει την δουλειά.. 

το ότι έκανες σύλληψη είναι πολύ σημαντικό και επίσης θετικο δείγμα! Το σποράκι είναι πολύ κοντά ❤️ σου εύχομαι τον επόμενο μήνα  να γίνει σύλληψη και να ξαναδείς περίοδο μετά από 9 μήνες😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?? Εμενα ξεκίνησε κανονική ροή σήμερα.. εχθές μετά το μεσημέρι δεν είχα καθόλου καφέ και είπα μέσα μου "βρε λες να τα καταφέρουμε" αλλά σήμερα ήρθε η περίοδος κανονικά. Το έχω πάρει πολύ χαλαρά χωρίς δάκρυα αν και στεναχωρέθηκα βέβαια δεν θα πω ψέματα.. θα πάω στην γιατρό μου όταν τελειώσει η περίοδος να με δει και μετά πρέπει να βρω άλλη γιατί είναι έγκυος και θα σταματήσει την δουλειά.. 

Να κρατήσεις το θετικό της σύλληψης και τώρα που γύρισε η ρόδα θα έρθει και το επιθυμητό αποτέλεσμα! Περιμένουμε να ακούσουμε τα ευχάριστα και το 23' να είναι η τυχερή χρονιά για όλες μας 🙏🏻❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Ναι κορίτσι μου έτσι είναι... Σε ευχαριστώ πολύ...🙏 Καλή μας δύναμη... Τι να περιμένω τώρα? Μου έχουν δώσει χάπια για τώρα αλλά δεν μου έχουν πει κάτι άλλο.. μόνο ότι θα πάω για υπέρηχο σε δύο εβδομάδες περίπου..  περίοδος πότε έρχεται? Εσένα προσπάθεια σου είπαν να κάνεις κατευθείαν προσπάθεια η να με περιμένεις?

Εγώ ήμουν στην 9η εβδομάδα, οπότε την επόμενη μέρα μπήκα κατευθείαν για απόξεση. 30 μέρες μετά αδιαθέτησα, δηλαδή 17/1 και να μαι τώρα με θετικό τεστ από αυτόν τον πρώτο κυκλο!!! Ο γιατρός μου μου είπε μπορώ να προσπαθήσω κατευθείαν μετά την πρώτη περίοδο. Πόσων εβδομάδων είσαι και σου έδωσαν μόνο χάπια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?? Εμενα ξεκίνησε κανονική ροή σήμερα.. εχθές μετά το μεσημέρι δεν είχα καθόλου καφέ και είπα μέσα μου "βρε λες να τα καταφέρουμε" αλλά σήμερα ήρθε η περίοδος κανονικά. Το έχω πάρει πολύ χαλαρά χωρίς δάκρυα αν και στεναχωρέθηκα βέβαια δεν θα πω ψέματα.. θα πάω στην γιατρό μου όταν τελειώσει η περίοδος να με δει και μετά πρέπει να βρω άλλη γιατί είναι έγκυος και θα σταματήσει την δουλειά.. 

Τώρα που έγινε μια φορά θα ξαναγίνει είμαι σίγουρη!! Ανθρώπινο είναι να στεναχωρηθείς, αλίμονο... Αλλά χαίρομαι πολύ για εσένα που το έχεις πάρει χαλαρά!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Τώρα που έγινε μια φορά θα ξαναγίνει είμαι σίγουρη!! Ανθρώπινο είναι να στεναχωρηθείς, αλίμονο... Αλλά χαίρομαι πολύ για εσένα που το έχεις πάρει χαλαρά!!! ❤️

Έτσι λέω και εγώ ότι θα γίνει σύντομα.. σαν ένστικτο το έχω ότι πλησιάζει και η δική μου ώρα. Το έχω πάρει χαλαρά κορίτσια γιατί είστε εσείς εδώ και δεν το πέρασα μόνη μου. Για μένα παίζει πολύ μεγάλο ρόλο να μπορείς να μιλήσεις σε κάποιον που σε καταλαβαίνει. Σε κανέναν δεν έχω πει τίποτα μόνο ο άντρας μου το ξέρει και ευτυχώς  σαν άνθρωπος είναι φουλ αισιόδοξος. Ότι αναποδια και αν μας τύχει δεν τον παίρνει ποτέ από κάτω.. αύριο θα πάρεις τα αποτελέσματα σωστά?? Και σήμερα έχεις γιατρό αν θυμάμαι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Έτσι λέω και εγώ ότι θα γίνει σύντομα.. σαν ένστικτο το έχω ότι πλησιάζει και η δική μου ώρα. Το έχω πάρει χαλαρά κορίτσια γιατί είστε εσείς εδώ και δεν το πέρασα μόνη μου. Για μένα παίζει πολύ μεγάλο ρόλο να μπορείς να μιλήσεις σε κάποιον που σε καταλαβαίνει. Σε κανέναν δεν έχω πει τίποτα μόνο ο άντρας μου το ξέρει και ευτυχώς  σαν άνθρωπος είναι φουλ αισιόδοξος. Ότι αναποδια και αν μας τύχει δεν τον παίρνει ποτέ από κάτω.. αύριο θα πάρεις τα αποτελέσματα σωστά?? Και σήμερα έχεις γιατρό αν θυμάμαι καλα

Ναι ακριβώς!! Ο άντρας μου μου λεει δεν θα έρθω στον γιατρο χαχα τον πειράζει κάθε φορά που καταφέρνει σε κάθε κυκλο εγκυμοσύνη. Τις προάλλες του ελεγε "μην της πιάνεις το χέρι παλι εγκυο θα την αφήσεις! Να φυλάγομαι και γω δηλαδή". Αφασία ο γιατρός γελάω πολύ όποτε πάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι πολύ αγχωμένη...

Έκανα εμβρυομεταφορά στις 30/1, στις 13/2 θα κάνω χοριακή.... και από χθες έχω αίμα... άλλοτε πιο πολύ, άλλοτε πιο λίγο, ροζ ή κόκκινο.

Παίρνω Utrogestan διακολπικά ×4 και Salospir

Μου είπαν δεν είναι καλό σημάδι, αλλά να συνεχίσω τη θεραπεία και να περιμένω τη χοριακή...

Δώστε τα "φώτα" σας!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Atherina είπε:

Κορίτσια είμαι πολύ αγχωμένη...

Έκανα εμβρυομεταφορά στις 30/1, στις 13/2 θα κάνω χοριακή.... και από χθες έχω αίμα... άλλοτε πιο πολύ, άλλοτε πιο λίγο, ροζ ή κόκκινο.

Παίρνω Utrogestan διακολπικά ×4 και Salospir

Μου είπαν δεν είναι καλό σημάδι, αλλά να συνεχίσω τη θεραπεία και να περιμένω τη χοριακή...

Δώστε τα "φώτα" σας!

 

 

Σου είπαν να συνεχίσεις το σαλοσπιρ ενώ έχεις αίμα??? Επειδή αραιώνει το αίμα το συγκεκριμένο φάρμακο από φίλη μου ξέρω ότι της το έκοψαν όταν είχε αιμορραγία.. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε λίγες μέρες να μας ανακοινώσεις τα πιο ευχάριστα νέα 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Σου είπαν να συνεχίσεις το σαλοσπιρ ενώ έχεις αίμα??? Επειδή αραιώνει το αίμα το συγκεκριμένο φάρμακο από φίλη μου ξέρω ότι της το έκοψαν όταν είχε αιμορραγία.. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε λίγες μέρες να μας ανακοινώσεις τα πιο ευχάριστα νέα 💖

Μου είπαν να μη διακόψω τίποτα! Να σου πω την αλήθεια όμως... Το Utrogestan το πήρα από το στόμα... Δεν ξέρω αν απορροφάται πλήρως διακολπικά με την αιμορραγία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Εγώ ήμουν στην 9η εβδομάδα, οπότε την επόμενη μέρα μπήκα κατευθείαν για απόξεση. 30 μέρες μετά αδιαθέτησα, δηλαδή 17/1 και να μαι τώρα με θετικό τεστ από αυτόν τον πρώτο κυκλο!!! Ο γιατρός μου μου είπε μπορώ να προσπαθήσω κατευθείαν μετά την πρώτη περίοδο. Πόσων εβδομάδων είσαι και σου έδωσαν μόνο χάπια;

10 κ 4 ήμουν κ έπαθα την αιμορραγία την Δευτέρα όπου με έβαλαν κατευθείαν μέσα για να καθαρίσουν ότι έμεινε μέσα...  Κ αυτά τα χάπια είναι για δέκα μέρες το ένα κ το άλλο 4 μέρες... Δεν ξέρω έγιναν όλα σε λίγες ώρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Εγώ ήμουν στην 9η εβδομάδα, οπότε την επόμενη μέρα μπήκα κατευθείαν για απόξεση. 30 μέρες μετά αδιαθέτησα, δηλαδή 17/1 και να μαι τώρα με θετικό τεστ από αυτόν τον πρώτο κυκλο!!! Ο γιατρός μου μου είπε μπορώ να προσπαθήσω κατευθείαν μετά την πρώτη περίοδο. Πόσων εβδομάδων είσαι και σου έδωσαν μόνο χάπια;

Συγχαρητήρια κ για την εγκυμοσύνη σου!!! Αυτό είναι υπέροχο που έγινε το θαύματακι σου!!! Εύχομαι ότι καλύτερο κορίτσι μου... Θα κάνω υπομονή κ εγώ να περάσουν οι μέρες αλλά η αλήθεια κάθε μέρα που περνάει υποφέρω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Συγχαρητήρια κ για την εγκυμοσύνη σου!!! Αυτό είναι υπέροχο που έγινε το θαύματακι σου!!! Εύχομαι ότι καλύτερο κορίτσι μου... Θα κάνω υπομονή κ εγώ να περάσουν οι μέρες αλλά η αλήθεια κάθε μέρα που περνάει υποφέρω... 

Το ξέρω κορίτσι μου, ξέρω ακριβώς πώς νιώθεις... Είναι απίστευτα δύσκολο και ο πόνος είναι αφορητος.  Δεν έχω να σου πω πολλά, ξέρω ότι τίποτα δεν σε παρηγορεί τώρα. Απλά να μιλάς για τα συναισθήματα σου, μην τα κρατας μέσα σου. Οποτε θέλεις μπορείς να μου στείλεις προσωπικό μήνυμα. Μπορεί τώρα να κρατάω ένα θετικό τεστ, αλλά η καρδιά μου ματώνει ακόμα για το μωρό που έχασα πριν 2 μήνες. Κ αυτό με κάνει να φοβάμαι για την τωρινή μου εγκυμοσύνη. Ξέρω ότι δεν θα ξεπεράσω ποτέ αυτό που έγινε όσος χρόνος και αν περάσει. Σε καταλαβαίνω, είμαι εδώ για ο,τι χρειαστείς, ακόμα και για να μιλήσεις κάπου 💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η vou.95 είπε:

Θα σου ελεγα να μην αγχωνεσαι κοριτσι μου..ξαπλα και μη κανεις απολυτως τιποτα /σα τα μωρα , μαμ κακα και νανι ❤️ . εγω ειχα βγαλει και κατακοκκινο αιμα  και ολα - εως τωρα - κυλουν ομαλα. Και ημουν 9 εβδομαδες οταν το ειδα... Αυριο θα πας και θα ηρεμησεις θα δεις θα ειναι καλα  ❤️ Ποσο εισαι τωρα με βαση την περιοδο ?

Είμαι 7 και 2…από χθες π είδα το καφέ δεν είδα ξανά απολύτως τπτ…θα σας ενημερώσω αύριο που θα πάω στον γιατρό…❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...