Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πιθανότητα εγκυμοσύνης...


Mommy to be

Recommended Posts

Ναι, αν το σπέρμα έζησε 5 μέρες μπορεί. μικρή αλλά υπάρχει.  Αλλά είναι νωρίς για να το διαπιστώσεις. Καλή επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

2 ημέρα καθυστέρησης και θετικό τεστ...τα συναισθήματα μου ανάμικτα...έχουμε ένα αγοράκι 16 μηνών..και δεν ήταν στα σχέδια μας μια δεύτερη εγκυμοσύνη...με μια επαφή σε μη γόνιμη ημέρα του κύκλου θεωρητικα ..10 ημέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

2 ημέρα καθυστέρησης και θετικό τεστ...τα συναισθήματα μου ανάμικτα...έχουμε ένα αγοράκι 16 μηνών..και δεν ήταν στα σχέδια μας μια δεύτερη εγκυμοσύνη...με μια επαφή σε μη γόνιμη ημέρα του κύκλου θεωρητικα ..10 ημέρα...

Τι ευλογία! Με το καλό! Να σκέφτεσαι ότι το καλύτερο δώρο ήρθε φέτος τα Χριστούγεννα χωρίς να το περιμένεις! Μακάρι να έρθει και σε μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

2 ημέρα καθυστέρησης και θετικό τεστ...τα συναισθήματα μου ανάμικτα...έχουμε ένα αγοράκι 16 μηνών..και δεν ήταν στα σχέδια μας μια δεύτερη εγκυμοσύνη...με μια επαφή σε μη γόνιμη ημέρα του κύκλου θεωρητικα ..10 ημέρα...

Συνήθως τα δεύτερα παιδιά έτσι έρχονται απρόσμενα. Δεν έχω ακόμα δεύτερο παιδί αλλά παλαιότερα που η σύλληψη ήταν πιο εύκολο θέμα τα δεύτερα παιδάκια έρχονταν όπως εσένα. Δική μου συγγενής στο δεύτερο που ήρθε έτσι και δεν το κράτησε λόγω κακής οικονομικής κατάστασης παιδευτηκε πολύ αργότερα για δεύτερο παιδάκι με πολύ άσχημες επιπτώσεις στην ψυχική της υγεία. Σου εύχομαι ο Θεός να σας βοηθήσει να είναι το τυχερό σας αυτό το μωρό και πάρα την κούραση που έχουν να σας φέρει χαρά στο σπίτι σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

2 ημέρα καθυστέρησης και θετικό τεστ...τα συναισθήματα μου ανάμικτα...έχουμε ένα αγοράκι 16 μηνών..και δεν ήταν στα σχέδια μας μια δεύτερη εγκυμοσύνη...με μια επαφή σε μη γόνιμη ημέρα του κύκλου θεωρητικα ..10 ημέρα...

Συνηθως ετσι γινεται στα δευτερα μωρακια!! Το καλυτερο δωρο μερες που ειναι! Με το καλο το μωρακι κι ολα θα πανε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό!! να είναι όλα καλά, καλύτερα που είναι κοντά το μωράκι....θα σου βγεί και εσένα πιο εύκολα πιστεύω...ας είναι λίγα παραπάνω έξοδα..δεν πειράζει... σκέψου ΄ότι πολλά ζευγάρια πασχίζουν για ένα μωράκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...