Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μουδιάσματα κατά τη σεξουαλική επαφη


blue rain

Recommended Posts

Καλησπέρα σας, μου συμβαίνει κάτι περίεργο. Κατά τη σεξουαλική επαφή  μούδιασαν τα δύο μου χέρια και συγκεκριμένα το το μεσαίο δάχτυλο,το παράμεσο και το μικρό, σε σημείο να μη μπορώ να ελέγξω τη κίνηση τους. Με δυσκολία τα έκλεινα και είχαν τη τάση να εκτείνονται. Επίσης, ήπιο μούδιασμα αισθανομουν και στο πρόσωπο. Χρειάστηκε μερικά λεπτά για να επανέλθουν.

Σας έχει συμβεί κάτι παρόμοιο; Πίστευεται ότι θα πρέπει να απευθυνθώ σε κάποιο γιατρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Θα το παρω 😊αλλά πρέπει πρώτα να μιλήσω με τον γιατρό μου όταν πάω από κοντά στο ραντεβού θα του το πω να μου πει πιο να παρω και να μου το γράψει νομίζω γράφετε το μαγνήσιο.. απλά είμαι στην φάση που αλλαζω γυναικολόγο τώρα και δεν θέλω να τα μπλεκω όποτε θα περιμένω το ραντεβού μου  να τα κανονίσω από κοντά με τον καινούργιο πλέον 
    • @Ersi85 μου σε χάσαμε! Αν το δεις γράψε μας τα νέα σου !
    • Τι κάνετε κορίτσια; Πως είναι τα μωράκια σας;;; Εμένα έχει αρχίσει να γραπωνετε από έπιπλα και να σηκώνεται. Σηκώνεται και στην κούνια και προσπαθεί και να περπατήσει. Είναι μονίμως στις μύτες βέβαια και δεν ξέρω αν θα τα καταφέρει έτσι 🤣 Κατά τα άλλα ζωηρή και ομιλητική! Όλη μέρα ντανταντα τατατα μαμαμα μπαμπαμπα λέει 😅 Βγάλαμε και ένα δόντι επιτέλους! Το είχα άγχος 🤣 Άντε να δούμε τώρα πότε θα βγει το δεύτερο 🤣 Δουλειά πότε γυρνάτε εσείς;
    • Καλέ πάρε ένα να δεις τι γίνεται... Κάθεσαι και παλεύεις με τις ταινίες...  Πάντως εγώ στις 3 τελευταιες ετ έκανα τεστ πρώιμης ανίχνευσης 5 μέρες μετά και έβγαιναν θετικά και ήμουν όντως έγκυος.  Τη γραμμουλα σου πάντως τη βλέπω κι εγώ☺️🙃  Στέλνω θετικά vibes 😘
    • Πώς είσαι κορίτσι μου; Τι άλλο σου είπε ο γιατρός; Θα το παρακολουθείτε πιο συχνά το μωράκι; Έχω ακούσει ότι είναι συχνό αυτό με τον γερασμένο πλακούντα αλλά με σωστή παρακολούθηση όλα πάνε καλά 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...