Μετάβαση σε περιεχόμενο

έμβρυο με τεράστια μύτη!!!!!!!


Recommended Posts

Στην αυχενική εχθές είδα ότι το νινί μου είχε τεράστια μύτη!!!!!! Το είχα παρατηρήσει ήδη από τον προηγούμενο υπέρηχο. Το μωρό πινόκιο!!!!!! Στην οικογένεια κανένας δεν έχει μεγάλη μύτη.... Όλα τα έμβρυα έτσι είναι ή θα τρέχω στον Φουστάνο?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα Γιώτα δεν νομίζω να χρειαστήτε Φουστάνο:P Εμένα δεν είχαν δισανάλογη μύτη με το μέγεθος τους αλλα δεν το πολυπρόσεχα κιόλας:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα!!Φανταζομαι Γιωτα μου θα φαινεται ετσι αλλα δεν νομιζω να ειναι!!!αφου οπως λες δεν υπαρχει και καποιος που να εχει!:-)

Ευχομαι παρολα αυτα να ειναι μια χαρα και να εχεις και καλη συνεχεια με το καλο!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Auto pali me tin megali myti

kai tin megali... tsoutsou

POTE den to katalava...!

Na deis kati plakoutsomytes

proikismenous, mia xara!!!

Xixixi!

Loipon, Giwtaki ,

katholou pinokio den tha einai to paidi sou...

Isws sou fanike,, min anysixeis...!

Ola ta mwra me mikri mytoula genniountai (gia arxi)

k..... meta vlepoume!!!

Filia koritsaki mou kai me to kalo to mwraki sou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα γιωτα ειχε πεταχτα αυτια και συνεχιζει και εχει αν ειναι να κανονισουμε μαζι επισκεψη στο φουστανο θα ειναι και καλυτερη η τιμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κ εγω απο μυτη πασχω:blink:

μηπως να κανονιζατε κ για μενα ενα ραντεβου:laugh: :laugh:

ακομα πιο οικονομικα να μας βγει;) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΓΙΩΤΑΚΙ ΣΤΟ ΕΠΙΣΗΜΑΝΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Ή ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ? ΑΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ! ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ Η ΜΥΤΗ ΤΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΠΛΑΚΟΥΤΣΩΤΗ (ΣΑΝ ΝΑ ΧΕΙ ΦΑΕΙ ΜΠΟΥΝΙΑ)! ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΥΤΟΥΛΑ ΤΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα χα Γιωτα!!!Μεκανες και γελασα!!!

Και μεις ετσι βλεπαμε τη μπεμπα στον υπερηχο με μεγαλη μυτη!!

Μαλιστα το κοροιδευαμε οτι ειναι γαλλικη μυτουλα....

Αλλα τι γαλλικη???Του Ζεραρ Ντεπαρτιε!!!!!!!

Μια χαρα ειναι η μικρη μου!Η μυτουλα της ειναι σουπερ!!!

Μη δινεις σημασια βρε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανενα μωρακι δεν εχει μεγαλη μυτουλα γιατι δεν εχει αναπτυχθει ακομα το κοκκαλακι της:) Μηπως το μηχανημα του υπερηχου δημιουργει αυτη την παραμορφωση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vre giwta mou kalimera...

Apokleietai na eides mia muti megali agapi mou sto mwraki sou...

Ola ta mwrakia pou gennounte exoune taleia mutoulla...

Diorthwste me an kanw lathos...

Vre esu pisteuw pws einai to mixanima kai exei lathos...

Filia,,,kai min anisixas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΟΥΤΣΩΤΗ ΜΥΤΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΙ ΦΑΡΔΙΑ.ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΚΕ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΙΔΙΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΗ. Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΟ ΜΥΤΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου σχεδον όλα τα μωράκι γεννιούνται με πλατσουκωτή μυτούλα με κλιση προς τα πλάγια..φυσικα αυτο μετα αλλάζει και παιρνει το μεγεθος που ειναι να παρει..Οσο για την μεγαλη μύτη ειναι ο υπέρυχος που στο έβγαλε έτσι..καμια φορά δεν πιάνει καλη εικόνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Γιωτα να'σαι καλα με εκανες και γελασα!!!!:P

Βασικα κι εγω στον υπερηχο της αυχενικης κατι τετοιο παρατηρησα...

Εν τω μεταξυ ο αντρας μου ειχε μεγαλη μυτη την οποια "εφτιαξε" πριν δυο χρονια και... Λεει στη γιατρο: "Βουλα, το μωρο μας εχει την παλια μου μυτη η μου φαινεται?Φοβαμαι μην σκαλωσει βγαινοντας!!!"

Καναμε κατι γελια και εγω και η γιατρος! Μας ειπε πως ετσι φαινεται στον υπερηχο το ρινικο οστο...Ειναι καλο σημαδι και δε θα ειναι ετσι οταν γεννηθει...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxxaxa bre yiotaki me ekanes kai gelasa............kale min anisixeis ..einai dinaton na katalabes me toso leptomereia esi apo ton iperixo/????na deis pou tha genniseis kai tha einai mia kanoniki mitoula...........xiixixixix

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι όντως μεγάλη η μύτη ή έτσι σου φάνηκε στον υπέρηχο??

Το συζήτησες και με τον γιατρό που σου έκανε τον υπέρηχο και σου είπε οτι όντως έχει μεγάλη μύτη? γιατι ο υπέρηχος ξεγελάει καμια φορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ γιώτα σε καταλαβαινω....:) :) εγω εχω το ιδιο αγχος οχι ομως για τη μυτουλα αλλα για τα αυτια του μωρου.αν παρει τα δικα μου το καημενο κατευθειαν στον φουστανο θα πρεπει να το παω...εχω πεταχτα αυτια και ειναι εκνευριστικο..ευτυχως ειναι κοριτσακι και θα τα κρυβουν τα μαλλακια του αλλα μεχρι να βγαλει θα φοραμε κορδελιτσες...:lol: :lol: :silly: αντε να δουμε σε 6 εβδομαδες θα την δω επιτελους.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΥΤΗ ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!ΔΕΝ ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΑΥΤΟ?ΤΟ ΡΗΝΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΕΝΔΕΙΞΗ ΓΙΑ ΤΟ DOWN!ΜΙΚΡΗ ΜΥΤΗ=ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΙΑ ΜΥΤΟΓΚΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ!:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giota μου μην στεναχωριεσε και μενα στην αυχενικη ειχε μια μυτογκα αστα να πανε,και ειχα αγχος μεχρι να γεννηθει.αλλα τελικα ειναι μια χαρα,ετσι ειναι σχεδον ολα τα εμβρυα σ΄άυτη τη φαση.ολα θα πανε καλα μην φοβασε,με το καλο να φερεις στον κοσμο το αγγελουδι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...