Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιούνιος 2023


Recommended Posts

στις On 10/2/2023 at 7:33 ΜΜ, ο/η Mariatz είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ! Και γω έχω ΠΗΤ 29/6 στο πρώτο μου παιδάκι. Είμαι 21w 1d χωρίς πολλά συμπτώματα απ την αρχή της εγκυμοσύνης. Αγοράκι και γω όπως οι περισσότερες απ ότι βλέπω 💙🙏🏻🤰🏼 όλες να είμαστε καλά και να φέρουμε στον κόσμο υγιή μωράκια 👶🏼🍼🤍🙏🏻

Καλησπέρα κορίτσια!!! Κι εγώ περιμένω το 1ο μου παιδάκι...κι έχω ΠΗΤ επίσης 29/06 και πρόσφατα μάθαμε ότι θα έχουμε αγοράκι💙! Πλέον είμαι στην 23 εβδομάδα και 4η μέρα! Μέχρι τώρα το μόνο συμπτώματα μου είναι η συχνοουρια και στις αρχές είχα ένα μπουκωμα το οποίο με ταλαιπώρησε για πάνω από μήνα...μέχρι που η ΩΡΛ μου με διαβεβαίωσε ότι είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης (και όχι κάποιας λοίμωξης που νομιζα εγώ) και με βοήθησε να το ξεπεράσω!

Μακάρι όλα να πάνε καλά σε όλες εύχομαι!!!🩵🩵

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗ ΟΜΑΔΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ 24 ΤΟΥ ΙΟΥΝΗ 2023 ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΛΑΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ. ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΧΩ ΑΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΑΡΚΕΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...